výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - základní kolo

Godów (18. 5. 2018)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 18.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1739 Jan ZichlarzJan Zichlarz 13 ŻORYŻORY 2 15.33
2 1738 Pawel MendrelaPawel Mendrela 14 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 1 21.62
Celkem 2 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1625 olaf bogdańskiolaf bogdański 11 PRZEDSZKOLE ŁAZISKAPRZEDSZKOLE ŁAZISKA 1 21.73
2 1745 Gabriel SikoraGabriel Sikora 11 ZSP ŁAZISKAZSP ŁAZISKA 2 22.49
3 1747 Robert WoźnicaRobert Woźnica 11 PRZEDESZKOLE ŁAZISKAPRZEDESZKOLE ŁAZISKA 3 22.63
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1815 Mateusz KrzyżokMateusz Krzyżok 12 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GODOWIEZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY... 1 22.66
2 1750 Jakub PrzybyłaJakub Przybyła 12 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 2 23.92
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1746 Nikodem JeremiaszNikodem Jeremiasz 11 ZSP ŁAZISKAZSP ŁAZISKA 1 19.12
2 1752 Nataniel OślizłoNataniel Oślizło 11 PRZEDSZKOLE GOŁKOWICEPRZEDSZKOLE GOŁKOWICE 2 19.45
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1746 Nikodem JeremiaszNikodem Jeremiasz 11 ZSP ŁAZISKAZSP ŁAZISKA 1 19.12
2 1752 Nataniel OślizłoNataniel Oślizło 11 PRZEDSZKOLE GOŁKOWICEPRZEDSZKOLE GOŁKOWICE 2 19.45
3 1625 olaf bogdańskiolaf bogdański 11 PRZEDSZKOLE ŁAZISKAPRZEDSZKOLE ŁAZISKA 1 21.73
4 1745 Gabriel SikoraGabriel Sikora 11 ZSP ŁAZISKAZSP ŁAZISKA 2 22.49
5 1747 Robert WoźnicaRobert Woźnica 11 PRZEDESZKOLE ŁAZISKAPRZEDESZKOLE ŁAZISKA 3 22.63
6 1815 Mateusz KrzyżokMateusz Krzyżok 12 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GODOWIEZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY... 1 22.66
7 1750 Jakub PrzybyłaJakub Przybyła 12 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 2 23.92

100 m - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 18.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1741 Kalina AntczakKalina Antczak 12 RACIBÓRZRACIBÓRZ 1 22.28
2 1757 Aleksandra BugielAleksandra Bugiel 11 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 2 23.15
3 1764 Maja GłowaMaja Głowa 12 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 3 24.51
Celkem 3 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši

Atletická minipřípravka-hoši 01 (pá, 18.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1630 Maciej GrzonkaMaciej Grzonka 09 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 37.66
2 1782 Miłosz PryczekMiłosz Pryczek 09 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 5 38.51
3 1781 Kacper KrajewskiKacper Krajewski 09 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 3 40.04
4 1628 Bartosz PosanowBartosz Posanow 10 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 4 40.95
5 1756 Adrian CzyżAdrian Czyż 10 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 1 44.53
Celkem 5 závodníků
Atletická minipřípravka-hoši 02 (pá, 18.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1777 Karol WIertelorzKarol WIertelorz 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 1 46.42
Celkem 1 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky

Atletická minipřípravka-dívky 01 (pá, 18.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1626 Emilia GrzybekEmilia Grzybek 10 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 3 39.40
2 1627 Nadia DepaNadia Depa 09 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 43.93
3 1753 Zuzanna BankoZuzanna Banko 10 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 1 49.71
4 1778 Jagna KowalskaJagna Kowalska 09 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 52.61
Celkem 4 závodníků
Atletická minipřípravka-dívky 02 (pá, 18.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1740 Zofia ZichlarzZofia Zichlarz 10 ŻORYŻORY 4 38.34
2 1629 Kinga MojżyszKinga Mojżysz 09 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 44.25
3 1779 Maja LipianinMaja Lipianin 09 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 1 46.84
4 1780 Wiktoria WolnyWiktoria Wolny 09 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 3 47.91
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1727 Patryk PyrzyńskiPatryk Pyrzyński 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 52.89
2 1816 Mikołaj RodziewiczMikołaj Rodziewicz 08 UKS ORZEŁ MOSZCZENICAUKS ORZEŁ MOSZCZENICA 3 56.35
3 1729 Patryk PrzybyłaPatryk Przybyła 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 1 57.79
4 1794 Michał SkorupaMichał Skorupa 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 6 58.55
5 1773 Kevin SitekKevin Sitek 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 5 63.49
6 1810 Wiktor SikoraWiktor Sikora 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 65.59
7 1772 Adam StudzińskiAdam Studziński 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 7 70.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1744 Fabian GotzmannFabian Gotzmann 07 PIETROWICE WIELKIEPIETROWICE WIELKIE 4 53.41
2 1792 Paweł GrzeniaPaweł Grzenia 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 53.98
3 1795 Tymoteusz FirlaTymoteusz Firla 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 61.26
4 1776 Wojciech GrześkiewiczWojciech Grześkiewicz 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 6 64.54
5 1731 Ignacy DomaradzkiIgnacy Domaradzki 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 1 66.63
6 1791 Aleksander DziwokiAleksander Dziwoki 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 2 68.06
7 1774 Jakub KazanieckiJakub Kazaniecki 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 7 75.50
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1633 Dominik MechlińskiDominik Mechliński 08 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 6 58.74
2 1770 Marcin KłosokMarcin Kłosok 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 1 61.07
3 1728 Kacper KrzystałaKacper Krzystała 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 61.85
4 1775 Mikołaj LipianinMikołaj Lipianin 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 64.40
5 1793 Wiktor MajznerWiktor Majzner 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 69.51
6 1787 Karol KubikKarol Kubik 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 3 70.66
7 1771 Kacper MikołajecKacper Mikołajec 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 7 74.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1727 Patryk PyrzyńskiPatryk Pyrzyński 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 52.89
2 1744 Fabian GotzmannFabian Gotzmann 07 PIETROWICE WIELKIEPIETROWICE WIELKIE 4 53.41
3 1792 Paweł GrzeniaPaweł Grzenia 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 53.98
4 1816 Mikołaj RodziewiczMikołaj Rodziewicz 08 UKS ORZEŁ MOSZCZENICAUKS ORZEŁ MOSZCZENICA 3 56.35
5 1729 Patryk PrzybyłaPatryk Przybyła 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 1 57.79
6 1794 Michał SkorupaMichał Skorupa 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 6 58.55
7 1633 Dominik MechlińskiDominik Mechliński 08 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 6 58.74
8 1770 Marcin KłosokMarcin Kłosok 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 1 61.07
9 1795 Tymoteusz FirlaTymoteusz Firla 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 61.26
10 1728 Kacper KrzystałaKacper Krzystała 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 61.85
11 1773 Kevin SitekKevin Sitek 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 5 63.49
12 1775 Mikołaj LipianinMikołaj Lipianin 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 64.40
13 1776 Wojciech GrześkiewiczWojciech Grześkiewicz 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 6 64.54
14 1810 Wiktor SikoraWiktor Sikora 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 65.59
15 1731 Ignacy DomaradzkiIgnacy Domaradzki 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 1 66.63
16 1791 Aleksander DziwokiAleksander Dziwoki 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 2 68.06
17 1793 Wiktor MajznerWiktor Majzner 07 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 69.51
18 1772 Adam StudzińskiAdam Studziński 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 7 70.43
19 1787 Karol KubikKarol Kubik 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 3 70.66
20 1771 Kacper MikołajecKacper Mikołajec 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 7 74.62
21 1774 Jakub KazanieckiJakub Kazaniecki 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 7 75.50

300 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (pá, 18.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1743 Marta ŚciborskiMarta Ściborski 08 PIETROWICE WIELKIEPIETROWICE WIELKIE 3 57.04
2 1748 Aleksandra UherekAleksandra Uherek 07 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 6 57.79
3 1742 Emilia ŚciborskiEmilia Ściborski 08 PIETROWICE WIELKIEPIETROWICE WIELKIE 4 60.51
4 1812 Klaudia PolnikKlaudia Polnik 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 2 62.88
5 1768 Natalia SpandelNatalia Spandel 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 5 67.90
6 1811 Julia WolnyJulia Wolny 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 7 73.58
7 1813 Kamila PiotrowiczKamila Piotrowicz 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 1 77.05
8 1788 Wiktoria WysłuchaWiktoria Wysłucha 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 8 85.71
Celkem 8 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (pá, 18.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1749 Nadia MarczakNadia Marczak 07 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 7 56.63
2 1730 Zuzanna GrzonkaZuzanna Grzonka 07 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 62.77
3 1631 Maja GrzybekMaja Grzybek 08 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 3 64.13
4 1664 Martyna LedwońMartyna Ledwoń 08 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 6 64.22
5 1632 Emilia KoszanyEmilia Koszany 08 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 5 67.18
6 1789 Paulina KomanPaulina Koman 08 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 68.08
7 1767 Sonia CytronaSonia Cytrona 07 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 1 68.20
Celkem 7 závodníků

600 m - Žáci

(pá, 18.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1818 Jonathan TykieliJonathan Tykieli 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 1:50.84
2 1828 Michał SerwotkaMichał Serwotka 04 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 7 1:51.44
3 1737 Błażej RatajczakBłażej Ratajczak 04 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 6 1:55.27
4 1766 Adam GrzeskiewiczAdam Grzeskiewicz 03 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 2 1:58.35
5 1826 Oliwier JanickiOliwier Janicki 04 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 2:17.40
6 1786 Paweł WidenkaPaweł Widenka 04 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 10 2:40.44
7 1825 Nathan DrongNathan Drong 04 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 1 2:46.28
8 1790 Paweł SzkatułaPaweł Szkatuła 03 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 8 2:47.30
9 1817 Adrian ZawadaAdrian Zawada 04 GOKOWICEGOKOWICE 11 3:08.89
10 1785 Marek KowalczykMarek Kowalczyk 04 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 3:09.74
11 1827 Paweł MusiołPaweł Musioł 04 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 3:11.83
Celkem 11 závodníků

600 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 18.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1803 Paweł ŁukszaPaweł Łuksza 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 2:03.52
2 1802 Karol ŁukszaKarol Łuksza 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 2 2:10.62
3 1822 Artur OślizłoArtur Oślizło 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 2:15.30
4 1823 Patryk SalamonPatryk Salamon 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 6 2:25.23
5 1734 Jakub KubasikJakub Kubasik 05 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 1 2:36.42
6 1806 Piotr WitekPiotr Witek 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 7 2:54.31
7 1804 Błażej MatlochBłażej Matloch 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 4 3:09.32
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 18.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1732 Rafał BorowskiRafał Borowski 05 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 2:03.07
2 1799 Szymon FirlaSzymon Firla 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 6 2:15.15
3 1797 Marcin BrzozaMarcin Brzoza 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 2:18.90
4 1809 Kacper CZYŻKacper CZYŻ 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 4 2:22.01
5 1784 Oskar BierzaOskar Bierza 05 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 1 2:41.46
6 1798 Bartosz DrobczykBartosz Drobczyk 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 3:04.83
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 03 (pá, 18.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1783 Kevin JeremiaszKevin Jeremiasz 05 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 3 2:07.14
2 1733 Patryk KaczorowskiPatryk Kaczorowski 05 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 4 2:09.64
3 1820 Roman ChlebikRoman Chlebik 05 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 2 2:09.96
4 1814 Paweł KrentuszPaweł Krentusz 06 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 6 2:12.78
5 1624 Błażej HejmejBłażej Hejmej 06 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 1 2:14.25
6 1800 Paweł KasztaPaweł Kaszta 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 2:51.39
Celkem 6 závodníků

600 m - Žákyně

(pá, 18.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1762 Marzena SternadelMarzena Sternadel 03 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 8 2:17.83
2 1761 Emilia PrzygodaEmilia Przygoda 03 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 6 2:21.48
3 1763 LILIANNA UCHERLILIANNA UCHER 03 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 9 2:33.28
4 1765 Maja WuwerMaja Wuwer 03 GOKOWICEGOKOWICE 10 2:38.29
5 1755 Natalia AdamiakNatalia Adamiak 03 SZKOŁA PODSTAWOWASZKOŁA PODSTAWOWA 2 2:54.76
6 1758 Natalia KordylewiczNatalia Kordylewicz 03 SZKOŁA PODSTAWOWA GOŁKOWICESZKOŁA PODSTAWOWA GOŁKOWICE 4 3:46.60
7 1824 Martyna AdamczykMartyna Adamczyk 04 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 1 3:46.62
8 1829 Oliwia SitekOliwia Sitek 04 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 7 3:46.62
9 1760 Klaudia PietroszekKlaudia Pietroszek 03 SZKOŁA PODSTAWOWA GOŁKOWICESZKOŁA PODSTAWOWA GOŁKOWICE 5 3:46.62
Celkem 9 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1808 Anna ChwedorukAnna Chwedoruk 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 2:13.24
2 1754 Marlena CzyżMarlena Czyż 06 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 2 2:14.32
3 1759 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 6 2:17.90
4 1796 Dominika BłasiakDominika Błasiak 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 1 2:20.85
5 1735 Małgorzata ReclikMałgorzata Reclik 05 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 4 2:45.01
6 1736 Klaudia BrzozaKlaudia Brzoza 05 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 2:45.12
7 1805 Katarzyna WarędaKatarzyna Waręda 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 3:00.10
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1751 Dominika BankoDominika Banko 05 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 1 2:07.28
2 1801 Oliwia KowalskaOliwia Kowalska 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 2:12.55
3 1819 Julia BorekJulia Borek 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:24.33
4 1769 Kamila SpandelKamila Spandel 05 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 2:51.25
5 1807 Magdalena ZawadaMagdalena Zawada 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 3:09.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1751 Dominika BankoDominika Banko 05 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 1 2:07.28
2 1801 Oliwia KowalskaOliwia Kowalska 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 2:12.55
3 1808 Anna ChwedorukAnna Chwedoruk 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 3 2:13.24
4 1754 Marlena CzyżMarlena Czyż 06 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 2 2:14.32
5 1759 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 UKS DIAMENT GODÓWUKS DIAMENT GODÓW 6 2:17.90
6 1796 Dominika BłasiakDominika Błasiak 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 1 2:20.85
7 1819 Julia BorekJulia Borek 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:24.33
8 1735 Małgorzata ReclikMałgorzata Reclik 05 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 4 2:45.01
9 1736 Klaudia BrzozaKlaudia Brzoza 05 SZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W GODOWIE 2 2:45.12
10 1769 Kamila SpandelKamila Spandel 05 SP ŁAZISKASP ŁAZISKA 4 2:51.25
11 1805 Katarzyna WarędaKatarzyna Waręda 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 3:00.10
12 1807 Magdalena ZawadaMagdalena Zawada 06 GOŁKOWICEGOŁKOWICE 5 3:09.58