výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody

Liberec (8. 5. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.02 875.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.15 830.00
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.20 813.00
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.26 792.00
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.35 762.00
6 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.38 752.00
7 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.53 703.00
8 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.56 694.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.34 765.00
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.49 716.00
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.74 637.00
4 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.78 625.00
Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.45 729.00
2 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.62 675.00
3 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.65 665.00
4 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.68 656.00
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.77 628.00
6 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.86 601.00
7 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 07.90 589.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.90 589.00
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.93 580.00
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.04 548.00
4 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.12 525.00
5 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.34 465.00
6 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.91 324.00
Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.50 713.00
2 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.84 607.00
3 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 07.91 586.00
4 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.35 462.00
5 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.22 257.00
6 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.72 164.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.63 391.00
2 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.76 359.00
3 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.57 190.00
4 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.73 163.00
5 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.97 125.00
6 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.13 9.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.02 875.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 07.15 830.00
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 07.20 813.00
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.26 792.00
5 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.34 765.00
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.35 762.00
7 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.38 752.00
8 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 07.45 729.00
9 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.49 716.00
10 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.50 713.00
11 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.53 703.00
12 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.56 694.00
13 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.62 675.00
14 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.65 665.00
15 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.68 656.00
16 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.74 637.00
17 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.77 628.00
18 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.78 625.00
19 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.84 607.00
20 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.86 601.00
21 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 07.90 589.00
21 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.90 589.00
23 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 07.91 586.00
24 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.93 580.00
25 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.04 548.00
26 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.12 525.00
27 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.34 465.00
28 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.35 462.00
29 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.63 391.00
30 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.76 359.00
31 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.91 324.00
32 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.22 257.00
33 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.57 190.00
34 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.72 164.00
35 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.73 163.00
36 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.97 125.00
37 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.13 9.00
Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.77 920.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.00 848.00
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.06 830.00
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.26 770.00
5= Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.29 761.00
5= Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.29 761.00
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.39 732.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.21 785.00
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.39 732.00
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.54 690.00
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.59 676.00
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.60 673.00
6 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.61 670.00
7 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.70 645.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.24 776.00
2 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 08.54 690.00
3 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.55 687.00
4 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.79 621.00
5 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 08.80 618.00
6 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.15 528.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.59 424.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 8.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.58 678.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.61 670.00
3 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.21 513.00
4 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.45 456.00
5 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.49 447.00
6 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.88 361.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 8.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.12 536.00
2 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.30 492.00
3 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.31 489.00
4 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.48 449.00
5 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.53 438.00
6 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.64 413.00
7 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.94 348.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 8.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.51 442.00
2 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.71 397.00
3 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.93 350.00
4 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.17 302.00
5 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.23 291.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.77 920.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.00 848.00
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.06 830.00
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.21 785.00
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.24 776.00
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.26 770.00
7 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.29 761.00
7 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.29 761.00
9 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.39 732.00
9 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.39 732.00
11 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.54 690.00
11 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 08.54 690.00
13 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.55 687.00
14 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.58 678.00
15 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.59 676.00
16 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.60 673.00
17 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.61 670.00
17 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.61 670.00
19 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.70 645.00
20 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.79 621.00
21 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 08.80 618.00
22 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.12 536.00
23 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.15 528.00
24 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.21 513.00
25 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.30 492.00
26 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.31 489.00
27 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.45 456.00
28 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.48 449.00
29 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.49 447.00
30 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.51 442.00
31 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.53 438.00
32 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 09.59 424.00
33 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.64 413.00
34 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.71 397.00
35 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.88 361.00
36 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.93 350.00
37 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.94 348.00
38 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.17 302.00
39 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.23 291.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.62 947.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.70 929.00
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.01 858.00
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.03 854.00
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.25 806.00
6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 11.31 793.00
7 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.36 782.00
8 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.53 746.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.57 738.00
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.67 717.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.69 713.00
4 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.79 693.00
5 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 11.86 679.00
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.91 669.00
7 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.04 643.00
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.03 817.00
2 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.17 618.00
3 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 12.42 571.00
4 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.59 540.00
5 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.00 468.00
Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.41 771.00
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.65 721.00
3 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.25 603.00
4 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.32 589.00
5 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.37 580.00
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 12.41 573.00
7 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.08 301.00
8 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 14.81 207.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.31 591.00
2 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.71 518.00
3 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 14.11 297.00
4 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.37 146.00
5 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 16.30 66.00
6 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 17.86 0.00
Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.65 363.00
2 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 15.50 133.00
3 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.60 124.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.62 947.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.70 929.00
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.01 858.00
4 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.03 854.00
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.25 806.00
6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 11.31 793.00
7 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.36 782.00
8 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.41 771.00
9 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.53 746.00
10 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.57 738.00
11 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.65 721.00
12 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.67 717.00
13 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.69 713.00
14 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.79 693.00
15 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 11.86 679.00
16 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.91 669.00
17 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.03 817.00
18 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.04 643.00
19 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.17 618.00
20 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.25 603.00
21 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.31 591.00
22 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.32 589.00
23 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.37 580.00
24 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 12.41 573.00
25 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 12.42 571.00
26 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.59 540.00
27 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.71 518.00
28 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.00 468.00
29 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.65 363.00
30 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.08 301.00
31 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 14.11 297.00
32 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 14.81 207.00
33 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.37 146.00
34 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 15.50 133.00
35 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.60 124.00
36 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 16.30 66.00
37 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 17.86 0.00
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.52 855.00
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.72 819.00
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.81 803.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.84 797.00
5 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 13.14 745.00
6 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.28 721.00
7 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.32 715.00
8 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.49 686.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.03 764.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.13 747.00
3 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.48 688.00
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.57 673.00
5 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.63 663.00
6 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.70 652.00
7 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.73 647.00
8 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 14.63 509.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.75 644.00
1 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.75 644.00
2 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 13.99 606.00
3 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 14.06 595.00
4 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.97 461.00
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15.63 374.00
Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.73 647.00
2 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.32 555.00
3 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 14.63 509.00
4 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 14.78 488.00
5 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 14.83 481.00
6 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.46 395.00
7 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 15.70 365.00
8 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 16.13 313.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.27 563.00
2 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 14.84 479.00
3 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.05 450.00
4 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.56 383.00
5 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.64 372.00
6 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 15.83 349.00
7 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.14 312.00
8 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.39 283.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.52 855.00
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.72 819.00
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.81 803.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.84 797.00
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.03 764.00
6 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.13 747.00
7 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 13.14 745.00
8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.28 721.00
9 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.32 715.00
10 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.48 688.00
11 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.49 686.00
12 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.57 673.00
13 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.63 663.00
14 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.70 652.00
15 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.73 647.00
15 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.73 647.00
17 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.75 644.00
17 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.75 644.00
19 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 13.99 606.00
20 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 14.06 595.00
21 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.27 563.00
22 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14.32 555.00
23 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 14.63 509.00
23 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 14.63 509.00
25 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 14.78 488.00
26 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 14.83 481.00
27 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 14.84 479.00
28 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.97 461.00
29 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.05 450.00
30 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.46 395.00
31 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.56 383.00
32 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 15.63 374.00
33 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.64 372.00
34 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 15.70 365.00
35 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 15.83 349.00
36 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 16.13 313.00
37 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.14 312.00
38 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.39 283.00
Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.95 888.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.97 886.00
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.20 863.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.55 829.00
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.60 824.00
6 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.26 761.00
7 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 23.52 737.00
8 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.15 680.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.84 801.00
2 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.57 732.00
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.83 708.00
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.90 702.00
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 24.00 693.00
6 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 24.12 682.00
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 24.21 674.00
8 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.66 635.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.74 717.00
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.26 584.00
3 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.48 566.00
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 25.81 539.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 26.12 515.00
Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.83 538.00
2 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.49 486.00
3 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.70 470.00
4 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.23 361.00
5 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 29.75 266.00
6 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 30.41 229.00
7 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 31.40 177.00
8 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 31.93 152.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 32.32 135.00
2 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 33.05 105.00
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 34.88 45.00
4 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 39.05 0.00
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.95 888.00
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.97 886.00
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.20 863.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.55 829.00
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.60 824.00
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.84 801.00
7 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.26 761.00
8 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 23.52 737.00
9 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.57 732.00
10 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.74 717.00
11 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.83 708.00
12 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.90 702.00
13 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 24.00 693.00
14 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 24.12 682.00
15 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.15 680.00
16 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 24.21 674.00
17 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.66 635.00
18 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.26 584.00
19 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.48 566.00
20 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 25.81 539.00
21 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 25.83 538.00
22 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 26.12 515.00
23 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.49 486.00
24 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.70 470.00
25 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.23 361.00
26 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 29.75 266.00
27 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 30.41 229.00
28 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 31.40 177.00
29 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 31.93 152.00
30 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 32.32 135.00
31 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 33.05 105.00
32 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 34.88 45.00
33 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 39.05 0.00
Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.62 922.00
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.23 866.00
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.38 852.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.30 771.00
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.42 761.00
6 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.67 740.00
7 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.00 712.00
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 27.23 693.00
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.54 668.00
3 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 27.70 655.00
4 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 27.70 655.00
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 27.76 650.00
6 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.90 639.00
7 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 28.21 614.00
8 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 29.11 546.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.32 606.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 28.44 597.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 28.94 559.00
4 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 28.97 556.00
5 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 29.06 550.00
6 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 29.26 535.00
7 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 29.52 516.00
8 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.48 449.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 28.96 557.00
2 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.37 457.00
3 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 30.84 425.00
4 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 30.94 418.00
5 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 31.33 393.00
6 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 31.86 360.00
7 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 33.27 278.00
8 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 33.90 245.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 8.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 29.92 488.00
2 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 30.65 438.00
3 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 32.27 335.00
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 32.36 330.00
5 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 32.72 309.00
6 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 33.12 286.00
7 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 33.65 258.00
8 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 33.68 256.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.62 922.00
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.23 866.00
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.38 852.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.30 771.00
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.42 761.00
6 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.67 740.00
7 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.00 712.00
8 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 27.23 693.00
9 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.54 668.00
10 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 27.70 655.00
10 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 27.70 655.00
12 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 27.76 650.00
13 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.90 639.00
14 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 28.21 614.00
15 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.32 606.00
16 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 28.44 597.00
17 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 28.94 559.00
18 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 28.96 557.00
19 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 28.97 556.00
20 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 29.06 550.00
21 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 29.11 546.00
22 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 29.26 535.00
23 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 29.52 516.00
24 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 29.92 488.00
25 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.37 457.00
26 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.48 449.00
27 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 30.65 438.00
28 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 30.84 425.00
29 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 30.94 418.00
30 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 31.33 393.00
31 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 31.86 360.00
32 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 32.27 335.00
33 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 32.36 330.00
34 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 32.72 309.00
35 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 33.12 286.00
36 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 33.27 278.00
37 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 33.65 258.00
38 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 33.68 256.00
39 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 33.90 245.00
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:08.40
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.96
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:11.97
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:13.39
5 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:14.06
6 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:20.27
7 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:21.78
8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:22.50
9 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:28.62
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:24.37
2 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:24.38
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:25.44
4 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:28.13
5 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:28.85
6 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:29.73
7 Berenika LajtkepováBerenika Lajtkepová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:49.83
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:08.40
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.96
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:11.97
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:13.39
5 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:14.06
6 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:20.27
7 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:21.78
8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:22.50
9 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:24.37
10 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:24.38
11 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:25.44
12 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:28.13
13 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:28.62
14 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:28.85
15 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:29.73
16 Berenika LajtkepováBerenika Lajtkepová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:49.83

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 8.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:31.42
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.42
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:35.72
4 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:36.28
5 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:36.86
6 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:37.03
7 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:37.18
8 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:37.26
9 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.35
10 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:53.97
Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:46.23
2 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:47.43
3 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:54.04
4 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:55.52
5 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:59.96
Radim KucRadim Kuc 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:31.42
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.42
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:35.72
4 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:36.28
5 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:36.86
6 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:37.03
7 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:37.18
8 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:37.26
9 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.35
10 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:46.23
11 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:47.43
12 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:53.97
13 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:54.04
14 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:55.52
15 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:59.96
Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Radim KucRadim Kuc 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 8.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MlynářováAdéla Mlynářová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 09.87 0.0
2 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 07.25 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 10.69 0.0
2 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
44 07.89 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 8.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 08.41 0.0
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 06.90 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 8.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10.22 0.0
2 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 10.18 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 12.52 0.0
2 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 07.84 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 8.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 10.52 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 8.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 14.45 0.0
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 12.91 0.0
3 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 11.55 0.0
4 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 10.80 0.0
5 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 10.52 0.0
6 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 10.51 0.0
7 Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
76 09.80 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 40.78 0.0
2 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 37.56 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

Ženy 01 (út, 8.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 24.54 0.0
2 Adéla MlynářováAdéla Mlynářová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 20.42 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 8.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 24.15 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 8.5.2018 - 07:44) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 30.76 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(út, 8.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 53.82 0.0
2 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 41.65 0.0
3 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 41.63 0.0
4 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 32.48 0.0
5 Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
76 30.79 0.0
6 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 30.53 0.0
7 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 29.52 0.0
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 8.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla MlynářováAdéla Mlynářová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 22.63 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 28.87 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(út, 8.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 42.20 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 32.67 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(út, 8.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 40.17 0.0
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 39.22 0.0
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 33.90 0.0
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 31.31 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 07:44) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 28.25 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 07:44) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 39.28 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 8.5.2018 - 07:44) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 36.72 0.0
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 19.00 0.0
3 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 18.20 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 8.5.2018 - 07:44) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 31.37 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(út, 8.5.2018 - 07:44) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 50.65 0.0
2 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 46.56 0.0
3 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 38.75 0.0
4 Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
76 37.96 0.0
5 Zdeněk DaňaZdeněk Daňa
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 35.94 0.0
6 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 33.96 0.0
7 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 25.21 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 8.5.2018 - 07:44) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 46.48 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod břemenem 10kg - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 11.65 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod břemenem 12kg - Veteráni

(út, 8.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 13.36 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod břemenem 16kg - Muži

(út, 8.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 12.99 0.0
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 12.18 0.0
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 10.67 0.0
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 10.52 0.0
Celkem 4 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2710
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2645
3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2509
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2495
5 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2387
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2281
7 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2223
8 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2148
9 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2142
10 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2134
11 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2122
12 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2100
13 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2042
14 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2026
15 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2016
16 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1980
17 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1726
18 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1723
19 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1699
20 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1677
21 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1551
22 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1521
23 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1400
24 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1115
25 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0891
26 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0885
27 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0641
28 Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0462
29 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0458
30 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0392
31 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0236
32 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0009
Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Celkem 44 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2697
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2515
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2416
4 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2286
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2246
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2227
7 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2131
8 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2068
9 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2059
10 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2017
11 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2013
12 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1997
13 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1939
14 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1911
15 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1896
16 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1849
17 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1846
18 Simona WeberováSimona Weberová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1774
19 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1732
20 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1658
21 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1553
22 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1450
23 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1439
24 Eliška HamalčíkováEliška Hamalčíková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1427
25 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1353
26 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1306
27 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1277
28 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1218
29 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1128
30 Agáta ŠimáčkováAgáta Šimáčková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1090
31 Tereza PokornáTereza Pokorná 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1053
32 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1032
33 Tereza VálkováTereza Válková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1029
34 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1009
35 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0920
36 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0830
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNF
Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNF
Celkem 41 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2244
2 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1958
3 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1701
4 Karel PeppernýKarel Pepperný 76 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1367
5 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1344
6 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1224
Celkem 6 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1533
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1169
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Simona RychnováSimona Rychnová 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1391
Celkem 1 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2473
2 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2073
3 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1844
4 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1637
Celkem 4 závodníků
Vrhačský pětiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3048
2 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2554
3 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2464
4 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2127
Celkem 4 závodníků