výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (19. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.81
2 163 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.93
3 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.35
4 131 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.54
5 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.64
6 79 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.66
237 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.69
2 21 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.91
3 227 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.14
4 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.26
5 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.31
6 118 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.10
2 236 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.12
3 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.28
4 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.30
5 123 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.35
6 160 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.70
116 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.5.2018 - 09:10) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.43
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.14
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.69
2 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.81
3 21 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.91
4 163 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.93
5 165 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.10
6 236 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.12
7 227 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.14
8 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.26
9 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.28
10 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.30
11 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.31
12 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.35
12 123 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.35
14 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.43
15 131 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.54
16 118 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.58
17 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.64
18 79 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.66
19 160 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.70
20 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.14
237 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNF
116 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNF
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 10:25) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.70 11.00
2 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.77 9.00
3 163 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 10.94 8.00
4 165 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.10 7.00
5 236 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.17 6.00
21 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 10:25) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.10 4.00
2 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.18 3.00
3 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.21 2.00
4 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.23 1.00
5 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.35
6 131 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.54
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.22
2 23 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.34
3 231 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.49
4 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.58
5 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.65
6 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.86
7 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.07
8 62 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.25
2 127 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.37
3 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.60
4 115 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.68
5 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.75
6 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.00
7 230 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.24
8 142 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.41
2 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.49
3 106 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.51
4 214 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.77
5 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.81
6 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.97
7 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.25
8 81 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 13.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 13.05
2 304 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.32
MS 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.34
4 156 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.72
5 363 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.74
6 329 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.97
7 54 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.36
8 284 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.22
2 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.25
3 23 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.34
4 127 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.37
5 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.41
6 231 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.49
6 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.49
8 106 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.51
9 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.58
10 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.60
11 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.65
12 115 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.68
13 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.75
14 214 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.77
15 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.81
16 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.86
17 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.97
18 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.00
19 151 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 13.05
20 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.07
21 230 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.24
22 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.25
23 142 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.29
24 81 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 13.30
25 304 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.32
26 62 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.33
27 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.34
28 156 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.72
29 363 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.74
30 329 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.97
31 54 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.36
32 284 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.43

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 19.5.2018 - 10:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.02 11.00
2 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.14 9.00
3 23 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.17 8.00
4 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.33 7.00
5 127 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.35 6.00
6 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.55 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.5.2018 - 10:15) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 00.00 4.00
2 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 00.00 3.00
3 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 00.00 2.00
4 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 00.00 1.00
5= 106 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 00.00
5= 115 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 00.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:30) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.66 11.00
2 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.76 9.00
3 236 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.52 6.00
4 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.63 5.00
163 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:30) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.34 8.00
2 123 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 22.45 7.00
3 227 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.88 2.00
4 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.97 1.00
183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:30) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 22.74 4.00
2 14 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 22.80 3.00
3 156 Martin JanskýMartin Janský 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.07
4 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.24
5 79 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 23.37
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 12:30) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Hynek HampelHynek Hampel 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.19
2 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.38
3 237 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.40
4 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 23.59
5 131 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 23.76
75 Václav LuhanVáclav Luhan 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 19.5.2018 - 12:30) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.87
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.26
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.41
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.66 11.00
2 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.76 9.00
3 238 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.34 8.00
4 123 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 22.45 7.00
5 236 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.52 6.00
6 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.63 5.00
7 130 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 22.74 4.00
8 14 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 22.80 3.00
9 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.87
10 227 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.88 2.00
11 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.97 1.00
12 156 Martin JanskýMartin Janský 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.07
13 153 Hynek HampelHynek Hampel 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.19
14 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.24
15 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.26
16 79 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 23.37
17 135 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.38
18 237 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.40
19 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 23.59
20 131 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 23.76
21 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.41
163 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
75 Václav LuhanVáclav Luhan 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.45 11.00
2 127 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.87 9.00
3 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.27 8.00
4 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.49 7.00
5 214 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.79 2.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:15) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.61 5.00
2 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.77 4.00
3 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.79 2.50
4 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 25.80 1.00
5 234 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.57 6.00
2 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.94
3 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 26.06
4 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.17
5 86 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.54
231 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 12:15) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.85
2 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.00
3 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.13
4 256 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.16
5 260 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.55
6 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.98
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 19.5.2018 - 12:15) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.28
2 7 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.99
3 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 27.21
MS 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.58
5 20 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.60
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 19.5.2018 - 12:15) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 27.11
2 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.23
3 363 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.48
4 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 28.23
292 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.45 11.00
2 127 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.87 9.00
3 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 25.27 8.00
4 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.49 7.00
5 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.57 6.00
6 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.61 5.00
7 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.77 4.00
8 214 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.79 2.50
8 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 25.79 2.50
10 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 25.80 1.00
11 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.85
12 234 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.86
13 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.94
14 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.00
15 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 26.06
16 312 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.13
17 256 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.16
18 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.17
19 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.28
20 86 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.54
21 260 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.55
22 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.98
23 7 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.99
24 156 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 27.11
25 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 27.21
26 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.23
27 363 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.48
28 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.58
29 20 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.60
30 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 28.23
231 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNF
292 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 49.71 11.00
2 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.54 9.00
3 238 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.55 8.00
4 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 52.25 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.07 7.00
2 78 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.00 6.00
3 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 52.17 4.00
4 53 David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 52.24 3.00
5 124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 52.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 52.06 5.00
2 233 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.41 1.00
3 8 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 52.89
4 138 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 55.63
143 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 49.71 11.00
2 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.54 9.00
3 238 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.55 8.00
4 14 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.07 7.00
5 78 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.00 6.00
6 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 52.06 5.00
7 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 52.17 4.00
8 53 David ŠtefekDavid Štefek 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 52.24 3.00
9 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 52.25 2.00
10 233 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.41 1.00
11 124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 52.64
12 8 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 52.89
13 138 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 55.63
143 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.46 11.00
2 255 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.85 9.00
3 361 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 59.18 8.00
4 83 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.86 7.00
5 7 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 59.90 6.00
6 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 60.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.07 4.00
2 26 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 61.55 3.00
MS Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 65.55
4 21 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 66.61 2.00
168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.46 11.00
2 255 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 58.85 9.00
3 361 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 59.18 8.00
4 83 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.86 7.00
5 7 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 59.90 6.00
6 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 60.27 5.00
7 3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 61.07 4.00
8 26 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 61.55 3.00
9 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 65.55
10 21 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 66.61 2.00
168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:55.04 11.00
2 62 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:55.22 9.00
3 16 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:57.03 8.00
4 78 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:57.35 7.00
5 69 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 1:57.53 6.00
6 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 1:57.94 5.00
7 64 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:58.16 4.00
8 22 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 1:58.72 3.00
9 233 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 1:59.22 2.00
10 53 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 1:59.62 1.00
11 235 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 1:59.99
12 223 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:06.85
13 109 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:17.32
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:12.83 11.00
2 256 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:13.61 9.00
3 86 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:16.04 8.00
4 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:16.52 7.00
5 26 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:18.31 6.00
6 309 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:19.63 5.00
7 69 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.85 4.00
8 3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:22.62 3.00
9 15 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:30.88
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 161 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 2:22.83 2.00
2 358 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:29.21 1.00
3 2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.68
4 202 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:31.71
5 27 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:33.51
6 6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:33.91
7 14 Adéla MikešováAdéla Mikešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:35.06
8 5 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:36.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:12.83 11.00
2 256 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:13.61 9.00
3 86 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:16.04 8.00
4 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:16.52 7.00
5 26 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:18.31 6.00
6 309 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:19.63 5.00
7 69 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.85 4.00
8 3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:22.62 3.00
9 161 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 2:22.83 2.00
10 358 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:29.21 1.00
11 2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:30.68
12 15 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:30.88
13 202 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:31.71
14 27 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:33.51
15 6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:33.91
16 14 Adéla MikešováAdéla Mikešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:35.06
17 5 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:36.74

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 4:00.27 11.00
2 196 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:00.74 9.00
3 100 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:01.45 8.00
4 26 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:06.21 7.00
5 72 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:07.05 6.00
6 16 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:09.93 5.00
7 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:10.58 4.00
8 13 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:11.00 3.00
9 17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 4:13.79 2.00
10 11 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 4:14.68 1.00
11 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 4:15.41
12 61 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 4:16.45
13 53 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 4:19.60
14 110 František SchovalFrantišek Schoval 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19 4:30.09
15 228 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 4:33.01
16 231 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 4:38.02
17 115 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 17 4:54.14
96 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 DNF
98 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 DNF
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:53.13 11.00
2 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:54.70 9.00
3 359 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 5:00.71 8.00
4 19 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 5:01.75 7.00
5 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:13.92 6.00
6 367 Eliška SojkováEliška Sojková 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 5:17.36 5.00
7 71 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:19.30 4.00
8 78 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 5:26.38 3.00
9 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 6:56.12 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.90 11.00
2 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.66 9.00
3 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 14.74 8.00
4 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.04 7.00
5 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.50 5.00
6 355 Christel El SanehChristel El Saneh 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 15.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 15.38 6.00
2 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 15.59 3.00
3 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 15.63 2.00
4 265 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16.09
5 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.54
165 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.77 1.00
2 290 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.20
3 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 16.41
4 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.50
351 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.54 4.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.46
3 123 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.58
4 60 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 17.67
5 310 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.69
153 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.90 11.00
2 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.66 9.00
3 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 14.74 8.00
4 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.04 7.00
5 276 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 15.38 6.00
6 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.50 5.00
7 16 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.54 4.00
8 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 15.59 3.00
9 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 15.63 2.00
10 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.77 1.00
11 355 Christel El SanehChristel El Saneh 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 15.92
12 265 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16.09
13 290 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.20
14 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 16.41
15 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.46
16 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.50
17 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.54
18 123 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.58
19 60 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 17.67
20 310 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.69
165 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNF
351 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNF
153 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Václav LuhanVáclav Luhan 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 15.07 11.00
2 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.11 9.00
3 234 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.18 8.00
4 41 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 15.50 6.00
5 185 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.55 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.44 7.00
2 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.09 4.00
3 161 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 16.34 3.00
4 122 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 19.68 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Václav LuhanVáclav Luhan 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 15.07 11.00
2 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.11 9.00
3 234 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.18 8.00
4 154 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.44 7.00
5 41 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 15.50 6.00
6 185 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.55 5.00
7 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.09 4.00
8 161 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 16.34 3.00
9 122 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 19.68 2.00

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Václav LuhanVáclav Luhan 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 55.05 11.00
2 154 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 55.36 9.00
3 234 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 58.10 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 59.38 7.00
2 133 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 60.18 6.00
3 136 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 66.73 5.00
4 138 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 66.97 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Václav LuhanVáclav Luhan 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 55.05 11.00
2 154 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 55.36 9.00
3 234 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 58.10 8.00
4 124 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 59.38 7.00
5 133 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 60.18 6.00
6 136 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 66.73 5.00
7 138 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 66.97 4.00

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.76 11.00
2 260 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 60.27 9.00
3 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.31 8.00
4 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.43 7.00
5 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 66.49 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 68.25 3.00
2 9 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 69.67 1.00
3 62 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 70.94
4 4 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 73.04
5 319 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 75.14
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 65.03 6.00
2 165 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 66.26 5.00
3 327 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 69.42 2.00
4 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 69.79
5 356 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 80.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.76 11.00
2 260 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 60.27 9.00
3 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.31 8.00
4 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.43 7.00
5 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 65.03 6.00
6 165 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 66.26 5.00
7 61 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 66.49 4.00
8 309 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 68.25 3.00
9 327 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 69.42 2.00
10 9 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 69.67 1.00
11 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 69.79
12 62 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 70.94
13 4 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 73.04
14 319 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 75.14
15 356 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 80.36

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 229 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09:31.74 11.00
2 11 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:39.25 9.00
3 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:41.95 8.00
4 17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09:47.72 7.00
5 159 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 09:51.88 6.00
6 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09:53.72 5.00
7 194 Borek PožárBorek Požár 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10:06.84 4.00
8 128 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 10:09.59 3.00
9 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 10:18.90 2.00
10 110 František SchovalFrantišek Schoval 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 10:47.06 1.00
11 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 10:51.63
12 35 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11:17.07
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11:25.39 11.00
2 80 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11:40.86 9.00
3 18 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11:47.84 8.00
4 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11:57.85 7.00
5 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 12:05.33 6.00
6 216 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 12:36.99 5.00
7 356 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13:08.84 4.00
8 144 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13:29.08 3.00
9 155 Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13:49.91 2.00
10 11 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14:11.20 1.00
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Hampel, Janský, Pechar, Řezníček Hampel, Janský, Pechar, Řezníček A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.23 11.00
2 195 Pužman, Bakalár, Zahradník, Frolík Pužman, Bakalár, Zahradník, Frolík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 43.61 9.00
3 14 Končický, Macháček, Kozák, Benda Končický, Macháček, Kozák, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 44.36 8.00
4 75 Luhan, Fikrle, Valášek, Termer Luhan, Fikrle, Valášek, Termer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 45.26 6.00
234 Novotný, Boudný, Bárta, Bosák Novotný, Boudný, Bárta, Bosák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Kováč, Macháček, Carda, Novák Kováč, Macháček, Carda, Novák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 44.56 7.00
2 151 Baše, Lumpe, Černík, Seidl Baše, Lumpe, Černík, Seidl A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 45.70 5.00
3 17 Kostohryz, Řežábek, Pasler, Lehocký Kostohryz, Řežábek, Pasler, Lehocký Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 49.48 4.00
97 Holeček, Novotný, Raška, Linhart Holeček, Novotný, Raška, Linhart Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Hampel, Janský, Pechar, Řezníček Hampel, Janský, Pechar, Řezníček A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.23 11.00
2 195 Pužman, Bakalár, Zahradník, Frolík Pužman, Bakalár, Zahradník, Frolík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 43.61 9.00
3 14 Končický, Macháček, Kozák, Benda Končický, Macháček, Kozák, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 44.36 8.00
4 130 Kováč, Macháček, Carda, Novák Kováč, Macháček, Carda, Novák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 44.56 7.00
5 75 Luhan, Fikrle, Valášek, Termer Luhan, Fikrle, Valášek, Termer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 45.26 6.00
6 151 Baše, Lumpe, Černík, Seidl Baše, Lumpe, Černík, Seidl A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 45.70 5.00
7 17 Kostohryz, Řežábek, Pasler, Lehocký Kostohryz, Řežábek, Pasler, Lehocký Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 49.48 4.00
234 Novotný, Boudný, Bárta, Bosák Novotný, Boudný, Bárta, Bosák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF
97 Holeček, Novotný, Raška, Linhart Holeček, Novotný, Raška, Linhart Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Čelišová, Adlerová, Sobotková, Sekyrová Čelišová, Adlerová, Sobotková, Sekyrová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 48.95 11.00
2 122 Kolingerová, Staňková, Dyrynková, Duchoňová Kolingerová, Staňková, Dyrynková, Duchoňová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.15 8.00
3 168 Tousková, Cardová, Burda, Skřivanová Tousková, Cardová, Burda, Skřivanová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 49.81 7.00
4 23 Turnerová, Řezníková, Nikodemová, Jinderlová Turnerová, Řezníková, Nikodemová, Jinderlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.44 6.00
270 Tvrdá, Ruttová, Nedvědová, Nedvědová Tvrdá, Ruttová, Nedvědová, Nedvědová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Semecká, Šámalová, Cymbálová, Marková Semecká, Šámalová, Cymbálová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.05 9.00
2 355 El Saneh, Buřilová, Černá, Konopová El Saneh, Buřilová, Černá, Konopová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 50.60 5.00
3 52 Dondová, Švarcová, Holubová, Kordová Dondová, Švarcová, Holubová, Kordová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 51.51 4.00
4 230 Přástková, Čechová, Baštářová, Suchá Přástková, Čechová, Baštářová, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 51.56 3.00
5 7 Hulínská, Stoklasová, Tvrzová, Kratochvílová Hulínská, Stoklasová, Tvrzová, Kratochvílová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 53.53
284 Landová, Grygarová, Ruttová, Linhartová Landová, Grygarová, Ruttová, Linhartová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Kopicová, Rozehnalová, Šafránková, Voříšková Kopicová, Rozehnalová, Šafránková, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.63 2.00
2 142 Palaštuková, Treglerová, Šenková, Mašková Palaštuková, Treglerová, Šenková, Mašková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.98 1.00
3 363 Vítová, Fliegelová, Zaddem, Kovandová Vítová, Fliegelová, Zaddem, Kovandová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 52.56
206 Balíková, Lokajíčková, Steinerová, Kelemenová Balíková, Lokajíčková, Steinerová, Kelemenová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Čelišová, Adlerová, Sobotková, Sekyrová Čelišová, Adlerová, Sobotková, Sekyrová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 48.95 11.00
2 106 Semecká, Šámalová, Cymbálová, Marková Semecká, Šámalová, Cymbálová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.05 9.00
3 122 Kolingerová, Staňková, Dyrynková, Duchoňová Kolingerová, Staňková, Dyrynková, Duchoňová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.15 8.00
4 168 Tousková, Cardová, Burda, Skřivanová Tousková, Cardová, Burda, Skřivanová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 49.81 7.00
5 23 Turnerová, Řezníková, Nikodemová, Jinderlová Turnerová, Řezníková, Nikodemová, Jinderlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.44 6.00
6 355 El Saneh, Buřilová, Černá, Konopová El Saneh, Buřilová, Černá, Konopová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 50.60 5.00
7 52 Dondová, Švarcová, Holubová, Kordová Dondová, Švarcová, Holubová, Kordová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 51.51 4.00
8 230 Přástková, Čechová, Baštářová, Suchá Přástková, Čechová, Baštářová, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 51.56 3.00
9 62 Kopicová, Rozehnalová, Šafránková, Voříšková Kopicová, Rozehnalová, Šafránková, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.63 2.00
10 142 Palaštuková, Treglerová, Šenková, Mašková Palaštuková, Treglerová, Šenková, Mašková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.98 1.00
11 363 Vítová, Fliegelová, Zaddem, Kovandová Vítová, Fliegelová, Zaddem, Kovandová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 52.56
12 7 Hulínská, Stoklasová, Tvrzová, Kratochvílová Hulínská, Stoklasová, Tvrzová, Kratochvílová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 53.53
270 Tvrdá, Ruttová, Nedvědová, Nedvědová Tvrdá, Ruttová, Nedvědová, Nedvědová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
284 Landová, Grygarová, Ruttová, Linhartová Landová, Grygarová, Ruttová, Linhartová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
206 Balíková, Lokajíčková, Steinerová, Kelemenová Balíková, Lokajíčková, Steinerová, Kelemenová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Novák, Šmíd, Lehar, Krsek Novák, Šmíd, Lehar, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:26.50 11.00
2 72 Šilhavý, Gregor, Karlach, Valášek Šilhavý, Gregor, Karlach, Valášek AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:27.61 9.00
3 8 Fetter, Pavlát, Pasler, Končický Fetter, Pavlát, Pasler, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:28.73 8.00
4 233 Matějček, Řehula, Bosák, Novotný Matějček, Řehula, Bosák, Novotný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:29.47 7.00
5 130 Kováč, Dvořák, Musil, Novák Kováč, Dvořák, Musil, Novák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:33.80 6.00
6 100 Martínek, Doubek, Podolák, Jisl Martínek, Doubek, Podolák, Jisl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:44.97 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Pavlišen, Kostohryz, Auersvald, Řežábek Pavlišen, Kostohryz, Auersvald, Řežábek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:37.72 5.00
2 61 Krýsl, Ekl, Josef, Faměra Krýsl, Ekl, Josef, Faměra AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 3:38.97 4.00
3 31 Bešta, Váchal, Štefek, Šilhavý Bešta, Váchal, Štefek, Šilhavý Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 3:39.56 3.00
4 138 Souček, Pech, Kašpar, Burda Souček, Pech, Kašpar, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:55.98 1.00
161 Molva, Baše, Hampel, Kozlík Molva, Baše, Hampel, Kozlík A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Novák, Šmíd, Lehar, Krsek Novák, Šmíd, Lehar, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:26.50 11.00
2 72 Šilhavý, Gregor, Karlach, Valášek Šilhavý, Gregor, Karlach, Valášek AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:27.61 9.00
3 8 Fetter, Pavlát, Pasler, Končický Fetter, Pavlát, Pasler, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:28.73 8.00
4 233 Matějček, Řehula, Bosák, Novotný Matějček, Řehula, Bosák, Novotný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:29.47 7.00
5 130 Kováč, Dvořák, Musil, Novák Kováč, Dvořák, Musil, Novák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:33.80 6.00
6 26 Pavlišen, Kostohryz, Auersvald, Řežábek Pavlišen, Kostohryz, Auersvald, Řežábek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:37.72 5.00
7 61 Krýsl, Ekl, Josef, Faměra Krýsl, Ekl, Josef, Faměra AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 3:38.97 4.00
8 31 Bešta, Váchal, Štefek, Šilhavý Bešta, Váchal, Štefek, Šilhavý Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 3:39.56 3.00
9 100 Martínek, Doubek, Podolák, Jisl Martínek, Doubek, Podolák, Jisl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:44.97 2.00
10 138 Souček, Pech, Kašpar, Burda Souček, Pech, Kašpar, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:55.98 1.00
161 Molva, Baše, Hampel, Kozlík Molva, Baše, Hampel, Kozlík A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Koudelková, Čechová, Veselá, Korelová Koudelková, Čechová, Veselá, Korelová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:54.29 11.00
2 127 Tiplicová, Veverková, Ulrichová, Hrachovcová Tiplicová, Veverková, Ulrichová, Hrachovcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:00.61 9.00
3 86 Žáková, Šafránková, Voříšková, Stýblová Žáková, Šafránková, Voříšková, Stýblová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:01.79 8.00
4 152 Burda, Kováčová, Skřivanová, Šímová Burda, Kováčová, Skřivanová, Šímová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 4:03.00 7.00
5 26 Tvrzová, Nemešová, Jinderlová, Pardamcová Tvrzová, Nemešová, Jinderlová, Pardamcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:10.43 6.00
6 230 Přástková, Sekyrová, Lokajíčková, Kelemenová Přástková, Sekyrová, Lokajíčková, Kelemenová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:11.83 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 363 Vítová, Buřilová, Konopová, Hubrová Vítová, Buřilová, Konopová, Hubrová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 4:11.83 4.50
2 69 Placatková, Šamanová, Perglerová, Placatková Placatková, Šamanová, Perglerová, Placatková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:16.06 3.00
3 329 Moravcová, Šedivá, Buřičová, Slavíková Moravcová, Šedivá, Buřičová, Slavíková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 4:18.76 2.00
4 117 Matoušková, Kryšková, Hůlová, Mydlíková Matoušková, Kryšková, Hůlová, Mydlíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:34.17 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Bělohlavová, Mikešová, Graf, Piklová Bělohlavová, Mikešová, Graf, Piklová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:34.64
2 54 Hajná, Krubová, Prouzová, Stýblová Hajná, Krubová, Prouzová, Stýblová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:39.88
3 27 Veldová, Stoklasová, Tvrzová, Kofroňová Veldová, Stoklasová, Tvrzová, Kofroňová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:43.29
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Koudelková, Čechová, Veselá, Korelová Koudelková, Čechová, Veselá, Korelová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:54.29 11.00
2 127 Tiplicová, Veverková, Ulrichová, Hrachovcová Tiplicová, Veverková, Ulrichová, Hrachovcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:00.61 9.00
3 86 Žáková, Šafránková, Voříšková, Stýblová Žáková, Šafránková, Voříšková, Stýblová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:01.79 8.00
4 152 Burda, Kováčová, Skřivanová, Šímová Burda, Kováčová, Skřivanová, Šímová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 4:03.00 7.00
5 26 Tvrzová, Nemešová, Jinderlová, Pardamcová Tvrzová, Nemešová, Jinderlová, Pardamcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:10.43 6.00
6 230 Přástková, Sekyrová, Lokajíčková, Kelemenová Přástková, Sekyrová, Lokajíčková, Kelemenová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:11.83 4.50
6 363 Vítová, Buřilová, Konopová, Hubrová Vítová, Buřilová, Konopová, Hubrová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 4:11.83 4.50
8 69 Placatková, Šamanová, Perglerová, Placatková Placatková, Šamanová, Perglerová, Placatková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:16.06 3.00
9 329 Moravcová, Šedivá, Buřičová, Slavíková Moravcová, Šedivá, Buřičová, Slavíková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 4:18.76 2.00
10 117 Matoušková, Kryšková, Hůlová, Mydlíková Matoušková, Kryšková, Hůlová, Mydlíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:34.17 1.00
11 2 Bělohlavová, Mikešová, Graf, Piklová Bělohlavová, Mikešová, Graf, Piklová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:34.64
12 54 Hajná, Krubová, Prouzová, Stýblová Hajná, Krubová, Prouzová, Stýblová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:39.88
13 27 Veldová, Stoklasová, Tvrzová, Kofroňová Veldová, Stoklasová, Tvrzová, Kofroňová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:43.29

Skok vysoký - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.681.741.801.861.921.961.992.022.052.08 Body
1 182 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 2.20 11.00
2 158 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 1.99 9.00
3 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 1.96 8.00
4 161 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.92 7.00
5 151 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.86 6.00
6 230 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.86 5.00
7= 20 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1.86 3.50
7= 23 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.86 3.50
9 132 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.80 2.00
10 107 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 1.80 1.00
11 31 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.74
12= 119 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.68
12= 93 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 1.68
116 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS
195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DNS
65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 DNS
Abdulkadir NuhAbdulkadir Nuh
QATARQATAR
99 DNS
1 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 NM
117 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.471.531.571.611.641.671.691.711.73 Body
1 301 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.71 11.00
2 305 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.71 9.00
3 318 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1.64 8.00
4 306 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.64 7.00
5 265 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.61 6.00
6 368 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 1.57 5.00
7 123 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.53 4.00
8= 25 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.53 2.50
8= 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.53 2.50
MS 132 Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.47
11= 76 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.47 0.50
11= 374 Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.47 0.50
292 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.153.353.553.753.954.154.304.454.604.704.804.905.00 Body
1 197 Jan ŠvecJan Švec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.90 -----xo-ooooxxoxx 11.00
2 193 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.60 --------xo-xxx 9.00
3 199 Jakub VítekJakub Vítek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.45 -----ooxxoxx-x 8.00
4 166 Patrik SeidlPatrik Seidl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4.30 -----xxooxxx 7.00
5 31 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3.95 ---oxxoxxx 6.00
6= 93 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 3.95 ---xxoxxoxxx 4.50
6= 12 Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 3.95 --xxooxxoxxx 4.50
8 122 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.55 -ooxxx 3.00
9 41 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 3.35 oxxoxxx 2.00
10 99 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 3.15 xoxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.752.903.053.173.293.413.513.613.71 Body
1 146 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.70 11.00
2 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.17 9.00
3 311 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.17 8.00
4 323 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.05 7.00
5 373 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 2.90 6.00
6 319 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 2.90 5.00
7 63 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 2.75 4.00
MS Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2.75
9= 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2.60 2.50
9= 123 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.60 2.50
11 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.60 1.00
12 55 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 2.60
114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 19.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 232 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.96 +2.3 m/s 6.84 -0.5 m/s 6,56  +0.2x6,84  -0.56,84x6,96  +2.35,13  +0.2 11.00
2 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.78 +2.0 m/s 6,  +1.76,06  +0.66,78  +2.06,786,67  +0.0xx 9.00
3 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.74 +0.0 m/s 6,69  +0.06,74  +0.0x6,74xxx 8.00
4 107 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 6.74 +2.4 m/s 6.48 +0.0 m/s xx6,26  +2.46,266,48  +0.06,74  +2.4x 7.00
5 130 Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 6.58 +2.5 m/s 6.49 +0.0 m/s 6,43  +0.06,58  +2.56,43  +0.06,586,49  +0.0x4,67  +1.4 6.00
6 158 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 6.36 +1.9 m/s 6,36  +1.96,28  +3.06,26  +2.86,360.00.00.0 5.00
7 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.34 +0.9 m/s 6,01  +2.16,34  +0.9x6,346,31  +0.0x6,22  +2.1 4.00
8 31 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.34 +1.6 m/s 6,34  +1.65,92  +1.05,67  +0.26,346,22  +1.36,10  +0.16,29  +0.0 3.00
9 8 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 6.03 +0.0 m/s 6,03  +0.05,60  +0.5-6,030.00.00.0 2.00
10 152 Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 6.00 +2.3 m/s 5.89 +1.1 m/s 6,00  +2.35,89  +1.15,69  +2.36,000.00.00.0 1.00
11 132 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.87 +0.0 m/s 5,87  +0.05,78  +0.85,66  +3.15,870.00.00.0
12 1 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 5.84 +1.6 m/s 5,69  +1.31,3  +1.35,84  +1.65,840.00.00.0
13 23 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5.75 +0.9 m/s 5,75  +0.95,60  -0.4x5,750.00.00.0
14= 160 Martin LumpeMartin Lumpe
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 0.00 xxx0.00.00.00.0
14= 65 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 0.00 x--0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 303 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6.02 +0.1 m/s x5,98  +0.3x5,983,27  +0.05,92  +0.96,02  +0.1 11.00
2 234 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 5.61 -0.5 m/s 4,98  +0.05,38  +1.95,53  +0.65,53xx5,61  -0.5 9.00
3 106 Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.61 +2.8 m/s 5.37 +0.0 m/s 5,37  +0.0x5,61  +2.85,615,26  +0.0xx 8.00
4 152 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.60 +2.2 m/s 5.51 +0.0 m/s 5,43  +1.35,51  +0.04,33  +1.45,515,60  +2.2xx 7.00
5 352 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5.58 +1.7 m/s x5,30  +1.25,24  +1.15,305,28  +3.45,22  +0.15,58  +1.7 6.00
6 114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.53 +0.9 m/s 4,84  +0.05,24  +0.05,53  +0.95,535,18  +0.05,04  +1.25,52  +2.6 5.00
7 233 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 5.49 +0.0 m/s 5,34  +0.05,49  +0.05,49  +0.15,49x5,38  +1.75,26  -0.3 4.00
8 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5.36 +2.3 m/s 5.34 +0.9 m/s 5,34  +0.05,36  +2.32,25  -0.45,365,12  +2.65,34  +0.9- 3.00
9 351 Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 5.27 +1.5 m/s 5,23  +2.15,27  +1.55,11  +0.05,270.00.00.0 2.00
10 16 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.25 +0.0 m/s 5,15  -0.85,11  +0.05,25  +0.05,250.00.00.0 1.00
11 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5.18 +0.3 m/s xx5,18  +0.35,180.00.00.0
12 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.13 +0.0 m/s x5,01  +0.05,13  +0.05,130.00.00.0
13 108 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.09 +1.4 m/s 5,03  +0.05,09  +1.44,77  +0.05,090.00.00.0
14 142 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.09 +1.3 m/s xx5,09  +1.35,090.00.00.0
15 355 Christel El SanehChristel El Saneh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 5.06 +1.5 m/s 5,04  +0.04,90  +0.95,06  +1.55,060.00.00.0
16 302 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 5.04 +1.9 m/s 4,87  +1.24,78  +1.55,04  +1.95,040.00.00.0
17 151 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 5.02 +0.3 m/s 4,85  +0.05,02  +0.33,55  +0.15,020.0  +0.00.00.0
18 276 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.96 +0.0 m/s 4,88  +0.04,96  +0.0x4,960.00.00.0
19 20 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.95 +1.6 m/s 4,74  +0.04,95  +1.64,86  +1.54,950.00.00.0
20 286 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.62 +1.7 m/s 4,62  +1.74,51  +2.24,54  +0.04,620.00.00.0
21 207 Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.57 +1.6 m/s 4,57  +1.6xx4,570.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 19.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.65 +1.9 m/s 12,39  +1.614,40  +0.514,37  +0.314,4014,65  +1.9-14,09  +0.9 11.00
2 77 Gabriel WiertzGabriel Wiertz
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
97 14.41 +1.0 m/s 14,12  +1.314,33  +0.914,31  -0.214,3314,29  +1.3x14,41  +1.0 9.00
3 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 14.09 +2.9 m/s 13.67 +1.2 m/s 11,96  +2.013,67  +1.213,25  +0.013,6714,09  +2.913,51  +1.1- 8.00
4 155 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 13.72 +1.6 m/s 13,08  +0.013,65  +0.613,62  +2.313,6513,72  +1.611,61  +0.013,72  +1.9 7.00
5 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.63 +2.4 m/s 13.61 -0.3 m/s 13,48  +2.213,61  -0.313,63  +2.413,63x13,47  +0.213,40  +1.3 6.00
6 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 13.39 +0.4 m/s x13,39  +0.411,44  -0.813,390.00.00.0 5.00
7 161 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 12.86 +2.3 m/s 12.84 +0.4 m/s 12,78  +0.011,47  +1.612,86  +2.312,8612,77  +0.512,64  +0.712,84  +0.4 4.00
8 101 David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
89 12.60 +1.9 m/s 12,06  +2.0x12,45  +0.112,4512,44  +0.012,28  +1.312,60  +1.9 3.00
9 20 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 12.37 +0.7 m/s 12,37  +0.712,31  +1.0x12,370.00.00.0 2.00
10 107 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 11.51 +1.4 m/s 11,51  +1.4--11,510.00.00.0 1.00
93 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 00.00 xxx0.0---
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 352 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 12.23 +0.0 m/s 11,67  +2.112,13  +2.012,23  +0.012,2310,08  +2.111,97  +0.012,10  +1.7 11.00
2 304 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.95 +1.2 m/s 11,63  +2.209,41  +0.0x11,6311,57  +1.211,95  +1.2- 9.00
3 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 11.61 +2.6 m/s 11.02 +1.9 m/s 10,95  +2.011,13  +2.211,29  +2.811,2911,02  +1.911,61  +2.609,91  +1.2 8.00
4 302 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 11.53 +2.5 m/s 11.49 +1.3 m/s 11,38  +0.011,49  +1.311,53  +2.511,5311,34  +2.0xx 7.00
5 12 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11.47 +1.6 m/s 11,34  +1.311,47  +1.610,10  +1.811,4710,83  +0.010,95  +1.2- 6.00
6 368 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 11.20 +1.7 m/s x11,11  +1.311,20  +1.711,20xx11,06  -0.7 5.00
7 355 Christel El SanehChristel El Saneh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 11.07 +0.0 m/s 10,57  +2.110,81  -1.2x10,8111,07  +0.0x10,57  +1.6 4.00
8 233 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 10.82 +0.8 m/s 10,52  +0.010,17  +0.110,71  +0.710,7110,82  +0.810,82  +1.810,71  +0.0 3.00
9 207 Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 10.67 +1.5 m/s 10,67  +1.5xx10,670.00.00.0 2.00
10 290 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 10.45 +1.4 m/s 10,06  +0.310,45  +1.4-10,450.00.00.0 1.00
11 55 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.31 +1.4 m/s x10,31  +1.4x10,310.00.00.0
12 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.27 +1.2 m/s 10,27  +1.209,51  +2.209,46  +0.310,270.00.00.0
13 60 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.00 +1.0 m/s 09,76  +0.1x10,00  +1.010,000.00.00.0
14 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 09.88 +1.2 m/s 09,76  +0.409,88  +1.209,73  +0.309,880.00.00.0
303 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 369 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 11.98 0.0 11.00
2 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 11.79 0.0 9.00
3 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 11.72 0.0 8.00
4 59 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 11.64 0.0 7.00
5 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 11.49 0.0 6.00
6 287 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 11.46 0.0 5.00
7 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 10.85 0.0 4.00
8 290 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 10.62 0.0 3.00
9 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.20 0.0 2.00
10 365 Jitka PagáčováJitka Pagáčová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 10.05 0.0 1.00
11 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 09.82 0.0
12 366 Tereza ParáskováTereza Parásková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 09.80 0.0
13 213 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 09.38 0.0
14 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 08.94 0.0
15 82 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 08.14 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 15.59 0.0 11.00
2 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 15.02 0.0 9.00
3 157 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 14.99 0.0 8.00
4 70 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 14.38 0.0 7.00
5 97 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 14.09 0.0 6.00
6 29 Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 14.03 0.0 5.00
7 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 13.64 0.0 4.00
8 71 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 13.17 0.0 3.00
9 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 13.01 0.0 2.00
10 167 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 12.58 0.0 1.00
11 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 12.47 0.0
12 142 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 12.06 0.0
13 127 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 11.89 0.0
40 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 DNS 0.0
92 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 37.75 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 35.97 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 287 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 33.70 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 167 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 32.92 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 56 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
95 32.60 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 30.31 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 30.09 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 59 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 29.05 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 82 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 27.46 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 369 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 27.03 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 154 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 23.86 0.00.00.00.00.00.00.0
12 325 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 23.38 0.00.00.00.00.00.00.0
13 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 23.32 0.00.00.00.00.00.00.0
365 Jitka PagáčováJitka Pagáčová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 59.43 0.0 11.00
2 157 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 51.87 0.0 9.00
3 97 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 44.14 0.0 8.00
4 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 43.24 0.0 7.00
5 70 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 43.08 0.0 6.00
6 127 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 43.05 0.0 5.00
7 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 41.18 0.0 4.00
8 167 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 40.33 0.0 3.00
9 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 39.69 0.0 2.00
10 164 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 39.59 0.0 1.00
11 142 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 37.67 0.0
12 71 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 33.57 0.0
36 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 DNS 0.0
92 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 DNS 0.0
192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 287 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 49.97 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 47.59 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 44.31 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 360 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 41.98 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 228 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 39.13 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 38.89 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 274 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 38.78 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 266 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 38.23 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 213 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 34.85 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 325 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 23.87 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 82 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 23.24 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 67.75 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 187 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 62.53 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 184 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 58.81 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 97 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 55.76 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 12 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 55.16 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 198 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 49.74 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 64 Milan MalátMilan Malát
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
67 44.33 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 145 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 33.08 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 40 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy