výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladší žactvo

Kladno (4. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.62
2 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.91
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.36
4 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.13
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.13
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.14
3 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.82
4 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.24
5 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 10.49
Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.42
2 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
3 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.98
4 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.17
5 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.35
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.51
7 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 11.12
Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.20
2 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.80
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.34
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.55
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.56
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.85
7 Matěj VolákMatěj Volák 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.07
8 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.55
2 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.60
3 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.62
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.83
5 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.95
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.05
7 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.94
8 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.78
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.86
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.92
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.14
5 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.18
6 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.56
7 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.86
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 4.9.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.20
2 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.52
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.78
4 Roman MrštíkRoman Mrštík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.04
5 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 10.25
6 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.35
Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.20
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.55
3 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.60
4 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.62
4 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.62
6 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.78
7 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.80
8 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.83
9 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.86
10 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.91
11 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.92
12 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.95
13 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.05
14 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.13
15 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.14
15 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.14
17 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.18
18 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.20
19 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.34
20 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.36
21 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.42
22 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.52
23 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.55
24 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.56
24 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.56
26 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
27 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.78
28 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.82
29 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.85
30 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.86
31 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.93
32 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.94
33 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.98
34 Roman MrštíkRoman Mrštík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.04
35 Matěj VolákMatěj Volák 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.07
36 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.10
37 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.13
38 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.17
39 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.24
40 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 10.25
41 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.35
41 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.35
43 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 10.48
44 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 10.49
45 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.51
46 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 11.12
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 DNS
Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS
Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 4.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.21 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.53 9.00
3 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.55 8.00
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.56 7.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.59 6.00
6 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 08.60 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 4.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.61 4.00
2 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 08.72 3.00
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.75 2.00
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.76 1.00
5 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.87
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 4.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.37 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.58 9.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.73 8.00
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.78 7.00
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.79 6.00
6 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 4.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.87 4.00
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 08.92 3.00
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.95 2.00
4 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.01 1.00
5 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.05
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 09.06
7 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.13
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.54
2 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.20
3= Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.29
3= Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.29
5 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.39
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.08
2 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.13
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.35
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.00
5 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.23
6 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.57
Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 DNS
Aneta ŠnoblováAneta Šnoblová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.32
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.32
4 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.52
5 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
6 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.05
7 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.70
Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.34
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.53
3 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.65
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.69
5 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.17
6 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.54
MS Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.66
Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.94
2 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.42
3 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.65
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.66
5 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.70
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.09
7 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.38
8 Anna DubskáAnna Dubská 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.13
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.25
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 09.42
4 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 7 09.42
5 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.49
6 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.70
7 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.81
8 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.42
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.65
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.87
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.98
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.17
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.57
7 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.70
8 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.94
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.50
3 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.74
4 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.93
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.09
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.10
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.11
8 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (út, 4.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.78
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.82
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 09.03
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.58
5 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.07
6 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.25
7 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.93
8 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 11.25
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.42
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.65
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.78
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.82
6 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.87
7 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.94
7 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.94
9 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.98
10 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 09.03
11 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.08
12 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.13
12 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.13
14 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.17
15 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.25
16 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.32
16 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.32
18 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.34
19 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.35
20 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.42
20 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 09.42
20 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 7 09.42
23 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.49
24 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.50
25 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.52
26 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.53
27 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.54
28 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.57
29 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.58
30 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
31 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.65
31 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.65
33 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.66
34 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.69
35 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.70
35 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.70
35 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.70
38 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.74
39 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.81
40 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.92
41 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.93
42 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.00
43 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.05
44 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.07
45 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.09
45 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.09
47 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.10
48 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.11
49 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 10.17
50 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.20
51 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.23
52 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.25
52 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.25
54 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.29
54 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.29
54 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.29
57 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.38
58 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.39
59 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.54
60 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.57
61 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 10.66
62 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.70
63 Anna DubskáAnna Dubská 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.75
64 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.93
65 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 11.25
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS
Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 DNS
Aneta ŠnoblováAneta Šnoblová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 DNS
Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 42.71 11.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.97 7.00
3 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 49.14 3.00
4 Jakub SixtaJakub Sixta 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 62.66
Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 49.07 4.00
2 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.55
3 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 56.59
4 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 60.05
5 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 61.18
Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 4.9.2018 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 48.43 6.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 53.36
3 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 56.01
4 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 57.90
Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 4.9.2018 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 48.97 5.00
2 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 50.44 1.00
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 51.05
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 52.14
5 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 52.18
František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 4.9.2018 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 44.88 9.00
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 46.01 8.00
3 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 50.41 2.00
4 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 54.47
5 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 42.71 11.00
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 44.88 9.00
3 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 46.01 8.00
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.97 7.00
5 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 48.43 6.00
6 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 48.97 5.00
7 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 49.07 4.00
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 49.14 3.00
9 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 50.41 2.00
10 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 50.44 1.00
11 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.55
12 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 51.05
13 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 52.14
14 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 52.18
15 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 53.36
16 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 54.47
17 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.53
18 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 56.01
19 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 56.59
20 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 57.90
21 Jan JamborJan Jambor 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 60.05
22 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 61.18
23 Jakub SixtaJakub Sixta 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 62.66
Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 DNS
František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 49.30 6.00
2 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.75 1.00
3 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 51.86
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.20
5 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 55.52
6 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 56.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 51.67
2 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 52.68
3 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 53.39
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 53.63
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 53.65
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 53.69
Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 54.07
2 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.49
3 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 55.03
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.92
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 56.41
6 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 67.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.51
2 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 52.13
3 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 52.17
4 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 55.24
5 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 56.73
6 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 57.01
Anna KačírkováAnna Kačírková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 46.97 11.00
2 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 49.45 5.00
3 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 51.01
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 51.65
5 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 54.12
6 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 55.06
Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 49.89 4.00
2 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 50.93
3 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 52.39
4 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.30
5 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 54.21
6 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 56.31
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 47.23 9.00
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 48.40 7.00
MS Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.64
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 50.54 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (út, 4.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.72 8.00
2 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 50.16 3.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 51.35
4 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.65
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 46.97 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 47.23 9.00
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.72 8.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 48.40 7.00
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.64
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 49.30 6.00
7 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 49.45 5.00
8 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 49.89 4.00
9 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 50.16 3.00
10 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 50.54 2.00
11 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.75 1.00
12 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 50.93
13 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 51.01
14 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 51.35
15 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 51.51
16 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 51.65
17 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 51.67
18 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 51.86
19 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 52.13
20 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 52.17
21 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.20
22 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 52.39
23 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 52.68
24 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.30
25 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 53.39
26 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 53.63
27 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 53.65
27 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.65
29 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 53.69
30 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 54.07
31 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 54.12
32 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 54.21
33 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.49
34 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 55.03
35 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 55.06
36 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 55.24
37 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 55.52
38 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.92
39 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 56.31
40 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 56.41
41 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 56.57
42 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 56.73
43 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 57.01
44 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 67.00
Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 DNS
Anna KačírkováAnna Kačírková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 DNS
Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 DNS

1500 m - Ml. žáci

(út, 4.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 5:26.79 11.00
2 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 5:30.37 9.00
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13 5:38.46 8.00
4 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 5:40.57 7.00
5 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 5:41.00 6.00
6 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 5:41.07 5.00
7 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 15 5:41.87 4.00
8 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 5:48.98 3.00
9 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 5:56.26 2.00
10 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 6:02.90 1.00
11 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 6:11.20
12 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 6:15.41
13 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10 6:15.81
14 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 6:19.87
Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(út, 4.9.2018 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 5:21.51 11.00
2 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:26.98 9.00
3 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:37.90 8.00
4 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 5:47.42 7.00
5 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:49.41 6.00
6 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 5:49.86 5.00
7 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 5:50.76 4.00
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 6:05.40 3.00
9 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 6:12.13 2.00
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10 6:19.95 1.00
11 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 6:43.12
12 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 7:07.18
13 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 7:12.83
Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 13 DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 10.28 11.00
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.57 8.00
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 10.59 7.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.94 3.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.97 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.39 9.00
2 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.87 6.00
3 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.42 5.00
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.49 4.00
5 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.14 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 10.28 11.00
2 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.39 9.00
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.57 8.00
4 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 10.59 7.00
5 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.87 6.00
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.42 5.00
7 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.49 4.00
8 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.94 3.00
9 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.97 2.00
10 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.14 1.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 10.56 11.00
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 11.27 8.00
3 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.54 5.00
4 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.71
5 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 14.00
6 Anna DubskáAnna Dubská 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 15.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 11.49 6.00
2 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 11.86 4.00
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.18 1.00
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 12.33
5 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 13.39
6 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 13.44
7 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.77
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.98 9.00
2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.34 7.00
3 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 11.88 3.00
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 12.02 2.00
5 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 13.07
6 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.71
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 10.56 11.00
2 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.98 9.00
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 11.27 8.00
4 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.34 7.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 11.49 6.00
6 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.54 5.00
7 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 11.86 4.00
8 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 11.88 3.00
9 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 12.02 2.00
10 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.18 1.00
11 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 12.33
12 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.71
13 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 13.07
14 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 13.39
15 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 13.44
16 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.71
17 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.77
18 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 14.00
19 Anna DubskáAnna Dubská 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 15.65

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 32.69 11.00
2 Vyleťal, Škrland, Bok, Jordán Vyleťal, Škrland, Bok, Jordán TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 33.89 9.00
3 Palásek, Huml, Holina, Gregovský Palásek, Huml, Holina, Gregovský Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 34.19 8.00
4 Jícha, Polák, Dostal, Čermák Jícha, Polák, Dostal, Čermák A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 34.78 6.00
5 Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 35.34 4.00
6 Eliáš, Švarc, Hošek, Maršík Eliáš, Švarc, Hošek, Maršík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.48 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čurda, Klusoň, Obst, Tretiník Čurda, Klusoň, Obst, Tretiník Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 34.56 7.00
2 Funda, Kulhánek, Škarda, Štěpán Funda, Kulhánek, Škarda, Štěpán A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 34.94 5.00
3 Vaníček, Šimurda, Urban, Veselý Vaníček, Šimurda, Urban, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.86 1.00
4 Karneth, Dušek, Konopáč, Fanta Karneth, Dušek, Konopáč, Fanta TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 37.36
5 Špicl, Šarvaš, Chytil, Mrštík Špicl, Šarvaš, Chytil, Mrštík Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 37.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 4.9.2018 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmejkal, Straka, Přibyl, Charvát Šmejkal, Straka, Přibyl, Charvát A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 36.54 2.00
2 Zajac, Janků, Klicpera, Hoffmann Zajac, Janků, Klicpera, Hoffmann TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 37.04
3 Aulický, Veselý, Zrzavý, Kramoliš Aulický, Veselý, Zrzavý, Kramoliš Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 37.93
4 Černý, Lipert, Štěpánek, Mraček Černý, Lipert, Štěpánek, Mraček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 38.08
5 Volák, Lužný, Pytelka, Kupka Volák, Lužný, Pytelka, Kupka Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 41.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 32.69 11.00
2 Vyleťal, Škrland, Bok, Jordán Vyleťal, Škrland, Bok, Jordán TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 33.89 9.00
3 Palásek, Huml, Holina, Gregovský Palásek, Huml, Holina, Gregovský Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 34.19 8.00
4 Čurda, Klusoň, Obst, Tretiník Čurda, Klusoň, Obst, Tretiník Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 34.56 7.00
5 Jícha, Polák, Dostal, Čermák Jícha, Polák, Dostal, Čermák A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 34.78 6.00
6 Funda, Kulhánek, Škarda, Štěpán Funda, Kulhánek, Škarda, Štěpán A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 34.94 5.00
7 Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 35.34 4.00
8 Eliáš, Švarc, Hošek, Maršík Eliáš, Švarc, Hošek, Maršík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.48 3.00
9 Šmejkal, Straka, Přibyl, Charvát Šmejkal, Straka, Přibyl, Charvát A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 36.54 2.00
10 Vaníček, Šimurda, Urban, Veselý Vaníček, Šimurda, Urban, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 36.86 1.00
11 Zajac, Janků, Klicpera, Hoffmann Zajac, Janků, Klicpera, Hoffmann TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 37.04
12 Karneth, Dušek, Konopáč, Fanta Karneth, Dušek, Konopáč, Fanta TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 37.36
13 Špicl, Šarvaš, Chytil, Mrštík Špicl, Šarvaš, Chytil, Mrštík Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 37.78
14 Aulický, Veselý, Zrzavý, Kramoliš Aulický, Veselý, Zrzavý, Kramoliš Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 37.93
15 Černý, Lipert, Štěpánek, Mraček Černý, Lipert, Štěpánek, Mraček A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 38.08
16 Volák, Lužný, Pytelka, Kupka Volák, Lužný, Pytelka, Kupka Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 41.05

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Joudalová, Schönová, Königsmarková, Bělíčková Joudalová, Schönová, Königsmarková, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 33.14 11.00
2 Kocourková, Jelínková, Hušková, Vilímová Kocourková, Jelínková, Hušková, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 33.45 9.00
3 Karbulková, Blahutová, Brožová, Kozohorská Karbulková, Blahutová, Brožová, Kozohorská SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 35.28 6.50
4 Blaschkeová, Bramborová, Lednická, Vrbová Blaschkeová, Bramborová, Lednická, Vrbová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 35.57 5.00
5 Zumrová, Vágnerová, Baumrukrová, Pischnothová Zumrová, Vágnerová, Baumrukrová, Pischnothová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 36.07 4.00
6 Fišková, Vránová, Hamplová, Kalousová Fišková, Vránová, Hamplová, Kalousová ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 36.19 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Káňová, Brichtová, Cívková, Pavelková Káňová, Brichtová, Cívková, Pavelková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 34.21 8.00
2 Chrastinová, Pulkrabová, Bláhová, Vašková Chrastinová, Pulkrabová, Bláhová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.28 6.50
3 Šlosarová, Sedláčková, Švarcová, Menclová Šlosarová, Sedláčková, Švarcová, Menclová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 36.68
4 Šprinclová, Machová, Kučerová, Kučerová Šprinclová, Machová, Kučerová, Kučerová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 38.04
5 Kalašová, Makris, Kmeťová, Štruplová Kalašová, Makris, Kmeťová, Štruplová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 39.98
6 Konečná, Krátká, Valachová, Žáčková Konečná, Krátká, Valachová, Žáčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 4.9.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veselá, Novotná, Hassmannová, Preti Veselá, Novotná, Hassmannová, Preti A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 36.11 3.00
2 Smolíková, Procházková, Lukavská, Lapáčková Smolíková, Procházková, Lukavská, Lapáčková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 36.45 1.00
3 Dragounová, Chrastinová, Kahounová, Peškařová Dragounová, Chrastinová, Kahounová, Peškařová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 37.13
4 Bošková, Piskáčková, Rýdlová, Štuksová Bošková, Piskáčková, Rýdlová, Štuksová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 38.26
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 4.9.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirouchová, Jirouchová, Brodská, Nečasová Jirouchová, Jirouchová, Brodská, Nečasová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 36.57
2 Svatošová, Svatošová, Peterková, Hodíková Svatošová, Svatošová, Peterková, Hodíková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 36.73
3 Cedidlová, Čapková, Matasová, Illichová Cedidlová, Čapková, Matasová, Illichová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 38.68
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Joudalová, Schönová, Königsmarková, Bělíčková Joudalová, Schönová, Königsmarková, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 33.14 11.00
2 Kocourková, Jelínková, Hušková, Vilímová Kocourková, Jelínková, Hušková, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 33.45 9.00
3 Káňová, Brichtová, Cívková, Pavelková Káňová, Brichtová, Cívková, Pavelková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 34.21 8.00
4 Karbulková, Blahutová, Brožová, Kozohorská Karbulková, Blahutová, Brožová, Kozohorská SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 35.28 6.50
4 Chrastinová, Pulkrabová, Bláhová, Vašková Chrastinová, Pulkrabová, Bláhová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.28 6.50
6 Blaschkeová, Bramborová, Lednická, Vrbová Blaschkeová, Bramborová, Lednická, Vrbová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 35.57 5.00
7 Zumrová, Vágnerová, Baumrukrová, Pischnothová Zumrová, Vágnerová, Baumrukrová, Pischnothová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 36.07 4.00
8 Veselá, Novotná, Hassmannová, Preti Veselá, Novotná, Hassmannová, Preti A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 36.11 3.00
9 Fišková, Vránová, Hamplová, Kalousová Fišková, Vránová, Hamplová, Kalousová ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 36.19 2.00
10 Smolíková, Procházková, Lukavská, Lapáčková Smolíková, Procházková, Lukavská, Lapáčková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 36.45 1.00
11 Jirouchová, Jirouchová, Brodská, Nečasová Jirouchová, Jirouchová, Brodská, Nečasová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 36.57
12 Šlosarová, Sedláčková, Švarcová, Menclová Šlosarová, Sedláčková, Švarcová, Menclová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 36.68
13 Svatošová, Svatošová, Peterková, Hodíková Svatošová, Svatošová, Peterková, Hodíková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 36.73
14 Dragounová, Chrastinová, Kahounová, Peškařová Dragounová, Chrastinová, Kahounová, Peškařová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 37.13
15 Šprinclová, Machová, Kučerová, Kučerová Šprinclová, Machová, Kučerová, Kučerová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 38.04
16 Bošková, Piskáčková, Rýdlová, Štuksová Bošková, Piskáčková, Rýdlová, Štuksová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 38.26
17 Cedidlová, Čapková, Matasová, Illichová Cedidlová, Čapková, Matasová, Illichová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 38.68
18 Kalašová, Makris, Kmeťová, Štruplová Kalašová, Makris, Kmeťová, Štruplová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 39.98
19 Konečná, Krátká, Valachová, Žáčková Konečná, Krátká, Valachová, Žáčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.59

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 4.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.491.52 Body
1 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.49 o--ooxoooxxoxxx 11.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.49 -oooooxoxxoxxoxxx 9.00
3 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.40 --ooooxxx 8.00
4 Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.35 -xoxooxoxxx 7.00
5= Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.30 ooooxxx 5.50
5= Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.30 ooooxxx 5.50
7= Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.30 oooxoxxx 3.00
7= Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1.30 oooxoxxx 3.00
7= Jakub StrakaJakub Straka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 1.30 oooxoxxx 3.00
10 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1.30 ooxoxoxxx 1.00
11 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1.25 oooxxx
12 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.25 oxxoxoxxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.381.411.441.471.50 Body
1 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1.47 --ooooxoxoxxooxxx 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.38 -o-ooooxxx 9.00
3 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1.35 --oooxoxxx 8.00
4 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1.35 -ooooxxoxxx 7.00
5= Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.30 oooooxxx 5.50
5= Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1.30 oooooxxx 5.50
7= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1.30 ooooxoxxx 3.50
7= Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1.30 --ooxoxxx 3.50
9 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1.30 --ooxxoxxx 2.00
10 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 1.30 ooxoxoxxoxxx 1.00
11 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.25 ooooxxx
12 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 1.25 -ooxoxxx
13 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.15 oxxoxxx
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.90 4.900.00.04.900.00.00.0 11.00
2 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.55 4.550.00.04.550.00.00.0 8.00
3 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.38 4.380.00.04.380.00.00.0 6.00
4 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4.32 4.320.00.04.320.00.00.0 4.00
5 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.25 4.250.00.04.250.00.00.0 2.00
6 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.09 4.090.00.04.090.00.00.0
7 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 4.08 4.080.00.04.080.00.00.0
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 4.06 4.060.00.04.060.00.00.0
9 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.00 4.000.00.04.000.00.00.0
10 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.99 3.990.00.03.990.00.00.0
11 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 3.95 3.950.00.03.950.00.00.0
12 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.90 3.900.00.03.900.00.00.0
13 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.66 3.660.00.03.660.00.00.0
14 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.34 3.340.00.03.340.00.00.0
Tomáš KupkaTomáš Kupka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.79 4.790.00.04.790.00.00.0 9.00
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.50 4.500.00.04.500.00.00.0 7.00
3 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.36 4.360.00.04.360.00.00.0 5.00
4 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.28 4.280.00.04.280.00.00.0 3.00
5 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.10 4.100.00.04.100.00.00.0 1.00
6 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 4.03 4.030.00.04.030.00.00.0
7 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.01 4.010.00.04.010.00.00.0
8 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3.93 3.930.00.03.930.00.00.0
9 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.84 3.840.00.03.840.00.00.0
10 Roman MrštíkRoman Mrštík
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 3.83 3.830.00.03.830.00.00.0
11 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.70 3.700.00.03.700.00.00.0
12 Martin KramolišMartin Kramoliš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.69 3.690.00.03.690.00.00.0
13 Jan VeselýJan Veselý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.65 3.650.00.03.650.00.00.0
14 Matěj VolákMatěj Volák
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.56 3.560.00.03.560.00.00.0
15 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.17 3.170.00.03.170.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 4.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 24 4.56 4.560.00.04.560.00.00.0 9.00
2= Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 23 4.38 4.380.00.04.380.00.00.0 7.50
2= Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 21 4.38 4.380.00.04.380.00.00.0 7.50
4 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 14 4.36 4.360.00.04.360.00.00.0 6.00
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 20 4.27 4.270.00.04.270.00.00.0 3.00
6 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 17 4.20 4.200.00.04.200.00.00.0 2.50
7 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 22 4.18 4.180.00.04.180.00.00.0 1.00
8 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 15 4.14 4.140.00.04.140.00.00.0
9 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 18 4.13 4.130.00.04.130.00.00.0
10 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 16 4.09 4.090.00.04.090.00.00.0
11 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 12 4.05 4.050.00.04.050.00.00.0
12 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 13 4.03 4.030.00.04.030.00.00.0
13 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 19 3.95 3.950.00.03.950.00.00.0
14 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 11 3.71 3.710.00.03.710.00.00.0
15 Eliška DragounováEliška Dragounová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 1 3.70 3.700.00.03.700.00.00.0
16 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 8 3.67 3.670.00.03.670.00.00.0
17 Tereza FaltinováTereza Faltinová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 2 3.64 3.640.00.03.640.00.00.0
18 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 7 3.60 3.600.00.03.600.00.00.0
19= Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 9 3.51 3.510.00.03.510.00.00.0
19= Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 10 3.51 3.510.00.03.510.00.00.0
21 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3 3.29 3.290.00.03.290.00.00.0
22 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4 3.23 3.230.00.03.230.00.00.0
23 Magda KalašováMagda Kalašová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 5 3.03 3.030.00.03.030.00.00.0
Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 4.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 23 4.69 4.690.00.04.690.00.00.0 11.00
2= Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 13 4.30 4.300.00.04.300.00.00.0 4.50
2= Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 21 4.30 4.300.00.04.300.00.00.0 4.50
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 22 4.20 4.200.00.04.200.00.00.0 2.50
5 Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 11 4.04 4.040.00.04.040.00.00.0
6 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 20 4.02 4.020.00.04.020.00.00.0
7 Aneta HodíkováAneta Hodíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 17 4.01 4.010.00.04.010.00.00.0
8 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 6 3.90 3.900.00.03.900.00.00.0
9 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 16 3.86 3.860.00.03.860.00.00.0
10 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3 3.83 3.830.00.03.830.00.00.0
11 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 15 3.82 3.820.00.03.820.00.00.0
12 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 14 3.79 3.790.00.03.790.00.00.0
13 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 5 3.77 3.770.00.03.770.00.00.0
14= Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4 3.61 3.610.00.03.610.00.00.0
14= Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 18 3.61 3.610.00.03.610.00.00.0
16 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 1 3.43 3.430.00.03.430.00.00.0
17 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 8 3.34 3.340.00.03.340.00.00.0
18 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 12 3.09 3.090.00.03.090.00.00.0
MS Valerie NěmcováValerie Němcová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 2 2.81 2.810.00.02.810.00.00.0
Lucie SlámováLucie Slámová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 7 NM xxx0.0xxx
Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 9 NM xxx0.0xxx
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 4.9.2018 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 11.06 0.0 11.00
2 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 10.97 0.0 9.00
3 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 10.37 0.0 8.00
4 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 10.21 0.0 7.00
5 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 09.36 0.0 6.00
6 Jana ŠlosarováJana Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 09.01 0.0 5.00
7 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 08.91 0.0 4.00
8 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 08.64 0.0 3.00
9 Lucie PíchováLucie Píchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 08.32 0.0 2.00
10 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 08.22 0.0 1.00
11 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 08.09 0.0
12 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 08.02 0.0
13 Anna VaníčkováAnna Vaníčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 07.98 0.0
14 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 07.62 0.0
15 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 07.46 0.0
16 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 07.25 0.0
17 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 06.92 0.0
18 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 06.82 0.0
19 Barbora BlahutováBarbora Blahutová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 06.67 0.0
20 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 06.64 0.0
21 Rebeka NečasováRebeka Nečasová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 06.01 0.0
Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David EliášDavid Eliáš
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 10.51 0.0 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 10.07 0.0 9.00
3 David KlusoňDavid Klusoň
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 09.99 0.0 8.00
4 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 09.98 0.0 7.00
5 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 09.16 0.0 6.00
6 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 08.70 0.0 5.00
7 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 08.55 0.0 4.00
8 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 08.49 0.0 3.00
9 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 08.23 0.0 2.00
10 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 07.82 0.0 1.00
11 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 07.02 0.0
12 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 06.59 0.0
13 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 06.35 0.0
14 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 06.00 0.0
15 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 05.94 0.0
Matěj GejdošMatěj Gejdoš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 DNS 0.0
Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 4.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 28.20 28.200.00.028.200.00.00.0 11.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 27.11 27.110.00.027.110.00.00.0 9.00
3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 26.31 26.310.00.026.310.00.00.0 8.00
4 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 25.51 25.510.00.025.510.00.00.0 7.00
5 Jana ŠlosarováJana Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 25.24 25.240.00.025.240.00.00.0 6.00
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 25.20 25.200.00.025.200.00.00.0 5.00
7 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 24.46 24.460.00.024.460.00.00.0 4.00
8 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 22.47 22.470.00.022.470.00.00.0 3.00
9 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 21.35 21.350.00.021.350.00.00.0 2.00
10 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 20.72 20.720.00.020.720.00.00.0 1.00
11 Kristýna VránováKristýna Vránová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 19.99 19.990.00.019.990.00.00.0
12 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 19.78 19.780.00.019.780.00.00.0
13 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 18.76 18.760.00.018.760.00.00.0
14 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 18.60 18.600.00.018.600.00.00.0
15 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 18.45 18.450.00.018.450.00.00.0
16 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 17.88 17.880.00.017.880.00.00.0
17 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 17.40 17.400.00.017.400.00.00.0
18 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 17.10 17.100.00.017.100.00.00.0
19 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 17.08 17.080.00.017.080.00.00.0
20 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 15.23 15.230.00.015.230.00.00.0
21 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 14.44 14.440.00.014.440.00.00.0
22 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 14.35 14.350.00.014.350.00.00.0
23 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14.12 14.120.00.014.120.00.00.0
24 Barbora BlahutováBarbora Blahutová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 11.29 11.290.00.011.290.00.00.0
25 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 10.89 10.890.00.010.890.00.00.0
MS Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 18.26 0.0
Celkem 26 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 4.9.2018 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 13 32.11 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 31 31.31 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Petr ŠvarcPetr Švarc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 12 29.42 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 11 28.54 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 28 27.65 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 27 26.93 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 5 26.32 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 30 26.24 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 29 25.12 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 8 24.07 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 24 24.02 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 10 23.55 0.00.00.00.00.00.00.0
13 David EliášDavid Eliáš
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 2 23.45 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 9 21.70 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 26 21.31 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 20 21.30 0.00.00.00.00.00.00.0
17= Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 22 20.84 0.00.00.00.00.00.00.0
17= Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 18 20.84 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 19 20.18 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 23 18.84 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 25 18.25 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 21 17.99 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 6 17.15 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 16 17.06 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 17 15.83 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1 14.67 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 15 13.42 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Radek LužnýRadek Lužný
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 7 13.35 0.00.00.00.00.00.00.0
Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj GejdošMatěj Gejdoš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 14 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků