výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD Pardubického kraje staršího žactva

Chrudim (6. 5. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.5.2018 - 04:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.52
2 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.96
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.09
4 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.36
5 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.56
6 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.63
7 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.44
8 Filip RomanFilip Roman 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.5.2018 - 04:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 07.95
2 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.11
3 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.33
4 Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.51
5 Lukáš DrahnýLukáš Drahný 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.77
6 Ondřej ŠáraOndřej Šára 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 08.96
7 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.30
8 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.5.2018 - 04:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.83
2 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.96
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.04
4 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.21
5 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.57
6 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.11
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.52
2 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.83
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 07.95
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.96
4 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.96
6 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.04
7 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.09
8 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.11
9 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.21
10 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.33
11 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.36
12 Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.51
13 Michal PytlíkMichal Pytlík 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.56
14 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.57
15 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.63
16 Lukáš DrahnýLukáš Drahný 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.77
17 Ondřej ŠáraOndřej Šára 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 08.96
18 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.11
19 Tomáš ZelenýTomáš Zelený 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.30
20 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 09.33
21 Ondřej ZítaOndřej Zíta 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.44
22 Filip RomanFilip Roman 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.87
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 6.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 07.72 11.00
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.79 9.00
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.86 8.00
4 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.89 7.00
5 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.91 6.00
6 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.91 4.00
2 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.22 3.00
3 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.31 2.00
4 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.32 1.00
5 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.37
6 Pavel JůzaPavel Jůza 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.5.2018 - 04:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.23
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.49
3 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.94
4 Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.12
5= Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.37
5= Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.37
7 Eliška BačákováEliška Bačáková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 09.43
8 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.5.2018 - 04:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 08.48
2 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.68
3 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.73
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.75
5 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.76
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.04
7 Sofie KvízováSofie Kvízová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.62
8 Veronika ZerzánováVeronika Zerzánová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.5.2018 - 04:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.32
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.40
3 Stanislava KučerováStanislava Kučerová 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 08.83
4 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.91
5 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.93
6 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.07
7 Tereza ZlesákováTereza Zlesáková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.38
Nikola PleskotováNikola Pleskotová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.5.2018 - 04:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.42
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.50
3= Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.58
3= Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.58
5 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.60
6 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.67
7 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.03
8 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.5.2018 - 04:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.76
2 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.87
3 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.03
4 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.09
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.18
6 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.20
7 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.23
8 Aneta KubováAneta Kubová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.23
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.32
3 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.40
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.42
5 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 08.48
6 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 08.49
7 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.50
8 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.58
8 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.58
10 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.60
11 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.67
12 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.68
13 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.73
14 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.75
15 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.76
15 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.76
17 Stanislava KučerováStanislava Kučerová 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 08.83
18 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.87
19 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.91
20 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.93
21 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.94
22 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.03
22 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.03
24 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.04
25 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.06
26 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.07
27 Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.09
28 Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.12
29 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.18
30 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.20
31 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.23
32 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.37
32 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.37
34 Tereza ZlesákováTereza Zlesáková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.38
35 Aneta KubováAneta Kubová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.41
36 Eliška BačákováEliška Bačáková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 09.43
37 Sofie KvízováSofie Kvízová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 09.62
38 Veronika ZerzánováVeronika Zerzánová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.94
39 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.08
Nikola PleskotováNikola Pleskotová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 6.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.08 11.00
2 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.15 9.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.28 8.00
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.43 7.00
5 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.44 6.00
6 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.56 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.62 4.00
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.71 3.00
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.84 2.00
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.88 1.00
5 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.89
Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 06:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 40.44 7.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 41.40 5.00
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 42.49 4.00
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 45.46
Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 06:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 38.41 8.50
2 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 44.85
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 47.83
4 Matěj KubantMatěj Kubant 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 47.86
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.5.2018 - 06:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 37.88 11.00
2 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 42.54 3.00
3 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 42.71 2.00
4 Vít ZavřelVít Zavřel 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 43.73 1.00
5 Erik KubelkaErik Kubelka 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 49.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.5.2018 - 06:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 38.41 8.50
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 40.68 6.00
3 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 43.90
4 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 45.61
5 Šimon KovářŠimon Kovář 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 47.64
6 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 47.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 37.88 11.00
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 38.41 8.50
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 38.41 8.50
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 40.44 7.00
5 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 40.68 6.00
6 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 41.40 5.00
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 42.49 4.00
8 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 42.54 3.00
9 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 42.71 2.00
10 Vít ZavřelVít Zavřel 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 43.73 1.00
11 Jakub KocourekJakub Kocourek 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 43.90
12 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 44.85
13 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 45.46
14 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 45.61
15 Šimon KovářŠimon Kovář 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 47.64
16 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 47.83
17 Matěj KubantMatěj Kubant 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 47.86
18 Pavel ImrichPavel Imrich 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 47.90
19 Erik KubelkaErik Kubelka 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 49.62
Lukáš HorákLukáš Horák 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 44.11 9.00
2 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 45.86 3.00
3 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 47.13 1.00
4 Stanislava KučerováStanislava Kučerová 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 47.20
5 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.05
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 49.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 44.53 8.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 45.44 5.00
3 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 49.83
4 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 51.28
5 Tereza ZlesákováTereza Zlesáková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 53.19
Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 45.31 6.50
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 45.57 4.00
3 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 46.73 2.00
4 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 48.45
5 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 48.54
6 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 48.75
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 44.07 11.00
2 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 47.84
3 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.45
4 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 50.26
5 Eliška BačákováEliška Bačáková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 57.41
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 6.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 45.31 6.50
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 47.92
3 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 51.84
4 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 56.69
Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 44.07 11.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 44.11 9.00
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 44.53 8.00
4 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 45.31 6.50
4 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 45.31 6.50
6 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 45.44 5.00
7 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 45.57 4.00
8 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 45.86 3.00
9 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 46.73 2.00
10 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 47.13 1.00
11 Stanislava KučerováStanislava Kučerová 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 47.20
12 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 47.84
13 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 47.92
14 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 48.45
15 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 48.54
16 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 48.75
17 Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.05
18 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 49.45
19 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 49.54
20 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 49.83
21 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 50.26
22 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 51.28
23 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 51.84
24 Tereza ZlesákováTereza Zlesáková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 53.19
25 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 56.69
26 Eliška BačákováEliška Bačáková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 57.41
Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Andrea BalcarováAndrea Balcarová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 DNS

800 m - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12 2:16.78 11.00
2 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:17.35 9.00
3 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:18.16 8.00
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:18.57 7.00
5 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 2:19.07 6.00
6 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:19.75 5.00
7 Jan PalatkaJan Palatka 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:21.20 4.00
8 Antonín ZvěřinaAntonín Zvěřina 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13 2:23.47 3.00
9 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:30.92 2.00
10 Evžen KorbelEvžen Korbel 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:31.28 1.00
11 Václav LockerVáclav Locker 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:34.91
12 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:37.57
13 Ondřej BartošOndřej Bartoš 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:40.26
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:27.36 11.00
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:35.68 9.00
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:40.36 8.00
4 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:40.99 7.00
5 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:42.60 6.00
6 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2:43.89 5.00
7 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:43.90 4.00
8 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:46.99 3.00
9 Elena StrnadováElena Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2:50.05 2.00
10 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:00.24 1.00
11 Markéta TěšíkováMarkéta Těšíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:01.03
12 Tereza RábováTereza Rábová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:02.83
13 Kateřina DračinskáKateřina Dračinská 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3:03.26
Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 05:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10:41.32 11.00
2 Jiří KouteckýJiří Koutecký 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 10:41.42 9.00
3 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10:42.65 8.00
4 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 11:27.19 7.00
5 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 11:27.25 6.00
6 Lukáš DrahnýLukáš Drahný 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 11:37.07 5.00
7 Josef KolářJosef Kolář 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 11:41.88 4.00
8 Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 12:11.96 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 04:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.13 11.00
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 14.26 9.00
3 František NovotnýFrantišek Novotný 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 15.41 6.00
4 Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 20.02
5 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.91
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 04:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.45 8.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.44 5.00
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 15.70 4.00
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.5.2018 - 04:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.40 7.00
2 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 16.08 3.00
3 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 17.83 2.00
4 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 18.91 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.13 11.00
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 14.26 9.00
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.45 8.00
4 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.40 7.00
5 František NovotnýFrantišek Novotný 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 15.41 6.00
6 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 15.44 5.00
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 15.70 4.00
8 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 16.08 3.00
9 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 17.83 2.00
10 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 18.91 1.00
11 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 19.20
12 Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 20.02
13 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 21.91

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 17.39 6.00
2 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 17.91 1.50
3 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 18.63
4 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 19.39
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 16.57 8.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 17.00 7.00
3 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 17.63 5.00
4 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.57
5 Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 15.10 11.00
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 15.81 9.00
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 18.02
4 Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 17.79 4.00
2 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 17.87 3.00
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 17.91 1.50
4 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 18.09
5 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 19.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 15.10 11.00
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 15.81 9.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 16.57 8.00
4 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 17.00 7.00
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 17.39 6.00
6 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 17.63 5.00
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 17.79 4.00
8 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 17.87 3.00
9 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 17.91 1.50
9 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 17.91 1.50
11 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 18.02
12 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 18.09
13 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 18.63
14 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 19.06
15 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 19.39
16 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 19.57
17 Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 21.42
18 Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 21.78

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jůza, Vávra, Bobryšev, Lata Jůza, Vávra, Bobryšev, Lata TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 31.35 11.00
2 Kasal, Smejkal, Hvězda, Bičík Kasal, Smejkal, Hvězda, Bičík Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 32.04 9.00
3 Holba, Kudláček, Kudláček, Veverka Holba, Kudláček, Kudláček, Veverka ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 32.08 8.00
4 Kubelka, Hroch, Novák, Kubáč Kubelka, Hroch, Novák, Kubáč Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 33.87 7.00
5 Jonáš, Bartoš, Palatka, Kapoun Jonáš, Bartoš, Palatka, Kapoun TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 36.79 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zelený, Těšík, Smejkal, Holický Zelený, Těšík, Smejkal, Holický Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 34.09 6.00
2 Roman, Pytlík, Bukáček, Bednář Roman, Pytlík, Bukáček, Bednář TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 34.14 5.00
3 Vondráček, Jirásek, Kolář, Vilček Vondráček, Jirásek, Kolář, Vilček AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 35.21 4.00
Sváček, Spěvák, Korbel, Navrátil Sváček, Spěvák, Korbel, Navrátil Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš, Bartoš, Palatka, Kapoun Jonáš, Bartoš, Palatka, Kapoun TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 36.79 3.00
2 Vondráček, Jirásek, Kolář, Vilček Vondráček, Jirásek, Kolář, Vilček AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 35.21 4.00
3 Roman, Pytlík, Bukáček, Bednář Roman, Pytlík, Bukáček, Bednář TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 34.14 5.00
4 Zelený, Těšík, Smejkal, Holický Zelený, Těšík, Smejkal, Holický Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 34.09 6.00
5 Kubelka, Hroch, Novák, Kubáč Kubelka, Hroch, Novák, Kubáč Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 33.87 7.00
6 Holba, Kudláček, Kudláček, Veverka Holba, Kudláček, Kudláček, Veverka ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 32.08 8.00
7 Kasal, Smejkal, Hvězda, Bičík Kasal, Smejkal, Hvězda, Bičík Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 32.04 9.00
8 Jůza, Vávra, Bobryšev, Lata Jůza, Vávra, Bobryšev, Lata TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 31.35 11.00
Sváček, Spěvák, Korbel, Navrátil Sváček, Spěvák, Korbel, Navrátil Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.5.2018 - 06:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bejstová, Košťálová, Moravcová, Křivková Bejstová, Košťálová, Moravcová, Křivková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 33.32 11.00
2 Červená, Serbousková, Navrátilová, Frantová Červená, Serbousková, Navrátilová, Frantová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 33.57 8.00
3 Balcarová, Janecká, Brýdlová, Kopecká Balcarová, Janecká, Brýdlová, Kopecká TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 34.23 7.00
4 Roubalová, Němečková, Zyklová, Fiedlerová Roubalová, Němečková, Zyklová, Fiedlerová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 34.52 5.00
5 Matoušková, Bačáková, Dolečková, Bačáková Matoušková, Bačáková, Dolečková, Bačáková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 34.75 4.00
6 Trávníčková, Netíková, Fričová, Patáková Trávníčková, Netíková, Fričová, Patáková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 35.20 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.5.2018 - 06:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Puchernová, Machová, Kubelková, Svobodová Puchernová, Machová, Kubelková, Svobodová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 33.45 9.00
2 Elčknerová, Stodolová, Renzová, Čejková Elčknerová, Stodolová, Renzová, Čejková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 34.43 6.00
3 Konstantinovová, Horáková, Weinzettlová, Gruberová Konstantinovová, Horáková, Weinzettlová, Gruberová AC PardubiceAC Pardubice 3 35.24 2.00
Kvízová, Kučerová, Dračinská, Vítková Kvízová, Kučerová, Dračinská, Vítková AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.5.2018 - 06:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Demlová, Boháčková, Janovská, Strnadová Demlová, Boháčková, Janovská, Strnadová AC PardubiceAC Pardubice 3 35.40 1.00
2 Kafková, Čapková, Šislerová, Koletová Kafková, Čapková, Šislerová, Koletová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 35.65
3 Chlupová, Bartoňová, Krušinová, Hlaváčová Chlupová, Bartoňová, Krušinová, Hlaváčová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 38.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chlupová, Bartoňová, Krušinová, Hlaváčová Chlupová, Bartoňová, Krušinová, Hlaváčová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 38.00
2 Kafková, Čapková, Šislerová, Koletová Kafková, Čapková, Šislerová, Koletová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 35.65
3 Demlová, Boháčková, Janovská, Strnadová Demlová, Boháčková, Janovská, Strnadová AC PardubiceAC Pardubice 3 35.40 1.00
4 Konstantinovová, Horáková, Weinzettlová, Gruberová Konstantinovová, Horáková, Weinzettlová, Gruberová AC PardubiceAC Pardubice 3 35.24 2.00
5 Trávníčková, Netíková, Fričová, Patáková Trávníčková, Netíková, Fričová, Patáková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 35.20 3.00
6 Matoušková, Bačáková, Dolečková, Bačáková Matoušková, Bačáková, Dolečková, Bačáková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 34.75 4.00
7 Roubalová, Němečková, Zyklová, Fiedlerová Roubalová, Němečková, Zyklová, Fiedlerová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 34.52 5.00
8 Elčknerová, Stodolová, Renzová, Čejková Elčknerová, Stodolová, Renzová, Čejková TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 34.43 6.00
9 Balcarová, Janecká, Brýdlová, Kopecká Balcarová, Janecká, Brýdlová, Kopecká TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 34.23 7.00
10 Červená, Serbousková, Navrátilová, Frantová Červená, Serbousková, Navrátilová, Frantová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 33.57 8.00
11 Puchernová, Machová, Kubelková, Svobodová Puchernová, Machová, Kubelková, Svobodová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 33.45 9.00
12 Bejstová, Košťálová, Moravcová, Křivková Bejstová, Košťálová, Moravcová, Křivková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 33.32 11.00
Kvízová, Kučerová, Dračinská, Vítková Kvízová, Kučerová, Dračinská, Vítková AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 DNF

Skok vysoký - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.361.421.481.511.541.571.601.631.651.681.711.741.77 Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.77 11.00
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1.74 9.00
3= Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.71 7.50
3= Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.71 7.50
5 Jakub KudláčekJakub Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.54 6.00
6= Pavel JůzaPavel Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.48 4.50
6= Tomáš BednářTomáš Bednář
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.48 4.50
8 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.36 3.00
9 Jakub VondráčekJakub Vondráček
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 1.36 2.00
10 Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.30 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.261.321.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 Body
1 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.59 11.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.56 9.00
3 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.44 8.00
4 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1.44 7.00
5 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.41 6.00
6= Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.38 4.50
6= Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.38 4.50
8= Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.38 2.50
8= Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.38 2.50
10= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.32 0.20
10= Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.32 0.20
10= Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.32 0.20
10= Sofie KvízováSofie Kvízová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 1.32 0.20
10= Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.32 0.20
15= Eliška KoletováEliška Koletová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1.32
15= Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1.32
17 Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.26
18= Lenka TruhelkováLenka Truhelková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.26
18= Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.26
20 Anita BejstováAnita Bejstová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.20
21 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.20
Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 DNS
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 NM
Celkem 23 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.502.602.702.802.903.003.103.20 Body
1= Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 2.00 9.33
1= Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.00 9.33
1= Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.00 9.33
4 Matěj KubantMatěj Kubant
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.80 7.00
Ondřej BartošOndřej Bartoš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.802.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00 Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2.85 11.00
2 Klára SvobodováKlára Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 2.60 9.00
3= Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2.00 7.00
3= Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.00 7.00
3= Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.00 7.00
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.60 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.77 0.0 11.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.36 0.0 9.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 5.27 0.0 8.00
4 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.26 0.0 7.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 5.04 0.0 6.00
6 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 5.03 0.0 5.00
7 Tomáš BednářTomáš Bednář
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4.97 0.0 4.00
8 Jakub KocourekJakub Kocourek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.72 0.0 3.00
9 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.66 0.0 2.00
10 David SedláčekDavid Sedláček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.59 0.0 1.00
11 Lukáš DrahnýLukáš Drahný
AC PardubiceAC Pardubice
04 4.37 0.0
12 Pavel ImrichPavel Imrich
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.36 0.0
13 Michal PytlíkMichal Pytlík
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.26 0.0
14 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.21 0.0
15 Jan PalatkaJan Palatka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4.19 0.0
16 Vít ZavřelVít Zavřel
AC PardubiceAC Pardubice
03 4.16 0.0
17 Ondřej ŠáraOndřej Šára
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 3.84 0.0
18 Šimon KovářŠimon Kovář
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.83 0.0
19 Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.72 0.0
MS Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.18
Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS 0.0
Jakub ŘehounekJakub Řehounek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 DNS 0.0
Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 NM 0.0
Tadeáš VilčekTadeáš Vilček
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 NM 0.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5.03 0.0 11.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.91 0.0 9.00
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.83 0.0 8.00
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.63 0.0 7.00
5 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.55 0.0 6.00
6 Natálie MachováNatálie Machová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.46 0.0 5.00
7 Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.44 0.0 4.00
8 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.35 0.0 3.00
9 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.28 0.0 2.00
10 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.25 0.0 1.00
11 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4.19 0.0
12 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.17 0.0
13 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.17 0.0
14 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 4.14 0.0
15 Klára SvobodováKlára Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 4.11 0.0
16 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
AC PardubiceAC Pardubice
03 4.02 0.0
17 Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.97 0.0
18 Klára LiškováKlára Lišková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.97 0.0
19 Barbora HebkáBarbora Hebká
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.95 0.0
20 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 3.88 0.0
21 Aneta KubováAneta Kubová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 3.81 0.0
22 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.79 0.0
23 Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3.76 0.0
24 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.76 0.0
25 Kateřina DračinskáKateřina Dračinská
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 3.75 0.0
26 Barbora NěmečkováBarbora Němečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.74 0.0
27 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.63 0.0
28 Veronika ZerzánováVeronika Zerzánová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 3.61 0.0
29 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.37 0.0
30 Natálie KřičenskáNatálie Křičenská
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 3.25 0.0
31 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.10 0.0
Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 DNS 0.0
Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 10.26 0.0 11.00
2 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10.00 0.0 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 09.40 0.0 8.00
4 Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 09.02 0.0 7.00
5 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 08.59 0.0 6.00
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 08.56 0.0 5.00
7 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 08.18 0.0 4.00
8 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 07.93 0.0 3.00
9 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 07.56 0.0 2.00
10 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 07.55 0.0 1.00
11 Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 07.52 0.0
12 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
04 07.49 0.0
13 Nikola PatákováNikola Patáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 07.23 0.0
14 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 07.21 0.0
15 Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 07.08 0.0
16 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 06.85 0.0
17 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 06.76 0.0
18 Barbora VítkováBarbora Vítková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 06.64 0.0
19 Victoria LangrováVictoria Langrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 06.59 0.0
20 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 06.54 0.0
21 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
AC PardubiceAC Pardubice
04 06.23 0.0
22 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 05.80 0.0
23 Anna FričováAnna Fričová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 05.58 0.0
24 Natálie KřičenskáNatálie Křičenská
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 05.53 0.0
Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 17.98 0.0 11.00
2 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 13.38 0.0 9.00
3 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 12.97 0.0 8.00
4 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 12.47 0.0 7.00
5 Jan LataJan Lata
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 10.47 0.0 6.00
6 Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 10.43 0.0 5.00
7 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10.14 0.0 4.00
8 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 09.82 0.0 3.00
9 Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 09.18 0.0 2.00
10 Petr VeverkaPetr Veverka
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 08.90 0.0 1.00
11 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 08.67 0.0
12 Michal CachMichal Cach
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 07.46 0.0
Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 DNS 0.0
Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 05:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 25.60 0.0 11.00
2 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 25.09 0.0 9.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 24.46 0.0 8.00
4 Lenka TruhelkováLenka Truhelková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 24.15 0.0 7.00
5 Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 19.92 0.0 6.00
6 Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 19.42 0.0 5.00
7 Victoria LangrováVictoria Langrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 19.32 0.0 4.00
8 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 15.97 0.0 3.00
9 Anna FričováAnna Fričová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 15.67 0.0 2.00
10 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 15.52 0.0 1.00
11 Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 12.73 0.0
Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 05:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 50.50 0.0 11.00
2 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 47.20 0.0 9.00
3 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 36.00 0.0 8.00
4 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 33.67 0.0 7.00
5 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 31.82 0.0 6.00
6 Michal CachMichal Cach
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 25.31 0.0 5.00
7 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 24.73 0.0 4.00
8 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 24.67 0.0 3.00
9 David SedláčekDavid Sedláček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 24.11 0.0 2.00
10 Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 22.86 0.0 1.00
11 Petr ČermákPetr Čermák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 14.54 0.0
Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 04:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 33.04 0.0 11.00
2 Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 27.52 0.0 9.00
3 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 27.41 0.0 8.00
4 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 23.56 0.0 7.00
5 Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 22.89 0.0 6.00
6 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 22.66 0.0 5.00
7 Barbora VítkováBarbora Vítková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
04 20.16 0.0 4.00
8 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 19.60 0.0 3.00
9 Lenka TruhelkováLenka Truhelková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 19.51 0.0 2.00
10 Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 19.30 0.0 1.00
11 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 12.80 0.0
Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 DNS 0.0
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 NM 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 03:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 47.02 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 43.31 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 31.40 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 19.48 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Michal CachMichal Cach
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 17.31 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 6.5.2018 - 03:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 34.02 0.0 11.00
2 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 31.28 0.0 9.00
3 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 30.89 0.0 8.00
4 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 30.23 0.0 7.00
5 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 27.45 0.0 6.00
6 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 25.85 0.0 5.00
7 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 25.08 0.0 4.00
8 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 23.06 0.0 3.00
9 Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 22.74 0.0 2.00
10 Victoria LangrováVictoria Langrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 21.85 0.0 1.00
11 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 19.52 0.0
12 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 18.91 0.0
13 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 17.55 0.0
14 Klára LiškováKlára Lišková
AC PardubiceAC Pardubice
04 16.17 0.0
15 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 15.98 0.0
16 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 15.63 0.0
17 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 14.55 0.0
18 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 13.97 0.0
19 Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 11.84 0.0
Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 DNS 0.0
Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 NM 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 6.5.2018 - 04:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 38.22 0.0 11.00
2 Jan LataJan Lata
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 35.75 0.0 9.00
3 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 35.19 0.0 8.00
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 34.09 0.0 7.00
5 Petr VeverkaPetr Veverka
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 33.22 0.0 6.00
6 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 32.72 0.0 5.00
7 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 30.26 0.0 4.00
8 Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 29.48 0.0 3.00
9 Marek HolbaMarek Holba
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 29.06 0.0 2.00
10 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 27.81 0.0 1.00
11 Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 27.44 0.0
12 Josef KolářJosef Kolář
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 25.92 0.0
13 Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 25.48 0.0
14 David SedláčekDavid Sedláček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 25.03 0.0
15 Marek BukáčekMarek Bukáček
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 24.88 0.0
16 Matěj KubantMatěj Kubant
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 24.81 0.0
17 Tadeáš VilčekTadeáš Vilček
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 23.15 0.0
18 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 20.79 0.0
19 Jan KapounJan Kapoun
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 20.78 0.0
20 Petr ČermákPetr Čermák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 19.40 0.0
21 Filip RomanFilip Roman
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 16.89 0.0
22 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 14.18 0.0
Celkem 22 závodníků