výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS žactva

Praha - Stodůlky (26. 4. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.28
2 Tomáš KvapilTomáš Kvapil 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.87
3 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.20
Štěpán KučeraŠtěpán Kučera 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 07.78
2 Jakub KarčJakub Karč 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 10.12
Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Filip SochorFilip Sochor 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.55
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.61
3 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.44
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 07.78
2 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.28
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.55
4 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.61
5 Tomáš KvapilTomáš Kvapil 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.87
6 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.20
7 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.44
8 Jakub KarčJakub Karč 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 10.12
Štěpán KučeraŠtěpán Kučera 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS
Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Filip SochorFilip Sochor 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.83
2 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 10.25
3 Magdalena MandováMagdalena Mandová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10.93
Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.13
2 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.49
3 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.49
Tereza VespalcováTereza Vespalcová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.93
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.15
3 Barbora JavornickáBarbora Javornická 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.58
4 Lilit AlogianLilit Alogian 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 11.16
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.34
2 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 09.95
3 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 10.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.34
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.83
3 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.93
4 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.13
5 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.15
6 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.49
6 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.49
8 Barbora JavornickáBarbora Javornická 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.58
9 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 09.95
10 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 10.25
11 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 10.81
12 Magdalena MandováMagdalena Mandová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10.93
13 Lilit AlogianLilit Alogian 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 11.16
Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Tereza VespalcováTereza Vespalcová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 14:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.13
2 Tomáš KvapilTomáš Kvapil 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.92
Štěpán KučeraŠtěpán Kučera 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 14:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.93
2 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 23.10
3 Arsen AloyanArsen Aloyan 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 26.58
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 14:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.01
2 David KolářDavid Kolář 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 27.95
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.13
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.01
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.93
4 Tomáš KvapilTomáš Kvapil 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.92
5 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 23.10
6 Arsen AloyanArsen Aloyan 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 26.58
7 David KolářDavid Kolář 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 27.95
Štěpán KučeraŠtěpán Kučera 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.81
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.10
3 Magdalena MandováMagdalena Mandová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 28.03
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 21.13
2 Lucie BrousilováLucie Brousilová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 26.55
Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.30
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.80
3 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 25.06
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.96
2 Lucie SalačováLucie Salačová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 25.84
3 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 26.51
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie FrantováJulie Frantová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 22.67
2 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.96
3 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.44
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 24.51
2 Lilit AlogianLilit Alogian 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.20
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.30
2 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 21.13
3 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.80
4 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.81
5 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.10
6 Julie FrantováJulie Frantová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 22.67
7 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.96
7 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.96
9 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.44
10 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 24.51
11 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 25.06
12 Lucie SalačováLucie Salačová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 25.84
13 Justýna CesnekováJustýna Cesneková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 26.51
14 Lucie BrousilováLucie Brousilová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 26.55
15 Magdalena MandováMagdalena Mandová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 28.03
16 Lilit AlogianLilit Alogian 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.20
Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

Skok vysoký - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.57
1 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.55 --oooooooxoxoxxoxxx
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.52 --oooooxxoxoxxoxxoxxx
3 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.35 oooooxoxxx
4 Petr MouchaPetr Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.20 xooxoxxx
5 Filip JanoušekFilip Janoušek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.15 ooxxx
Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.231.261.291.321.351.381.41
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.26 oooxooxoxxx
2 Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1.23 ooxoxxoxoxxx
3 Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.15 ooxxox-
4 Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1.10 ooxxx
5 Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 1.10 oxxoxxx
Lucie SalačováLucie Salačová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 NM xxx
Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 NM xxx
Ema MarušincováEma Marušincová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 NM xx-
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 6.00 6,00x5,616,00x0.00.0
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.50 4,284,424,464,464,500.00.0
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4.39 4,094,39x4,394,340.00.0
4 David KolářDavid Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.31 2,972,732,892,973,310.00.0
5 Arsen AloyanArsen Aloyan
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.18 3,122,983,163,163,180.00.0
6 Jakub KarčJakub Karč
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 2.96 2,662,96x2,96x0.00.0
Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.73 0.0
2 Luisa NovotnáLuisa Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 4.07 0.0
3 Elisa VorlováElisa Vorlová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4.01 0.0
4 Lucie SalačováLucie Salačová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.62 0.0
5 Júlia NovotnáJúlia Novotná
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3.49 0.0
6 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.45 0.0
7 Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 3.41 0.0
8 Ema MarušincováEma Marušincová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3.37 0.0
9 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3.19 0.0
10 Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3.11 0.0
11 Lucie BrousilováLucie Brousilová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 2.99 0.0
Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 DNS 0.0
Tereza VespalcováTereza Vespalcová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků