1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
Zlín (25. 4. 2018)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 25.4.2018 - 11:30) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.01 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Aleš KarolAleš Karol | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.59 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš SvačinaTomáš Svačina | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.90 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 08.96 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Petr GregušPetr Greguš | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
6 | Filip KlimentFilip Kliment | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.20 | ||||||||||||||
7 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.36 | ||||||||||||||
Stanislav RafajStanislav Rafaj | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 11:30) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.67 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš TobolaTomáš Tobola | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.79 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Patrik TomanPatrik Toman | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.31 | ||||||||||||||
4 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.61 | ||||||||||||||
5 | Jindřich PolákJindřich Polák | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 09.95 | ||||||||||||||
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 11:30) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiliam HřibWiliam Hřib | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.40 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Marek BětuňákMarek Bětuňák | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.66 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Alexander PujinAlexander Pujin | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.86 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.19 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KomárekOndřej Komárek | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.62 | ||||||||||||||
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 11:30) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš AdámekMatyáš Adámek | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.33 | ||||||||||||||
3 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.45 | ||||||||||||||
4 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.36 | ||||||||||||||
Kryštof PudelkaKryštof Pudelka | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Rostislav HrančíkRostislav Hrančík | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 11:30) | Vítr: +4.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SukanýMartin Sukaný | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Dominik MozolaDominik Mozola | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.63 | ||||||||||||||
3 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.70 | ||||||||||||||
4 | Robert LangpaulRobert Langpaul | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | Petr SolařPetr Solař | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 10.06 | ||||||||||||||
Filip ChrástekFilip Chrástek | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 11:30) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SekerAdam Seker | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 08.93 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | Jan BěhalJan Běhal | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Patrik KvětoňPatrik Květoň | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Šimon MergentálŠimon Mergentál | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.84 | ||||||||||||||
6 | David HolákDavid Holák | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.96 | ||||||||||||||
7 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.28 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 11:30) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.10 | ||||||||||||||
2 | Štěpán SrbaŠtěpán Srba | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Filip EduardFilip Eduard | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 09.67 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠpanělJan Španěl | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.00 | ||||||||||||||
MS | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.59 | ||||||||||||||
MS | Ondřej UherOndřej Uher | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.80 | ||||||||||||||
MS | David DolníkDavid Dolník | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.01 | 11.00 | |||
2 | Wiliam HřibWiliam Hřib | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.40 | 9.00 | |||
3 | Aleš KarolAleš Karol | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.59 | 8.00 | |||
3 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.59 | ||||
5 | Marek BětuňákMarek Bětuňák | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.66 | 7.00 | |||
6 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.67 | 6.00 | |||
7 | Tomáš TobolaTomáš Tobola | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.79 | 5.00 | |||
8 | Alexander PujinAlexander Pujin | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.86 | 4.00 | |||
9 | Tomáš SvačinaTomáš Svačina | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.90 | 3.00 | |||
10 | Adam SekerAdam Seker | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 08.93 | 2.00 | |||
11 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 08.96 | 1.00 | |||
12 | Petr GregušPetr Greguš | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 09.10 | ||||
12 | Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.10 | ||||
14 | Martin SukanýMartin Sukaný | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09.15 | ||||
15 | Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.19 | ||||
16 | Filip KlimentFilip Kliment | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.20 | ||||
16 | Ondřej KomárekOndřej Komárek | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 09.20 | ||||
18 | Matyáš AdámekMatyáš Adámek | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.21 | ||||
19 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.26 | ||||
20 | David DolníkDavid Dolník | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.28 | ||||
21 | Patrik TomanPatrik Toman | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.31 | ||||
22 | Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.33 | ||||
23 | Jan BěhalJan Běhal | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 09.34 | ||||
24 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.36 | ||||
25 | Filip KozubíkFilip Kozubík | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.45 | ||||
26 | Patrik KvětoňPatrik Květoň | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.57 | ||||
27 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.61 | ||||
28 | Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.62 | ||||
29 | Dominik MozolaDominik Mozola | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.63 | ||||
30 | Štěpán SrbaŠtěpán Srba | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.64 | ||||
31 | Filip EduardFilip Eduard | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 09.67 | ||||
32 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 09.70 | ||||
33 | Robert LangpaulRobert Langpaul | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.72 | ||||
34 | Ondřej UherOndřej Uher | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.80 | ||||
35 | Šimon MergentálŠimon Mergentál | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.84 | ||||
36 | Jindřich PolákJindřich Polák | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 09.95 | ||||
37 | David HolákDavid Holák | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.96 | ||||
38 | Jan ŠpanělJan Španěl | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.00 | ||||
39 | Petr SolařPetr Solař | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 10.06 | ||||
40 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.36 | ||||
41 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.28 | ||||
Stanislav RafajStanislav Rafaj | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | DNS | |||||
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | DNS | |||||
Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | DNS | |||||
Kryštof PudelkaKryštof Pudelka | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | DNS | |||||
Rostislav HrančíkRostislav Hrančík | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | DNS | |||||
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | DNS | |||||
Filip ChrástekFilip Chrástek | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 25.4.2018 - 11:20) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.39 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.53 | 8.50 | |||||||||||||
3 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.86 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Nikola JiříčkováNikola Jiříčková | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
5 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.53 | ||||||||||||||
6 | Natálie SwierschováNatálie Swierschová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 09.63 | ||||||||||||||
Anna BajčíkováAnna Bajčíková | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | DNS | |||||||||||||||
Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 11:20) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KlišíkováDaniela Klišíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.53 | 8.50 | |||||||||||||
2 | Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.10 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 09.11 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Valerie StrakováValerie Straková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.23 | ||||||||||||||
5 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.34 | ||||||||||||||
6 | Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 09.81 | ||||||||||||||
MS | Dita ZimčíkováDita Zimčíková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 08.90 | ||||||||||||||
Tereza MiklíkováTereza Miklíková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 11:20) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.77 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.58 | ||||||||||||||
3= | Anna HrozováAnna Hrozová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 09.64 | ||||||||||||||
3= | Michaela MotalíkováMichaela Motalíková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.64 | ||||||||||||||
5 | Barbora Agáta DohnalováBarbora Agáta Dohnalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 09.78 | ||||||||||||||
6 | Bára NedbalováBára Nedbalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 09.83 | ||||||||||||||
7 | Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.94 | ||||||||||||||
Sára TomkováSára Tomková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 11:20) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.82 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Michaela PetrošováMichaela Petrošová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 08.85 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Klára KlemšováKlára Klemšová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 09.33 | ||||||||||||||
5 | Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 09.80 | ||||||||||||||
6 | Simona MertováSimona Mertová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09.94 | ||||||||||||||
7 | Sára KolářováSára Kolářová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 10.33 | ||||||||||||||
Kamila KanitrováKamila Kanitrová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 11:20) | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JanošcováLucie Janošcová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.32 | ||||||||||||||
2 | Soňa JasnáSoňa Jasná | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 09.49 | ||||||||||||||
3 | Julia KudlováJulia Kudlová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Ema NovosádováEma Novosádová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Vanesa DulkováVanesa Dulková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.59 | ||||||||||||||
7 | Lucie StaňkováLucie Staňková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 10.03 | ||||||||||||||
8 | Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 11:20) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.48 | ||||||||||||||
2 | Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.78 | ||||||||||||||
3 | Aneta BlizňákováAneta Blizňáková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.86 | ||||||||||||||
4 | Lucie KruťováLucie Kruťová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.31 | ||||||||||||||
5 | Vanda CímalováVanda Címalová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.73 | ||||||||||||||
6 | Natálie MádrováNatálie Mádrová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.22 | ||||||||||||||
MS | Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 10.29 | ||||||||||||||
MS | Karolína KužílkováKarolína Kužílková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09.41 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (st, 25.4.2018 - 11:20) | Vítr: +3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 08.66 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 10.69 | ||||||||||||||
MS | Ema UrbancováEma Urbancová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.67 | ||||||||||||||
MS | Adéla MatochováAdéla Matochová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.28 | ||||||||||||||
MS | Sára StrnadováSára Strnadová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.85 | ||||||||||||||
MS | Adéla PoláškováAdéla Polášková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 10.03 | ||||||||||||||
Dorota MarelováDorota Marelová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Hana PatínkováHana Patínková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.39 | 11.00 | |||
2 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.53 | 8.50 | |||
2 | Daniela KlišíkováDaniela Klišíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.53 | 8.50 | |||
4 | Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 08.66 | 7.00 | |||
5 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.77 | 6.00 | |||
6 | Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.82 | 5.00 | |||
7 | Michaela PetrošováMichaela Petrošová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 08.85 | 4.00 | |||
8 | Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.86 | 3.00 | |||
9 | Dita ZimčíkováDita Zimčíková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 08.90 | ||||
10 | Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 09.10 | 2.00 | |||
11 | Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 09.11 | 1.00 | |||
12 | Valerie StrakováValerie Straková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.23 | ||||
13 | Adéla MatochováAdéla Matochová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.28 | ||||
14 | Klára KlemšováKlára Klemšová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.32 | ||||
14 | Lucie JanošcováLucie Janošcová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.32 | ||||
16 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 09.33 | ||||
17 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.34 | ||||
18 | Karolína KužílkováKarolína Kužílková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09.41 | ||||
19 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.48 | ||||
20 | Nikola JiříčkováNikola Jiříčková | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.49 | ||||
20 | Soňa JasnáSoňa Jasná | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 09.49 | ||||
22 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.53 | ||||
22 | Julia KudlováJulia Kudlová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.53 | ||||
24 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.57 | ||||
25 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.58 | ||||
26 | Ema NovosádováEma Novosádová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.59 | ||||
26 | Vanesa DulkováVanesa Dulková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.59 | ||||
28 | Natálie SwierschováNatálie Swierschová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 09.63 | ||||
29 | Anna HrozováAnna Hrozová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 09.64 | ||||
29 | Michaela MotalíkováMichaela Motalíková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.64 | ||||
31 | Ema UrbancováEma Urbancová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 09.67 | ||||
32 | Barbora Agáta DohnalováBarbora Agáta Dohnalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 09.78 | ||||
32 | Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.78 | ||||
34 | Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 09.80 | ||||
35 | Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 09.81 | ||||
36 | Bára NedbalováBára Nedbalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 09.83 | ||||
37 | Sára StrnadováSára Strnadová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.85 | ||||
38 | Aneta BlizňákováAneta Blizňáková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.86 | ||||
39 | Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.94 | ||||
39 | Simona MertováSimona Mertová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 09.94 | ||||
41 | Lucie StaňkováLucie Staňková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 10.03 | ||||
41 | Adéla PoláškováAdéla Polášková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 10.03 | ||||
43 | Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 10.22 | ||||
44 | Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 10.29 | ||||
45 | Lucie KruťováLucie Kruťová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.31 | ||||
46 | Sára KolářováSára Kolářová | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 10.33 | ||||
47 | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 10.69 | ||||
48 | Vanda CímalováVanda Címalová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 10.73 | ||||
49 | Natálie MádrováNatálie Mádrová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.22 | ||||
Anna BajčíkováAnna Bajčíková | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | DNS | |||||
Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | DNS | |||||
Tereza MiklíkováTereza Miklíková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | DNS | |||||
Sára TomkováSára Tomková | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | DNS | |||||
Kamila KanitrováKamila Kanitrová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | DNS | |||||
Dorota MarelováDorota Marelová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNS | |||||
Hana PatínkováHana Patínková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS |