výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.91
2 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.26
3 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.49
4 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.57
5 43 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.71
6 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.95
7 54 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.02
8 36 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.90
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.22
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.47
4 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.51
5 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.61
6 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 2 11.85
7 Vít BohmVít Bohm 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.17
8 90 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 7 12.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 11.25
2 58 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.40
3 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.46
4 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.93
5 33 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.29
6 142 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.48
115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.90
2 68 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.91
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.22
4 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 11.25
5 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.26
6 58 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.40
7 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.46
8 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.47
9 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.49
10 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.51
11 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.57
12 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.61
13 43 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.71
14 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 2 11.85
15 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.93
16 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.95
17 54 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.02
18 Vít BohmVít Bohm 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.17
19 90 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 7 12.24
20 33 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.29
21 142 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.48
22 36 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.97
115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 12:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.74 11.00
2 2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.79 9.00
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.22 8.00
4 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 11.25 6.50
5 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.43 5.00
6 58 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 11.63 4.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 12:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.25 6.50
2 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.34 3.00
3 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.36 2.00
4 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.40 1.00
5 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.52
6 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.98
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.47 11.00
2 29 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.60 9.00
3 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.66 8.00
4 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.92 7.00
5 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.98 6.00
6 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.00 4.00
2 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 13.03 3.00
3 250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.24 2.00
4 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.28 1.00
5 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.52
6 28 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.59
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.57
2 29 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.61
3 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 12.96
4 28 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.37
5 33 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.49
6 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 7 14.24
MS 32 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 12.58
2 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.75
3 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.18
4 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.26
5 116 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 13.73
6 169 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.82
7 117 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 14.54
MS Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.62
2 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.86
3 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.92
4 250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.20
5 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 13.56
6 17 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.79
7 162 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.83
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.57
2 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 12.58
3 29 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.61
4 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.62
5 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.75
5 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.75
7 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.86
8 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.92
9 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 12.96
10 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.18
11 250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.20
12 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.26
13 28 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.37
14 33 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.49
15 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 13.56
16 116 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 13.73
17 17 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.79
18 169 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.82
19 162 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.83
20 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 7 14.24
20 32 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.24
22 117 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 14.54

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.55 11.00
2 68 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.83 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.39 8.00
4 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 22.63 7.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.67 6.00
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.88 5.00
7 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.57
115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.07 4.00
2 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.28 2.00
3 99 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 8 23.31 1.00
4 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.60
5 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.69
6 58 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 23.74
7 39 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.88
166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.11 3.00
2 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.59
3 117 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.05
4 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 24.06
5 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.22
6 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.36
7 90 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 24.43
8 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 24.57
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.46
2 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.32
3 28 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.91
4 32 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.47
5 199 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.55 11.00
2 68 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.83 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.39 8.00
4 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 22.63 7.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.67 6.00
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.88 5.00
7 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.07 4.00
8 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.11 3.00
9 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.28 2.00
10 99 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 8 23.31 1.00
11 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.46
12 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.57
13 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.59
14 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.60
15 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.69
16 58 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 23.74
17 39 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.88
18 117 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.05
19 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 24.06
20 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.22
21 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.32
22 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.36
23 90 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 24.43
24 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 24.57
25 28 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.91
26 32 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.47
27 199 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.71
115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.23 11.00
2 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.71 9.00
3 29 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.02 8.00
4 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 26.14 7.00
5 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.38 6.00
6 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 26.73 4.00
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 26.47 5.00
2 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.74 3.00
3 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.90 2.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 AK BílinaAK Bílina 27.23 1.00
5 43 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 27.30
6 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 28.20
7 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 29.76
252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.31
2 33 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.61
3 268 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 28.93
4 174 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.94
5 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 29.32
6 47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 29.45
7 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 32 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.79
MS Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.13
MS Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 30.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.23 11.00
2 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.71 9.00
3 29 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.02 8.00
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.13
5 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 26.14 7.00
6 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.38 6.00
7 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 26.47 5.00
8 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 26.73 4.00
9 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.74 3.00
10 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.90 2.00
11 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 AK BílinaAK Bílina 27.23 1.00
12 43 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 27.30
13 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 28.20
14 33 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.31
15 33 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.61
16 268 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 28.93
17 174 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.94
18 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 29.32
19 47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 29.45
20 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 29.76
21 32 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.79
22 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30
23 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 30.67
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina DNS
252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.36 11.00
2 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 52.75 9.00
3 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.14 7.00
4 127 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.24 6.00
5 93 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 53.25 5.00
6 166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 55.37 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 52.77 8.00
2 190 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 53.37 4.00
3 8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 54.05 3.00
4 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 56.36 1.00
165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.36 11.00
2 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 52.75 9.00
3 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 52.77 8.00
4 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.14 7.00
5 127 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.24 6.00
6 93 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 53.25 5.00
7 190 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 53.37 4.00
8 8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 54.05 3.00
9 166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 55.37 2.00
10 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 56.36 1.00
165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 57.64 11.00
2 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.90 9.00
3 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 59.65 8.00
4 247 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 60.59 7.00
5 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 61.31 6.00
6 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 63.71 4.00
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 63.20 5.00
2 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 64.95 3.00
3 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 65.49 2.00
MS Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 61.35
301 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 57.64 11.00
2 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.90 9.00
3 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 59.65 8.00
4 247 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 60.59 7.00
5 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 61.31 6.00
6 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 61.35
7 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 63.20 5.00
8 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 63.71 4.00
9 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 64.95 3.00
10 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 65.49 2.00
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
301 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNF

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 197 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:00.85 11.00
2 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 3 2:02.37 9.00
3 39 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:03.84 8.00
4 87 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 8 2:05.40 7.00
5 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:05.93 6.00
6 122 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:06.38 5.00
7 165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:06.56 4.00
8 8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 2:08.72 3.00
9 137 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:08.76 2.00
10 108 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:11.38 1.00
11 94 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 3 2:16.00
MS Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:11.75
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 2:22.67 11.00
2 161 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:23.95 9.00
3 80 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.50 8.00
4 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:26.17 7.00
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:29.46 6.00
6 86 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:32.21 5.00
7 16 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:36.08 4.00
8 316 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:41.31 3.00
9 174 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:42.14 2.00
10 166 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:43.44 1.00
MS Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:17.29
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 4:14.27 11.00
2 84 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 17 4:16.94 9.00
3 197 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:17.88 8.00
4 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:18.60 7.00
5 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 5 4:20.23 6.00
6 185 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:22.62 5.00
7 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:23.97 4.00
8 102 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:24.48 3.00
9 78 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 14 4:24.78 2.00
10 55 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:27.90 1.00
11 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:42.90
12 189 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:44.63
13 51 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 4:48.71
14 69 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16 4:48.75
15 200 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 4:48.88
16 71 Lukáš BartůněkLukáš Bartůněk 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 5:07.53
6 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 259 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5 4:55.82 11.00
2 265 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 4:59.13 9.00
3 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 AK BílinaAK Bílina 5:01.97 8.00
4 254 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 3 5:04.17 7.00
5 286 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 5:20.72 6.00
6 87 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 6 5:23.77 5.00
7 2 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 5:25.07 4.00
8 19 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:29.83 3.00
9 Tereza KelnerováTereza Kelnerová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:38.99 2.00
10 238 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 5:41.37 1.00
256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 259 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10 10:46.51 11.00
2 258 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 7 11:05.52 9.00
3 286 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 11:15.96 8.00
4 2 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11:20.70 7.00
5 231 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11:22.60 6.00
6 316 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 11:38.66 5.00
7 19 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 11:40.03 4.00
8 111 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 11:53.00 3.00
9 165 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12:02.30 2.00
10 40 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12:38.15 1.00
11 242 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 13:00.44
246 Karolína FiksováKarolína Fiksová 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 12 15:58.03 11.00
2 55 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 16:05.21 9.00
3 185 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 16:09.91 8.00
4 78 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 2 16:19.26 7.00
5 186 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 16:24.07 6.00
6 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16:42.31 5.00
7 187 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 17:20.58 4.00
8 136 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 18:19.82 3.00
9 69 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 18:38.18 2.00
10 77 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 5 18:53.85 1.00
11 71 Lukáš BartůněkLukáš Bartůněk 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19:14.11
12 106 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19:35.49
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 15.25 11.00
2 156 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.56 9.00
3 45 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.06 8.00
4 108 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 16.19 7.00
5 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 17.16 4.00
6 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 17.45 3.00
7 154 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 17.56 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 16.39 6.00
2 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 17.08 5.00
3 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 18.21 1.00
4 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 18.33
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.36
229 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK JeseniovaSK Jeseniova DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 168.7a
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 15.25 11.00
2 156 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.56 9.00
3 45 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.06 8.00
4 108 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 16.19 7.00
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.36
6 226 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 16.39 6.00
7 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 17.08 5.00
8 20 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 17.16 4.00
9 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 17.45 3.00
10 154 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 17.56 2.00
11 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 18.21 1.00
12 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 18.33
229 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK JeseniovaSK Jeseniova DQ

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.83 11.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.94 9.00
3 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.58 8.00
4 129 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.99 5.00
5 180 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.15 4.00
31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 168.7a
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 16.95 7.00
2 44 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.24 6.00
3 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.27 3.00
4 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.28 2.00
5 136 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.58 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.83 11.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.94 9.00
3 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.58 8.00
4 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 16.95 7.00
5 44 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.24 6.00
6 129 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.99 5.00
7 180 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.15 4.00
8 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.27 3.00
9 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.28 2.00
10 136 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.58 1.00
31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 55.50 11.00
2 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 56.27 9.00
3 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.00 7.00
4 29 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 60.20 5.00
5 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 7 62.72 2.00
6 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 63.16 1.00
7 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 65.50
8 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 66.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 56.52 8.00
2 44 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 59.25 6.00
3 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 61.62 4.00
4 33 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 61.81 3.00
5 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 63.79
6 55 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 64.32
7 198 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 66.07
186 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 55.50 11.00
2 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 56.27 9.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 56.52 8.00
4 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.00 7.00
5 44 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 59.25 6.00
6 29 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 60.20 5.00
7 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 61.62 4.00
8 33 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 61.81 3.00
9 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 7 62.72 2.00
10 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 63.16 1.00
11 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 63.79
12 55 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 64.32
13 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 65.50
14 198 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 66.07
15 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 66.25
186 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 DNF

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 65.21 11.00
2 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 65.36 9.00
3 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 68.16 8.00
4 45 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 68.57 7.00
5 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.18 6.00
6 257 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 7 70.69 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 73.00 4.00
2 229 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 75.70 3.00
3 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 76.04 2.00
4 301 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 76.34 1.00
5 231 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 76.87
6 262 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 2 92.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 65.21 11.00
2 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 65.36 9.00
3 252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 68.16 8.00
4 45 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 68.57 7.00
5 21 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.18 6.00
6 257 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 7 70.69 5.00
7 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 73.00 4.00
8 229 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 75.70 3.00
9 283 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 76.04 2.00
10 301 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 76.34 1.00
11 231 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 76.87
12 262 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 2 92.18

4 x 400 m - Muži

Muži 01 (ne, 10.6.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Strnad, Pícha, Nejedlý, Janetka Strnad, Pícha, Nejedlý, Janetka AK BílinaAK Bílina 2 3:30.35 11.00
2 44 Vokrouhlický, Šimek, Šístek, Pavinger Vokrouhlický, Šimek, Šístek, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:30.74 9.00
3 Bartoň, Chloupek, Chloupek, Páleník, Urbánek Bartoň, Chloupek, Chloupek, Páleník, Urbánek TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3:35.07 8.00
4 130 Vaynahiy, Zikmund, Radostný, Jelínek Vaynahiy, Zikmund, Radostný, Jelínek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:36.95 7.00
5 57 Hanyk, Havrda, Horký, Víla Hanyk, Havrda, Horký, Víla AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:37.76 6.00
6 197 Jalový, Loufek, Švejda, Vondrášek Jalový, Loufek, Švejda, Vondrášek TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:38.52 5.00
7 Pejšman, Bureš, Vurm, Hanák Pejšman, Bureš, Vurm, Hanák TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 3:39.48 3.00
Celkem 7 závodníků
Muži 02 (ne, 10.6.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Drunecký, Holubovský, Pánek, Šepotěv Drunecký, Holubovský, Pánek, Šepotěv A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:38.93 4.00
2 Horák, Mašek, Sedlmayer, Čechtický Horák, Mašek, Sedlmayer, Čechtický AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:46.38 2.00
3 Štěch, Laštovka, Lácha, Schüssmann Štěch, Laštovka, Lácha, Schüssmann AK BílinaAK Bílina 2 3:50.74 1.00
4 71 Bartůněk, Čermák, Gaisl, Šafář Bartůněk, Čermák, Gaisl, Šafář AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:00.37
5 187 Straka, Blažek, Sedněv, Kotraba Straka, Blažek, Sedněv, Kotraba TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:15.57
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:12.77 11.00
2 7 Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:16.66 9.00
3 252 Hořejší, Malá, Holá, Svobodová Hořejší, Malá, Holá, Svobodová AK MostAK Most 6 4:19.08 7.00
4 171 Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:19.23 6.00
5 285 Málková, Širlová, Trčová, Veselá Málková, Širlová, Trčová, Veselá AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 4:33.69 4.00
6 Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná AK BílinaAK Bílina 4:39.26 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:18.94 8.00
2 Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4:26.31 5.00
3 283 Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 4:51.93 2.00
4 117 Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 4:51.95 1.00
5 262 Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová AK MostAK Most 5 4:54.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:12.77 11.00
2 7 Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:16.66 9.00
3 4 Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:18.94 8.00
4 252 Hořejší, Malá, Holá, Svobodová Hořejší, Malá, Holá, Svobodová AK MostAK Most 6 4:19.08 7.00
5 171 Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:19.23 6.00
6 Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4:26.31 5.00
7 285 Málková, Širlová, Trčová, Veselá Málková, Širlová, Trčová, Veselá AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 4:33.69 4.00
8 Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná AK BílinaAK Bílina 4:39.26 3.00
9 283 Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 4:51.93 2.00
10 117 Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 4:51.95 1.00
11 262 Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová AK MostAK Most 5 4:54.27

Skok vysoký - Muži

(ne, 10.6.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.661.721.781.821.861.901.92 Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 1.96 11.00
2 183 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 10 1.86 9.00
3 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 1.86 8.00
4 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK BílinaAK Bílina
01 1.82 7.00
5 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1.82 6.00
6 61 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 15 1.82 5.00
7 181 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 7 1.78 4.00
8 44 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 8 1.72 3.00
9 29 Daniel MusilDaniel Musil
SK JeseniovaSK Jeseniova
89 2 1.72 2.00
10 114 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 12 1.72 1.00
11 86 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 5 1.66
12= 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 1.66
12= 36 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 1.66
14 35 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 1.60
15 64 Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 4 1.60
MS Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 19 1.86
126 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 13 DNS
132 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 14 DNS
18 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
91 16 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.441.471.501.531.56 Body
1 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1 1.62 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
AK BílinaAK Bílina
03 1.59 9.00
3 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 15 1.56 8.00
4 7 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 16 1.53 7.00
5 257 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 9 1.53 6.00
6= 12 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 11 1.50 4.50
6= Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 1.50 4.50
8 226 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 12 1.50 3.00
9 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 14 1.47 2.00
10 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13 1.47 1.00
11 37 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 1.47
12 Valentýna MalíkováValentýna Malíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 1.44
13 172 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10 1.44
14 295 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 2 1.44
15 79 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 5 1.41
16 262 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 4 1.41
292 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 NM
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 10.6.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.813.013.213.413.613.713.814.014.21 Body
1 176 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 12 4.61 11.00
2 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 11 4.31 9.00
3 4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 9 4.01 8.00
4 129 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 6 3.41 7.00
5 183 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 7 3.41 6.00
6 67 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 8 3.21 5.00
7 127 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 3.21 4.00
8 122 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5 3.01 3.00
9 40 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 2.81 2.00
MS David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 13 4.81
MS Patrik SeidlPatrik Seidl
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 10 4.21
11 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 3 DNS
35 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.302.402.50 Body
1 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 5 2.50 11.00
2 42 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 2.30 9.00
3 242 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 4 2.00 8.00
155 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 NM
77 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK BílinaAK Bílina
00 2 NM
90 Tereza ŠiklováTereza Šiklová
AK BílinaAK Bílina
04 1 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 10.6.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 14 6.68 +0.4 m/s x6,28  +1.06,66  +0.86,666,60  +1.96,32  +0.46,68  +0.4 11.00
2 61 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 12 6.68 +1.8 m/s 6,48  -0.16,54  +0.86,68  +1.86,686,52  +1.1-6,65  +0.0 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
98 6.61 +0.9 m/s xx6,61  +0.96,616,18  +2.4x- 8.00
4 Jan BílekJan Bílek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6.58 +1.3 m/s 6,42  +0.0x6,58  +1.36,58x-- 7.00
5 63 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 2 6.53 +0.0 m/s 6,40  +1.46,44  +1.1-6,446,35  +1.2x6,53  +0.0 6.00
6 182 Adam PecenAdam Pecen
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
95 10 6.52 +0.8 m/s 6,46  +0.3x6,52  +0.86,52x6,33  +0.6x 5.00
7 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 6.48 +0.6 m/s 6,30  +0.66,35  +0.66,48  +0.66,48--- 4.00
8 132 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 9 6.24 +0.8 m/s 6,20  +0.46,22  +0.76,05  +0.56,223,21  +1.06,24  +0.86,21  -1.4 3.00
9 158 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 8 6.06 +1.5 m/s 6,06  +1.5xx6,060.00.00.0 2.00
10 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5.92 +0.8 m/s x5,92  +0.85,64  +0.35,920.00.00.0 1.00
11 64 Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 5 5.48 +1.7 m/s x5,48  +1.7x5,480.00.00.0
12 142 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 3 5.42 +0.5 m/s 5,42  +0.5xx5,420.00.00.0
13 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 5.35 +1.3 m/s 5,22  +0.05,35  +1.35,17  +0.05,350.00.00.0
67 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 152 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 21 5.61 +0.0 m/s 5,61  +0.05,49  -0.55,47  +0.05,61--- 11.00
2 36 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 23 5.59 +0.3 m/s 5,48  +1.35,59  +0.33,50  -1.45,593,77  +0.1x5,53  -0.4 9.00
3 108 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 19 5.53 +0.4 m/s 5,32  +0.05,15  +0.05,22  +0.05,325,35  +0.25,46  +0.25,53  +0.4 8.00
4 240 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 16 5.37 +1.1 m/s 4,94  -1.85,37  +1.1x5,37x5,28  -0.2- 7.00
5 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
AK BílinaAK Bílina
03 5.29 +0.1 m/s 5,28  +0.6x5,11  -1.25,285,26  +0.25,29  +0.1x 6.00
6 82 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 22 5.29 +0.1 m/s xx5,18  -1.65,185,29  +0.15,25  -0.1x 5.00
7 156 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 17 5.15 -0.6 m/s 5,04  -0.4x5,15  -0.65,155,06  -0.3x5,10  +0.1 4.00
8 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 5.13 +3.3 m/s 5.09 +1.7 m/s 5,03  -1.15,09  +1.75,13  +3.35,130.00.00.0 3.00
9 Nikola BisováNikola Bisová
AK BílinaAK Bílina
02 5.12 -0.2 m/s 5,12  -0.25,04  +0.2-5,120.00.00.0 2.00
10 Valentýna MalíkováValentýna Malíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 5.05 +2.2 m/s 4.88 +0.0 m/s 4,88  +0.05,05  +2.2x5,050.00.00.0 1.00
11 15 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 5 5.01 -0.3 m/s 4,91  +0.3x5,01  -0.35,010.00.00.0
12 164 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.01 +1.8 m/s 4,66  +0.65,01  +1.84,67  +0.05,010.00.00.0
13 31 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 4.98 +1.0 m/s 4,98  +1.0x3,13  +1.04,980.00.00.0
14 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 15 4.95 +2.1 m/s 4.74 +1.5 m/s x4,74  +1.54,95  +2.14,950.00.00.0
15 9 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 12 4.84 +2.0 m/s 4,53  -1.24,76  +1.94,84  +2.04,840.00.00.0
16 169 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 4.78 +1.7 m/s 4,56  +1.44,78  +1.74,63  +2.64,780.00.00.0
17 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 8 4.71 +1.6 m/s 4,58  +1.04,71  +1.64,61  +0.94,710.00.00.0
18 4 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 6 4.70 +0.3 m/s 4,67  +0.4x4,70  +0.34,700.00.00.0
19 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4.63 +2.4 m/s 4.53 +0.5 m/s 4,41  -0.34,63  +2.44,53  +0.54,630.00.00.0
20 79 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 4 4.52 +1.2 m/s 4,23  +0.34,52  +1.24,16  +0.24,520.00.00.0
21 10 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 2 4.44 +1.2 m/s 4,38  +0.74,44  +1.2x4,440.00.00.0
22 119 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 7 4.21 +1.4 m/s x4,19  +0.74,21  +1.44,210.00.00.0
MS Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 5.75 -0.5 m/s 5,46  -0.15,66  +1.55,24  +0.15,665,63  +0.05,58  -0.25,75  -0.5
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 10.6.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 10 14.07 +0.3 m/s 13,50  +1.114,07  +0.313,83  -1.714,0713,63  -0.212,33  -0.113,55  -0.6 11.00
2 61 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 8 13.60 -1.4 m/s 13,30  +1.713,43  +0.913,52  -0.313,5213,43  -1.013,27  +0.013,60  -1.4 9.00
3 181 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 9 13.59 -0.8 m/s 13,08  +0.1x12,58  -1.313,0813,59  -0.8-- 8.00
4 63 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 2 13.27 +0.4 m/s 12,80  +1.0x13,01  -0.513,0113,27  +0.413,16  +0.112,86  +0.0 7.00
5 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 6 13.18 +0.6 m/s 13,02  +0.813,18  +0.6-13,180.00.00.0 6.00
6 92 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 7 13.15 -1.0 m/s 12,88  +1.2x13,15  -1.013,1513,00  -1.412,97  +0.712,85  -0.1 5.00
7 43 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 12.78 -0.4 m/s xx12,74  +0.012,7412,78  -0.4xx 4.00
8 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 12.00 -0.2 m/s x11,84  +1.312,00  -0.212,00--- 3.00
9 64 Filip SakalaFilip Sakala
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 5 11.66 +1.1 m/s x11,66  +1.10.011,660.00.00.0 2.00
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 4 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 11 11.68 +1.8 m/s x11,68  +1.8x11,6811,51  +0.811,44  +0.711,46  +0.0 11.00
2 152 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12 11.67 -0.3 m/s xx11,55  +2.711,5511,48  +1.611,47  +1.411,67  -0.3 9.00
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.27 +1.5 m/s x10,63  +0.8x10,6311,07  +2.811,27  +1.5x 8.00
4 7 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 8 11.03 +1.6 m/s 10,67  +0.210,76  +1.410,78  +1.110,7810,68  +2.211,01  +0.711,03  +1.6 7.00
5 10 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 7 10.99 +0.3 m/s 10,99  +0.310,85  +1.1x10,9910,65  +1.5x10,11  -0.7 6.00
6 267 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 3 10.51 +2.3 m/s 10.47 +1.0 m/s x10,47  +1.010,31  +0.210,4710,00  +1.610,44  +1.910,51  +2.3 5.00
7 295 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1 10.32 +1.1 m/s x10,32  +1.1-10,320.00.00.0 4.00
8 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
AK BílinaAK Bílina
03 10.22 +0.8 m/s 10,22  +0.8x10,01  +0.510,2209,62  +0.809,89  +1.410,15  +3.4 3.00
9 162 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.14 +0.5 m/s x10,06  -1.210,14  +0.510,140.00.00.0 2.00
10 257 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 5 10.04 +1.5 m/s 10,04  +1.509,91  +1.1x10,040.00.00.0 1.00
11 226 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 4 09.76 +1.6 m/s x09,63  +1.209,76  +1.609,760.00.00.0
250 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
90 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 12 12.38 0.0 11.00
2 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 13 11.36 0.0 9.00
3 5 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 11 10.49 0.0 8.00
4 235 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
99 6 10.20 0.0 7.00
5 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 2 09.90 0.0 6.00
6 6 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 09.81 0.0 5.00
7 106 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 8 09.63 0.0 4.00
8 264 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 10 09.32 0.0 3.00
9 35 Aneta MandováAneta Mandová
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 7 08.78 0.0 2.00
10 232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 4 08.34 0.0 1.00
11 157 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 07.98 0.0
12 245 Monika VitáskováMonika Vitásková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
85 5 06.69 0.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 10.6.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 19 18.03 0.0 11.00
2 156 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 18 14.89 0.0 9.00
3 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 15 14.46 0.0 8.00
4 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 14 14.05 0.0 7.00
5 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 14.00 0.0 6.00
6 176 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 17 13.93 0.0 5.00
7 53 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 16 13.75 0.0 4.00
8 118 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12 12.59 0.0 3.00
9 100 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 10 12.45 0.0 2.00
10 41 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11 12.39 0.0 1.00
11 27 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 9 12.09 0.0
12 60 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 6 11.98 0.0
13 154 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 7 11.97 0.0
14 42 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 5 11.68 0.0
15 81 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 1 11.40 0.0
16 191 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
98 8 10.79 0.0
17 137 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 2 10.02 0.0
26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 13 DNS 0.0
97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 3 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 16 32.52 0.0 11.00
2 264 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 15 31.41 0.0 9.00
3 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 12 30.81 0.0 8.00
4 45 Vendula VelcováVendula Velcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
90 13 30.27 0.0 7.00
5 170 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 14 29.56 0.0 6.00
6 106 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 6 26.82 0.0 5.00
7 6 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5 26.79 0.0 4.00
8 79 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 7 25.26 0.0 3.00
9 159 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 21.70 0.0 2.00
10 266 Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
AK MostAK Most
04 8 21.32 0.0 1.00
11 232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 1 21.13 0.0
12 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 10 20.94 0.0
13 154 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 17.79 0.0
14 245 Monika VitáskováMonika Vitásková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
85 2 17.56 0.0
MS 38 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 4 22.75 0.0
MS Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 18.68 0.0
167 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 10.6.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 17 50.77 0.0 11.00
2 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 16 45.03 0.0 9.00
3 82 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 14 42.13 0.0 8.00
4 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13 41.96 0.0 7.00
5 156 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 11 41.32 0.0 6.00
6 53 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 7 39.90 0.0 5.00
7 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 39.78 0.0 4.00
8 118 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12 37.70 0.0 3.00
9 27 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 6 36.60 0.0 2.00
10 42 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 10 35.19 0.0 1.00
11 60 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 5 35.11 0.0
12 41 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 8 34.77 0.0
13 81 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 9 34.04 0.0
14 100 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 3 32.41 0.0
15 104 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4 31.05 0.0
16 191 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
98 1 29.85 0.0
26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 15 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
81 12 46.94 0.0 11.00
2 173 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 37.71 0.0 9.00
3 151 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11 37.35 0.0 8.00
4 160 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 2 35.87 0.0 7.00
5 5 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 10 33.37 0.0 6.00
6 76 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 7 29.76 0.0 5.00
7 284 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 8 29.72 0.0 4.00
8 259 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 9 29.59 0.0 3.00
9 251 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 6 25.00 0.0 2.00
10 49 Michaela PistorováMichaela Pistorová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4 23.76 0.0 1.00
11 50 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 22.82 0.0
12 245 Monika VitáskováMonika Vitásková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
85 5 15.60 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 10.6.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13 59.18 0.0 11.00
2 26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 12 49.82 0.0 9.00
3 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 8 45.40 0.0 8.00
4 81 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 11 45.17 0.0 7.00
5 97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 10 42.05 0.0 6.00
6 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 7 39.58 0.0 5.00
7 35 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 36.32 0.0 4.00
8 112 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 35.51 0.0 3.00
9 60 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 6 35.45 0.0 2.00
10 27 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 5 34.95 0.0 1.00
11 192 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 3 32.72 0.0
12 41 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4 32.58 0.0
13 156 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 2 31.90 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 19 40.99 0.0 11.00
2 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 18 40.78 0.0 9.00
3 43 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 17 37.32 0.0 8.00
4 106 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 1 32.74 0.0 7.00
5 157 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 16 32.36 0.0 6.00
6 168 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 14 31.85 0.0 5.00
7 159 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 15 31.50 0.0 4.00
8 108 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 13 31.42 0.0 3.00
9 170 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 12 31.39 0.0 2.00
10 230 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 10 31.08 0.0 1.00
11 35 Aneta MandováAneta Mandová
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 8 30.91 0.0
12 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 9 30.27 0.0
13 164 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 29.01 0.0
14 34 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11 27.32 0.0
15 263 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 7 26.23 0.0
16 266 Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
AK MostAK Most
04 5 25.88 0.0
17 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 24.28 0.0
18 232 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 3 15.16 0.0
MS Martina PíšováMartina Píšová
SK JeseniovaSK Jeseniova
94 2 50.03 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 10.6.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 61.49 0.0 11.00
2 176 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 13 58.43 0.0 9.00
3 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 11 57.75 0.0 8.00
4 38 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 14 57.37 0.0 7.00
5 111 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12 56.19 0.0 6.00
6 104 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10 52.65 0.0 5.00
7 137 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 4 43.90 0.0 4.00
8 181 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 1 43.36 0.0 3.00
9 4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 8 42.79 0.0 2.00
10 97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 5 41.38 0.0 1.00
11 54 Marek FormánekMarek Formánek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 3 41.30 0.0
12 183 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 7 41.05 0.0
13 114 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 38.03 0.0
MS Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 9 45.47 0.0
152 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 2 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 00:00 11.00
Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 AK BílinaAK Bílina 00:00 9.00
Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 00:00 4.00
Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 00:00 8.00
Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 00:00 6.00
186 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 00:00 5.00
106 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:00 7.00
Poznámky:
14.4. Milovice
Celkem 7 závodníků