výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD přípravky skupina A

Jaroměř (24. 5. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.41 220.00
2 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.44 214.00
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.63 180.00
4 Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90 135.00
5 Filip AdamecFilip Adamec 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 09.91 134.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.03 116.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.43 216.00
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.50 203.00
3 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.00 120.00
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.13 102.00
5 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 10.24 88.00
6 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.76 33.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.64 178.00
2 Richard KolářRichard Kolář 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 10.53 54.00
3 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 10.63 45.00
4 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.65 43.00
5 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.96 19.00
6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.97 18.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.19 94.00
2 Jakub LánskýJakub Lánský 08 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 10.83 28.00
3 Filip VolejníkFilip Volejník 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 10.92 21.00
4 Marek WeisserMarek Weisser 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 10.96 19.00
5 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.27 4.00
Jakub JanišJakub Janiš 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 05 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.40 68.00
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 10.41 67.00
3 Vojtěch KozákVojtěch Kozák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.54 53.00
4 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 10.67 41.00
5 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.91 22.00
6 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 11.15 8.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 06 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MarekJakub Marek 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 11.19 6.00
2 Jan TruhlářJan Truhlář 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 11.20 6.00
3 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.29 3.00
4 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.48 0.00
5 Jakub MartínekJakub Martínek 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.82 0.00
6 Daniel TörökDaniel Török 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 12.01 0.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 07 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.66 42.00
2 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.19 6.00
3 Filip WeisserFilip Weisser 11 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 12.80 0.00
4 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 13.26 0.00
Celkem 4 závodníků
Atletická přípravka-hoši 08 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 11.61 0.00
2 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 11.82 0.00
3 Šimon BrzekŠimon Brzek 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 12.19 0.00
4 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 14.18 0.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.16 526.00
2 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40 468.00
3 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.62 417.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.93 350.00
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.01 334.00
6 Mariana KřišťálováMariana Křišťálová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10.64 218.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.74 391.00
2 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90 357.00
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.92 353.00
4 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.96 344.00
5 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.69 75.00
Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.80 378.00
2 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.98 340.00
3 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.35 268.00
4 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.85 184.00
5 Katka BezroukováKatka Bezrouková 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 11.52 93.00
Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 09.68 404.00
2 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 09.95 346.00
3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.12 312.00
4 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.13 310.00
5 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.51 240.00
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.16 138.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.04 328.00
2 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.18 300.00
3 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.26 285.00
4 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.61 223.00
5 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.97 166.00
6 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.79 65.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 06 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.01 334.00
2 Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.04 328.00
3 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.13 310.00
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 10.83 187.00
5 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 10.84 185.00
6 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 12.15 34.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 07 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.87 363.00
2 Klára VosátkováKlára Vosátková 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.40 259.00
3 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.61 223.00
4 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.65 216.00
5 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11.70 74.00
6 Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11.76 68.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:04.90 439.00
2 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:05.62 429.00
3 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.49 340.00
4 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.18 332.00
5 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.41 294.00
6 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.96 176.00
7 Filip AdamecFilip Adamec 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 2:30.21 157.00
8 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.64 137.00
9 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 2:35.29 116.00
10 Jakub LánskýJakub Lánský 08 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 2:38.50 94.00
11 Filip VolejníkFilip Volejník 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 2:44.32 59.00
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:08.81 387.00
2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:14.69 314.00
3 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.22 296.00
4 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 2:16.43 294.00
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:17.31 284.00
6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:19.58 259.00
7 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:20.85 246.00
8 Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.41 219.00
9 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:25.07 203.00
10 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.21 174.00
Jakub JanišJakub Janiš 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 2:07.66 402.00
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 2:09.31 380.00
3 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:12.60 339.00
4 Richard KolářRichard Kolář 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 2:16.80 290.00
5 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:18.07 276.00
6 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 2:21.38 240.00
7 Marek WeisserMarek Weisser 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 2:21.97 234.00
8 Jan TruhlářJan Truhlář 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 2:23.48 219.00
9 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:28.95 168.00
10 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:31.72 144.00
11 Jakub MartínekJakub Martínek 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:55.52 13.00
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:23.74 216.00
2 Vojtěch KozákVojtěch Kozák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:25.10 203.00
3 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 2:28.63 170.00
4 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:41.73 73.00
5 Filip WeisserFilip Weisser 11 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 2:47.26 44.00
6 Jakub MarekJakub Marek 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 2:47.69 42.00
7 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 2:48.17 40.00
8 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 2:59.05 5.00
9 Daniel TörökDaniel Török 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 3:05.19 0.00
10 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 3:06.34 0.00
11 Šimon BrzekŠimon Brzek 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 3:03.45 0.00
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.72 362.00
2 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:12.17 344.00
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.67 338.00
4 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.96 335.00
5 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.67 326.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.71 314.00
7 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:20.14 253.00
8 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.05 97.00
Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... DNS
Mariana KřišťálováMariana Křišťálová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 10 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.32 380.00
2 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.19 344.00
3 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:17.61 281.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.57 238.00
5 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.65 217.00
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:25.31 201.00
7 Katka BezroukováKatka Bezrouková 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:27.31 182.00
8 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:32.20 140.00
9 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:36.51 108.00
10 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:48.18 40.00
Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:16.22 296.00
2 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:17.98 277.00
3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:20.25 252.00
4 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:23.01 223.00
5 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:24.22 211.00
6 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:24.26 211.00
7 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:27.64 179.00
8 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:29.84 160.00
9 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:30.84 151.00
10 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:31.75 144.00
11 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 2:50.89 28.00
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:09.11 383.00
2 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:18.32 273.00
3 Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.60 228.00
4 Klára VosátkováKlára Vosátková 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:23.65 217.00
5 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:23.74 216.00
6 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 2:24.49 209.00
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 2:25.79 196.00
8 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:38.92 91.00
9 Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:43.50 63.00
10 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:45.21 54.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.03 0.0 211.00
1 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.03 0.0 211.00
2 Patrik VítekPatrik Vítek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.94 0.0 196.00
3 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.90 0.0 190.00
4 Filip AdamecFilip Adamec
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 3.84 0.0 181.00
5 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.83 0.0 179.00
6 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.73 0.0 164.00
7 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.72 0.0 162.00
8 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.70 0.0 159.00
Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.60 0.0 145.00
9 Radek ProkešRadek Prokeš
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
07 3.60 0.0 145.00
10 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.50 0.0 130.00
11 Ondřej ČernýOndřej Černý
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 3.42 0.0 119.00
12 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.41 0.0 118.00
13 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.37 0.0 112.00
14 Tony ImlaufTony Imlauf
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
08 3.33 0.0 107.00
15 Tomáš BesperátTomáš Besperát
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
09 3.32 0.0 106.00
16 Richard KolářRichard Kolář
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 3.26 0.0 98.00
17 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 3.22 0.0 93.00
18 Marek WeisserMarek Weisser
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 3.18 0.0 88.00
Jakub LánskýJakub Lánský
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
08 3.10 0.0 78.00
19 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.10 0.0 78.00
20 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.06 0.0 73.00
21 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.03 0.0 69.00
22 Filip VolejníkFilip Volejník
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
09 2.86 0.0 50.00
23 Tobias ŠidloTobias Šidlo
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
09 2.77 0.0 41.00
Jakub JanišJakub Janiš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 DNS 0.0 0.00
Celkem 27 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.40 0.0 116.00
1 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.40 0.0 116.00
2 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 3.34 0.0 108.00
3 Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 3.11 0.0 79.00
4 Jakub MarekJakub Marek
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
08 3.09 0.0 76.00
5 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.03 0.0 69.00
6 Jakub MartínekJakub Martínek
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 2.91 0.0 56.00
Martin RážMartin Ráž
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
07 2.86 0.0 50.00
Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 2.86 0.0 50.00
7 Jan TruhlářJan Truhlář
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
08 2.86 0.0 50.00
8 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 2.79 0.0 43.00
9 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
08 2.50 0.0 16.00
10 Šimon BrzekŠimon Brzek
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 2.42 0.0 10.00
11 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
11 2.37 0.0 7.00
12 Filip WeisserFilip Weisser
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
11 2.30 0.0 3.00
13 Adam TruhlářAdam Truhlář
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
11 2.18 0.0 0.00
14 Daniel TörökDaniel Török
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
08 1.89 0.0 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.06 0.0 322.00
2 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.98 0.0 303.00
3 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.95 0.0 296.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.82 0.0 267.00
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3.76 0.0 254.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.69 0.0 239.00
7 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.64 0.0 229.00
8 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.63 0.0 227.00
9 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.57 0.0 214.00
10 Karolína BrandováKarolína Brandová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.51 0.0 202.00
11 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.50 0.0 200.00
12 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.46 0.0 192.00
13 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.41 0.0 182.00
14 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.25 0.0 151.00
15 Mariana KřišťálováMariana Křišťálová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 3.20 0.0 142.00
16 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.16 0.0 135.00
17 Katka BezroukováKatka Bezrouková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 3.14 0.0 131.00
18 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2.90 0.0 91.00
19 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2.70 0.0 60.00
Nela SvobodováNela Svobodová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 DNS 0.0 0.00
Rozárie MarkováRozárie Marková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TachecíBarbora Tachecí
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.65 0.0 231.00
2 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.56 0.0 212.00
3 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.39 0.0 178.00
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.38 0.0 176.00
5 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.37 0.0 174.00
Kristýna PolednováKristýna Polednová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.36 0.0 172.00
6 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.36 0.0 172.00
7 Nella VejsováNella Vejsová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 3.35 0.0 170.00
8 Klára VosátkováKlára Vosátková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
07 3.33 0.0 167.00
9 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.30 0.0 161.00
Dora HudouskováDora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.24 0.0 150.00
10 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.24 0.0 150.00
11 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.23 0.0 148.00
Anežka ŠplinováAnežka Šplinová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 3.15 0.0 133.00
12 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 3.15 0.0 133.00
13 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.11 0.0 126.00
Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 2.99 0.0 105.00
14 Ema LankašováEma Lankašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 2.99 0.0 105.00
15 Adéla VítkováAdéla Vítková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 2.67 0.0 56.00
16 Barbora TučkováBarbora Tučková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 2.59 0.0 45.00
17 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 2.49 0.0 33.00
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 41.92 0.0 240.00
2 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 39.07 0.0 217.00
3 Radek ProkešRadek Prokeš
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
07 37.63 0.0 205.00
4 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 33.47 0.0 171.00
5 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 33.32 0.0 170.00
6 Jakub LánskýJakub Lánský
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
08 32.59 0.0 164.00
7 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 30.89 0.0 150.00
8 Richard KolářRichard Kolář
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 30.00 0.0 143.00
9 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 29.73 0.0 141.00
10 Tony ImlaufTony Imlauf
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
08 29.10 0.0 136.00
11 Patrik VítekPatrik Vítek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 28.83 0.0 134.00
12 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 28.36 0.0 130.00
13 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 28.10 0.0 128.00
14 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 28.01 0.0 128.00
15 Filip AdamecFilip Adamec
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 27.72 0.0 125.00
16 Ondřej ČernýOndřej Černý
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 27.71 0.0 125.00
17 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 26.93 0.0 119.00
18 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 26.62 0.0 117.00
19 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 26.25 0.0 114.00
20 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 25.98 0.0 112.00
21 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 23.39 0.0 92.00
22 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 22.03 0.0 82.00
23 Marek WeisserMarek Weisser
Týniště n. O. ATýniště n. O. A
09 21.92 0.0 81.00
24 Tobias ŠidloTobias Šidlo
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
09 20.67 0.0 72.00
25 Filip VolejníkFilip Volejník
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
09 20.30 0.0 69.00
26 Tomáš BesperátTomáš Besperát
DC Ostroměř BDC Ostroměř B
09 20.01 0.0 67.00
Jakub JanišJakub Janiš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 DNS 0.0 0.00
Celkem 27 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MarekJakub Marek
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
08 32.62 0.0 164.00
2 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 25.92 0.0 111.00
3 Vítek HemelíkVítek Hemelík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 25.38 0.0 107.00
4 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
09 25.12 0.0 105.00
5 Jakub MartínekJakub Martínek
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 24.77 0.0 103.00
6 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 24.12 0.0 98.00
7 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 24.02 0.0 97.00
8 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 22.02 0.0 82.00
9 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 19.43 0.0 62.00
10 Martin RážMartin Ráž
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
07 18.58 0.0 56.00
11 Filip WeisserFilip Weisser
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
11 17.86 0.0 51.00
12 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
11 15.95 0.0 37.00
13 Jan TruhlářJan Truhlář
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
08 15.82 0.0 36.00
14 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
08 15.01 0.0 31.00
15 Šimon BrzekŠimon Brzek
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 12.23 0.0 12.00
16 Daniel TörökDaniel Török
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
08 09.63 0.0 0.00
17 Adam TruhlářAdam Truhlář
SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B
11 08.77 0.0 0.00
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 40.18 0.0 358.00
2 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 38.57 0.0 338.00
3 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 32.84 0.0 269.00
4 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 31.99 0.0 259.00
5 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 30.42 0.0 240.00
6 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 27.21 0.0 203.00
7 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 25.20 0.0 179.00
8 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 25.06 0.0 178.00
9 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 24.95 0.0 176.00
10 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 24.57 0.0 172.00
11 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 23.86 0.0 164.00
12 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 20.22 0.0 123.00
Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 19.43 0.0 114.00
13 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 19.43 0.0 114.00
14 Karolína BrandováKarolína Brandová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 18.18 0.0 101.00
15 Tereza HronovskáTereza Hronovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 17.70 0.0 95.00
16 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 16.69 0.0 84.00
17 Mariana KřišťálováMariana Křišťálová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 15.33 0.0 70.00
18 Katka BezroukováKatka Bezrouková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
08 15.21 0.0 69.00
Nela SvobodováNela Svobodová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 DNS 0.0 0.00
Rozárie MarkováRozárie Marková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (st, 23.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 28.32 0.0 215.00
2 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 28.24 0.0 215.00
3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 24.60 0.0 172.00
4 Klára VosátkováKlára Vosátková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
07 24.50 0.0 171.00
5 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 24.02 0.0 166.00
6 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 23.98 0.0 165.00
7 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 22.84 0.0 152.00
8 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 22.70 0.0 151.00
9 Barbora TachecíBarbora Tachecí
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 22.30 0.0 146.00
10 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 20.06 0.0 121.00
11 Adéla VítkováAdéla Vítková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 19.50 0.0 115.00
12 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 18.61 0.0 105.00
Nella VejsováNella Vejsová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 17.72 0.0 96.00
13 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 17.72 0.0 96.00
14 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 17.60 0.0 94.00
15 Ema LankašováEma Lankašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 17.25 0.0 90.00
16 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 16.41 0.0 81.00
17 Barbora TučkováBarbora Tučková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 14.06 0.0 57.00
18 Dora HudouskováDora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 13.70 0.0 53.00
19 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C
10 12.95 0.0 45.00
20 Kristýna PolednováKristýna Polednová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 12.87 0.0 44.00
Celkem 21 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1016
2 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0941
3 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0917
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0913
5 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0874
6 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0813
7 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0711
8 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 0691
9 Tony ImlaufTony Imlauf 08 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 0690
10 Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0684
11 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0644
12 Filip AdamecFilip Adamec 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 0597
13 Richard KolářRichard Kolář 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 0585
14 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0574
15 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 0554
16 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0541
17 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0534
18 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0528
19 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0497
20 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0483
21 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0481
22 Vítek HemelíkVítek Hemelík 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0468
23 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 0454
24 Vojtěch KozákVojtěch Kozák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0434
25 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0431
26 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0423
27 Marek WeisserMarek Weisser 09 Týniště n. O. ATýniště n. O. A 0422
28 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 0415
29 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0402
30 Jakub LánskýJakub Lánský 08 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 0364
31 Jan TruhlářJan Truhlář 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 0311
32 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0305
33 Jakub MarekJakub Marek 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 0288
34 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0214
35 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0201
36 Filip VolejníkFilip Volejník 09 DC Ostroměř BDC Ostroměř B 0199
37 Jakub MartínekJakub Martínek 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0172
38 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0146
39 Filip WeisserFilip Weisser 11 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 0098
40 Ladislav KopeckýLadislav Kopecký 08 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0047
41 Šimon BrzekŠimon Brzek 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0022
42 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 0005
Jakub JanišJakub Janiš 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0000
43 Daniel TörökDaniel Török 08 SK Týniště n. O. BSK Týniště n. O. B 0000
Celkem 44 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1508
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1298
3 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1286
Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1148
4 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1148
5 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1126
6 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1124
7 Karolína ŠtefanováKarolína Štefanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1032
8 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1025
9 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1012
10 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1005
11 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1003
12 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0975
13 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0970
14 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0964
15 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0960
16 Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0933
17 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0912
18 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0877
19 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0841
20 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0828
21 Klára VosátkováKlára Vosátková 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0814
22 Anežka ŠplinováAnežka Šplinová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0795
23 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0691
24 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0686
25 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0679
26 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0635
27 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0588
28 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0580
29 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0561
30 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0559
31 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0529
32 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0483
33 Katka BezroukováKatka Bezrouková 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0475
34 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0439
35 Mariana KřišťálováMariana Křišťálová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0430
36 Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0326
37 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0311
38 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0299
39 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř C 0191
Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0000
40 Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0000
Celkem 42 závodníků