výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců mladšího žactva

Veselí nad Lužnicí (20. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.44
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.04
3 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.45
4 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.85
5 Pavel ŠrůtaPavel Šrůta 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.00
6 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.47
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.36
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.94
4 František BajgarFrantišek Bajgar 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.01
5 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 10.95
Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
2 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.92
3 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.25
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.62
5 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.71
6 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.94
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.94
3 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.69
4 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.74
5 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.69
2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 08.80
3 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.87
4 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.78
5 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 10.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.44
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.47
3 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.69
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 08.80
6 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.87
7 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.92
8 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.94
8 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.94
10 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.04
11 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.25
12 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.36
13 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.45
14 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.62
15 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.69
16 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.71
17 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.74
18 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.78
19 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.85
20 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.87
21 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.94
22 Pavel ŠrůtaPavel Šrůta 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.00
23 František BajgarFrantišek Bajgar 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.01
24 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.44
25 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.46
26 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 10.57
27 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 10.95
Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 06:20) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.17
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.52
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.64
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.71
5 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.87
6 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.21
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 06:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.59
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.60
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.79
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.82
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.85
6 25 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.93
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.54
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.66
3 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.47
4 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.66
5 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.06
6 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.61
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.04
3 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.35
4 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.59
5 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.62
6 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.63
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.91
3 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.33
4 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.93
5 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.33
Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.73
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.97
3 58 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.35
4 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.63
5 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.07
6 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
2 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.26
3 17 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.29
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.35
5 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.76
6 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.70
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.74
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.27
4 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.39
5 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.45
6 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.02
2 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.53
3 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.45
4 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.54
5 Anna ŠkaroupkováAnna Škaroupková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.22
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KlementováKamila Klementová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.01
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.16
3 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.55
4 51 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.14
5 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.99
2 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.22
3 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.27
4 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.70
5 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.03
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.54
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.61
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.63
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.66
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.70
6 25 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.73
7 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.74
8 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
9 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.91
10 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.97
11 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.99
12 Kamila KlementováKamila Klementová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.01
13 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.02
14 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.04
15 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.16
16 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.22
17 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.26
18 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.27
18 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.27
20 17 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.29
21 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.33
22 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.35
22 58 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.35
22 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.35
25 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.39
26 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.45
27 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.47
28 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.53
29 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.55
30 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.59
31 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.62
32 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.63
33 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.66
34 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.70
35 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.76
36 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.81
37 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.92
38 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.93
39 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.06
40 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.07
41 51 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.14
42 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.32
43 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.33
44 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.34
45 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.45
46 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.50
47 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.54
48 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.03
49 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.21
50 Anna ŠkaroupkováAnna Škaroupková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.22
Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 DNS
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 07:10) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 20.90
2 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.67
3 40 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 22.09
4 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 24.34
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 07:10) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.67
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 24.51
3 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 26.20
4 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.56
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 07:10) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 20.86
2 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 22.47
3 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.33
4 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 07:10) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 22.41
2 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 23.45
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 23.94
4 František BajgarFrantišek Bajgar 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.43
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 07:10) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.88
2 56 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.24
3 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.77
4 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.50
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 07:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.38
2 47 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 22.75
3 60 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.82
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 20.86
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 20.90
3 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.67
4 48 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.88
5 40 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 22.09
6 56 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.24
7 55 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.38
8 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 22.41
9 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 22.47
10 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.67
11 47 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 22.75
12 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.77
13 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.33
14 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 23.45
15 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.50
16 60 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.82
17 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 23.94
18 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 24.34
19 František BajgarFrantišek Bajgar 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.43
20 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 24.51
20 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.51
22 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 26.20
23 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.56

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 20.26
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.35
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.37
51 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KlementováKamila Klementová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 21.94
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 22.52
3 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.02
4 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 23.75
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 22.85
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.22
3 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 24.24
4 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 22.43
2 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 26.88
3 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.25
Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 21.89
2 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.63
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.91
2 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 22.69
3 46 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.20
4 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.49
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.22
3 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.56
4 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.36
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.31
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.21
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.37
4 Anna ŠkaroupkováAnna Škaroupková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.96
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 21.62
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.09
3 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 23.46
4 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.92
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 21.71
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.07
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.42
4 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.41
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.75
2 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 25.09
Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 20.5.2018 - 06:45) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 22.11
2 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 22.12
3 52 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.43
4 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 20.26
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.35
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.37
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.31
5 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.49
6 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 21.62
7 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 21.71
8 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 21.89
9 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.91
10 Kamila KlementováKamila Klementová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 21.94
11 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.07
12 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.09
13 41 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 22.11
14 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 22.12
15 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.21
16 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.22
17 22 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 22.43
18 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 22.52
19 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.56
20 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 22.69
21 58 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.75
22 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 22.85
23 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.02
24 46 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 23.20
25 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.22
26 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 23.33
27 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.36
28 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.37
29 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.42
30 52 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.43
31 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 23.46
32 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.74
33 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 23.75
34 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 24.24
35 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.41
36 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 24.89
37 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.92
38 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 25.09
39 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.63
40 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 26.88
41 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.25
42 Anna ŠkaroupkováAnna Škaroupková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.96
51 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DNS
Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 DNS
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 04:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 57 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:38.18
2 56 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:38.63
3 55 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:39.89
4 48 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:42.60
5 60 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:48.36
6 16 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:51.01
7 43 Václav TurekVáclav Turek 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 2:57.84
8 47 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 3:04.64
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 25 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:32.28
2 51 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:37.21
3 24 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:37.67
4 41 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:39.40
5 17 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:41.29
6 40 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 2:43.39
7 22 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:45.06
8 58 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:49.49
9 18 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:49.96
10 52 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10 2:50.57
11 46 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 2:52.45
12 53 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 3:02.57
13 42 Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 3:13.31
14 50 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 9 3:17.12
15 15 Kateřina HolmanováKateřina Holmanová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13 3:30.71
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Hynek HrdličkaHynek Hrdlička 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 5:06.27
2 40 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 5:40.06
42 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 46 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 5:54.67
2 41 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 6:00.30
3 51 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 6:43.01
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 04:20) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.12
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.16
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.39
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.47
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.57
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 04:20) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.47
2 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.93
3 48 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.35
4 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.66
5 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.84
42 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 04:20) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 12.91
2 Michal DušákMichal Dušák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 13.62
3 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 14.21
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.12
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.16
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.39
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.47
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.57
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.80
7 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.47
8 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.93
9 48 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.35
10 47 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 12.91
11 Michal DušákMichal Dušák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 13.62
12 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.66
13 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 14.21
14 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.84
42 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 04:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.21
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.24
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.62
4 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 10.94
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.24
6 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 04:00) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.55
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.89
3 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.11
4 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.27
5 41 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.84
6 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 13.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 04:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.03
2 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 13.14
3 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.47
4 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.21
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.24
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.62
4 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 10.94
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.24
6 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.32
7 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.55
8 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.89
9 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.11
10 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.27
11 41 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.84
12 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.03
13 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 13.14
14 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.47
15 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.51
16 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 13.85

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kratochvíl, Skuček, Lemberka, Basík Kratochvíl, Skuček, Lemberka, Basík TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 33.43
2 Nový, Kočvara, Hlaváč, Krejčí Nový, Kočvara, Hlaváč, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 34.31
3 Seidenglanz, Rada, Štika, Krejčí Seidenglanz, Rada, Štika, Krejčí T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 35.58
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poslušný, Kršek, Čábelka, Urbánek Poslušný, Kršek, Čábelka, Urbánek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 34.61
2 Čermák, Holoubek, Oborný, Kvasnička Čermák, Holoubek, Oborný, Kvasnička TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 37.79
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čermák, Holoubek, Oborný, Kvasnička Čermák, Holoubek, Oborný, Kvasnička TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 37.79
2 Seidenglanz, Rada, Štika, Krejčí Seidenglanz, Rada, Štika, Krejčí T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 35.58
3 Poslušný, Kršek, Čábelka, Urbánek Poslušný, Kršek, Čábelka, Urbánek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 34.61
4 Nový, Kočvara, Hlaváč, Krejčí Nový, Kočvara, Hlaváč, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 34.31
5 Kratochvíl, Skuček, Lemberka, Basík Kratochvíl, Skuček, Lemberka, Basík TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 33.43

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lorencová, Kűmmelová, Kutová, Manuel Lorencová, Kűmmelová, Kutová, Manuel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 32.95
2 Hlaváčová, Kollarová, Šteierová, Strusková Hlaváčová, Kollarová, Šteierová, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 33.27
3 Flosmanová, Boháčová, Tomášková, Bahenská Flosmanová, Boháčová, Tomášková, Bahenská T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 33.86
4 Dočkalová, Široká, Řádová, Řepová Dočkalová, Široká, Řádová, Řepová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 36.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klementová, Pilátová, Fidlerová, Randáková Klementová, Pilátová, Fidlerová, Randáková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 35.07
2 Pekárková, Frydrychová, Radová, Kratochvílová Pekárková, Frydrychová, Radová, Kratochvílová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 36.05
3 Hrnečková, Nedvědová, Růžková, Kačerová Hrnečková, Nedvědová, Růžková, Kačerová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 38.43
Kofroňová, Petrů, Turková, Nováková Kofroňová, Petrů, Turková, Nováková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DQ
Poznámky:
170.3 předávka mimo území
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrušková, Vondrová, Knetlová, Böhmová Hrušková, Vondrová, Knetlová, Böhmová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 36.24
2 Ludvíková, Holušová, Fišerová, Pospíchalová Ludvíková, Holušová, Fišerová, Pospíchalová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 37.21
3 22 Stejskalová, Adámková, Hejdová, Tylová Stejskalová, Adámková, Hejdová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 37.51
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bláhová, Hřebíčková, Hotová, Novotná Bláhová, Hřebíčková, Hotová, Novotná TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 35.87
2 Mlsová, Levá, Matějovská, Holmanová Mlsová, Levá, Matějovská, Holmanová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 38.64
Zikmundová, Leitgebová, Kurzová, Čábelková Zikmundová, Leitgebová, Kurzová, Čábelková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mlsová, Levá, Matějovská, Holmanová Mlsová, Levá, Matějovská, Holmanová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 38.64
2 Hrnečková, Nedvědová, Růžková, Kačerová Hrnečková, Nedvědová, Růžková, Kačerová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 38.43
3 22 Stejskalová, Adámková, Hejdová, Tylová Stejskalová, Adámková, Hejdová, Tylová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 37.51
4 Ludvíková, Holušová, Fišerová, Pospíchalová Ludvíková, Holušová, Fišerová, Pospíchalová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 37.21
5 Hrušková, Vondrová, Knetlová, Böhmová Hrušková, Vondrová, Knetlová, Böhmová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 36.24
6 Dočkalová, Široká, Řádová, Řepová Dočkalová, Široká, Řádová, Řepová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 36.18
7 Pekárková, Frydrychová, Radová, Kratochvílová Pekárková, Frydrychová, Radová, Kratochvílová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 36.05
8 Bláhová, Hřebíčková, Hotová, Novotná Bláhová, Hřebíčková, Hotová, Novotná TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 35.87
9 Klementová, Pilátová, Fidlerová, Randáková Klementová, Pilátová, Fidlerová, Randáková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 35.07
10 Flosmanová, Boháčová, Tomášková, Bahenská Flosmanová, Boháčová, Tomášková, Bahenská T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 33.86
11 Hlaváčová, Kollarová, Šteierová, Strusková Hlaváčová, Kollarová, Šteierová, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 33.27
12 Lorencová, Kűmmelová, Kutová, Manuel Lorencová, Kűmmelová, Kutová, Manuel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 32.95
Kofroňová, Petrů, Turková, Nováková Kofroňová, Petrů, Turková, Nováková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DQ
Zikmundová, Leitgebová, Kurzová, Čábelková Zikmundová, Leitgebová, Kurzová, Čábelková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNS

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.341.371.401.431.461.491.521.551.58
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.55 -----oooooxooxxx
2 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.49 ---oooooxooxxx
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.43 --oxoooxoxoxxx
4 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.37 ooxxoxoxxoxoxxx
5 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1.34 ooxoooxxx
6 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.34 -oooxoxxx
7 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1.34 oooxoxoxxx
8 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.31 ooooxxx
9 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.31 oxooxoxxx
10 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.26 oxoxoxxx
11 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.26 ooxxoxxx
12 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.16 oxxx
13 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 1.16 xoxxx
Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 DNS
43 Václav TurekVáclav Turek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 NM xxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.391.421.451.481.51
1 Jana SvačinováJana Svačinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.48 -oooooxoooxxx
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.45 ooooooxxooxxx
3 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 1.36 oooooxxx
4 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 1.36 ooxoooxxx
5 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.36 xxoooxxooxxx
6 18 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.31 oooxxoxxx
7 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
05 1.26 oooxxx
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.42
MS Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.42
Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 NM xxx
Hana VolfováHana Volfová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 5.17 +0.8 m/s 5,16  +0.75,03  +1.75,07  +0.75,165,06  +1.45,17  +0.85,06  +1.8
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.74 +1.4 m/s 4,74  +1.44,34  +2.14,44  +0.74,744,26  +1.14,67  +0.84,70  +1.2
3 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.69 +0.5 m/s 4,37  +1.84,69  +0.54,41  +2.14,694,26  +1.2x4,52  +1.6
4 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.50 +0.7 m/s x4,50  +0.7x4,504,45  +1.1xx
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.49 +2.4 m/s 4.47 +1.6 m/s 4,49  +2.44,20  +1.64,26  +1.44,494,26  +1.04,47  +1.64,32  +0.4
6 57 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.48 +0.4 m/s 4,18  +2.14,48  +0.43,98  +2.04,484,17  +0.94,36  +1.5-
7 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4.46 +1.7 m/s 4,26  +0.9x4,31  +0.54,314,29  +1.24,46  +1.7x
8 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.40 +1.1 m/s 4,05  +1.94,30  +0.24,20  +0.34,304,40  +1.14,36  +1.94,12  +0.3
9 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4.26 +2.3 m/s 4.22 +0.4 m/s 3,96  +0.64,26  +2.34,22  +0.44,260.00.00.0
10 Jonáš BöhmJonáš Böhm
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
07 4.24 +0.2 m/s 3,94  +1.14,24  +0.24,03  +0.14,240.00.00.0
11 16 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.23 +0.8 m/s x4,15  +0.64,23  +0.84,230.00.00.0
12 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 4.16 +1.4 m/s 4,15  +3.1x4,16  +1.44,160.00.00.0
13 55 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 4.08 +0.3 m/s x3,96  +0.74,08  +0.34,080.00.00.0
14 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 4.08 +1.0 m/s 4,08  +1.03,54  +0.82,51  +0.54,080.00.00.0
15 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.96 +1.3 m/s 3,44  +1.93,50  +0.73,96  +1.33,960.00.00.0
16 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.64 +0.3 m/s 3,55  +1.0x3,64  +0.33,640.00.00.0
17 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.49 +0.6 m/s 3,34  +1.93,45  +2.03,49  +0.63,490.00.00.0
18 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.47 +2.2 m/s 3.39 +1.0 m/s 3,47  +2.2x3,39  +1.03,470.00.00.0
19 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.34 +1.5 m/s 3,34  +1.53,30  +1.03,21  +1.83,340.00.00.0
20 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.33 +0.3 m/s  +0.03,33  +0.3x3,330.00.00.0
21 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 2.75 +0.0 m/s 2,65  +1.32,57  +1.72,75  +0.02,750.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.72 +0.9 m/s 4,51  -0.14,61  +1.44,64  +0.84,644,48  +0.84,45  +1.64,72  +0.9
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.64 +0.2 m/s 4,60  +0.54,52  +1.64,61  -0.64,614,53  +1.4x4,64  +0.2
3 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.61 +2.0 m/s 3,92  +0.23,85  +0.84,32  +1.04,324,10  -0.74,33  +2.04,61  +2.0
4 Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.56 +1.9 m/s 4,20  -0.64,39  +1.34,56  +1.94,564,53  +1.54,51  +2.0x
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 4.49 +0.0 m/s 4,49  +0.04,18  +1.34,17  +0.74,494,35  +0.34,32  +1.44,28  +1.8
6 40 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4.43 +3.2 m/s 4.42 +1.4 m/s 4,11  +0.24,20  +1.44,43  +3.24,434,25  +0.74,42  +1.44,39  +2.0
7 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.41 +2.6 m/s 4.32 +2.0 m/s 4,28  +0.24,32  +2.04,00  +1.74,324,32  +2.34,41  +2.6x
8 Klára PrůchováKlára Průchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.28 +1.8 m/s 4,23  +0.73,82  +1.24,28  +1.84,284,11  +2.23,76  +1.8x
9 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 4.24 +1.3 m/s 3,83  +1.63,88  +2.94,24  +1.34,240.00.00.0
10 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 4.13 +0.7 m/s 4,02  -1.43,77  +1.54,13  +0.74,130.00.00.0
11 Nela BláhováNela Bláhová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
05 4.10 -0.5 m/s 4,10  -0.53,82  +1.8x4,100.00.00.0
12 51 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 4.02 +3.3 m/s 3.99 +0.7 m/s 3,99  +0.94,02  +3.33,99  +0.74,020.00.00.0
13 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.95 +0.1 m/s 3,91  -0.13,95  +0.13,72  +0.23,950.00.00.0
14 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.87 +1.6 m/s x3,87  +1.6x3,870.00.00.0
15 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.83 -1.4 m/s 3,83  -1.43,63  +1.93,50  -0.23,830.00.00.0
16 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 3.81 +1.6 m/s 3,81  +1.6x3,61  +1.73,810.00.00.0
17 46 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.77 +1.6 m/s 3,60  +0.23,77  +1.63,62  +1.83,770.00.00.0
18 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
05 3.77 +0.0 m/s x3,77  +0.03,25  +1.53,770.00.00.0
19 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.75 +1.5 m/s 3,46  +0.92,75  +2.43,75  +1.53,750.00.00.0
20 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.75 -0.4 m/s 3,39  +1.0x3,75  -0.43,750.00.00.0
21 Kamila KlementováKamila Klementová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.73 +1.4 m/s 3,53  +0.23,71  +2.33,73  +1.43,730.00.00.0
22 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3.72 +0.2 m/s 3,62  +0.93,70  +0.13,72  +0.23,720.00.00.0
23 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.58 +1.0 m/s 3,15  -0.73,11  +0.83,58  +1.03,580.00.00.0
24 50 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
05 3.55 +0.8 m/s 3,15  -1.63,55  +0.8x3,550.00.00.0
25 Aneta HerdováAneta Herdová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3.50 +0.4 m/s 3,50  +0.43,30  -0.8x3,500.00.00.0
26 17 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.47 +2.8 m/s 3.39 +1.3 m/s 3,39  +1.33,47  +2.83,19  -1.23,470.00.00.0
27 Kateřina VondrováKateřina Vondrová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.37 +0.7 m/s 3,31  +1.63,37  +0.72,93  +0.83,370.00.00.0
28 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.35 -1.7 m/s xx3,35  -1.73,350.00.00.0
29 51 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.29 +1.3 m/s 3,29  +1.33,27  +1.82,88  -0.13,290.00.00.0
30 42 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.28 +0.6 m/s 3,28  +0.63,10  +0.5x3,280.00.00.0
31 15 Kateřina HolmanováKateřina Holmanová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 2.96 +1.1 m/s 2,89  +0.62,96  +1.12,86  +0.12,960.00.00.0
Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza BoháčováTereza Boháčová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 DNS xxx0.00.00.00.0
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 10.58 x09,5208,9509,5209,7210,5810,46
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10.47 x09,7210,4710,4709,9610,1210,27
3 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 09.00 08,7607,7809,0009,0008,2508,8707,84
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 08.80 -07,2108,2108,2108,7708,4408,80
5 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 08.79 07,57x08,7908,7908,7808,6308,29
6 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 08.43 08,3508,0308,3808,3808,4307,2208,08
7 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 08.37 x08,0107,9408,0106,7307,8708,37
8 Adéla RandákováAdéla Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 08.27 07,8608,0308,0608,0607,8608,27-
9 Jana SvačinováJana Svačinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.88 07,8807,7807,3207,880.00.00.0
10 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 07.59 07,1107,5907,0007,590.00.00.0
11 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 07.58 07,02x07,5807,580.00.00.0
12 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 06.75 05,9705,7206,7506,75--0.0
13 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.58 06,2806,0006,5806,580.00.00.0
14 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.53 06,5306,2606,4706,530.00.00.0
15 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 06.52 05,3406,5205,8106,520.00.00.0
16 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 06.42 06,4206,4006,0006,420.00.00.0
17 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 06.13 06,1305,94x06,130.00.00.0
18 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.03 06,03xx06,030.00.00.0
19 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.92 05,6705,6405,9205,920.00.00.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.13
Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 NM --x0.00.00.00.0
Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 NM --x0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 13.03 12,0112,4212,5712,57x13,03-
2 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 09.96 x09,2709,9609,9609,74x09,81
3 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 09.88 09,0009,4109,8809,88xx09,76
4 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 09.18 09,0209,1808,7509,1809,0108,9609,04
5 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 08.94 08,6008,6708,6508,6708,9408,0608,40
6 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 08.05 07,2106,4905,2707,2107,3506,6908,05
7 Jan HyánekJan Hyánek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 06.94 06,9406,5506,4206,940.00.00.0
8 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 06.89 06,0606,0205,3506,0606,5906,8906,86
9 Michal DušákMichal Dušák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.72 05,0705,7205,5805,720.00.00.0
10 Adam PetrákAdam Petrák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.51 05,5104,9105,5005,510.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 32.55 27,6630,0532,5532,5529,7029,3628,14
2 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 23.66 22,0523,6621,7023,6619,4821,8416,02
3 Tereza LorencováTereza Lorencová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 22.62 18,6621,2022,6222,6219,2018,4x
4 22 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 21.99 21,3120,6118,8621,3119,2719,7121,99
5 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 19.85 19,8516,70x19,85-18,72-
6 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 19.52 16,3217,5118,9418,94x15,7519,52
7 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 16.63 16,6311,5412,3116,6313,0812,1412,49
8 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 14.43 10,6514,4313,9514,4312,6514,2913,54
9 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 13.87 13,87xx13,870.00.00.0
10 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 11.36 10,8311,0311,3611,360.00.00.0
11 53 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 10.93 x10,93x10,930.00.00.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 31.68
Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 33.85 29,1131,2333,8533,8533,0631,8633,15
2 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 32.64 26,25xx26,2528,7332,6429,4
3 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 28.42 20,5727,1427,9127,9125,2628,4228,23
4 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 27.25 27,2526,3923,6027,2522,60x20,39
5 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 24.94 23,7924,9420,3724,9420,18--
6 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 24.46 20,1024,4621,1824,4621,5221,4719,89
7 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 20.99 18,4218,2217,6518,4217,3120,9920,53
8 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 20.52 14,8419,6715,2119,67x15,8520,52
9 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 17.65 16,9916,3617,6517,650.00.00.0
10 Adam PetrákAdam Petrák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 16.67 14,48x16,6716,670.00.00.0
11 Jan HyánekJan Hyánek
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 16.34 16,1414,6416,3416,340.00.00.0
12 Michal DušákMichal Dušák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 11.94 xx11,9411,940.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 52.98 45,5351,1752,5452,5450,6351,0452,98
2 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 52.19 39,07x48,7048,7048,7951,1652,19
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 50.31 46,7950,310,50,3146,6248,9845,92
4 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 49.68 45,6646,3746,3746,3749,6845,6349,04
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 47.29 44,0944,2447,2947,2943,3543,4141,32
6 Adam PetrákAdam Petrák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 46.84 40,4044,2044,6244,6240,4246,84x
7 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 46.25 40,0641,0446,2346,2344,0846,2544,33
8 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 46.02 44,1143,1043,5044,1146,0238,8340,46
9 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 43.77 39,2243,4643,7743,770.00.00.0
10 František BajgarFrantišek Bajgar
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 43.56 43,5636,4640,7343,560.00.00.0
11 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 42.33 42,3341,4542,3342,330.00.00.0
12 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 41.58 38,1238,4241,5841,580.00.00.0
13 Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 40.39 33,0136,7340,3940,390.00.00.0
14 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 39.31 38,2639,3137,3739,310.00.00.0
15 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 39.24 36,9730,1039,2439,240.00.00.0
16 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 37.67 35,8237,67x37,670.00.00.0
17 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 37.30 33,6037,3028,2437,300.00.00.0
18 Jonáš BöhmJonáš Böhm
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
07 36.80 36,8034,7736,8036,800.00.00.0
19 Adam ReitingerAdam Reitinger
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 31.67 30,1431,6730,5831,670.00.00.0
20 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 29.36 28,2125,7329,3629,360.00.00.0
21 Pavel ŠrůtaPavel Šrůta
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 24.87 24,8723,4024,5824,870.00.00.0
22 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 22.66 22,6621,47x22,660.00.00.0
23 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 21.04 21,0416,9020,7621,040.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 48.72 48,7247,7748,0648,72x44,2446,98
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 42.60 31,6942,6038,6142,6036,4639,1733,28
3 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 40.56 x40,56x40,56x40,1739,14
4 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 39.39 34,4033,7535,7335,7339,3935,8734,96
5 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 37.08 37,0829,733,8337,0831,28x35,51
6 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 35.86 35,8634,5930,8235,8634,7933,5731,47
7 Adriana HolušováAdriana Holušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 32.69 32,6929,6232,6032,6928,8331,4231,58
8 50 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
05 31.78 29,5231,7830,5131,78xxx
9 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 31.46 x28,8531,4631,460.00.00.0
10 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 31.19 31,1930,4127,7531,190.00.00.0
11 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 30.79 30,0827,2030,7930,790.00.00.0
12 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 29.96 28,7129,6729,9629,960.00.00.0
13 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 29.75 26,7829,7529,6729,750.00.00.0
14 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 29.32 28,0928,1629,3229,320.00.00.0
15 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 28.23 27,5725,7228,2328,230.00.00.0
16 41 Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 26.97 26,3326,9726,1226,970.00.00.0
17 46 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 26.35 x26,3524,4326,350.00.00.0
18 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 24.76 23,6922,0424,7624,760.00.00.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 50.89
Celkem 19 závodníků