I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže
Stará Boleslav (5. 5. 2018)1500 m - Junioři (Finále)
Finále &n (so, 5.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
1 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:11.78 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:20.72 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:39.71 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:41.09 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KindaVojtěch Kinda | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5:19.03 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 5.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4:11.83 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4:19.01 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 4:23.40 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ingrid TillmannIngrid Tillmann | 00 | TJ Spartak Vlašim | 4:58.93 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5:08.81 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5:15.58 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5:17.78 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Klára StýblováKlára Stýblová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5:35.13 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 5.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DrncováEliška Drncová | 01 | A. C. TEPO Kladno A | 5:45.30 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Ela SudkováEla Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5:49.15 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno A | 6:02.52 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška KopeckáEliška Kopecká | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6:23.56 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |