3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva
Ústí nad Orlicí (13. 6. 2018)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 13.6.2018 - 16:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karel HejtmanKarel Hejtman
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 56.66 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Šimon ČermákŠimon Čermák
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 50.58 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 49.59 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Daniel KarpelesDaniel Karpeles
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 46.52 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Radek FilipiRadek Filipi
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 42.97 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 41.57 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan KrálJan Král
ATLETIKA Polička, spolek |
06 | 41.30 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Josef JarošJosef Jaroš
Atletika TJ Sokol Žamberk |
06 | 39.96 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Ondřej LinhartOndřej Linhart
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 39.49 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Kryštof Josef OsmíkKryštof Josef Osmík
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 38.94 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Jan HrycaJan Hryca
Atletika TJ Sokol Žamberk |
05 | 38.88 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Václav ŠafářVáclav Šafář
ATLETIKA Polička, spolek |
06 | 38.29 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | 34.70 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Adam BielkoAdam Bielko
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 34.41 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 13.6.2018 - 15:25) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 46.97 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Dominika FenikováDominika Feniková
Atletika TJ Sokol Žamberk |
06 | 43.90 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská Třebová |
05 | 43.83 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
05 | 40.10 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 40.07 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 39.70 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 36.70 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 36.40 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Jolana KolářováJolana Kolářová
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 33.83 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Rozálie VetcháRozálie Vetchá
Českotřebovský běžecký klub... |
07 | 29.02 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 28.20 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Lucie ZahálkováLucie Zahálková
Českotřebovský běžecký klub... |
05 | 27.47 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | 25.16 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Nikol SoučkováNikol Součková
AK Slovan Moravská Třebová |
07 | 22.77 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Karolína SchuchováKarolína Schuchová
ATLETIKA Polička, spolek |
07 | 22.70 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 17.07 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Jana KynclováJana Kynclová
ATLETIKA Polička, spolek |
08 | 14.90 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Sára LněničkováSára Lněničková
ATLETIKA Polička, spolek |
08 | 14.31 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |