výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek

Ústí nad Orlicí (16. 6. 2018)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:50) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.05
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.22
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.29
4 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.06
5 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.19
MS Slavomir KosucinskiSlavomir Kosucinski 81 PolskoPolsko 12.73
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 11:50) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.43
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.75
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.89
4 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.14
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 12.42
6 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.48
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 12:00) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.63
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 13.70
MS Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.18
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2018 - 12:00) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.77
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.94
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 13.07
4 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13.20
5 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.42
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.14
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 22.76
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 22.88
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.00
MS Slavomir KosucinskiSlavomir Kosucinski 81 PolskoPolsko 26.23
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.14
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 23.82
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 24.41
4 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 25.11
5 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 26.42
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(so, 16.6.2018 - 13:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 28.32
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 13:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 25.59
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 26.26
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26.44
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.48
5 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 28.09
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 29.34
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.42
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 53.18
3 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.61
4 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 55.12
Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 59.69
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 60.66
3 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 62.07
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(so, 16.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:58.76
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.19
David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži

(so, 16.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:14.04
Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:19.27
2 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:23.42
3 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:25.39
4 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:36.52
5 Filip GregoraFilip Gregora 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4:55.75
Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5:20.28
2 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5:25.52
Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

5000 m - Muži

(so, 16.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PešavaJan Pešava 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 15:47.60
2 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16:35.06
3 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 18:04.61
Matěj DvořákMatěj Dvořák 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 10:20) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 14.23
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14.93
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 15.99
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži

(so, 16.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.42
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři

(so, 16.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 14.90
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 15.05
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 15.56
4 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.76
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 16.01
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 16.44
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16.48
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.48
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 41.97
MS Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.79
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 47.76
2 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.78
MS Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 52.31
Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži

(so, 16.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 54.98
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 58.48
3 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 61.30
4 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 63.81
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
MS Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.90
Tomáš ŘádekTomáš Řádek
AC PardubiceAC Pardubice
70 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.65
2 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.60
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 16.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.52
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC PardubiceAC Pardubice
00 3.52
3 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3.22
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 16.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 6.51 +1.6 m/s 6,19  +1.56,30  +0.96,26  -0.26,306,32  +0.96,32  +1.26,51  +1.6
2 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5.62 +1.4 m/s 5,28  +0.85,62  +1.4x5,625,45  -0.4x5,49  +0.8
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.12 +0.3 m/s 5,97  +1.06,01  +2.5-6,016,12  +0.3xx
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.66 +0.8 m/s 5,66  +0.85,52  +0.65,47  -0.25,66x5,47  -0.9x
3 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.63 +0.5 m/s 4,80  +0.55,13  +0.55,32  +0.85,325,28  -0.65,63  +0.55,09  -0.5
4 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.40 +1.7 m/s 5,30  +1.25,32  +0.55,40  +1.75,40---
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.38 -0.3 m/s 5,25  +1.25,07  +0.75,26  +1.15,265,19  -0.65,25  -1.35,38  -0.3
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 16.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5.12 +0.6 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.58 -1.0 m/s x5,48  -1.55,58  -1.05,58xx5,12  -1.0
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 5.33 +1.0 m/s 5,28  -0.94,93  -0.3x5,28-5,33  +1.05,02  -0.9
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 4.45 -0.2 m/s xxx0.03,90  -0.6x4,45  -0.2
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 10.60 0.0
2 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 10.44 0.0
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 09.81 0.0
4 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 09.53 0.0
5 Marie KrejsováMarie Krejsová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 08.36 0.0
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 16.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 09.64 0.0
2 Radka FrydrychováRadka Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
74 05.12 0.0
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.15
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.43 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 15.00 0.0
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 13.55 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
73 13.87 0.0
2 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 11.86 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 16.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 40.19
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 28.44 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 20.78 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 38.53 0.0
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 34.60 0.0
3 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek
AC PardubiceAC Pardubice
02 26.99 0.0
4 Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 22.78 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 16.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 46.36 0.0
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 39.89 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 16.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 48.96 0.0
2 Tomáš KuthanTomáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
92 41.61 0.0
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 38.83 0.0
4 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 38.16 0.0
5 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 31.71 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 16.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena KorbováHelena Korbová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 38.24 0.0
2 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 33.52 0.0
3 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 17.55 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 16.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 55.35
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 16.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SirovýMichal Sirový
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
87 36.69 0.0
MS Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 48.32
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 16.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 46.74 0.0
2 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 31.90 0.0
3 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 31.80 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 16.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 45.42 0.0
2 Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 40.59 0.0
3 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek
AC PardubiceAC Pardubice
02 25.54 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 16.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 66.98 0.0
2 Marek ZelenkaMarek Zelenka
AC PardubiceAC Pardubice
00 38.35 0.0
Celkem 2 závodníků