výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (30. 6. 2018)

1500 m - Muži

(so, 30.6.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 4:12.78 11.00
2 232 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 4:13.43 9.00
3 165 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 4:13.76 8.00
4 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 4:14.24 7.00
5 145 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 4:15.72 6.00
6 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 4:15.77 5.00
7 11 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 4:17.00 4.00
8 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 9 4:19.61 3.00
9 229 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:22.81 2.00
10 126 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 4:24.76 1.00
11 144 Petr VacekPetr Vacek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19 4:26.14
12 10 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 4:27.14
13 17 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 4:28.52
14 2 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 4:32.29
33 Jakub BerkaJakub Berka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 13 DNS
12 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 DNS
8 Radek HejlRadek Hejl 72 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 DNF
6 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15 DNF
Jan PešavaJan Pešava 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 18 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 30.6.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 5:09.30 11.00
2 111 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 5:10.57 9.00
3 210 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 5:18.90 8.00
4 267 Jana SolánskáJana Solánská 85 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:34.35 7.00
5 268 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 5:36.56 6.00
6 287 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 5:47.24 5.00
7 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 5:48.38 4.00
8 35 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 5:53.00 3.00
9 64 Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 6:04.60 2.00
10 286 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 6:31.99 1.00
MS Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 12 5:03.93
88 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 12 závodníků