výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (30. 6. 2018)

Skok vysoký - Muži

(so, 30.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.811.861.891.921.952.00 Body
1 187 Filip MarečekFilip Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.95 --o-oooxxxo 11.00
2 133 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.92 ---oooooxxx 9.00
3 225 Jan PatkaJan Patka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1.92 ---o-xoooxxx 8.00
4 155 Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 1.89 --oooooxxx 7.00
5 188 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.89 --oooxooxxx 6.00
6 213 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.89 ---oooxoxxx 5.00
7 13 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 1.81 oooooxxx 4.00
8 153 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.81 oooxoxoxxx 3.00
9 277 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 1.76 --oxxoxxx 2.00
10 231 Petr VacátkoPetr Vacátko
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1.76 -oxoxxoxxx 1.00
11 191 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.71 ooxoxx-x
12 3 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 1.66 oxoxxx
13= 200 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 1.61 oxxx
13= 16 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.61 oxxx
13= 184 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.61 oxxx
16 160 Jiří KusýJiří Kusý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1.61 xoxxx
17 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 1.61 xxoxxx
181 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNS
193 Filip SedlákFilip Sedlák
AC PardubiceAC Pardubice
84 DNS xxx
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 30.6.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.641.671.70 Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.61 -oooxoxx 11.00
2 254 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1.56 ooooxxx 9.00
3 101 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.56 oooxoxxx 8.00
4 295 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 1.56 oooxxoxxx 7.00
5 121 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 1.51 oooxxx 6.00
6= 35 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.46 ooxxx 3.00
6= 291 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1.46 ooxxx 3.00
6= 41 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.46 ooxxx 3.00
6= 85 Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.46 ooxxx 3.00
6= 89 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.46 ooxxx 3.00
11 58 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.41 oxxx
Celkem 11 závodníků