výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (30. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 12:25) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.35
2 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.43
3 180 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.47
4 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.82
5 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.29
6 93 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 12:25) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.53
2 22 Marek FaltaMarek Falta 94 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.57
3 190 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.89
4 294 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.93
5 234 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.30
6 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 12:25) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.52
2 212 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.59
3 191 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.95
4 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
5 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.35
2 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.43
3 180 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.47
4 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.52
5 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.53
6 22 Marek FaltaMarek Falta 94 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.57
7 212 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.59
8 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.82
9 190 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.89
10 294 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.93
11 191 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.95
12 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.29
13 234 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.30
14 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.40
15 93 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.49
4 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
5 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 12:25) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.11 11.00
2 185 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.24 9.00
3 221 Viktor KašákViktor Kašák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.41 8.00
4 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.55 7.00
5 272 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.57 6.00
6 22 Marek FaltaMarek Falta 94 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 11.61 5.00
Poznámky:
0,4
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:25) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.49 4.00
2 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.69 3.00
3 190 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.70 2.00
4 212 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.71 1.00
5 294 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.84
6 191 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.05
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.54 11.00
2 108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.67 9.00
3 82 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.98 8.00
4 81 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.04 7.00
5 32 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.06 6.00
6 106 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.10 5.00
Poznámky:
-1,2
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 13.19 4.00
2 26 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.27 3.00
3 104 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.43 2.00
4 41 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.50 1.00
5 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.53
6 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 13.53
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.61
2 106 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.00
3 81 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.09
4 26 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.45
5 41 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.46
6 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.70
7 214 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 14.44
8 93 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 12:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.61
2 82 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.78
3 32 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.97
4 258 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.37
5 104 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.53
6 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.65
7 124 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.73
8 43 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.61
1 108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.61
3 82 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.78
4 32 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.97
5 106 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.00
6 81 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.09
7 258 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.37
8 26 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.45
9 41 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.46
10 104 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.53
11 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.65
12 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.70
13 124 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.73
14 43 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.06
15 214 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 14.44
16 93 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.86