3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C
Ústí nad Orlicí (30. 6. 2018)400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
132 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 291 | Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav z.s. | 3 | 51.06 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 169 | Kryštof VoleskýKryštof Voleský | 95 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 51.59 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 123 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 5 | 52.59 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 20 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 52.67 | 7.00 | ||||||||||||
MS | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | 51.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | Jiří PálkaJiří Pálka | 92 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 53.53 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 184 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 53.71 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 296 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 54.20 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 194 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 2 | 54.99 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 175 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 56.33 | |||||||||||||
6 | 93 | Martin RandákMartin Randák | 87 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 58.76 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 7 | 54.09 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 47 | Luděk StrouhalLuděk Strouhal | 84 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 55.19 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 274 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 55.20 | |||||||||||||
4 | 182 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 4 | 55.63 | |||||||||||||
5 | 40 | Jiří JankůJiří Janků | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 55.94 | |||||||||||||
MS | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 52.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 291 | Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav z.s. | 3 | 51.06 | 11.00 | ||
2 | 169 | Kryštof VoleskýKryštof Voleský | 95 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 51.59 | 9.00 | ||
3 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 2 | 51.64 | ||||
4 | 123 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 5 | 52.59 | 8.00 | ||
5 | 20 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 52.67 | 7.00 | ||
6 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 52.98 | ||||
7 | 44 | Jiří PálkaJiří Pálka | 92 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 53.53 | 6.00 | ||
8 | 184 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 53.71 | 5.00 | ||
9 | 138 | Jan SajdlJan Sajdl | 00 | AC TJ Jičín | 7 | 54.09 | 4.00 | ||
10 | 296 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 54.20 | 3.00 | ||
11 | 194 | Kazimír SvobodaKazimír Svoboda | 99 | AC Pardubice | 2 | 54.99 | 2.00 | ||
12 | 47 | Luděk StrouhalLuděk Strouhal | 84 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 55.19 | 1.00 | ||
13 | 274 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 55.20 | |||
14 | 182 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 4 | 55.63 | |||
15 | 40 | Jiří JankůJiří Janků | 87 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 55.94 | |||
16 | 175 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 56.33 | |||
17 | 93 | Martin RandákMartin Randák | 87 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 58.76 | |||
132 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 6 | DNS |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:35) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 59.38 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 32 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 4 | 60.12 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 117 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 60.97 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 112 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 61.81 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 30 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | AC Čáslav z.s. | 5 | 62.92 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:35) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 278 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 61.97 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 36 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 62.40 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 266 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 66.77 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 286 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 71.96 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 59.38 | 11.00 | ||
2 | 32 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 4 | 60.12 | 9.00 | ||
3 | 117 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 60.97 | 8.00 | ||
4 | 112 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 61.81 | 7.00 | ||
5 | 278 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 61.97 | 6.00 | ||
6 | 36 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 62.40 | 5.00 | ||
7 | 30 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | AC Čáslav z.s. | 5 | 62.92 | 4.00 | ||
8 | 266 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 66.77 | 3.00 | ||
9 | 286 | Lucie PeňázováLucie Peňázová | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 71.96 | 2.00 |