výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C

Praha - Pekařka (17. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.29 24.00
2 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.45 23.00
3 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.54 18.00
4 Adam VrlaAdam Vrla 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 11.17 14.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 08.98 22.00
2 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.30 21.00
3 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.52 19.00
4 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10.16 16.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.46 20.00
2 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.94 17.00
3 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 10.36 15.00
Mikuláš LánskýMikuláš Lánský 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.29 24.00
2 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 08.45 23.00
3 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 08.98 22.00
4 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.30 21.00
5 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.46 20.00
6 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.52 19.00
7 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.54 18.00
8 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.94 17.00
9 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10.16 16.00
10 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 10.36 15.00
11 Adam VrlaAdam Vrla 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 11.17 14.00
Mikuláš LánskýMikuláš Lánský 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 2 08.42 24.00
2 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 08.68 23.00
3 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 08.80 22.00
4 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.81 21.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.02 19.00
2 Dominika BarrattDominika Barratt 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 09.42 12.00
3 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 09.48 11.00
Natálie KučerováNatálie Kučerová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.01 20.00
2 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 09.26 16.00
3 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 09.38 13.00
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 10.97 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.13 17.00
2 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 09.33 15.00
3 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 09.34 14.00
Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 09.03 18.00
2 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.55 10.00
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 2 08.42 24.00
2 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 08.68 23.00
3 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 08.80 22.00
4 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.81 21.00
5 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.01 20.00
6 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.02 19.00
7 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 09.03 18.00
8 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.13 17.00
9 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 09.26 16.00
10 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 09.33 15.00
11 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 09.34 14.00
12 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 09.38 13.00
13 Dominika BarrattDominika Barratt 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 09.42 12.00
14 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 09.48 11.00
15 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.55 10.00
16 Tereza ProcházkováTereza Procházková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 10.97 9.00
Natálie KučerováNatálie Kučerová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 20.83 23.00
2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.09 22.00
3 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.88 18.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 25.04 16.00
2 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 27.07 13.00
Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.54 24.00
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.14 19.00
3 Patrik MelčPatrik Melč 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.97 17.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 22.46 20.50
2 Šimon LudvíkŠimon Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 26.21 14.00
3 David KolářDavid Kolář 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 28.02 12.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.46 20.50
2 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 25.68 15.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.54 24.00
2 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 20.83 23.00
3 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.09 22.00
4 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 22.46 20.50
4 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.46 20.50
6 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.14 19.00
7 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.88 18.00
8 Patrik MelčPatrik Melč 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 24.97 17.00
9 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 25.04 16.00
10 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 25.68 15.00
11 Šimon LudvíkŠimon Ludvík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 26.21 14.00
12 Filip PecharFilip Pechar 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 27.07 13.00
13 David KolářDavid Kolář 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 28.02 12.00
Jakub ŠvarcJakub Švarc 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.69 24.00
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 21.80 23.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 21.90 22.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 22.83 19.00
2 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.90 18.00
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.22 17.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 23.63 15.00
2 Michaela HronováMichaela Hronová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 25.68 9.00
3 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 29.32 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.14 21.00
2 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 25.22 10.00
Aneta MírovskáAneta Mírovská 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.51 16.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.05 12.00
Veronika KordovskáVeronika Kordovská 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 23.84 14.00
2 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.32 11.00
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (čt, 17.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.33 20.00
2 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.85 13.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.69 24.00
2 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 21.80 23.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 21.90 22.00
4 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.14 21.00
5 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 22.33 20.00
6 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 22.83 19.00
7 Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.90 18.00
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.22 17.00
9 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.51 16.00
10 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 23.63 15.00
11 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 23.84 14.00
12 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.85 13.00
13 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.05 12.00
14 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 24.32 11.00
15 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 25.22 10.00
16 Michaela HronováMichaela Hronová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 25.68 9.00
17 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 29.32 8.00
Aneta MírovskáAneta Mírovská 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
Veronika KordovskáVeronika Kordovská 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 2:38.69 24.00
2 49 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 2:44.74 22.00
3 47 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 2:47.64 21.00
4 53 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:51.17 20.00
5 45 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 2:52.92 19.00
6 46 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:57.35 16.00
7 51 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 3:01.91 14.00
8 54 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 11 3:04.46 12.00
9 48 Jan MelčJan Melč 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 3:05.33 11.00
10 50 Tomáš NedbalTomáš Nedbal 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 3:07.58 10.00
52 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:44.25 23.00
2 61 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:53.81 18.00
3 56 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 2:56.60 17.00
4 57 Filip HodačFilip Hodač 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:00.64 15.00
5 58 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:02.22 13.00
6 62 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 3:14.42 9.00
55 Daniel CimbůrekDaniel Cimbůrek 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
59 Tom ŠabackýTom Šabacký 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 2:38.69 24.00
2 60 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:44.25 23.00
3 49 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 2:44.74 22.00
4 47 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 2:47.64 21.00
5 53 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:51.17 20.00
6 45 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 2:52.92 19.00
7 61 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:53.81 18.00
8 56 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 2:56.60 17.00
9 46 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:57.35 16.00
10 57 Filip HodačFilip Hodač 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:00.64 15.00
11 51 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 3:01.91 14.00
12 58 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:02.22 13.00
13 54 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 11 3:04.46 12.00
14 48 Jan MelčJan Melč 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 3:05.33 11.00
15 50 Tomáš NedbalTomáš Nedbal 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 3:07.58 10.00
16 62 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 3:14.42 9.00
52 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 9 DNS
55 Daniel CimbůrekDaniel Cimbůrek 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
59 Tom ŠabackýTom Šabacký 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:44.82 24.00
2 72 Olivie CarrOlivie Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 2:49.76 23.00
3 73 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:54.29 22.00
4 79 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 2:58.19 21.00
5 77 Marie AkrmanováMarie Akrmanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 3:02.24 19.00
6 81 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10 3:02.96 18.00
7 80 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 3:15.48 15.00
75 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 DNS
78 Týna HavlíkováTýna Havlíková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 DNS
76 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 67 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 15 3:00.36 20.00
2 71 Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 19 3:06.56 17.00
3 70 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 18 3:14.18 16.00
4 63 Lucie LosinskáLucie Losinská 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 3:21.26 14.00
5 65 Kateřina PískačováKateřina Pískačová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13 3:21.53 13.00
6 66 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:24.89 12.00
69 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17 DNS
64 Barbora MašínováBarbora Mašínová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 12 DNS
68 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:44.82 24.00
2 72 Olivie CarrOlivie Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 2:49.76 23.00
3 73 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:54.29 22.00
4 79 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 2:58.19 21.00
5 67 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 15 3:00.36 20.00
6 77 Marie AkrmanováMarie Akrmanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 3:02.24 19.00
7 81 Vendula KadlecováVendula Kadlecová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10 3:02.96 18.00
8 71 Simona VálováSimona Válová 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 19 3:06.56 17.00
9 70 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 18 3:14.18 16.00
10 80 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 3:15.48 15.00
11 63 Lucie LosinskáLucie Losinská 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 3:21.26 14.00
12 65 Kateřina PískačováKateřina Pískačová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13 3:21.53 13.00
13 66 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:24.89 12.00
75 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 DNS
78 Týna HavlíkováTýna Havlíková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 DNS
76 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DNS
69 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 17 DNS
64 Barbora MašínováBarbora Mašínová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 12 DNS
68 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 DNS

60 m překážek - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 17.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 11.28 23.00
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 11.81 21.00
3 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.69 18.00
4 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14.72 12.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 17.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 12.79 17.00
2 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13.84 14.00
Marek PrchlíkMarek Prchlík 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 03 (čt, 17.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 11.22 24.00
2 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.93 20.00
3 Vladimír PravenecVladimír Pravenec 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.30 19.00
4 Jakub SlovákJakub Slovák 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.98 13.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 04 (čt, 17.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.75 22.00
2 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 13.30 16.00
3 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 13.52 15.00
4 Ondřej LiznaOndřej Lizna 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 15.52 11.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 10.88 24.00
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 10.95 23.00
3 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 13.07 13.00
4 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 14.17 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.68 18.00
2 Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 13.10 12.00
3 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 13.45 11.00
4 Karolína HelískováKarolína Helísková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 13.49 10.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.53 19.00
2 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 12.76 17.00
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 12.78 16.00
Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.00 21.00
2 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 12.36 20.00
3 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.89 14.00
4 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.74 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 11.42 22.00
2 Eva MaredováEva Maredová 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.84 15.00
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 14.93 7.00
Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 10.88 24.00
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 10.95 23.00
3 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 11.42 22.00
4 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.00 21.00
5 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 12.36 20.00
6 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.53 19.00
7 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.68 18.00
8 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 12.76 17.00
9 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C 3 12.78 16.00
10 Eva MaredováEva Maredová 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.84 15.00
11 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.89 14.00
12 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 13.07 13.00
13 Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 13.10 12.00
14 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 13.45 11.00
15 Karolína HelískováKarolína Helísková 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 13.49 10.00
16 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.74 9.00
17 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 14.17 8.00
18 Klára VlasákováKlára Vlasáková 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 14.93 7.00
Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 DNS
Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chválová, Šimíčková, Peroutka, Krumpholc Chválová, Šimíčková, Peroutka, Krumpholc SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 33.90 6.00
2 Kohl, Ptáček, Rezková, Válová Kohl, Ptáček, Rezková, Válová AC Praha 1890AC Praha 1890 2 37.07
3 56 Hausdorf, Zítková, Hrodková, Slovák Hausdorf, Zítková, Hrodková, Slovák ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 38.67
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charousková, Králová, Beseda, Procházka Charousková, Králová, Beseda, Procházka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.06 11.00
2 Havlová, Maredová, Zátopek, Lizna Havlová, Maredová, Zátopek, Lizna ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 39.20
Tomášek, Suchánková, Marčić, Matějovič Tomášek, Suchánková, Marčić, Matějovič SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ -170.7
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krutilová, Grögerová, Čáp, Kubelka Krutilová, Grögerová, Čáp, Kubelka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.85 9.00
2 Bakus, Šulc, Šorbanová, Kárníková Bakus, Šulc, Šorbanová, Kárníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 32.96 8.00
3 Kalendová, Hofmanová, Vandírek, Zajíček Kalendová, Hofmanová, Vandírek, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 33.45 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulhavá, Mlích, Huclová, Jelínek Kulhavá, Mlích, Huclová, Jelínek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 35.50 3.00
2 Buriánek, Kadleček, Vatěrová, Stoklasová Buriánek, Kadleček, Vatěrová, Stoklasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 35.79 2.00
3 Lebeda, Šindelářová, Wolfová, Rys Lebeda, Šindelářová, Wolfová, Rys AC Praha 1890AC Praha 1890 2 37.24
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marková, Helísková, Flachs, Hovorka Marková, Helísková, Flachs, Hovorka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 36.56 1.00
2 Zikmund, Vacek, Čiberová, Akrmanová Zikmund, Vacek, Čiberová, Akrmanová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 36.95
3 Bartáková, Uchytil, Barratt, Pravenec Bartáková, Uchytil, Barratt, Pravenec AC Praha 1890AC Praha 1890 3 39.28
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 17.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Černá, Kopenec, Spálenka Havlová, Černá, Kopenec, Spálenka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.76 5.00
2 Šloufová, Štěpán, Carr, Lazar Šloufová, Štěpán, Carr, Lazar ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 35.13 4.00
3 Vršecká, Horáková, Nedbal, Kolář Vršecká, Horáková, Nedbal, Kolář ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 38.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charousková, Králová, Beseda, Procházka Charousková, Králová, Beseda, Procházka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.06 11.00
2 Krutilová, Grögerová, Čáp, Kubelka Krutilová, Grögerová, Čáp, Kubelka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.85 9.00
3 Bakus, Šulc, Šorbanová, Kárníková Bakus, Šulc, Šorbanová, Kárníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 32.96 8.00
4 Kalendová, Hofmanová, Vandírek, Zajíček Kalendová, Hofmanová, Vandírek, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 33.45 7.00
5 Chválová, Šimíčková, Peroutka, Krumpholc Chválová, Šimíčková, Peroutka, Krumpholc SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 33.90 6.00
6 Havlová, Černá, Kopenec, Spálenka Havlová, Černá, Kopenec, Spálenka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.76 5.00
7 Šloufová, Štěpán, Carr, Lazar Šloufová, Štěpán, Carr, Lazar ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 35.13 4.00
8 Kulhavá, Mlích, Huclová, Jelínek Kulhavá, Mlích, Huclová, Jelínek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 35.50 3.00
9 Buriánek, Kadleček, Vatěrová, Stoklasová Buriánek, Kadleček, Vatěrová, Stoklasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 35.79 2.00
10 Marková, Helísková, Flachs, Hovorka Marková, Helísková, Flachs, Hovorka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 36.56 1.00
11 Zikmund, Vacek, Čiberová, Akrmanová Zikmund, Vacek, Čiberová, Akrmanová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 36.95
12 Kohl, Ptáček, Rezková, Válová Kohl, Ptáček, Rezková, Válová AC Praha 1890AC Praha 1890 2 37.07
13 Lebeda, Šindelářová, Wolfová, Rys Lebeda, Šindelářová, Wolfová, Rys AC Praha 1890AC Praha 1890 2 37.24
14 56 Hausdorf, Zítková, Hrodková, Slovák Hausdorf, Zítková, Hrodková, Slovák ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 38.67
15 Vršecká, Horáková, Nedbal, Kolář Vršecká, Horáková, Nedbal, Kolář ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 38.75
16 Havlová, Maredová, Zátopek, Lizna Havlová, Maredová, Zátopek, Lizna ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 39.20
17 Bartáková, Uchytil, Barratt, Pravenec Bartáková, Uchytil, Barratt, Pravenec AC Praha 1890AC Praha 1890 3 39.28
Tomášek, Suchánková, Marčić, Matějovič Tomášek, Suchánková, Marčić, Matějovič SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DQ

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 17.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.31 Body
1 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1.32 24.00
2 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1.23 23.00
3 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.20 22.00
4 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 1.17 21.00
5 Ondřej KohlOndřej Kohl
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 1.17 20.00
6 Jan LebedaJan Lebeda
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 1.17 19.00
7 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.14 18.00
8= Oren HolišOren Holiš
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.08 16.50
8= Tomáš KadlečekTomáš Kadleček
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 1.08 16.50
Mikuláš LánskýMikuláš Lánský
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 DNS
Adam VrlaAdam Vrla
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 NM
Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 17.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.031.061.091.121.151.181.211.24 Body
1 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1.45 24.00
2 Tereza BurešováTereza Burešová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 1.27 23.00
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1.24 22.00
4 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C
06 1.24 21.00
5 Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1.24 20.00
6 Adéla HofmanováAdéla Hofmanová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 1.24 19.00
7 Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 1.21 18.00
8 Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.21 17.00
9= Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 1.18 15.50
9= Ilona MarkováIlona Marková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1.18 15.50
11 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1.15 14.00
12 Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 1.12 13.00
13 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1.12 12.00
14 Zuzana WolfováZuzana Wolfová
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 1.03 11.00
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 DNS
Natálie KučerováNatálie Kučerová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 DNS
Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 DNS
Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 DNS
Tereza ProcházkováTereza Procházková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 17.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.32 0.0 24.00
2 Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 4.16 0.0 23.00
3 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 4.02 0.0 22.00
4 Adam MatějovičAdam Matějovič
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.93 0.0 21.00
5 Vladimír PravenecVladimír Pravenec
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 3.89 0.0 20.00
6 Jan KrumpholcJan Krumpholc
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 3.89 0.0 19.00
7 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 3.65 0.0 18.00
8 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.47 0.0 17.00
9 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 3.46 0.0 16.00
10 Jakub SlovákJakub Slovák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 3.38 0.0 15.00
11 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 3.37 0.0 14.00
12 Dominik SmrčkaDominik Smrčka
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 3.29 0.0 13.00
13 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 3.15 0.0 12.00
14 Ondřej LiznaOndřej Lizna
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 2.92 0.0 11.00
Petr VajsochrPetr Vajsochr
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 17.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KrálováAnna Králová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 4.23 0.0 24.00
2 Julie BrabencováJulie Brabencová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 3.99 0.0 23.00
3 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
07 3.90 0.0 22.00
4 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 3.88 0.0 21.00
5 Viktorie HubováViktorie Hubová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 3.87 0.0 20.00
6 Františka ČernáFrantiška Černá
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 3.82 0.0 19.00
7 Lucie HorákováLucie Horáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 3.78 0.0 18.00
8 Karolína HelískováKarolína Helísková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 3.78 0.0 17.00
9 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C
06 3.72 0.0 16.00
10 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 3.63 0.0 15.00
11 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3.53 0.0 14.00
12 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 3.44 0.0 13.00
13 Julie VršeckáJulie Vršecká
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 3.30 0.0 12.00
14 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 3.21 0.0 11.00
15 Eva MaredováEva Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 3.16 0.0 10.00
16 Mariana TomanováMariana Tomanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 3.16 0.0 9.00
17 Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 2.99 0.0 8.00
Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 DNS 0.0
Laura MikuláškováLaura Mikulášková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 DNS 0.0
Laura GrögerováLaura Grögerová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 17.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová
SK Aritma Praha CSK Aritma Praha C
05 08.84 0.0 24.00
2 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 08.83 0.0 23.00
3 Anna ČermákováAnna Čermáková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 08.20 0.0 22.00
4 Jolana CharouskováJolana Charousková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 08.16 0.0 21.00
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 08.12 0.0 20.00
6 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 08.08 0.0 19.00
7 Eliška VatěrováEliška Vatěrová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 07.50 0.0 18.00
8 Eliška ChválováEliška Chválová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 07.42 0.0 17.00
9 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 07.23 0.0 16.00
10 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 07.18 0.0 15.00
11 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 07.11 0.0 14.00
12 Adéla MarkováAdéla Marková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 07.10 0.0 13.00
13 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
07 06.78 0.0 12.00
14 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 05.34 0.0 11.00
15 Michaela HronováMichaela Hronová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 05.28 0.0 10.00
16 Barbora HavlováBarbora Havlová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 05.03 0.0 9.00
17 Nicol PřenosilováNicol Přenosilová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 04.95 0.0 8.00
Aneta MírovskáAneta Mírovská
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 DNS 0.0
Veronika KordovskáVeronika Kordovská
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 17.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 06.89 0.00.00.00.00.00.00.0 24.00
2 Marek VandírekMarek Vandírek
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 06.71 0.00.00.00.00.00.00.0 23.00
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 06.21 0.00.00.00.00.00.00.0 22.00
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 06.13 0.00.00.00.00.00.00.0 21.00
5 Filip HanzlíkFilip Hanzlík
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
05 05.47 0.00.00.00.00.00.00.0 20.00
6 Jáchym RysJáchym Rys
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 05.43 0.00.00.00.00.00.00.0 19.00
7 Šimon LudvíkŠimon Ludvík
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 05.37 0.00.00.00.00.00.00.0 18.00
8 Matouš LudvíkMatouš Ludvík
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 05.09 0.00.00.00.00.00.00.0 17.00
9 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 04.75 0.00.00.00.00.00.00.0 16.00
10 Patrik MelčPatrik Melč
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 04.55 0.00.00.00.00.00.00.0 15.00
11 Filip PecharFilip Pechar
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 04.46 0.00.00.00.00.00.00.0 14.00
12 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 04.42 0.00.00.00.00.00.00.0 13.00
13 David KolářDavid Kolář
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 03.89 0.00.00.00.00.00.00.0 12.00
Vojtěch BošinaVojtěch Bošina
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub VlčekJakub Vlček
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub ŠvarcJakub Švarc
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
John NnoromJohn Nnorom
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 17.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 47.70 0.0 24.00
2 46 Václav AkrmanVáclav Akrman
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 46.81 0.0 23.00
3 48 Jan MelčJan Melč
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 41.34 0.0 22.00
4 44 Martin KopenecMartin Kopenec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 39.20 0.0 21.00
5 47 Erik MatejErik Matej
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 38.74 0.0 20.00
6 54 Šimon VožickýŠimon Vožický
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 38.27 0.0 19.00
7 57 Filip HodačFilip Hodač
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 37.88 0.0 18.00
8 60 Kryštof UchytilKryštof Uchytil
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 37.76 0.0 17.00
9 53 Jan ŠtěpánJan Štěpán
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 35.16 0.0 16.00
10 56 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 32.08 0.0 15.00
11 61 Zdeněk VacekZdeněk Vacek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 30.77 0.0 14.00
12 62 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 29.03 0.0 13.00
13 58 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 28.13 0.0 12.00
14 51 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 27.74 0.0 11.00
15 50 Tomáš NedbalTomáš Nedbal
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 26.63 0.0 10.00
16 45 Jáchym FlachsJáchym Flachs
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 19.94 0.0 9.00
55 Daniel CimbůrekDaniel Cimbůrek
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 DNS 0.0
52 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 DNS 0.0
59 Tom ŠabackýTom Šabacký
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
07 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 17.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 46.00 0.0 24.00
2 74 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 40.62 0.0 23.00
3 72 Olivie CarrOlivie Carr
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 35.71 0.0 22.00
4 77 Marie AkrmanováMarie Akrmanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 33.06 0.0 21.00
5 79 Lucie HrodkováLucie Hrodková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 30.20 0.0 20.00
6 70 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
07 29.92 0.0 19.00
7 67 Taťána RezkováTaťána Rezková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 29.20 0.0 18.00
8 71 Simona VálováSimona Válová
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 27.15 0.0 17.00
9 81 Vendula KadlecováVendula Kadlecová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
05 25.48 0.0 16.00
10 80 Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 25.39 0.0 15.00
11 63 Lucie LosinskáLucie Losinská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 22.66 0.0 14.00
12 69 Lenka SvitákováLenka Svitáková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 22.53 0.0 13.00
13 65 Kateřina PískačováKateřina Pískačová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 21.70 0.0 12.00
14 78 Týna HavlíkováTýna Havlíková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 21.64 0.0 11.00
15 66 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 16.16 0.0 10.00
64 Barbora MašínováBarbora Mašínová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 DNS 0.0
76 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 DNS 0.0
68 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 DNS 0.0
75 Eliška HríbováEliška Hríbová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků