Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C
Mariánské Lázně (14. 5. 2018)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (po, 14.5.2018 - 13:10) | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.90 | 327.00 | |||||||||||||
2 | Jakub SurovecJakub Surovec | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.10 | 282.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš ZikmundTomáš Zikmund | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.28 | 245.00 | |||||||||||||
4 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.31 | 239.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 10.12 | 103.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (po, 14.5.2018 - 13:10) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 08.86 | 336.00 | |||||||||||||
2 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.60 | 185.00 | |||||||||||||
3 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.79 | 153.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš HamataLukáš Hamata | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.95 | 128.00 | |||||||||||||
5 | Josef MünzerJosef Münzer | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 10.64 | 44.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (po, 14.5.2018 - 13:10) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 08.78 | 354.00 | |||||||||||||
2 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 08.91 | 324.00 | |||||||||||||
3 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.03 | 298.00 | |||||||||||||
4 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.40 | 222.00 | |||||||||||||
5 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.07 | 110.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (po, 14.5.2018 - 13:10) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.81 | 347.00 | |||||||||||||
2 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.02 | 300.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.25 | 251.00 | |||||||||||||
4 | Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 10.49 | 59.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej KalousekOndřej Kalousek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 11.52 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (po, 14.5.2018 - 13:10) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.84 | 340.00 | |||||||||||||
2 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.17 | 268.00 | |||||||||||||
3 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 09.60 | 185.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.82 | 148.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.84 | 145.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 08.78 | 354.00 | |||
2 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.81 | 347.00 | |||
3 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.84 | 340.00 | |||
4 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 08.86 | 336.00 | |||
5 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.90 | 327.00 | |||
6 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 08.91 | 324.00 | |||
7 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.02 | 300.00 | |||
8 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.03 | 298.00 | |||
9 | Jakub SurovecJakub Surovec | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.10 | 282.00 | |||
10 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.17 | 268.00 | |||
11 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.25 | 251.00 | |||
12 | Tomáš ZikmundTomáš Zikmund | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.28 | 245.00 | |||
13 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.31 | 239.00 | |||
14 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.40 | 222.00 | |||
15 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.60 | 185.00 | |||
15 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 09.60 | 185.00 | |||
17 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.79 | 153.00 | |||
18 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.82 | 148.00 | |||
19 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.84 | 145.00 | |||
20 | Lukáš HamataLukáš Hamata | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.95 | 128.00 | |||
21 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.07 | 110.00 | |||
22 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 10.12 | 103.00 | |||
23 | Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 10.49 | 59.00 | |||
24 | Josef MünzerJosef Münzer | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 10.64 | 44.00 | |||
25 | Ondřej KalousekOndřej Kalousek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 11.52 | 0.00 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: -3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 08.85 | 605.00 | |||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.16 | 526.00 | |||||||||||||
3 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
4 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
5 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 09.53 | 438.00 | |||||||||||||
6 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.12 | 144.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.48 | 449.00 | |||||||||||||
2 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.52 | 440.00 | |||||||||||||
3 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 09.69 | 402.00 | |||||||||||||
4 | Denisa PeťovskáDenisa Peťovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.99 | 338.00 | |||||||||||||
5 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 10.26 | 285.00 | |||||||||||||
6 | Adéla BaranovskáAdéla Baranovská | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 10.61 | 223.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.15 | 528.00 | |||||||||||||
2 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 09.18 | 521.00 | |||||||||||||
3 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.19 | 518.00 | |||||||||||||
4 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.28 | 496.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna VítkováKristýna Vítková | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.72 | 395.00 | |||||||||||||
6 | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 09.96 | 344.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.22 | 511.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
3 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.80 | 378.00 | |||||||||||||
4 | Andrea PokrupováAndrea Pokrupová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.82 | 374.00 | |||||||||||||
5 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 10.05 | 326.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 10.89 | 178.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.73 | 637.00 | |||||||||||||
2 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 08.87 | 600.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.30 | 492.00 | |||||||||||||
4 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.45 | 456.00 | |||||||||||||
5 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.25 | 287.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
2 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.45 | 456.00 | |||||||||||||
3 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 09.46 | 454.00 | |||||||||||||
4= | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.86 | 365.00 | |||||||||||||
4= | Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.86 | 365.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.85 | 605.00 | |||||||||||||
2 | Adriana FinkováAdriana Finková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.07 | 548.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 09.07 | 548.00 | |||||||||||||
4 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 10.19 | 299.00 | |||||||||||||
5 | Hana TrnkováHana Trnková | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 10.78 | 195.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.32 | 487.00 | |||||||||||||
2 | Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 09.38 | 472.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.53 | 438.00 | |||||||||||||
4 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.42 | 256.00 | |||||||||||||
5 | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.45 | 250.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (po, 14.5.2018 - 12:45) | Vítr: -3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RotováNikola Rotová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 08.98 | 571.00 | |||||||||||||
2 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.33 | 484.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 09.84 | 369.00 | |||||||||||||
4 | Michaela RybákováMichaela Rybáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.36 | 267.00 | |||||||||||||
5 | Adéla BednárováAdéla Bednárová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.63 | 219.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.73 | 637.00 | |||
2 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 08.85 | 605.00 | |||
2 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.85 | 605.00 | |||
4 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 08.86 | 603.00 | |||
5 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 08.87 | 600.00 | |||
6 | Nikola RotováNikola Rotová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 08.98 | 571.00 | |||
7 | Adriana FinkováAdriana Finková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.07 | 548.00 | |||
7 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 09.07 | 548.00 | |||
9 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.15 | 528.00 | |||
10 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.16 | 526.00 | |||
11 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.17 | 523.00 | |||
12 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 09.18 | 521.00 | |||
13 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.19 | 518.00 | |||
14 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.20 | 516.00 | |||
15 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.22 | 511.00 | |||
16 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.28 | 496.00 | |||
17 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.30 | 492.00 | |||
18 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.32 | 487.00 | |||
19 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.33 | 484.00 | |||
20 | Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.36 | 477.00 | |||
21 | Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 09.38 | 472.00 | |||
22 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.45 | 456.00 | |||
22 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.45 | 456.00 | |||
24 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 09.46 | 454.00 | |||
25 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.48 | 449.00 | |||
26 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.52 | 440.00 | |||
27 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 5 | 09.53 | 438.00 | |||
27 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.53 | 438.00 | |||
29 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 09.69 | 402.00 | |||
30 | Kristýna VítkováKristýna Vítková | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.72 | 395.00 | |||
31 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.80 | 378.00 | |||
32 | Andrea PokrupováAndrea Pokrupová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.82 | 374.00 | |||
33 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 09.84 | 369.00 | |||
34 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.86 | 365.00 | |||
34 | Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.86 | 365.00 | |||
36 | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 09.96 | 344.00 | |||
37 | Denisa PeťovskáDenisa Peťovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.99 | 338.00 | |||
38 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 10.05 | 326.00 | |||
39 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 10.19 | 299.00 | |||
40 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.25 | 287.00 | |||
41 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 10.26 | 285.00 | |||
42 | Michaela RybákováMichaela Rybáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.36 | 267.00 | |||
43 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.42 | 256.00 | |||
44 | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.45 | 250.00 | |||
45 | Adéla BaranovskáAdéla Baranovská | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 10.61 | 223.00 | |||
46 | Adéla BednárováAdéla Bednárová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.63 | 219.00 | |||
47 | Hana TrnkováHana Trnková | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 10.78 | 195.00 | |||
48 | Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 10.89 | 178.00 | |||
49 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.12 | 144.00 | |||
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNS |
800 m - Ml. žáci
(po, 14.5.2018 - 13:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SurovecJakub Surovec | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 17 | 2:31.01 | 481.00 | |||||||||||||
2 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 22 | 2:31.45 | 477.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš HamataLukáš Hamata | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 2:37.30 | 417.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 15 | 2:41.15 | 379.00 | |||||||||||||
5 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 9 | 2:42.16 | 370.00 | |||||||||||||
6 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 16 | 2:42.27 | 369.00 | |||||||||||||
7 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 23 | 2:42.59 | 366.00 | |||||||||||||
8 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 2:42.83 | 364.00 | |||||||||||||
9 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:45.70 | 337.00 | |||||||||||||
10 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 24 | 2:48.62 | 311.00 | |||||||||||||
11 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 14 | 2:51.85 | 284.00 | |||||||||||||
12 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 2:57.85 | 236.00 | |||||||||||||
13 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 10 | 2:58.52 | 231.00 | |||||||||||||
14 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 13 | 2:58.75 | 229.00 | |||||||||||||
15 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 3:01.30 | 210.00 | |||||||||||||
16 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 11 | 3:02.32 | 203.00 | |||||||||||||
17 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 20 | 3:03.68 | 193.00 | |||||||||||||
18 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 21 | 3:04.45 | 188.00 | |||||||||||||
19 | Tomáš ZikmundTomáš Zikmund | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 25 | 3:08.19 | 163.00 | |||||||||||||
20 | Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 19 | 3:10.49 | 148.00 | |||||||||||||
21 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 3:17.48 | 108.00 | |||||||||||||
22 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 18 | 3:20.49 | 92.00 | |||||||||||||
23 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 3:24.64 | 73.00 | |||||||||||||
24 | Ondřej KalousekOndřej Kalousek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 3:25.79 | 68.00 | |||||||||||||
25 | Josef MünzerJosef Münzer | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 12 | 3:27.84 | 59.00 | |||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(po, 14.5.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | DNS | |||||||||||||||
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 20 | DNS | |||||||||||||||
1 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 25 | 2:29.22 | 703.00 | |||||||||||||
2 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 41 | 2:32.01 | 668.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 42 | 2:36.99 | 608.00 | |||||||||||||
4 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 29 | 2:37.72 | 599.00 | |||||||||||||
5 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 50 | 2:38.72 | 588.00 | |||||||||||||
6 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 19 | 2:42.34 | 546.00 | |||||||||||||
7 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 9 | 2:42.60 | 543.00 | |||||||||||||
8 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 46 | 2:48.36 | 481.00 | |||||||||||||
9 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 34 | 2:48.61 | 478.00 | |||||||||||||
10 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:49.04 | 474.00 | |||||||||||||
11 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 16 | 2:49.20 | 472.00 | |||||||||||||
12 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 24 | 2:49.43 | 470.00 | |||||||||||||
13 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 39 | 2:50.34 | 460.00 | |||||||||||||
14 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:50.52 | 458.00 | |||||||||||||
15 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 28 | 2:50.63 | 457.00 | |||||||||||||
16 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 2:50.75 | 456.00 | |||||||||||||
17 | Michaela RybákováMichaela Rybáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 33 | 2:51.63 | 447.00 | |||||||||||||
18 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 27 | 2:51.80 | 445.00 | |||||||||||||
19 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 10 | 2:51.86 | 444.00 | |||||||||||||
20 | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 49 | 2:51.94 | 444.00 | |||||||||||||
21 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 38 | 2:53.16 | 431.00 | |||||||||||||
22 | Adriana FinkováAdriana Finková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 11 | 2:53.39 | 429.00 | |||||||||||||
23 | Kristýna VítkováKristýna Vítková | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 48 | 2:56.61 | 397.00 | |||||||||||||
24 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 2:56.91 | 394.00 | |||||||||||||
25 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 40 | 2:57.23 | 391.00 | |||||||||||||
26 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 36 | 3:00.34 | 362.00 | |||||||||||||
27 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 22 | 3:01.24 | 354.00 | |||||||||||||
28 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 35 | 3:01.70 | 350.00 | |||||||||||||
29 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 44 | 3:02.33 | 344.00 | |||||||||||||
30 | Denisa PeťovskáDenisa Peťovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 30 | 3:02.96 | 338.00 | |||||||||||||
31 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 18 | 3:03.10 | 337.00 | |||||||||||||
32 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 7 | 3:03.74 | 331.00 | |||||||||||||
33 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 12 | 3:03.78 | 331.00 | |||||||||||||
34 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 17 | 3:05.47 | 316.00 | |||||||||||||
35 | Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 26 | 3:08.11 | 293.00 | |||||||||||||
36 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 43 | 3:10.61 | 273.00 | |||||||||||||
37 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 47 | 3:16.68 | 226.00 | |||||||||||||
38 | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 23 | 3:16.93 | 224.00 | |||||||||||||
39 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 15 | 3:17.07 | 223.00 | |||||||||||||
40 | Hana TrnkováHana Trnková | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 45 | 3:18.57 | 212.00 | |||||||||||||
41 | Andrea PokrupováAndrea Pokrupová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 31 | 3:18.87 | 210.00 | |||||||||||||
42 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 13 | 3:26.26 | 160.00 | |||||||||||||
43 | Adéla BednárováAdéla Bednárová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 3:28.53 | 146.00 | |||||||||||||
44 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 14 | 3:35.85 | 105.00 | |||||||||||||
45 | Adéla BaranovskáAdéla Baranovská | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 3:40.98 | 80.00 | |||||||||||||
46 | Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 37 | 3:47.90 | 51.00 | |||||||||||||
47 | Nikola RotováNikola Rotová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 32 | 3:50.09 | 43.00 | |||||||||||||
48 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 21 | 3:56.20 | 25.00 | |||||||||||||
Celkem 50 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (po, 14.5.2018 - 12:15) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 12.04 | 222.00 | |||||||||||||
2 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.66 | 152.00 | |||||||||||||
3 | Jakub SurovecJakub Surovec | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.22 | 99.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 13.46 | 80.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš ZikmundTomáš Zikmund | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 13.55 | 73.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (po, 14.5.2018 - 12:15) | Vítr: -3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef MünzerJosef Münzer | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
1 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 12.53 | 165.00 | |||||||||||||
2 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 12.92 | 126.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš HamataLukáš Hamata | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.54 | 74.00 | |||||||||||||
4 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.88 | 51.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (po, 14.5.2018 - 12:15) | Vítr: -4.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 12.49 | 170.00 | |||||||||||||
2 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 12.59 | 159.00 | |||||||||||||
3 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 13.00 | 119.00 | |||||||||||||
4 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 13.07 | 112.00 | |||||||||||||
5 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 15.35 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (po, 14.5.2018 - 12:15) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 11.26 | 328.00 | |||||||||||||
2 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.49 | 170.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.50 | 77.00 | |||||||||||||
4 | Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 15.01 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej KalousekOndřej Kalousek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 15.87 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (po, 14.5.2018 - 12:15) | Vítr: +3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 11.98 | 229.00 | |||||||||||||
2 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.36 | 184.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 13.30 | 93.00 | |||||||||||||
4 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 13.41 | 84.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.51 | 76.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 11.26 | 328.00 | |||
2 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 11.98 | 229.00 | |||
3 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 12.04 | 222.00 | |||
4 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.36 | 184.00 | |||
5 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 12.49 | 170.00 | |||
5 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.49 | 170.00 | |||
7 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 12.53 | 165.00 | |||
8 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 12.59 | 159.00 | |||
9 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.66 | 152.00 | |||
10 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 12.92 | 126.00 | |||
11 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 13.00 | 119.00 | |||
12 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 13.07 | 112.00 | |||
13 | Jakub SurovecJakub Surovec | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.22 | 99.00 | |||
14 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 13.30 | 93.00 | |||
15 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 13.41 | 84.00 | |||
16 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 13.46 | 80.00 | |||
17 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.50 | 77.00 | |||
18 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.51 | 76.00 | |||
19 | Lukáš HamataLukáš Hamata | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.54 | 74.00 | |||
20 | Tomáš ZikmundTomáš Zikmund | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 13.55 | 73.00 | |||
21 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.88 | 51.00 | |||
22 | Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 15.01 | 5.00 | |||
23 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 15.35 | 0.00 | |||
24 | Ondřej KalousekOndřej Kalousek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 15.87 | 0.00 | |||
Josef MünzerJosef Münzer | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | DNF |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 11.86 | 404.00 | |||||||||||||
2 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.08 | 245.00 | |||||||||||||
3 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.90 | 159.00 | |||||||||||||
4 | Adéla BaranovskáAdéla Baranovská | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 14.38 | 117.00 | |||||||||||||
5 | Denisa PeťovskáDenisa Peťovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 14.50 | 107.00 | |||||||||||||
6 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 16.94 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.87 | 402.00 | |||||||||||||
2 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 12.04 | 378.00 | |||||||||||||
3 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.12 | 367.00 | |||||||||||||
4 | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 12.56 | 309.00 | |||||||||||||
5 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 12.59 | 305.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna VítkováKristýna Vítková | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 13.14 | 239.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.39 | 474.00 | |||||||||||||
2 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.51 | 198.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 13.97 | 153.00 | |||||||||||||
4 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 14.36 | 119.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 15.32 | 51.00 | |||||||||||||
6 | Andrea PokrupováAndrea Pokrupová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 15.57 | 38.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
1 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 12.19 | 357.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 12.19 | 357.00 | |||||||||||||
3 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.57 | 307.00 | |||||||||||||
4 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 12.68 | 293.00 | |||||||||||||
5 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 14.19 | 133.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 12.40 | 329.00 | |||||||||||||
2 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 12.87 | 270.00 | |||||||||||||
3 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 12.91 | 265.00 | |||||||||||||
4 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.80 | 169.00 | |||||||||||||
5 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 17.65 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.63 | 599.00 | |||||||||||||
2 | Adriana FinkováAdriana Finková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 12.91 | 265.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 13.01 | 254.00 | |||||||||||||
4 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 13.07 | 247.00 | |||||||||||||
5 | Hana TrnkováHana Trnková | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 13.71 | 178.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 11.38 | 476.00 | |||||||||||||
2 | Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 11.96 | 389.00 | |||||||||||||
3 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 13.62 | 187.00 | |||||||||||||
4 | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.67 | 182.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 14.86 | 80.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RotováNikola Rotová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 11.88 | 401.00 | |||||||||||||
2 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 13.10 | 243.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 14.32 | 122.00 | |||||||||||||
4 | Michaela RybákováMichaela Rybáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 14.38 | 117.00 | |||||||||||||
5 | Adéla BednárováAdéla Bednárová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 14.74 | 89.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (po, 14.5.2018 - 12:00) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 11.37 | 477.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.53 | 453.00 | |||||||||||||
3 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 11.54 | 451.00 | |||||||||||||
4 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 12.31 | 341.00 | |||||||||||||
5 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.46 | 203.00 | |||||||||||||
6 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 15.40 | 47.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.63 | 599.00 | |||
2 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 11.37 | 477.00 | |||
3 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 11.38 | 476.00 | |||
4 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.39 | 474.00 | |||
5 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.53 | 453.00 | |||
6 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 11.54 | 451.00 | |||
7 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 2 | 11.86 | 404.00 | |||
8 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.87 | 402.00 | |||
9 | Nikola RotováNikola Rotová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 11.88 | 401.00 | |||
10 | Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 11.96 | 389.00 | |||
11 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 12.04 | 378.00 | |||
12 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.12 | 367.00 | |||
13 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 12.19 | 357.00 | |||
13 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 12.19 | 357.00 | |||
15 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 3 | 12.31 | 341.00 | |||
16 | Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 12.40 | 329.00 | |||
17 | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 12.56 | 309.00 | |||
18 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.57 | 307.00 | |||
19 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 12.59 | 305.00 | |||
20 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 12.68 | 293.00 | |||
21 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 12.87 | 270.00 | |||
22 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 12.91 | 265.00 | |||
22 | Adriana FinkováAdriana Finková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 12.91 | 265.00 | |||
24 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 13.01 | 254.00 | |||
25 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 13.07 | 247.00 | |||
26 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.08 | 245.00 | |||
27 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 13.10 | 243.00 | |||
28 | Kristýna VítkováKristýna Vítková | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 13.14 | 239.00 | |||
29 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.46 | 203.00 | |||
30 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.51 | 198.00 | |||
31 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 13.62 | 187.00 | |||
32 | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.67 | 182.00 | |||
33 | Hana TrnkováHana Trnková | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 13.71 | 178.00 | |||
34 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 13.80 | 169.00 | |||
35 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.90 | 159.00 | |||
36 | Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 13.97 | 153.00 | |||
37 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 14.19 | 133.00 | |||
38 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 14.32 | 122.00 | |||
39 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 14.36 | 119.00 | |||
40 | Adéla BaranovskáAdéla Baranovská | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 14.38 | 117.00 | |||
40 | Michaela RybákováMichaela Rybáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 14.38 | 117.00 | |||
42 | Denisa PeťovskáDenisa Peťovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 14.50 | 107.00 | |||
43 | Adéla BednárováAdéla Bednárová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 14.74 | 89.00 | |||
44 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 14.86 | 80.00 | |||
45 | Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 15.32 | 51.00 | |||
46 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 15.40 | 47.00 | ||||
47 | Andrea PokrupováAndrea Pokrupová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 15.57 | 38.00 | |||
48 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 16.94 | 0.00 | |||
49 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 17.65 | 0.00 | |||
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | DNF |
skok daleký - Ml. žáci
(po, 14.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 4.47 | 0.0 | 285.00 | ||||||||||||||
2 |
Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 4.30 | 0.0 | 255.00 | ||||||||||||||
3 |
Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM Ostrov |
05 | 4.25 | 0.0 | 247.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan ŠmrhaJan Šmrha
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 4.09 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||||
5 |
Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 4.06 | 0.0 | 215.00 | ||||||||||||||
6 |
Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.05 | 0.0 | 214.00 | ||||||||||||||
7 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.02 | 0.0 | 209.00 | ||||||||||||||
8 |
Daniel HronDaniel Hron
TJ MDDM Ostrov |
07 | 3.91 | 0.0 | 191.00 | ||||||||||||||
9 |
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.88 | 0.0 | 187.00 | ||||||||||||||
10 |
Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM Ostrov |
05 | 3.88 | 0.0 | 187.00 | ||||||||||||||
11 |
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 3.73 | 0.0 | 164.00 | ||||||||||||||
12 |
Radek SochůrekRadek Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.71 | 0.0 | 161.00 | ||||||||||||||
13 |
Matěj DenkMatěj Denk
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 3.68 | 0.0 | 156.00 | ||||||||||||||
14 |
Kevin ŠkardaKevin Škarda
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.63 | 0.0 | 149.00 | ||||||||||||||
15 |
Tomáš SekeraTomáš Sekera
TJ MDDM Ostrov |
05 | 3.60 | 0.0 | 145.00 | ||||||||||||||
16 |
Lukáš HamataLukáš Hamata
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.44 | 0.0 | 122.00 | ||||||||||||||
17 |
Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 3.42 | 0.0 | 119.00 | ||||||||||||||
18 |
František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.38 | 0.0 | 114.00 | ||||||||||||||
19 |
Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 3.27 | 0.0 | 99.00 | ||||||||||||||
20 |
Josef MünzerJosef Münzer
ŠAK Chodov, z. s. |
06 | 3.23 | 0.0 | 94.00 | ||||||||||||||
21 |
Matyáš KuncMatyáš Kunc
TJ MDDM Ostrov |
07 | 3.22 | 0.0 | 93.00 | ||||||||||||||
22 |
Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 3.20 | 0.0 | 90.00 | ||||||||||||||
23 |
David MrázekDavid Mrázek
TJ MDDM Ostrov |
06 | 3.17 | 0.0 | 86.00 | ||||||||||||||
24 |
Matyáš ProkopMatyáš Prokop
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 3.08 | 0.0 | 75.00 | ||||||||||||||
25 |
Ondřej KalousekOndřej Kalousek
TJ MDDM Ostrov |
06 | 2.74 | 0.0 | 38.00 | ||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(po, 14.5.2018 - 13:09) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KompitováKlára Kompitová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria Plzeň |
05 | NM | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
1 |
Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 4.45 | 0.0 | 416.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.36 | 0.0 | 393.00 | ||||||||||||||
3 |
Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.34 | 0.0 | 388.00 | ||||||||||||||
4 |
Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 4.20 | 0.0 | 355.00 | ||||||||||||||
5 |
Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.20 | 0.0 | 355.00 | ||||||||||||||
6 |
Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 4.19 | 0.0 | 352.00 | ||||||||||||||
7 |
Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 4.16 | 0.0 | 345.00 | ||||||||||||||
8 |
Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 4.10 | 0.0 | 331.00 | ||||||||||||||
9 |
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.04 | 0.0 | 317.00 | ||||||||||||||
10 |
Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM Ostrov |
07 | 3.96 | 0.0 | 299.00 | ||||||||||||||
11 |
Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 3.93 | 0.0 | 292.00 | ||||||||||||||
12 |
Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 3.92 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
13 |
Eliška KučerováEliška Kučerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.92 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
14 |
Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 3.91 | 0.0 | 287.00 | ||||||||||||||
15 |
Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 3.89 | 0.0 | 283.00 | ||||||||||||||
16 |
Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.89 | 0.0 | 283.00 | ||||||||||||||
17 |
Adriana FinkováAdriana Finková
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 3.86 | 0.0 | 276.00 | ||||||||||||||
18 |
Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 3.81 | 0.0 | 265.00 | ||||||||||||||
19 |
Tereza SkalováTereza Skalová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 3.78 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
20 |
Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 3.78 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
21 |
Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM Ostrov |
06 | 3.74 | 0.0 | 250.00 | ||||||||||||||
22 |
Viktorie DrobnáViktorie Drobná
TJ MDDM Ostrov |
06 | 3.73 | 0.0 | 248.00 | ||||||||||||||
23 |
Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 3.64 | 0.0 | 229.00 | ||||||||||||||
24 |
Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 3.63 | 0.0 | 227.00 | ||||||||||||||
25 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.60 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||||
26 |
Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.55 | 0.0 | 210.00 | ||||||||||||||
27 |
Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s. |
07 | 3.54 | 0.0 | 208.00 | ||||||||||||||
28 |
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.52 | 0.0 | 204.00 | ||||||||||||||
29 |
Ivana ČesákováIvana Česáková
TJ MDDM Ostrov |
05 | 3.49 | 0.0 | 198.00 | ||||||||||||||
30 |
Denisa PeťovskáDenisa Peťovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.41 | 0.0 | 182.00 | ||||||||||||||
Michaela RybákováMichaela Rybáková
TJ MDDM Ostrov |
05 | 3.39 | 0.0 | 178.00 | |||||||||||||||
31 |
Zuzana PeřinováZuzana Peřinová
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 3.39 | 0.0 | 178.00 | ||||||||||||||
32 |
Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s. |
06 | 3.37 | 0.0 | 174.00 | ||||||||||||||
Adéla BönischováAdéla Bönischová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 3.36 | 0.0 | 172.00 | |||||||||||||||
33 |
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 3.36 | 0.0 | 172.00 | ||||||||||||||
34 |
Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.33 | 0.0 | 167.00 | ||||||||||||||
Kateřina HynkováKateřina Hynková
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 3.31 | 0.0 | 163.00 | |||||||||||||||
35 |
Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM Ostrov |
06 | 3.31 | 0.0 | 163.00 | ||||||||||||||
36 |
Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 3.25 | 0.0 | 151.00 | ||||||||||||||
37 |
Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s. |
06 | 3.24 | 0.0 | 150.00 | ||||||||||||||
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 3.20 | 0.0 | 142.00 | |||||||||||||||
38 |
Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 3.20 | 0.0 | 142.00 | ||||||||||||||
39 |
Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM Ostrov |
07 | 3.19 | 0.0 | 140.00 | ||||||||||||||
40 |
Eva UrbánkováEva Urbánková
TJ MDDM Ostrov |
06 | 3.09 | 0.0 | 122.00 | ||||||||||||||
41 |
Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 2.78 | 0.0 | 72.00 | ||||||||||||||
42 |
Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 2.71 | 0.0 | 62.00 | ||||||||||||||
43 |
Adéla BednárováAdéla Bednárová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 2.58 | 0.0 | 44.00 | ||||||||||||||
44 |
Lucie SekerováLucie Sekerová
TJ MDDM Ostrov |
07 | 2.51 | 0.0 | 35.00 | ||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(po, 14.5.2018 - 13:25) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kevin ŠkardaKevin Škarda
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 50.50 | 0.0 | 312.00 | ||||||||||||||
2 |
Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM Ostrov |
05 | 47.49 | 0.0 | 287.00 | ||||||||||||||
3 |
Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 43.45 | 0.0 | 253.00 | ||||||||||||||
4 |
Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 41.63 | 0.0 | 238.00 | ||||||||||||||
5 |
Josef MünzerJosef Münzer
ŠAK Chodov, z. s. |
06 | 40.04 | 0.0 | 225.00 | ||||||||||||||
6 |
Jan ŠmrhaJan Šmrha
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 38.70 | 0.0 | 213.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 38.37 | 0.0 | 211.00 | ||||||||||||||
8 |
Lukáš HamataLukáš Hamata
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 37.99 | 0.0 | 208.00 | ||||||||||||||
9 |
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 35.97 | 0.0 | 191.00 | ||||||||||||||
10 |
František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 35.87 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
11 |
Daniel HronDaniel Hron
TJ MDDM Ostrov |
07 | 35.76 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
12 |
Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 34.90 | 0.0 | 183.00 | ||||||||||||||
13 |
Radek SochůrekRadek Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 32.34 | 0.0 | 162.00 | ||||||||||||||
14 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 32.18 | 0.0 | 161.00 | ||||||||||||||
15 |
Matyáš KuncMatyáš Kunc
TJ MDDM Ostrov |
07 | 31.94 | 0.0 | 159.00 | ||||||||||||||
16 |
Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 31.21 | 0.0 | 153.00 | ||||||||||||||
17 |
Matěj DenkMatěj Denk
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 29.44 | 0.0 | 139.00 | ||||||||||||||
18 |
Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM Ostrov |
05 | 28.78 | 0.0 | 134.00 | ||||||||||||||
19 |
Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 27.20 | 0.0 | 121.00 | ||||||||||||||
20 |
Matyáš ProkopMatyáš Prokop
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 26.61 | 0.0 | 117.00 | ||||||||||||||
21 |
David MrázekDavid Mrázek
TJ MDDM Ostrov |
06 | 26.36 | 0.0 | 115.00 | ||||||||||||||
22 |
Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 24.30 | 0.0 | 99.00 | ||||||||||||||
23 |
Tomáš SekeraTomáš Sekera
TJ MDDM Ostrov |
05 | 22.61 | 0.0 | 86.00 | ||||||||||||||
24 |
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 17.38 | 0.0 | 48.00 | ||||||||||||||
25 |
Ondřej KalousekOndřej Kalousek
TJ MDDM Ostrov |
06 | 13.35 | 0.0 | 20.00 | ||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(po, 14.5.2018 - 12:14) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KompitováKlára Kompitová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
1 |
Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 38.53 | 0.0 | 337.00 | ||||||||||||||
2 |
Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 36.85 | 0.0 | 317.00 | ||||||||||||||
3 |
Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 35.82 | 0.0 | 305.00 | ||||||||||||||
4 |
Adriana FinkováAdriana Finková
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 35.74 | 0.0 | 304.00 | ||||||||||||||
5 |
Viktorie DrobnáViktorie Drobná
TJ MDDM Ostrov |
06 | 34.72 | 0.0 | 291.00 | ||||||||||||||
6 |
Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 34.12 | 0.0 | 284.00 | ||||||||||||||
7 |
Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s. |
06 | 33.55 | 0.0 | 277.00 | ||||||||||||||
8 |
Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM Ostrov |
06 | 32.80 | 0.0 | 268.00 | ||||||||||||||
9 |
Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 32.04 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
10 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 31.46 | 0.0 | 252.00 | ||||||||||||||
11 |
Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 31.00 | 0.0 | 247.00 | ||||||||||||||
12 |
Tereza SkalováTereza Skalová
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 29.85 | 0.0 | 233.00 | ||||||||||||||
13 |
Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 28.74 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||||
14 |
Denisa PeťovskáDenisa Peťovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 28.33 | 0.0 | 216.00 | ||||||||||||||
15 |
Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 27.86 | 0.0 | 210.00 | ||||||||||||||
16 |
Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 27.76 | 0.0 | 209.00 | ||||||||||||||
17 |
Ivana ČesákováIvana Česáková
TJ MDDM Ostrov |
05 | 27.22 | 0.0 | 203.00 | ||||||||||||||
18 |
Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM Ostrov |
06 | 26.50 | 0.0 | 194.00 | ||||||||||||||
Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM Ostrov |
07 | 26.48 | 0.0 | 194.00 | |||||||||||||||
19 |
Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 26.48 | 0.0 | 194.00 | ||||||||||||||
20 |
Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s. |
07 | 26.44 | 0.0 | 194.00 | ||||||||||||||
21 |
Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 26.20 | 0.0 | 191.00 | ||||||||||||||
22 |
Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 25.60 | 0.0 | 184.00 | ||||||||||||||
23 |
Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 25.51 | 0.0 | 183.00 | ||||||||||||||
24 |
Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s. |
06 | 25.08 | 0.0 | 178.00 | ||||||||||||||
25 |
Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s. |
06 | 25.03 | 0.0 | 177.00 | ||||||||||||||
26 |
Eliška KučerováEliška Kučerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 24.65 | 0.0 | 173.00 | ||||||||||||||
27 |
Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 24.45 | 0.0 | 171.00 | ||||||||||||||
28 |
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 24.15 | 0.0 | 167.00 | ||||||||||||||
29 |
Andrea PokrupováAndrea Pokrupová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 23.63 | 0.0 | 161.00 | ||||||||||||||
30 |
Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 23.41 | 0.0 | 159.00 | ||||||||||||||
31 |
Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 23.28 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||||
32 |
Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 23.22 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||||
33 |
Zuzana PeřinováZuzana Peřinová
ŠAK Chodov, z. s. |
05 | 22.81 | 0.0 | 152.00 | ||||||||||||||
34 |
Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 22.55 | 0.0 | 149.00 | ||||||||||||||
35 |
Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 22.35 | 0.0 | 147.00 | ||||||||||||||
36 |
Michaela HrůzováMichaela Hrůzová
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 22.20 | 0.0 | 145.00 | ||||||||||||||
37 |
Eva UrbánkováEva Urbánková
TJ MDDM Ostrov |
06 | 22.19 | 0.0 | 145.00 | ||||||||||||||
38 |
Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM Ostrov |
07 | 21.96 | 0.0 | 142.00 | ||||||||||||||
39 |
Kateřina HynkováKateřina Hynková
SKP Union Cheb - z.s. |
05 | 20.70 | 0.0 | 128.00 | ||||||||||||||
40 |
Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 19.34 | 0.0 | 113.00 | ||||||||||||||
41 |
Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 18.80 | 0.0 | 107.00 | ||||||||||||||
42 |
Adéla BednárováAdéla Bednárová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 16.95 | 0.0 | 87.00 | ||||||||||||||
43 |
Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 16.80 | 0.0 | 86.00 | ||||||||||||||
44 |
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 16.23 | 0.0 | 79.00 | ||||||||||||||
45 |
Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 15.75 | 0.0 | 74.00 | ||||||||||||||
46 |
Lucie SekerováLucie Sekerová
TJ MDDM Ostrov |
07 | 15.16 | 0.0 | 68.00 | ||||||||||||||
47 |
Michaela RybákováMichaela Rybáková
TJ MDDM Ostrov |
05 | 14.15 | 0.0 | 58.00 | ||||||||||||||
48 |
Adéla BönischováAdéla Bönischová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
07 | 13.65 | 0.0 | 52.00 | ||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1585 | |||||||||||||||
2 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1387 | |||||||||||||||
3 | Jakub SurovecJakub Surovec | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1329 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠveňhaJan Šveňha | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1289 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1244 | |||||||||||||||
6 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1177 | |||||||||||||||
7 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1167 | |||||||||||||||
8 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 1163 | |||||||||||||||
9 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 1155 | |||||||||||||||
10 | Radek SochůrekRadek Sochůrek | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1083 | |||||||||||||||
11 | Lukáš HamataLukáš Hamata | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0949 | |||||||||||||||
12 | Matěj DenkMatěj Denk | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 0923 | |||||||||||||||
13 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0916 | |||||||||||||||
14 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 0848 | |||||||||||||||
15 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 0847 | |||||||||||||||
16 | Tomáš ZikmundTomáš Zikmund | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 0733 | |||||||||||||||
17 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 0723 | |||||||||||||||
18 | Matyáš ProkopMatyáš Prokop | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0700 | |||||||||||||||
19 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 0677 | |||||||||||||||
20 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0675 | |||||||||||||||
21 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 0666 | |||||||||||||||
22 | Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 0514 | |||||||||||||||
23 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0429 | |||||||||||||||
24 | Josef MünzerJosef Münzer | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 0422 | |||||||||||||||
25 | Ondřej KalousekOndřej Kalousek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 0126 | |||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KompitováKlára Kompitová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | DNF | ||||||||||||||||
1 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2355 | |||||||||||||||
2 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2142 | |||||||||||||||
3 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2115 | |||||||||||||||
4 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2071 | |||||||||||||||
5 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 2038 | |||||||||||||||
6 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2015 | |||||||||||||||
7 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1960 | |||||||||||||||
8 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 1931 | |||||||||||||||
9 | Lucie MaškováLucie Mašková | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1880 | |||||||||||||||
10 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1870 | |||||||||||||||
11 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 1853 | |||||||||||||||
12= | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1822 | |||||||||||||||
12= | Adriana FinkováAdriana Finková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1822 | |||||||||||||||
14 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 1775 | |||||||||||||||
15 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 1725 | |||||||||||||||
16 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1724 | |||||||||||||||
17 | Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1714 | |||||||||||||||
18 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1597 | |||||||||||||||
19 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 1581 | |||||||||||||||
20 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 1564 | |||||||||||||||
21 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 1550 | |||||||||||||||
22 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1543 | |||||||||||||||
23 | Nikola RotováNikola Rotová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1537 | |||||||||||||||
24= | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1501 | |||||||||||||||
24= | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1501 | |||||||||||||||
26 | Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová | 07 | ŠAK Chodov, z. s. | 1499 | |||||||||||||||
27 | Kristýna VítkováKristýna Vítková | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1425 | |||||||||||||||
28 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1372 | |||||||||||||||
29 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1327 | |||||||||||||||
30 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 1302 | |||||||||||||||
31 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1281 | |||||||||||||||
32 | Zuzana PeřinováZuzana Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1278 | |||||||||||||||
33 | Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1270 | |||||||||||||||
34 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 1240 | |||||||||||||||
35 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1220 | |||||||||||||||
36 | Denisa PeťovskáDenisa Peťovská | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1181 | |||||||||||||||
37 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1135 | |||||||||||||||
38 | Michaela RybákováMichaela Rybáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 1067 | |||||||||||||||
39 | Hana TrnkováHana Trnková | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 1036 | |||||||||||||||
40= | Andrea PokrupováAndrea Pokrupová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 0955 | |||||||||||||||
40= | Kamila KosováKamila Kosová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0955 | |||||||||||||||
42 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 0896 | |||||||||||||||
43 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 0807 | |||||||||||||||
44 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 0778 | |||||||||||||||
45 | Adéla BaranovskáAdéla Baranovská | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 0748 | |||||||||||||||
46 | Adéla BednárováAdéla Bednárová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0585 | |||||||||||||||
47 | Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 0459 | |||||||||||||||
48 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 0435 | |||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |