výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018

Ostrava-Martinov (20. 5. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 20.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10.90 09,890,981,031,0310,1110,2310,90
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 09.87 09,7509,8707,8209,8708,1208,3207,88
3 Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 09.30 08,2208,7609,0909,0908,8209,3008,75
4 Kateřina TomášováKateřina Tomášová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 08.50 08,5008,2507,9108,5007,4008,2707,90
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 08.34 08,3408,2507,0808,3407,1807,0108,11
6 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.84 07,6507,8407,5507,8407,0307,3007,62
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.05 05,6406,70x06,7007,0506,3405,86
8 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 06.39 04,8305,1506,3906,3905,2205,6205,33
9 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 05.74 05,0505,7305,7405,740.00.00.0
Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 20.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 09.91 x09,6909,9109,91xx09,29
2 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 09.16 07,9709,1607,7409,1608,03x06,92
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 07.85 07,2507,5306,2307,5307,8507,3507,69
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.69 07,6907,2606,9707,69x06,7907,69
5 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.62 06,6106,8607,6207,6206,9506,7307,62
6 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.62 07,1607,2207,6207,6206,8306,8306,18
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 20.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.89 09,8709,8909,4109,8909,8709,6909,04
2 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 09.44 08,9307,99x08,9308,1308,5909,44
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 20.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.60 0.0
2 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10.54 0.0
3 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.63 0.0
4 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.89 0.0
5 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 08.77 0.0
6 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.11 0.0
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 08.09 0.0
8 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 07.48 0.0
9 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 07.29 0.0
10 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 06.74 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 20.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 12.60 0.0
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12.45 0.0
3 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11.73 0.0
4 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 09.89 0.0
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 09.85 0.0
6 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 09.17 0.0
7 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 08.35 0.0
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 DNS 0.0
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 20.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 16.04 16,0415,84x16,04xxx
2 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12.76 11,511,2312,2412,2412,4111,3912,76
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.50 12,5010,911,1012,5012,2012,1511,76
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.40 11,7511,7912,4012,4011,75xx
5 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10.43 x09,98x09,9810,4310,08x
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 20.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 31.96 0.0
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 23.52 0.0
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 23.38 0.0
4 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 22.77 0.0
5 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 20.99 0.0
Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 20.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 39.66 0.0
2 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 32.20 0.0
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 31.26 0.0
4 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 26.53 0.0
5 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 25.10 0.0
6 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 23.31 0.0
7 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 22.23 0.0
8 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 19.33 0.0
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 DNS 0.0
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 20.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 23.74 0.0
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 20.75 0.0
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 20.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 40.81 0.0
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 40.01 0.0
3 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 39.85 0.0
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 34.50 0.0
5 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 31.13 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 20.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 39.76 0.0
2 Klaudia SobikKlaudia Sobik
RybnikRybnik
01 39.40 0.0
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 20.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 31.36 0.0
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 28.20 0.0
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 27.06 0.0
4 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 21.34 0.0
5 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 20.20 0.0
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 19.66 0.0
7 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 18.25 0.0
8 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 16.98 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 20.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 42.19 0.0
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 41.52 0.0
3 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 30.80 0.0
4 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 19.43 0.0
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 DNS 0.0
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 20.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 53.26 0.0
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 49.96 0.0
3 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 45.76 0.0
4 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 31.60 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 20.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29.16 0.0
2 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 27.87 0.0
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 23.38 0.0
4 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 19.35 0.0
5 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 18.92 0.0
6 Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 18.14 0.0
7 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 16.33 0.0
8 Kateřina TomášováKateřina Tomášová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 15.19 0.0
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS 0.0
Adriana HolinkováAdriana Holinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 20.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 36.17 0.0
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 32.55 0.0
3 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29.88 0.0
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 28.77 0.0
5 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 24.19 0.0
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19.01 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 20.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 48.06 0.0
2 Aleksandra BednarekAleksandra Bednarek
RybnikRybnik
01 42.66 0.0
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 39.92 0.0
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 34.46 0.0
5 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 29.68 0.0
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 20.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 33.72 0.0
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 32.90 0.0
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 25.22 0.0
4 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 25.03 0.0
5 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 24.93 0.0
6 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 22.80 0.0
7 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 22.27 0.0
8 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 21.46 0.0
9 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 16.36 0.0
Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 DNS 0.0
Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 20.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 40.05 0.0
2 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 37.48 0.0
3 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 36.60 0.0
4 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 32.23 0.0
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 31.00 0.0
6 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28.43 0.0
7 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 27.62 0.0
8 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12.76 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 20.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 53.45 0.0
2 Adam HynečekAdam Hyneček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 51.88 0.0
3 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 45.97 0.0
4 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 38.52 0.0
5 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 36.89 0.0
Celkem 5 závodníků