II. kolo MDP mužů a žen
Praha - Stadion mládeže (28. 5. 2018)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (po, 28.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David KalnýDavid Kalný | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.27 | ||||||||||||||
2 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SC Radotín Praha | 4 | 11.60 | ||||||||||||||
3 | Jakub SochorJakub Sochor | 95 | SC Radotín Praha | 6 | 11.85 | ||||||||||||||
4 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 90 | SC Radotín Praha | 5 | 12.16 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | AC Praha 1890 | 1 | 13.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (po, 28.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Milan KotrbaMilan Kotrba | 96 | SC Radotín Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.67 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 95 | AC Praha 1890 | 1 | 11.76 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 5 | 11.91 | ||||||||||||||
4 | Jakub IngerJakub Inger | 96 | TJ ČZU Praha, z.s. | 6 | 12.32 | ||||||||||||||
5 | Filip RučkaFilip Ručka | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 13.26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (po, 28.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav MacháčekStanislav Macháček | 94 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 12.17 | ||||||||||||||
2 | Michal VacekMichal Vacek | 87 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 12.19 | ||||||||||||||
3 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 12.27 | ||||||||||||||
4 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 12.44 | ||||||||||||||
5 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 12.57 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KřížOndřej Kříž | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 13.77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (po, 28.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel KnýDaniel Kný | 88 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | David ŘíhaDavid Říha | 88 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 12.09 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HávaTomáš Háva | 94 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 12.40 | ||||||||||||||
3 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 12.68 | ||||||||||||||
4 | Jakub OndřejJakub Ondřej | 89 | SK Aritma Praha | 1 | 12.68 | ||||||||||||||
5 | Jiří DubaJiří Duba | 91 | SC Radotín Praha | 4 | 12.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (po, 28.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.46 | ||||||||||||||
2 | Petr SlunečkoPetr Slunečko | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 12.08 | ||||||||||||||
3 | Otto KlempererOtto Klemperer | 97 | SC Radotín Praha | 4 | 12.32 | ||||||||||||||
4 | Jan VošickýJan Vošický | 93 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 12.37 | ||||||||||||||
5 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 12.62 | ||||||||||||||
6 | Roman HůlkaRoman Hůlka | 02 | AC Praha 1890 | 2 | 13.32 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (po, 28.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tibor ChábTibor Cháb | 02 | A. C. Sparta Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | SC Radotín Praha | 3 | 12.06 | ||||||||||||||
2 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 12.10 | ||||||||||||||
3 | Antonín BačoAntonín Bačo | 86 | AC Praha 1890 | 5 | 12.69 | ||||||||||||||
4 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 6 | 16.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.27 | ||||
2 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.46 | ||||
3 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SC Radotín Praha | 4 | 11.60 | ||||
4 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.67 | ||||
5 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 95 | AC Praha 1890 | 1 | 11.76 | ||||
6 | Jakub SochorJakub Sochor | 95 | SC Radotín Praha | 6 | 11.85 | ||||
7 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 5 | 11.91 | ||||
8 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | SC Radotín Praha | 3 | 12.06 | ||||
9 | Petr SlunečkoPetr Slunečko | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 12.08 | ||||
10 | David ŘíhaDavid Říha | 88 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 12.09 | ||||
11 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 12.10 | ||||
12 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 90 | SC Radotín Praha | 5 | 12.16 | ||||
13 | Stanislav MacháčekStanislav Macháček | 94 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 12.17 | ||||
14 | Michal VacekMichal Vacek | 87 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 12.19 | ||||
15 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 12.27 | ||||
16 | Jakub IngerJakub Inger | 96 | TJ ČZU Praha, z.s. | 6 | 12.32 | ||||
16 | Otto KlempererOtto Klemperer | 97 | SC Radotín Praha | 4 | 12.32 | ||||
18 | Jan VošickýJan Vošický | 93 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 12.37 | ||||
19 | Tomáš HávaTomáš Háva | 94 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 12.40 | ||||
20 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 12.44 | ||||
21 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 12.57 | ||||
22 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 12.62 | ||||
23 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 12.68 | ||||
23 | Jakub OndřejJakub Ondřej | 89 | SK Aritma Praha | 1 | 12.68 | ||||
25 | Antonín BačoAntonín Bačo | 86 | AC Praha 1890 | 5 | 12.69 | ||||
26 | Jiří DubaJiří Duba | 91 | SC Radotín Praha | 4 | 12.92 | ||||
27 | Filip RučkaFilip Ručka | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 13.26 | ||||
28 | Roman HůlkaRoman Hůlka | 02 | AC Praha 1890 | 2 | 13.32 | ||||
29 | Ondřej KřížOndřej Kříž | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 13.77 | ||||
30 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | AC Praha 1890 | 1 | 13.93 | ||||
31 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 6 | 16.41 | ||||
David KalnýDavid Kalný | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | DNS | |||||
Milan KotrbaMilan Kotrba | 96 | SC Radotín Praha | 4 | DNS | |||||
Daniel KnýDaniel Kný | 88 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | DNS | |||||
Tibor ChábTibor Cháb | 02 | A. C. Sparta Praha | 2 | DNS |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (po, 28.5.2018 - 12:25) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
1 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 11.32 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.43 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SC Radotín Praha | 5 | 11.63 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jakub SochorJakub Sochor | 95 | SC Radotín Praha | 1 | 12.02 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Mikuláš VeselýMikuláš Veselý | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 12.04 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (po, 28.5.2018 - 12:25) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŘíhaDavid Říha | 88 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 11.85 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 11.93 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Petr SlunečkoPetr Slunečko | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 11.96 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | SC Radotín Praha | 4 | 11.97 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 3 | 12.06 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš FialaTomáš Fiala | 90 | SC Radotín Praha | 1 | 12.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (po, 28.5.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza BřezinováTereza Březinová | 00 | A. C. Sparta Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 13.19 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliška HonsováEliška Honsová | 95 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 13.88 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Evženie VotinskáEvženie Votinská | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 14.92 | ||||||||||||||
4 | Eliška BokrováEliška Bokrová | 02 | AC Praha 1890 | 6 | 15.17 | ||||||||||||||
5 | Theresa BiskupováTheresa Biskupová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 15.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (po, 28.5.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Karolína BlechováKarolína Blechová | 02 | A. C. Sparta Praha | 3 | 13.60 | 7.50 | |||||||||||||
2 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 13.68 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Lenka NovákováLenka Nováková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 14.33 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová | 01 | SK Aritma Praha | 1 | 14.48 | ||||||||||||||
5 | Dana DvořákováDana Dvořáková | 71 | AC Praha 1890 | 2 | 15.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 28.5.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Klára MaškováKlára Mašková | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 14.04 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Jana HývnarováJana Hývnarová | 86 | SC Radotín Praha | 3 | 14.25 | ||||||||||||||
3 | Sára VávrováSára Vávrová | 87 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 14.86 | ||||||||||||||
4 | 94 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 15.36 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (po, 28.5.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 3 | 13.60 | 7.50 | |||||||||||||
2 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 6 | 14.15 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 14.31 | ||||||||||||||
4 | Sabina KloudováSabina Kloudová | 99 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 15.08 | ||||||||||||||
5 | Michaela LyachováMichaela Lyachová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 15.18 | ||||||||||||||
6 | Jana ZemanováJana Zemanová | 72 | AC Praha 1890 | 1 | 15.59 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (po, 28.5.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | Denisa TáborskáDenisa Táborská | 01 | SC Radotín Praha | 3 | 13.48 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková | 01 | SK Aritma Praha | 6 | 14.03 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 81 | Pavlína MouchováPavlína Mouchová | 96 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 14.12 | 2.00 | ||||||||||||
4 | Pavla ZáluskáPavla Záluská | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 14.64 | ||||||||||||||
5 | Martina BeránkováMartina Beránková | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 15.14 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 13.19 | 11.00 | |||
2 | Denisa TáborskáDenisa Táborská | 01 | SC Radotín Praha | 3 | 13.48 | 9.00 | |||
3 | Karolína BlechováKarolína Blechová | 02 | A. C. Sparta Praha | 3 | 13.60 | 7.50 | |||
3 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 3 | 13.60 | 7.50 | |||
5 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 13.68 | 6.00 | |||
6 | Eliška HonsováEliška Honsová | 95 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 13.88 | 5.00 | |||
7 | Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková | 01 | SK Aritma Praha | 6 | 14.03 | 4.00 | |||
8 | Klára MaškováKlára Mašková | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 14.04 | 3.00 | |||
9 | 81 | Pavlína MouchováPavlína Mouchová | 96 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 14.12 | 2.00 | ||
10 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 6 | 14.15 | 1.00 | |||
11 | Jana HývnarováJana Hývnarová | 86 | SC Radotín Praha | 3 | 14.25 | ||||
12 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 14.31 | ||||
13 | Lenka NovákováLenka Nováková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 14.33 | ||||
14 | Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová | 01 | SK Aritma Praha | 1 | 14.48 | ||||
15 | Pavla ZáluskáPavla Záluská | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 14.64 | ||||
16 | Sára VávrováSára Vávrová | 87 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 14.86 | ||||
17 | Evženie VotinskáEvženie Votinská | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 14.92 | ||||
18 | Sabina KloudováSabina Kloudová | 99 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 15.08 | ||||
19 | Martina BeránkováMartina Beránková | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 15.14 | ||||
20 | Eliška BokrováEliška Bokrová | 02 | AC Praha 1890 | 6 | 15.17 | ||||
21 | Michaela LyachováMichaela Lyachová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 15.18 | ||||
22 | 94 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 15.36 | |||
23 | Theresa BiskupováTheresa Biskupová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 15.47 | ||||
24 | Jana ZemanováJana Zemanová | 72 | AC Praha 1890 | 1 | 15.59 | ||||
25 | Dana DvořákováDana Dvořáková | 71 | AC Praha 1890 | 2 | 15.63 | ||||
Tereza BřezinováTereza Březinová | 00 | A. C. Sparta Praha | 5 | DNS | |||||
Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | DNS | |||||
Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 4 | DNS | |||||
Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | DNS | |||||
71 | Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | DNS |