výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD přípravky skupina A

Hradec Králové (14. 6. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.35 231.00
2 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 09.71 166.00
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.32 78.00
4 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.37 72.00
5 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10.44 64.00
6 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.04 14.00
Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.34 233.00
2 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.61 183.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.64 178.00
4 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.53 54.00
5 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.89 23.00
6 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10.99 17.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.45 212.00
2 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.46 210.00
3 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.47 208.00
4 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.09 108.00
5 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.23 89.00
6 Jakub MarekJakub Marek 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 11.33 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.41 220.00
2 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.84 145.00
3 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.94 129.00
4 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10.62 46.00
5 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 11.06 13.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.01 119.00
2 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.60 47.00
3 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.70 38.00
4 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 11.21 6.00
5 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 11.26 4.00
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.64 44.00
2 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.69 39.00
3 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.17 7.00
4 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.62 0.00
5 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.65 0.00
6 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 12.41 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.42 66.00
2 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.90 23.00
3 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.24 5.00
4 Pham Van NhanPham Van Nhan 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 12.18 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.34 233.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.35 231.00
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.41 220.00
4 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.45 212.00
5 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.46 210.00
6 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.47 208.00
7 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.61 183.00
8 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.64 178.00
9 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 09.71 166.00
10 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.84 145.00
11 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 09.94 129.00
12 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.01 119.00
13 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.09 108.00
14 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.23 89.00
15 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.32 78.00
16 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10.37 72.00
17 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.42 66.00
18 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10.44 64.00
19 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.53 54.00
20 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.60 47.00
21 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10.62 46.00
22 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.64 44.00
23 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 10.69 39.00
24 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.70 38.00
25 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.89 23.00
26 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.90 23.00
27 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 10.99 17.00
28 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.04 14.00
29 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 11.06 13.00
30 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.17 7.00
31 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 11.21 6.00
32 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.24 5.00
33 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 11.26 4.00
34 Jakub MarekJakub Marek 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 11.33 2.00
35 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.62 0.00
36 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.65 0.00
37 Pham Van NhanPham Van Nhan 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 12.18 0.00
38 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 12.41 0.00
Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.12 536.00
2 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.28 496.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.38 472.00
4 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.87 363.00
5 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.45 250.00
6 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.60 84.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.38 472.00
2 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.73 393.00
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.87 363.00
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.98 340.00
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.21 295.00
6 Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.50 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SoukupováNikola Soukupová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.55 433.00
2 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.65 411.00
3 Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.84 369.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.94 348.00
5 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.05 326.00
6 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.47 247.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.06 324.00
2 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.07 322.00
3 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.21 295.00
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.35 268.00
5 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.59 226.00
6 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.77 196.00
7 Anna HradilováAnna Hradilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.07 151.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VejsováNela Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.78 382.00
2 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.65 216.00
3 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.08 150.00
4 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11.20 133.00
Patricie ZemanováPatricie Zemanová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 09.66 408.00
2 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 09.70 400.00
3 Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.99 338.00
4 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.47 247.00
5 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.99 46.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.78 382.00
2 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 09.98 340.00
3 Tereza VaníšováTereza Vaníšová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.52 238.00
4 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.73 203.00
5 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.46 100.00
Barbara TkáčováBarbara Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.12 536.00
2 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.28 496.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.38 472.00
3 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.38 472.00
5 Nikola SoukupováNikola Soukupová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.55 433.00
6 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.65 411.00
7 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 09.66 408.00
8 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 09.70 400.00
9 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.73 393.00
10 Nela VejsováNela Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.78 382.00
10 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.78 382.00
12 Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.84 369.00
13 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 09.87 363.00
13 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.87 363.00
15 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 09.94 348.00
16 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.98 340.00
16 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 09.98 340.00
18 Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 09.99 338.00
19 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.05 326.00
20 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.06 324.00
21 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.07 322.00
22 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 10.21 295.00
22 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.21 295.00
24 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.35 268.00
25 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.45 250.00
26 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 10.47 247.00
26 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 10.47 247.00
28 Tereza VaníšováTereza Vaníšová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 10.52 238.00
29 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.59 226.00
30 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.65 216.00
31 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 10.73 203.00
32 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10.77 196.00
33 Anna HradilováAnna Hradilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11.07 151.00
34 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.08 150.00
35 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 11.20 133.00
36 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 11.46 100.00
37 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.60 84.00
38 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 11.99 46.00
39 Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.50 13.00
Patricie ZemanováPatricie Zemanová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Barbara TkáčováBarbara Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1:57.25 550.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1:58.81 526.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:04.31 447.00
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:04.34 447.00
5 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:06.53 417.00
6 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:08.54 390.00
7 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:10.48 365.00
8 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:11.42 354.00
9 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:14.60 315.00
10 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:15.84 301.00
11 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:16.80 290.00
12 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:28.12 175.00
13 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:51.00 28.00
Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1:55.78 573.00
2 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:07.96 398.00
3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:10.91 360.00
4 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:13.32 330.00
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:13.54 328.00
6 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:16.56 292.00
7 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:17.98 277.00
8 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:19.02 265.00
9 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:19.53 260.00
10 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:19.77 257.00
11 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:20.08 254.00
12 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:20.95 245.00
13 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:36.44 108.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:14.08 321.00
2 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:18.55 270.00
3 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:27.15 184.00
4 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:27.16 184.00
5 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.18 183.00
6 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.58 180.00
7 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:28.51 171.00
8 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:39.99 84.00
9 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:41.98 72.00
10 Pham Van NhanPham Van Nhan 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:49.44 34.00
11 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:57.47 8.00
12 Jakub MarekJakub Marek 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3:11.41 0.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1:55.78 573.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1:57.25 550.00
3 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1:58.81 526.00
4 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:04.31 447.00
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:04.34 447.00
6 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:06.53 417.00
7 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:07.96 398.00
8 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:08.54 390.00
9 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:10.48 365.00
10 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:10.91 360.00
11 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:11.42 354.00
12 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:13.32 330.00
13 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:13.54 328.00
14 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:14.08 321.00
15 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:14.60 315.00
16 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:15.84 301.00
17 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:16.56 292.00
18 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:16.80 290.00
19 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:17.98 277.00
20 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:18.55 270.00
21 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:19.02 265.00
22 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:19.53 260.00
23 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:19.77 257.00
24 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:20.08 254.00
25 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:20.95 245.00
26 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:27.15 184.00
27 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:27.16 184.00
28 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.18 183.00
29 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.58 180.00
30 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:28.12 175.00
31 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:28.51 171.00
32 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:36.44 108.00
33 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:39.99 84.00
34 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:41.98 72.00
35 Pham Van NhanPham Van Nhan 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2:49.44 34.00
36 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:51.00 28.00
37 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:57.47 8.00
38 Jakub MarekJakub Marek 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3:11.41 0.00
Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:01.72 484.00
2 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:04.46 445.00
3 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:07.24 407.00
4 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:08.83 386.00
5 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:09.51 378.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:12.95 335.00
7 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:15.72 302.00
8 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:16.07 298.00
9 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:16.98 288.00
10 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.56 259.00
11 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:19.96 255.00
12 Nikola SoukupováNikola Soukupová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:20.01 254.00
13 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:21.79 236.00
14 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:22.22 231.00
Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Patricie ZemanováPatricie Zemanová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Barbara TkáčováBarbara Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:05.79 427.00
2 Nela VejsováNela Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:09.39 379.00
3 Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:11.22 356.00
4 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:11.97 347.00
5 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:12.53 340.00
6 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:15.51 305.00
7 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:16.17 297.00
8 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:21.07 243.00
9 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:22.18 232.00
Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.50 229.00
10 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.50 229.00
11 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:25.53 199.00
12 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:29.00 167.00
13 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:37.79 99.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:17.81 278.00
2 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:24.68 207.00
3 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:26.49 190.00
4 Anna HradilováAnna Hradilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:26.55 189.00
5 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:28.48 172.00
6 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:30.24 156.00
7 Tereza VaníšováTereza Vaníšová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:31.43 147.00
8 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:31.58 145.00
9 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:36.46 108.00
10 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:50.21 31.00
Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:01.72 484.00
2 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:04.46 445.00
3 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:05.79 427.00
4 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:07.24 407.00
5 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:08.83 386.00
6 Nela VejsováNela Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:09.39 379.00
7 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:09.51 378.00
8 Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:11.22 356.00
9 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:11.97 347.00
10 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:12.53 340.00
11 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:12.95 335.00
12 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:15.51 305.00
13 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:15.72 302.00
14 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:16.07 298.00
15 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:16.17 297.00
16 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:16.98 288.00
17 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:17.81 278.00
18 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.56 259.00
19 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:19.96 255.00
20 Nikola SoukupováNikola Soukupová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:20.01 254.00
21 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:21.07 243.00
22 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:21.79 236.00
23 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:22.18 232.00
24 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:22.22 231.00
25 Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.50 229.00
25 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.50 229.00
27 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:24.68 207.00
28 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:25.53 199.00
29 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:26.49 190.00
30 Anna HradilováAnna Hradilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:26.55 189.00
31 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:28.48 172.00
32 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:29.00 167.00
33 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:30.24 156.00
34 Tereza VaníšováTereza Vaníšová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:31.43 147.00
35 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:31.58 145.00
36 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:36.46 108.00
37 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:37.79 99.00
38 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:50.21 31.00
Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Patricie ZemanováPatricie Zemanová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Barbara TkáčováBarbara Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... DNS

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši H1 (čt, 14.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 4.32 0.0 259.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 4.04 0.0 212.00
Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 3.97 0.0 201.00
3 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.97 0.0 201.00
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.93 0.0 195.00
5 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.84 0.0 181.00
6 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.70 0.0 159.00
7 Radek ProkešRadek Prokeš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
07 3.66 0.0 153.00
8 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 3.65 0.0 152.00
9 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 3.64 0.0 150.00
10 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 3.55 0.0 137.00
11 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 3.54 0.0 136.00
12 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3.50 0.0 130.00
13 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 3.47 0.0 126.00
14 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 3.40 0.0 116.00
15 Richard KolářRichard Kolář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
08 3.32 0.0 106.00
16 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 3.29 0.0 102.00
17 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 2.98 0.0 63.00
18 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 2.97 0.0 62.00
19 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
08 2.90 0.0 54.00
20 Jakub MarekJakub Marek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
08 2.89 0.0 53.00
21 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 2.76 0.0 40.00
Patrik VítekPatrik Vítek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-hoši H2 (čt, 14.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
07 3.33 0.0 107.00
2 Matěj ČečkaMatěj Čečka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.29 0.0 102.00
3 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 3.24 0.0 95.00
4 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.19 0.0 89.00
5 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 3.17 0.0 86.00
6 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.10 0.0 78.00
7 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.06 0.0 73.00
8 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3.03 0.0 69.00
9 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 3.00 0.0 66.00
10 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 2.88 0.0 52.00
11 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.87 0.0 51.00
Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 2.84 0.0 48.00
12 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 2.84 0.0 48.00
13 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 2.77 0.0 41.00
14 Pham Van NhanPham Van Nhan
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 2.54 0.0 20.00
15 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 2.08 0.0 0.00
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 DNS 0.0 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky D1 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 4.04 0.0 317.00
2 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.88 0.0 281.00
3 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.80 0.0 263.00
4 Lucie KarenováLucie Karenová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 3.75 0.0 252.00
5 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.73 0.0 248.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.70 0.0 242.00
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 3.67 0.0 235.00
8 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.66 0.0 233.00
9 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.57 0.0 214.00
10 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.56 0.0 212.00
11 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 3.53 0.0 206.00
12 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.52 0.0 204.00
13 Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3.50 0.0 200.00
14 Nela SvobodováNela Svobodová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 3.48 0.0 196.00
15 Nikola SoukupováNikola Soukupová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.47 0.0 194.00
16 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.45 0.0 190.00
17 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.24 0.0 150.00
18 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2.90 0.0 91.00
19 Rozárie MarkováRozárie Marková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 2.22 0.0 6.00
Celkem 19 závodníků
Atletická přípravka-dívky D2 (čt, 14.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TachecíBarbora Tachecí
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.70 0.0 242.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.60 0.0 220.00
3 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.53 0.0 206.00
4 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.41 0.0 182.00
5 Kristýna PolednováKristýna Polednová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.39 0.0 178.00
6 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 3.32 0.0 165.00
7 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.31 0.0 163.00
8 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 3.27 0.0 155.00
9 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 3.26 0.0 153.00
10 Dora HudouskováDora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.24 0.0 150.00
11 Anna HradilováAnna Hradilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.23 0.0 148.00
Karolína BrandováKarolína Brandová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
07 3.18 0.0 139.00
12 Nela VejsováNela Vejsová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 3.18 0.0 139.00
13 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 3.16 0.0 135.00
14 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 3.06 0.0 117.00
15 Tereza VaníšováTereza Vaníšová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 2.99 0.0 105.00
16 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 2.84 0.0 81.00
17 Kateřina MalinováKateřina Malinová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 2.62 0.0 49.00
18 Barbora TučkováBarbora Tučková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 2.54 0.0 39.00
19 Adéla VítkováAdéla Vítková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 2.52 0.0 36.00
Ema LankašováEma Lankašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 DNS 0.0 0.00
Barbara TkáčováBarbara Tkáčová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 DNS 0.0 0.00
Patricie ZemanováPatricie Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
07 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši H1 (čt, 14.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 43.40 0.0 252.00
2 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 37.13 0.0 201.00
3 Radek ProkešRadek Prokeš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
07 35.95 0.0 191.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 34.82 0.0 182.00
5 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 32.76 0.0 165.00
6 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 32.29 0.0 162.00
7 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 31.34 0.0 154.00
8 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 31.06 0.0 152.00
9 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
07 31.05 0.0 152.00
10 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 29.72 0.0 141.00
11 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 29.69 0.0 141.00
12 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 29.28 0.0 138.00
13 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 29.22 0.0 137.00
14 Richard KolářRichard Kolář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
08 28.22 0.0 129.00
15 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
08 27.30 0.0 122.00
16 Jakub MarekJakub Marek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
08 26.92 0.0 119.00
17 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 26.70 0.0 117.00
18 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 25.69 0.0 110.00
19 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
09 23.89 0.0 96.00
20 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
09 22.71 0.0 87.00
21 Dominik BílekDominik Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
08 22.39 0.0 84.00
22 Jan TruhlářJan Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
08 17.47 0.0 48.00
Patrik VítekPatrik Vítek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků
Atletická přípravka-hoši H2 (čt, 14.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 32.16 0.0 161.00
2 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 30.62 0.0 148.00
3 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 26.79 0.0 118.00
4 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 25.54 0.0 108.00
5 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
08 25.19 0.0 106.00
6 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
07 24.46 0.0 100.00
7 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 22.32 0.0 84.00
8 Matěj ČečkaMatěj Čečka
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 22.19 0.0 83.00
9 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 21.93 0.0 81.00
10 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 21.34 0.0 77.00
11 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 20.15 0.0 68.00
12 Pham Van NhanPham Van Nhan
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
08 19.23 0.0 61.00
13 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 18.78 0.0 58.00
14 Tobias ŠidloTobias Šidlo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z....
09 17.17 0.0 46.00
15 Adam TruhlářAdam Truhlář
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 15.01 0.0 31.00
16 Antonín JanskýAntonín Janský
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 12.58 0.0 15.00
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 DNS 0.0 0.00
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky D1 (čt, 14.6.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 41.60 0.0 375.00
2 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 41.30 0.0 371.00
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 34.89 0.0 293.00
4 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 31.65 0.0 255.00
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
09 30.12 0.0 237.00
6 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 29.66 0.0 231.00
7 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 28.82 0.0 221.00
8 Lucie KarenováLucie Karenová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 27.76 0.0 209.00
9 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 26.74 0.0 197.00
10 Nikola SoukupováNikola Soukupová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 25.50 0.0 183.00
11 Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 24.90 0.0 176.00
12 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 23.98 0.0 165.00
13 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 23.14 0.0 156.00
14 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
07 22.30 0.0 146.00
15 Nela SvobodováNela Svobodová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
07 22.02 0.0 143.00
16 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 21.76 0.0 140.00
17 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 18.54 0.0 104.00
18 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 16.90 0.0 87.00
19 Rozárie MarkováRozárie Marková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 16.16 0.0 79.00
Celkem 19 závodníků
Atletická přípravka-dívky D2 (čt, 14.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 28.67 0.0 220.00
2 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 25.32 0.0 181.00
3 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 25.22 0.0 180.00
4 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 24.72 0.0 174.00
5 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
07 24.68 0.0 173.00
6 Tereza VaníšováTereza Vaníšová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 23.44 0.0 159.00
7 Barbora TachecíBarbora Tachecí
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 20.44 0.0 125.00
8 Anna HradilováAnna Hradilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 20.28 0.0 124.00
9 Karolína BrandováKarolína Brandová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
07 20.06 0.0 121.00
10 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 19.78 0.0 118.00
11 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 19.38 0.0 114.00
12 Dora HudouskováDora Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 18.78 0.0 107.00
13 Nela VejsováNela Vejsová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
08 18.70 0.0 106.00
14 Adéla VítkováAdéla Vítková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 18.48 0.0 104.00
15 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 17.24 0.0 90.00
16 Barbora TučkováBarbora Tučková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 16.80 0.0 86.00
17 Kristýna PolednováKristýna Polednová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 16.68 0.0 84.00
18 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 16.06 0.0 78.00
19 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
07 15.10 0.0 67.00
20 Kateřina MalinováKateřina Malinová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 12.35 0.0 39.00
Ema LankašováEma Lankašová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 DNS 0.0 0.00
Barbara TkáčováBarbara Tkáčová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
08 DNS 0.0 0.00
Patricie ZemanováPatricie Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
07 DNS 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1175
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1167
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 1003
4 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0999
5 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0980
6 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0903
7 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0888
8 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0866
9 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0806
10 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0754
11 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0732
12 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0696
13 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0686
14 Tony ImlaufTony Imlauf 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0684
15 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0604
16 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0591
17 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0574
18 Richard KolářRichard Kolář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0573
19 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0559
20 Radek ProkešRadek Prokeš 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0538
21 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0492
22= Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0489
22= Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0489
24 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0483
25 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0474
26 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0473
27 Tobias ŠidloTobias Šidlo 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0437
28 Matyáš MikuleckýMatyáš Mikulecký 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0361
29 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0351
30 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0338
31 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0328
32 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0323
33 Jan TruhlářJan Truhlář 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0299
34 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0193
35 Jakub MarekJakub Marek 08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0174
36 Antonín JanskýAntonín Janský 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0138
37 Pham Van NhanPham Van Nhan 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 0115
38 Adam TruhlářAdam Truhlář 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0039
Patrik VítekPatrik Vítek 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B DNS
Celkem 40 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1644
2 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1408
3 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1346
4 Lucie KarenováLucie Karenová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1299
5 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1246
6 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1234
7 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1165
8 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1150
9 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1122
10= Nela SvobodováNela Svobodová 07 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1064
10= Nikola SoukupováNikola Soukupová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1064
12 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1038
13 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1026
14 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1021
15 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1010
16 Nela VejsováNela Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1006
17 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0991
18 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0983
19 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0979
20 Karolína BrandováKarolína Brandová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0947
21 Adéla PeškováAdéla Pešková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0938
22 Barbora TachecíBarbora Tachecí 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0934
23 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0911
24 Kristýna PolednováKristýna Polednová 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0873
25 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0871
26 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0753
27 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0748
28 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0712
29 Dora HudouskováDora Hudousková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0676
30 Tereza VaníšováTereza Vaníšová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0649
31 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0615
32 Anna HradilováAnna Hradilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0612
33 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0569
34 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0479
35 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0418
36 Adéla VítkováAdéla Vítková 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0381
37 Barbora TučkováBarbora Tučková 07 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0361
38 Kateřina MalinováKateřina Malinová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0219
39 Rozárie MarkováRozárie Marková 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0098
Barbara TkáčováBarbara Tkáčová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Patricie ZemanováPatricie Zemanová 07 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Ema LankašováEma Lankašová 08 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D DNS
Celkem 42 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 39.00
7 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 1165.00
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1883.00
5 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s. BDětské centrum Ostroměř, z.... 2088.00
4 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2193.00
3 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3572.00
2 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3594.00
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3733.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
8 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2461.00
7 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2510.00
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2968.00
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3489.00
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3611.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3727.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4459.00
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5632.00
Celkem 8 závodníků