Nymburské závody atletických přípravek
Nymburk (20. 5. 2018)hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(ne, 20.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 30.75 | ||||||||||||||||
2 |
Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 27.91 | ||||||||||||||||
3 |
Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní město z.s. |
10 | 26.33 | ||||||||||||||||
4 |
Petr ČížekPetr Čížek
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 23.47 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 22.10 | ||||||||||||||||
6 |
Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 21.23 | ||||||||||||||||
7 |
Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 21.18 | ||||||||||||||||
8 |
Vítek HolanVítek Holan
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
09 | 20.77 | ||||||||||||||||
9 |
Lukáš HanzlíkLukáš Hanzlík
Atletický oddíl SK Městec K... |
09 | 18.63 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 17.00 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 15.18 | ||||||||||||||||
12 |
Eduard ŠebekEduard Šebek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
09 | 15.02 | ||||||||||||||||
13 |
Jan MálekJan Málek
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 14.82 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub PosiřilJakub Posiřil
TJ Kavalier Sázava |
09 | 14.36 | ||||||||||||||||
15 |
Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 14.03 | ||||||||||||||||
16 |
Roman ČížekRoman Čížek
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 13.51 | ||||||||||||||||
17 |
Jaroslav BlechaJaroslav Blecha
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
09 | 13.43 | ||||||||||||||||
18 |
Adam KotlabaAdam Kotlaba
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 09.50 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
Atletická přípravka-hoši A (ne, 20.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 38.17 | ||||||||||||||||
2 |
Ondra MusilOndra Musil
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 37.02 | ||||||||||||||||
3 |
Ota ŠubrOta Šubr
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 36.63 | ||||||||||||||||
4 |
Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 35.81 | ||||||||||||||||
5 |
Filip SlabýFilip Slabý
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 34.30 | ||||||||||||||||
6 |
Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 34.29 | ||||||||||||||||
7 |
Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 32.33 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 30.96 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 30.78 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 29.08 | ||||||||||||||||
11 |
Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 28.63 | ||||||||||||||||
12 |
Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 25.33 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš ZárubaLukáš Záruba
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 25.21 | ||||||||||||||||
14 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 21.31 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš LehoučkaLukáš Lehoučka
TJ Kavalier Sázava |
07 | 18.85 | ||||||||||||||||
MS |
Jakub MatoušekJakub Matoušek
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 23.13 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Atletická přípravka-hoši B (ne, 20.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek PřevrátilMarek Převrátil
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 29.75 | ||||||||||||||||
2 |
Roman PrixaRoman Prixa
TJ Kavalier Sázava |
08 | 29.21 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj GabkoMatěj Gabko
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... |
08 | 27.21 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 26.37 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš RyglLukáš Rygl
Atletický oddíl SK Městec K... |
08 | 25.94 | ||||||||||||||||
6 |
Mikuláš DoubekMikuláš Doubek
TJ Kavalier Sázava |
08 | 24.74 | ||||||||||||||||
7 |
Ferdinand HorynaFerdinand Horyna
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 24.04 | ||||||||||||||||
8 |
Patrik StehlíkPatrik Stehlík
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 23.80 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s. |
08 | 22.96 | ||||||||||||||||
10 |
Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 22.69 | ||||||||||||||||
11 |
Adam OstrýAdam Ostrý
TJ Kavalier Sázava |
08 | 22.37 | ||||||||||||||||
12 |
Adam KloosAdam Kloos
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 21.75 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... |
08 | 21.61 | ||||||||||||||||
14 |
Jan DušekJan Dušek
AC Čáslav z.s. |
08 | 21.35 | ||||||||||||||||
15 |
Mateja MladjičMateja Mladjič
Atletika Jižní město z.s. |
08 | 21.32 | ||||||||||||||||
16 |
Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 20.33 | ||||||||||||||||
17 |
Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 20.27 | ||||||||||||||||
18 |
Šimon ŘečínskýŠimon Řečínský
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 19.63 | ||||||||||||||||
19 |
Vítek HlavičkaVítek Hlavička
Atletický oddíl SK Městec K... |
08 | 19.53 | ||||||||||||||||
20 |
Filip SlavětínskýFilip Slavětínský
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 19.07 | ||||||||||||||||
21 |
Ondřej KřížOndřej Kříž
TJ Kavalier Sázava |
08 | 18.82 | ||||||||||||||||
22 |
Daniel NovotnýDaniel Novotný
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 18.39 | ||||||||||||||||
23 |
Adam HájekAdam Hájek
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 18.18 | ||||||||||||||||
24 |
Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 18.12 | ||||||||||||||||
25 |
Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 17.57 | ||||||||||||||||
26 |
Oliver MarákOliver Marák
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 17.44 | ||||||||||||||||
27 |
Matouš PlačekMatouš Plaček
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 16.81 | ||||||||||||||||
28 |
Šimon NeradŠimon Nerad
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 15.57 | ||||||||||||||||
29 |
Jakub ZajícJakub Zajíc
TJ Kavalier Sázava |
08 | 15.06 | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(ne, 20.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra MatouškováPetra Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 23.27 | ||||||||||||||||
2 |
Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní město z.s. |
09 | 21.73 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína KrulickáKarolína Krulická
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 20.18 | ||||||||||||||||
4 |
Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 19.55 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta VantuchováAneta Vantuchová
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 17.14 | ||||||||||||||||
6 |
Johanka ProkešováJohanka Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 17.10 | ||||||||||||||||
7 |
Johanka TřešlováJohanka Třešlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 16.78 | ||||||||||||||||
8 |
Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 16.21 | ||||||||||||||||
9 |
Denisa KonečnáDenisa Konečná
TJ Kavalier Sázava |
09 | 15.39 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 15.22 | ||||||||||||||||
11 |
Karin NývltováKarin Nývltová
AC Čáslav z.s. |
09 | 14.37 | ||||||||||||||||
12 |
Eliška ČinovcováEliška Činovcová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 13.91 | ||||||||||||||||
13 |
Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 13.88 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 12.98 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie ŠafrováLucie Šafrová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... |
09 | 12.95 | ||||||||||||||||
16 |
Natálie TatíčkováNatálie Tatíčková
TJ Kavalier Sázava |
11 | 12.70 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 12.16 | ||||||||||||||||
18 |
Karolína AghováKarolína Aghová
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 12.15 | ||||||||||||||||
19 |
Emma ŠofrováEmma Šofrová
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 11.74 | ||||||||||||||||
20 |
Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 10.23 | ||||||||||||||||
21 |
Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 9.81 | ||||||||||||||||
22 |
Ema BláhováEma Bláhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
09 | 9.57 | ||||||||||||||||
23 |
Anežka SvobodováAnežka Svobodová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 8.50 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
Atletická přípravka-dívky A (ne, 20.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní město z.s. |
07 | 37.27 | ||||||||||||||||
2 |
Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 34.00 | ||||||||||||||||
3 |
Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 32.70 | ||||||||||||||||
4 |
Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 31.84 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna BělohlávkováKristýna Bělohlávková
AC Čáslav z.s. |
07 | 29.67 | ||||||||||||||||
6 |
Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 28.70 | ||||||||||||||||
7 |
Anežka MaršonováAnežka Maršonová
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 27.14 | ||||||||||||||||
8 |
Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 26.40 | ||||||||||||||||
9 |
Amálie VolfováAmálie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 26.35 | ||||||||||||||||
10 |
Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 25.15 | ||||||||||||||||
11 |
Aneta BenešováAneta Benešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 23.69 | ||||||||||||||||
12 |
Valerie NovákováValerie Nováková
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 23.52 | ||||||||||||||||
13 |
Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 23.25 | ||||||||||||||||
14 |
Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 23.40 | ||||||||||||||||
15 |
Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 22.78 | ||||||||||||||||
16 |
Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 22.36 | ||||||||||||||||
17 |
Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 22.34 | ||||||||||||||||
18 |
Klára StudnickáKlára Studnická
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 21.27 | ||||||||||||||||
19 |
Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 19.98 | ||||||||||||||||
20 |
Eliška TesařováEliška Tesařová
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 19.40 | ||||||||||||||||
21 |
Polina KariakinaPolina Kariakina
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 18.63 | ||||||||||||||||
22 |
Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 18.62 | ||||||||||||||||
23 |
Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 17.84 | ||||||||||||||||
24 |
Sabina PrixováSabina Prixová
TJ Kavalier Sázava |
07 | 16.87 | ||||||||||||||||
25 |
Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 16.77 | ||||||||||||||||
26 |
Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Target Milovice |
07 | 14.39 | ||||||||||||||||
27 |
Natálie KoubováNatálie Koubová
TJ Kavalier Sázava |
07 | 14.19 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Atletická přípravka-dívky B (ne, 20.5.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Neratovice |
08 | 43.94 | ||||||||||||||||
2 |
Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 28.93 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 27.86 | ||||||||||||||||
4 |
Agáta MálkováAgáta Málková
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 25.20 | ||||||||||||||||
5 |
Klára VeverkováKlára Veverková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 22.46 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina MatyášováKateřina Matyášová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 21.64 | ||||||||||||||||
7 |
Jolana DosedlováJolana Dosedlová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 21.31 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 20.94 | ||||||||||||||||
9 |
Aneta KaráskováAneta Karásková
Atletický oddíl SK Městec K... |
08 | 19.89 | ||||||||||||||||
10 |
Marie CichovskáMarie Cichovská
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
08 | 19.45 | ||||||||||||||||
11 |
Klára LawlessKlára Lawless
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 19.22 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 18.53 | ||||||||||||||||
13 |
Anežka KřenkováAnežka Křenková
Target Milovice |
08 | 18.26 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 18.16 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 17.77 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna HodačováKristýna Hodačová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 17.52 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 17.35 | ||||||||||||||||
18 |
Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 17.28 | ||||||||||||||||
19 |
Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 17.10 | ||||||||||||||||
20 |
Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 16.78 | ||||||||||||||||
21 |
Julie ŠantaváJulie Šantavá
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 16.19 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza JelínkováTereza Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 16.10 | ||||||||||||||||
23 |
Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 15.84 | ||||||||||||||||
24 |
Nikola PelikánováNikola Pelikánová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 15.11 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 14.95 | ||||||||||||||||
26 |
Tereza HlavičkováTereza Hlavičková
Atletický oddíl SK Městec K... |
08 | 14.81 | ||||||||||||||||
27 |
Klaudie HadrouškováKlaudie Hadroušková
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 14.59 | ||||||||||||||||
28 |
Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 14.36 | ||||||||||||||||
29 |
Anna HladíkováAnna Hladíková
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 14.28 | ||||||||||||||||
30 |
Kristýna DortováKristýna Dortová
Target Milovice |
08 | 14.22 | ||||||||||||||||
31 |
Lucia ČernáLucia Černá
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 13.69 | ||||||||||||||||
32 |
Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 13.22 | ||||||||||||||||
33 |
Valérie PolákováValérie Poláková
AC Čáslav z.s. |
08 | 12.69 | ||||||||||||||||
34 |
Kateřina HorynováKateřina Horynová
SKP Nymburk, z.s. |
08 | 12.56 | ||||||||||||||||
35 |
Michaela KróliczkováMichaela Króliczková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
08 | 12.49 | ||||||||||||||||
36 |
Veronika LinhartováVeronika Linhartová
TJ Sokol Kolín-atletika |
08 | 11.97 | ||||||||||||||||
37 |
Martina PexováMartina Pexová
TJ Kavalier Sázava |
08 | 9.47 | ||||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |