výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (30. 6. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:50) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.27 8.00
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.32 7.00
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.36 5.00
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.42 3.00
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.45 2.00
6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.77
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:50) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 11.23 11.00
2 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.26 9.00
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.33 6.00
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.53 1.00
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.64
6 Samuel DurčákSamuel Durčák 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 12.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 11:50) Vítr: +4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 11.39 4.00
2= Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.70
2= David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 11.70
4 20 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 11.89
5 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.13
6 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 12.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 11:50) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.89
2 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.01
3 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.02
4 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 12.08
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 30.6.2018 - 11:50) Vítr: +5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.03
2 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.25
3 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.30
4 René GolasowskiRené Golasowski 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 12.85
5 Pavel GrejtákPavel Grejták 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 13.64
Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 30.6.2018 - 11:50) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš LangTomáš Lang 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.46
MS Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.73
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 12.31
4 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.46
5 10 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 13.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 11.23 11.00
2 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.26 9.00
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.27 8.00
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.32 7.00
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.33 6.00
6 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.36 5.00
7 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 11.39 4.00
8 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.42 3.00
9 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.45 2.00
10 Tomáš LangTomáš Lang 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.46
11 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.53 1.00
12 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.64
13 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.70
13 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 11.70
15 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.73
16 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.77
17 20 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 11.89
17 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.89
19 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.01
20 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.02
21 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.03
22 Samuel DurčákSamuel Durčák 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 12.06
23 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 12.08
24 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.13
25 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.25
26 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.30
27 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 12.31
28 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 12.45
29 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.46
30 René GolasowskiRené Golasowski 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 12.85
31 10 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 13.00
32 Pavel GrejtákPavel Grejták 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 13.64
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 DNS
Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:40) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.58 11.00
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 12.72 9.00
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.04 6.00
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 13.19 4.00
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.34 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:40) Vítr: +4.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.89 8.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.98 7.00
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.14 5.00
4 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 13.56
Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ - 162.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 11:40) Vítr: +4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 00 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 13.74
2 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.02
3 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 14.12
4 Veronika KvětoňováVeronika Květoňová 96 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 14.22
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 14.23
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 11:40) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 13.30 3.00
2 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.51 1.00
3 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 13.57
4 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.81
5 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 12.58 11.00
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 12.72 9.00
3 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.89 8.00
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.98 7.00
5 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.04 6.00
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.14 5.00
7 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 13.19 4.00
8 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 13.30 3.00
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.34 2.00
10 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.51 1.00
11 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 13.56
12 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 13.57
13 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 00 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 13.74
14 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.81
15 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.91
16 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.02
17 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 14.12
18 Veronika KvětoňováVeronika Květoňová 96 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 14.22
19 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 14.23
Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 DQ

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:40) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.58 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.80 9.00
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 22.93 7.50
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.93 7.50
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 23.00 6.00
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:40) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 23.18 5.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 23.49 3.00
3 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.55 2.00
4 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 23.56 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:40) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 23.32 4.00
2 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 23.81
3 Samuel DurčákSamuel Durčák 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 25.12
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 13:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 25.56
2 37 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 28.48
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
32 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 DNS
Tomáš LangTomáš Lang 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.58 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.80 9.00
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 22.93 7.50
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 22.93 7.50
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 23.00 6.00
6 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 23.18 5.00
7 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 23.32 4.00
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 23.49 3.00
9 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.55 2.00
10 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 23.56 1.00
11 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 23.81
12 Samuel DurčákSamuel Durčák 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 25.12
13 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 25.56
14 37 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 28.48
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
32 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 DNS
Tomáš LangTomáš Lang 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:30) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 25.35 11.00
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 25.51 9.00
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 26.77 7.00
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.87 6.00
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.03 5.00
27 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:30) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 27.19 3.00
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 27.30 2.00
3 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 27.31 1.00
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.33
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.61 8.00
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 28.14
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 28.35
4 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 28.67
5 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 29.16
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 13:30) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.13 4.00
2 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 29.93
3 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 30.18
Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 30.6.2018 - 13:30) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 28.38
2 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 28.68
Michaela BláhováMichaela Bláhová 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNS
Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 25.35 11.00
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 25.51 9.00
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.61 8.00
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 26.77 7.00
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.87 6.00
6 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.03 5.00
7 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.13 4.00
8 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 27.19 3.00
9 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 27.30 2.00
10 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 27.31 1.00
11 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.33
12 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 28.14
13 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 28.35
14 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 28.38
15 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 28.67
16 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 28.68
17 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 29.16
18 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 29.93
19 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 30.18
27 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNS
Michaela BláhováMichaela Bláhová 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNS
Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 51.18 11.00
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 51.46 9.00
3 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.66 8.00
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 52.04 7.00
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 53.37 6.00
6 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 54.05 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 53.53 4.00
2 38 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 53.95 2.00
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 54.24
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 56.89
MS 17 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 58.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 53.42 5.00
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 53.89 3.00
3 16 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 59.10
4 35 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 60.09
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 51.18 11.00
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 51.46 9.00
3 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.66 8.00
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 52.04 7.00
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 53.37 6.00
6 16 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 53.42 5.00
7 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 53.53 4.00
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 53.89 3.00
9 38 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 53.95 2.00
10 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 54.05 1.00
11 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 54.24
12 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 56.89
13 17 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 58.38
14 16 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 59.10
15 35 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 60.09

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 58.36 11.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 61.38 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 61.80 8.00
4 27 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 62.32 7.00
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 65.91 6.00
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 67.02 5.00
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 69.42 4.00
4 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 70.40 3.00
5 12 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 71.33 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 58.36 11.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 61.38 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 61.80 8.00
4 27 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 62.32 7.00
5 19 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 65.91 6.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 67.02 5.00
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 69.42 4.00
8 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 70.40 3.00
9 12 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 71.33 2.00
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:00.43 11.00
2 51 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:01.39 9.00
3 38 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:01.73 8.00
4 16 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:03.01 7.00
5 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:04.40 6.00
6 49 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 2:08.07 5.00
7 12 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:08.33 4.00
8 11 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:08.42 3.00
9 17 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:09.80 2.00
10 16 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15 2:12.17 1.00
11 41 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:13.17
12 35 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:17.22
13 37 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 2:22.20
14 10 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 14 2:23.50
15 20 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 2:39.30
32 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 DNF
Celkem 16 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:27.71 11.00
2 27 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:27.73 9.00
3 19 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:32.72 8.00
4 33 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:34.35 7.00
MS 20 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:36.26
6 3 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:41.41 6.00
7 43 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:46.03 5.00
8 39 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:54.71 4.00
11 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 14:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 4:11.39 11.00
2 22 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 4:12.39 9.00
3 20 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 4:15.89 8.00
4 38 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:16.83 7.00
5 37 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:19.71 6.00
6 17 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:29.07 5.00
7 49 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 4:35.62 4.00
8 39 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:36.35 3.00
9 47 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 4:36.88 2.00
10 25 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 14 4:41.81 1.00
11 24 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 4:42.48
12 30 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 4:49.95
13 29 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 5:01.22
14 27 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 5:04.90
15 3 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 72 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 19 5:42.11
16 19 Jozef HrubčoJozef Hrubčo 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 17 5:50.88
16 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 DNS
45 David PěničkaDavid Pěnička 01 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 22 DNS
10 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
43 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 18 DNS
48 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 90 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 DNS
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 5:00.02 11.00
MS 35 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 5:09.03
3 33 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 5:21.72 9.00
4 41 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 5:24.68 8.00
5 32 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:27.14 7.00
6 11 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 5:37.90 6.00
7 18 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 5:40.42 5.00
8 12 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 5:50.72 4.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Zuzana KročováZuzana Kročová 77 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11:30.81 11.00
2 40 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11:39.00 9.00
3 22 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11:40.97 8.00
MS 33 Ivana KlímováIvana Klímová 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 11:47.98
5 11 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 12:20.27 7.00
6 18 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 12:21.77 6.00
7 25 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 12:47.70 5.00
8 27 Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 15:45.65 4.00
24 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
47 Nikola Salamon JosefiNikola Salamon Josefi 87 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků

10000 m - Muži

(so, 30.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 19 34:45.96 11.00
2 51 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 34:46.60 9.00
3 12 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 34:58.16 8.00
4 10 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 35:02.29 7.00
5 39 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 35:06.49 6.00
6 49 Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 18 35:28.47 5.00
7 30 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 16 35:47.97 4.00
8 25 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 14 36:27.15 3.00
9 47 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 36:30.63 2.00
10 37 Marek BeňaMarek Beňa 76 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 36:40.35 1.00
11 38 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 36:52.06
12 11 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 36:57.39
13 24 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 37:00.29
14 35 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20 38:58.57
15 30 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 13 39:22.77
16 20 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 40:03.44
17 27 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 40:21.08
18 43 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 42:14.40
19 19 Jozef HrubčoJozef Hrubčo 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 43:40.71
20 3 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 72 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 17 44:46.50
Celkem 20 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 10:45) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 14.29 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.97 9.00
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 15.73 8.00
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.92 6.00
5 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 16.53 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.79 7.00
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.48 4.00
3 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.49 3.00
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.77 1.00
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 17.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 10:45) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 16.30 5.00
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.04
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.52
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 14.29 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.97 9.00
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 15.73 8.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.79 7.00
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.92 6.00
6 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 16.30 5.00
7 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 16.48 4.00
8 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.49 3.00
9 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 16.53 2.00
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.77 1.00
11 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.04
12 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 17.96
13 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.52
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNS

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 10:55) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.51 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.31 9.00
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 16.76 7.00
4 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 16.78 6.00
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.24 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 10:55) Vítr: +5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.63 8.00
2 49 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 17.96 4.00
3 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.00 2.00
4 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 20.95 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 10:55) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 18.88 3.00
2 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 23.21
Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 15.51 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.31 9.00
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.63 8.00
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 16.76 7.00
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 16.78 6.00
6 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 17.24 5.00
7 49 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 17.96 4.00
8 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 18.88 3.00
9 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 20.00 2.00
10 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 20.95 1.00
11 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 23.21
Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNF

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 58.65 11.00
2 49 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 59.70 9.00
3 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 59.78 8.00
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 61.78 7.00
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 62.31 6.00
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 63.63 5.00
2 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 63.98 4.00
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 64.30 3.00
4 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 64.54 2.00
5 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 71.87 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 58.65 11.00
2 49 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 59.70 9.00
3 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 59.78 8.00
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 61.78 7.00
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 62.31 6.00
6 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 63.63 5.00
7 15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 63.98 4.00
8 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 64.30 3.00
9 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 64.54 2.00
10 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 71.87 1.00
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNF

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 69.13 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 72.46 9.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 73.67 8.00
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 73.69 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 74.10 6.00
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 77.32 5.00
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 78.23 4.00
Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 69.13 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 72.46 9.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 73.67 8.00
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 73.69 7.00
5 43 Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 74.10 6.00
6 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 77.32 5.00
7 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 78.23 4.00
Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNS

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 3:35.56 11.00
2 Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 3:36.24 9.00
3 Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:41.65 8.00
4 Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:45.83 7.00
5 32 Zecha, Velička, Přeček, Suchánek Zecha, Velička, Přeček, Suchánek Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 3:50.55 4.00
6 30 Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 4:21.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Hurta, Khýr, Tomica, Ředina Hurta, Khýr, Tomica, Ředina Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 3:47.30 6.00
2 Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:48.03 5.00
3 Valach, Jarošek, Celta, Šubík Valach, Jarošek, Celta, Šubík Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 3:57.60 3.00
4 Belfín, Hradil, Gogela, Winkler Belfín, Hradil, Gogela, Winkler Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:01.67 2.00
5 15 Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:01.82 1.00
6 Hromek, Hromek, Bartoň, Soják Hromek, Hromek, Bartoň, Soják TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:04.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 3:35.56 11.00
2 Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 3:36.24 9.00
3 Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:41.65 8.00
4 Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:45.83 7.00
5 49 Hurta, Khýr, Tomica, Ředina Hurta, Khýr, Tomica, Ředina Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 3:47.30 6.00
6 Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:48.03 5.00
7 32 Zecha, Velička, Přeček, Suchánek Zecha, Velička, Přeček, Suchánek Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 3:50.55 4.00
8 Valach, Jarošek, Celta, Šubík Valach, Jarošek, Celta, Šubík Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 3:57.60 3.00
9 Belfín, Hradil, Gogela, Winkler Belfín, Hradil, Gogela, Winkler Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:01.67 2.00
10 15 Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:01.82 1.00
11 Hromek, Hromek, Bartoň, Soják Hromek, Hromek, Bartoň, Soják TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:04.15
12 30 Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 4:21.85

4 x 400 m - Ženy

(so, 30.6.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Dostálová, Svobodová, Podjuklová, Úlehlová Dostálová, Svobodová, Podjuklová, Úlehlová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 4:23.55 11.00
2 27 Trundová, Trundová, Drimajová, Drásalová Trundová, Trundová, Drimajová, Drásalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 4:23.83 9.00
3 51 Gieselová, Maksová, Hájková, Schubertová Gieselová, Maksová, Hájková, Schubertová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 4:30.43 8.00
4 Červená, Uvizlová, Grégrová, Kučerová Červená, Uvizlová, Grégrová, Kučerová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:38.75 7.00
5 39 Michopulu, Bierská, Sobčíková, Zotyková Michopulu, Bierská, Sobčíková, Zotyková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 4:39.98 6.00
6 Wagnerová, Jarošková, Glučová, Picmausová Wagnerová, Jarošková, Glučová, Picmausová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 4:47.75 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.99 Body
1 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 1.87 ------xooxoxo 11.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.84 --oooxooooxxx 9.00
3 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 1.81 ----oo-xxoxxx 8.00
4 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 1.78 --oxooxxoxxo- 7.00
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 1.75 ---oxooxxx 6.00
6 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 1.75 ----oxxoxxx 5.00
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.70 --oxoxoxxx 4.00
8= František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1.65 --ooxxx 2.50
8= Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 1.65 --ooxxx 2.50
10 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 1.65 --oxoxxx 1.00
11 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.65 -xxooxxoxxx
12= Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.60 -ooxxx
12= Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1.60 -ooxxx
14 45 David PěničkaDavid Pěnička
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
01 1.60 xoooxxx
15 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.60 oxoxoxxx
16 Pavel GrejtákPavel Grejták
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 1.60 ooxxoxxx
17 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.55 -oxxx
Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
85 NM
Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 DNS --xxx
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.541.571.601.631.661.681.70 Body
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 1.68 --xooxoooxxoxxoxoxxx 11.00
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.63 ---oxxooxxooxxx 9.00
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
99 1.60 --ooooxoxxx 8.00
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.57 --ooxooxxx 7.00
5 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.57 ooooxoxoxxx 6.00
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.57 oxooxoxoxoxxx 5.00
7 Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1.54 oxoxoxxoxoxxx 4.00
8 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1.50 ooooxxx 3.00
9 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.50 oooxoxxx 2.00
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.50 --xoxoxxx 1.00
11 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.50 --xoxxoxxx
12 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.45 -ooxxx
13 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 1.40 oo-x
MS Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 1.40
15= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.40 oxoxxx
15= Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.40 oxoxxx
17 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.40 oxxoxxx
18 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 1.35 xoxxx
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.203.403.503.603.704.30 Body
1 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 3.70 -----xxo-xxoxxx 11.00
2= Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
93 3.50 ---xoxooxxx 8.50
2= Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 3.50 ---xxooo 8.50
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
01 3.40 -ooooxxx 7.00
5 Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.40 ooxoxooxxx 6.00
6 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.00 ooxoxxx 5.00
7 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
59 2.80 oxoxxx 4.00
8 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.80 xxoxoxxx 3.00
Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 NM ---xx-x
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 DNS
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 NM ------x-
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.20 Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3.00 ----o-o-oxxx 11.00
2 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.80 --ooxxooxoxxx 9.00
3 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
73 2.60 ---oxxoxxx 8.00
4 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 2.40 -oxooxxx 7.00
5 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 2.20 oxoxoxxx 6.00
6 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 2.00 oxxoxxx 5.00
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.80 oxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 6.76 +3.5 m/s 6,76  +3.56,60  +2.96,60  +3.56,76-6,53  +3.76,62  +4.0 11.00
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6.26 +5.5 m/s 5,97  +2.26,26  +5.55,77  +4.56,265,67  +3.55,90  +3.2- 9.00
3 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 6.20 +2.3 m/s 5,95  +3.85,66  +5.25,60  +5.35,955,79  +3.06,20  +2.3- 8.00
4 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 5.99 +3.5 m/s x5,98  +4.7x5,98x5,99  +3.55,93  +3.5 7.00
5 Vít VrbkaVít Vrbka
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
91 5.94 +3.8 m/s 5,60  +2.25,84  +4.45,78  +3.25,845,89  +3.65,84  +5.55,94  +3.8 6.00
6 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 5.83 +3.0 m/s 5.51 +1.6 m/s 5,51  +1.65,81  +2.6-5,815,83  +3.0-- 5.00
7 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 5.80 +4.0 m/s 5.72 +1.7 m/s 5,41  +1.75,80  +4.0x5,805,72  +1.7xx 4.00
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 5.76 +1.7 m/s 5,76  +1.75,57  +3.4x5,760.00.00.0 3.00
9 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 5.75 +3.8 m/s 5,73  +3.75,75  +3.85,53  +3.05,750.00.00.0 2.00
10 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.74 +4.1 m/s 5.69 +1.4 m/s 5,69  +1.45,45  +3.65,74  +4.15,740.00.00.0 1.00
MS Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
93 5.67 +3.8 m/s
12 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 5.60 +4.7 m/s 5,16  +2.65,57  +4.05,60  +4.75,600.00.00.0
13 Daniel SojákDaniel Soják
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 5.60 +2.2 m/s 5,60  +2.24,40  +5.45,05  +4.75,600.00.00.0
14 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.52 +4.9 m/s 5,39  +3.95,52  +4.9-5,520.00.00.0
MS Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 5.47 +2.3 m/s
16 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5.44 +4.9 m/s 5,21  +4.65,44  +4.9x5,440.00.00.0
17 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5.35 +4.0 m/s 5,35  +4.04,96  +3.25,33  +3.45,350.00.00.0
18 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 5.28 +3.1 m/s 5,28  +3.1x-5,280.00.00.0
19 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 5.18 +4.7 m/s x5,12  +4.05,18  +4.75,180.00.00.0
20 20 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 5.16 +1.7 m/s 5,16  +1.75,09  +4.45,13  +2.15,160.00.00.0
21 David SuchánekDavid Suchánek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
98 5.11 +4.3 m/s 4.88 +1.6 m/s 4,88  +1.65,11  +4.3-5,110.00.00.0
22 René GolasowskiRené Golasowski
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 5.05 +3.7 m/s x5,05  +3.7x5,050.00.00.0
23 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.35 +4.1 m/s 2,89  +3.1x4,35  +4.14,350.00.00.0
Jan MacuraJan Macura
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
89 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 5.56 +5.2 m/s 5.13 +2.0 m/s 5,13  +2.05,56  +5.25,19  +3.85,565,24  +3.9-- 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 5.19 +4.2 m/s 5,19  +4.25,05  +3.8x5,190.00.00.0 9.00
3 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5.16 +3.9 m/s 5.05 +1.9 m/s 5,03  +4.34,95  +4.65,16  +3.95,165,14  +2.15,05  +1.94,07  +3.0 8.00
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 5.13 +5.0 m/s 5,07  +3.4x5,07  +3.75,075,13  +5.0x4,82  +2.3 7.00
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5.13 +3.8 m/s 4,77  +3.64,94  +2.34,86  +3.54,94-x5,13  +3.8 6.00
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5.05 +1.8 m/s 4,66  +2.74,84  +3.25,05  +1.85,05--- 5.00
7 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.04 +1.0 m/s x5,04  +1.0x5,040.00.00.0 4.00
8 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 4.90 +4.8 m/s xx4,90  +4.84,900.00.00.0 3.00
9 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4.87 +3.2 m/s 4,10  +3.74,87  +3.24,50  +3.64,874,50  +3.04,37  +2.43,91  +4.0 2.00
10 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.81 +3.4 m/s 4.74 +1.8 m/s 4,81  +3.44,63  +1.34,74  +1.84,810.00.00.0 1.00
11 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
99 4.79 +3.2 m/s 4.48 +1.5 m/s 4,79  +3.24,48  +1.54,50  +2.44,790.00.00.0
12 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 4.72 +3.4 m/s 4.60 +1.2 m/s x4,60  +1.24,72  +3.44,720.00.00.0
13 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4.71 +3.6 m/s 4,71  +3.64,57  +2.44,20  +3.64,710.00.00.0
14 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.53 +4.1 m/s 4,41  +4.04,53  +4.14,42  +3.24,530.00.00.0
Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 DNS ---00.00.00.0
Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 DNS ---00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 14.28 +6.3 m/s 13,92  +3.014,23  +6.714,03  +2.714,2314,28  +6.314,00  +3.814,04  +3.5 11.00
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 12.42 +5.3 m/s 11,91  +2.211,93  +2.6x11,9312,38  +6.512,42  +5.3x 9.00
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12.18 +2.7 m/s 11,76  +3.311,76  +6.712,18  +2.712,1812,15  +4.0xx 8.00
4 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 12.13 +5.6 m/s -11,45  +4.3-11,4511,76  +5.112,13  +5.6- 7.00
5 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 12.02 +2.5 m/s 11,83  +3.911,91  +3.112,02  +2.512,0212,01  +4.0xx 6.00
6 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11.93 +3.7 m/s 11,70  +3.311,93  +3.711,38  +3.211,9311,69  +4.711,60  +5.7x 5.00
Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 NM xx-0.0---
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11.31 +4.6 m/s x10,71  +4.611,16  +4.711,1611,00  +3.510,87  +2.911,31  +4.6 11.00
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 10.93 +5.1 m/s 10,83  +5.910,62  +4.810,78  +3.710,8310,67  +3.310,90  +3.010,93  +5.1 9.00
3 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 10.89 +6.0 m/s 10,89  +6.010,57  +6.4-10,890.00.00.0 8.00
4 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.60 +4.6 m/s 10,25  +3.010,60  +4.6x10,600.00.00.0 7.00
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.60 +5.7 m/s 10,60  +5.710,04  +5.2-10,600.00.00.0 6.00
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10.58 +6.0 m/s 10,58  +6.0xx10,58x10,55  +4.3x 5.00
7 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.46 +4.0 m/s 10,21  +3.410,18  +2.410,03  +3.610,2110,38  +4.910,46  +4.0x 4.00
MS Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.43 +1.9 m/s
9 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
99 10.18 +4.8 m/s 09.90 +1.7 m/s 10,14  +5.510,11  +5.3x10,1410,18  +4.809,93  +2.509,90  +1.7 3.00
10 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 10.11 +2.6 m/s x10,11  +2.6x10,110.00.00.0 2.00
MS Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 09.87 +5.3 m/s 09.85 +1.9 m/s
MS Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 09.38 +2.1 m/s
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 12.23 12,2311,91x12,2311,8812,0511,90 11.00
MS Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 11.87
3 Lucie KrálováLucie Králová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 10.87 10,5710,6110,4210,6110,7910,5210,87 9.00
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
84 10.59 x10,0610,5010,5010,5910,2710,18 8.00
MS Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10.57
6 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.48 10,4809,92x10,4810,27x10,45 7.00
7 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 10.08 08,5609,01x09,0109,4309,7610,08 6.00
8 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 09.93 08,2409,9309,8309,9308,1709,1309,38 5.00
9 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 09.53 09,3009,53x09,530.00.00.0 4.00
10 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 09.07 07,6809,07x09,07xx08,76 3.00
11 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 08.91 08,79xx08,7908,62x08,91 2.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 13.23 12,9112,9612,8712,9613,2313,09x 11.00
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 12.14 x11,8111,9311,9311,9212,0212,14 9.00
3 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 11.77 11,43x10,6311,43x11,77x 8.00
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 11.47 09,26xx09,2611,3411,4711,27 7.00
5 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 10.90 10,04x10,9010,90xx10,81 6.00
6 Jiří SalamonJiří Salamon
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
83 10.84 x10,5710,5410,5710,67x10,84 5.00
7 Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 10.39 09,3410,2010,3910,390.00.00.0 4.00
8 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 10.12 09,8309,7910,1210,120.00.00.0 3.00
9 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 09.88 09,4609,8809,3609,880.00.00.0 2.00
10 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 09.73 09,1909,7309,4309,730.00.00.0 1.00
11 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 09.46 09,4608,9109,2309,460.00.00.0
12 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 08.02 08,0207,90x08,020.00.00.0
Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 36.31 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Romana GrómanováRomana Grómanová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
84 33.20 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 30.81 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 27.83 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 25.34 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 24.82 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
75 24.03 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 23.69 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
MS Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 20.75
10 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 20.23 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
11 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 19.38 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
12 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 18.37 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Pavlína KvasničkováPavlína Kvasničková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
74 15.69 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 38.63 0.0 11.00
2 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 37.57 0.0 9.00
3 Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 34.36 0.0 8.00
4 Jiří SalamonJiří Salamon
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
83 34.28 0.0 7.00
5 Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
93 32.92 0.0 6.00
6 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 32.07 0.0 5.00
7 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 27.49 0.0 4.00
8 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 27.46 0.0 3.00
9 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 26.70 0.0 2.00
10 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 25.26 0.0 1.00
11 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 23.65 0.0
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 DNS 0.0
Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
84 53.14 0.0 11.00
2 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 31.48 0.0 9.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 29.67 0.0 8.00
4 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 26.18 0.0 7.00
5 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 25.44 0.0 6.00
6 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 24.98 0.0 5.00
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 24.89 0.0 4.00
8 Lucie KrálováLucie Králová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 24.19 0.0 3.00
9 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 21.69 0.0 2.00
10 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 20.40 0.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 44.60 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 39.57 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 39.07 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
62 38.46 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 36.65 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 33.07 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 32.02 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 31.08 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 30.33 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 28.83 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 21.45 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Lucie KrálováLucie Králová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 36.83 31,7531,6031,4331,7535,0336,8334,65 9.00
1 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
93 36.83 36,0036,8334,8136,8334,81xx 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 35.06 30,9633,0832,1533,0835,0633,3233,16 8.00
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
75 34.98 34,9830,1633,1134,9830,95xx 7.00
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 34.35 33,6334,3530,0634,3532,93-- 6.00
5 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 33.60 33,60x31,7733,600.00.00.0 5.00
6 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 28.83 x27,75x27,7526,7425,1728,83 4.00
MS Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 27.23
8 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 27.20 x26,5027,2027,200.00.00.0 3.00
9 Pavlína KvasničkováPavlína Kvasničková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
74 26.76 24,6526,76x26,760.00.00.0 2.00
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 26.01 26,0124,0220,3626,010.00.00.0 1.00
11 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 23.39 19,3622,9423,3923,390.00.00.0
12 Eliška HegrováEliška Hegrová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
98 22.64 22,6420,8421,6122,640.00.00.0
13 Lenka JaroškováLenka Jarošková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
00 22.42 22,4221,67-22,420.00.00.0
14 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
00 21.63 20,9621,6321,3521,630.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 59.15 53,3355,9059,1559,1557,1557,5958,45 11.00
2 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 51.08 48,1550,2050,2450,2449,5351,0847,59 9.00
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 51.02 50,3147,8745,3350,3146,9248,2251,02 8.00
4 Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
93 49.79 45,9245,61x45,9249,7949,30x 7.00
5 Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 46.75 36,7936,7046,7546,7542,5442,65x 6.00
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 46.48 43,5342,8345,3845,3842,7846,0046,48 5.00
7 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 42.39 x39,3640,8740,8742,39x39,33 4.00
8 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 39.65 27,1236,9439,2239,2238,4739,6538,38 3.00
9 Daniel SojákDaniel Soják
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 28.12 25,6328,12-28,120.00.00.0 2.00
10 19 Jozef HrubčoJozef Hrubčo
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
82 26.62 26,6224,0126,6126,620.00.00.0 1.00
11 47 Aleš KociánAleš Kocián
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
82 24.03 x24,03x24,030.00.00.0
Petr HavránekPetr Havránek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
84 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš SvozilLukáš Svozil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 30.6.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 00:00 11.00
2 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 00:00 9.00
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 00:00 8.00
4 17 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 00:00 7.00
5 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 00:00 6.00
Celkem 5 závodníků