3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D
Hranice (30. 6. 2018)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:50) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.27 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 11.32 | 7.00 | |||||||||||||
3 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.36 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 11.42 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 11.45 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 11.77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:50) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 11.23 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.26 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 11.33 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.53 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 11.64 | ||||||||||||||
6 | Samuel DurčákSamuel Durčák | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | 12.06 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 11:50) official | Vítr: +4.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 11.39 | 4.00 | |||||||||||||
2= | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.70 | ||||||||||||||
2= | David SuchánekDavid Suchánek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 11.70 | ||||||||||||||
4 | 20 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 11.89 | |||||||||||||
5 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 12.13 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 12.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 11:50) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Lubomír BezděkLubomír Bezděk | 02 | SK Hranice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 11.89 | ||||||||||||||
2 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 12.01 | ||||||||||||||
3 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 12.02 | ||||||||||||||
4 | Jan MacuraJan Macura | 89 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 12.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 30.6.2018 - 11:50) official | Vítr: +5.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.03 | ||||||||||||||
2 | Vilém BiječekVilém Biječek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 12.25 | ||||||||||||||
3 | Miloš PallaMiloš Palla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.30 | ||||||||||||||
4 | René GolasowskiRené Golasowski | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 12.85 | ||||||||||||||
5 | Pavel GrejtákPavel Grejták | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 13.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 30.6.2018 - 11:50) official | Vítr: +3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš LangTomáš Lang | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.46 | ||||||||||||||
MS | Vít HromekVít Hromek | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 11.73 | ||||||||||||||
3 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 12.31 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SojákLukáš Soják | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 12.46 | ||||||||||||||
5 | 10 | Martin BoxanMartin Boxan | 02 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 13.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 11.23 | 11.00 | |||
2 | Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.26 | 9.00 | |||
3 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.27 | 8.00 | |||
4 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 11.32 | 7.00 | |||
5 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 11.33 | 6.00 | |||
6 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.36 | 5.00 | |||
7 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 11.39 | 4.00 | |||
8 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 11.42 | 3.00 | |||
9 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 11.45 | 2.00 | |||
10 | Tomáš LangTomáš Lang | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.46 | ||||
11 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.53 | 1.00 | |||
12 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 11.64 | ||||
13 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.70 | ||||
13 | David SuchánekDavid Suchánek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 11.70 | ||||
15 | Vít HromekVít Hromek | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 11.73 | ||||
16 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 11.77 | ||||
17 | 20 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 11.89 | |||
17 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 11.89 | ||||
19 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 12.01 | ||||
20 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 12.02 | ||||
21 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.03 | ||||
22 | Samuel DurčákSamuel Durčák | 00 | SK Hranice, z.s. | 1 | 12.06 | ||||
23 | Jan MacuraJan Macura | 89 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 12.08 | ||||
24 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 12.13 | ||||
25 | Vilém BiječekVilém Biječek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 12.25 | ||||
26 | Miloš PallaMiloš Palla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.30 | ||||
27 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 12.31 | ||||
28 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 12.45 | ||||
29 | Lukáš SojákLukáš Soják | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 12.46 | ||||
30 | René GolasowskiRené Golasowski | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 12.85 | ||||
31 | 10 | Martin BoxanMartin Boxan | 02 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 13.00 | |||
32 | Pavel GrejtákPavel Grejták | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 13.64 | ||||
Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | |||||
Lubomír BezděkLubomír Bezděk | 02 | SK Hranice, z.s. | 1 | DNS | |||||
Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | DNS |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:40) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 3 | 12.58 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 12.72 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 13.04 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 13.19 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 13.34 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:40) official | Vítr: +4.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
1 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 12.89 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 12.98 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 13.14 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 13.56 | ||||||||||||||
Poznámky:DQ - 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 11:40) official | Vítr: +4.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanda ŠtůskováVanda Štůsková | 00 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 3 | 13.74 | ||||||||||||||
2 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 14.02 | ||||||||||||||
3 | Anna GajováAnna Gajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 14.12 | ||||||||||||||
4 | Veronika KvětoňováVeronika Květoňová | 96 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 14.22 | ||||||||||||||
5 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 14.23 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 11:40) official | Vítr: +3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 13.30 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 13.51 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 13.57 | ||||||||||||||
4 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.81 | ||||||||||||||
5 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 13.91 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 3 | 12.58 | 11.00 | |||
2 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 12.72 | 9.00 | |||
3 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 12.89 | 8.00 | |||
4 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 12.98 | 7.00 | |||
5 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 13.04 | 6.00 | |||
6 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 13.14 | 5.00 | |||
7 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 13.19 | 4.00 | |||
8 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 13.30 | 3.00 | |||
9 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 13.34 | 2.00 | |||
10 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 13.51 | 1.00 | |||
11 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 13.56 | ||||
12 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 13.57 | ||||
13 | Vanda ŠtůskováVanda Štůsková | 00 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 3 | 13.74 | ||||
14 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.81 | ||||
15 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 13.91 | ||||
16 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 14.02 | ||||
17 | Anna GajováAnna Gajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 14.12 | ||||
18 | Veronika KvětoňováVeronika Květoňová | 96 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 14.22 | ||||
19 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 14.23 | ||||
Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | DQ |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:40) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 22.58 | 11.00 | |||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 22.80 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 22.93 | 7.50 | |||||||||||||
4 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.93 | 7.50 | |||||||||||||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 23.00 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:40) official | Vítr: +3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 23.18 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 23.49 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Marek ŠvábMarek Šváb | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 23.55 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 23.56 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:40) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 23.32 | 4.00 | |||||||||||||
2 | David SuchánekDavid Suchánek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 23.81 | ||||||||||||||
3 | Samuel DurčákSamuel Durčák | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 25.12 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 13:40) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
32 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | DNS | ||||||||||||||
Tomáš LangTomáš Lang | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 25.56 | ||||||||||||||
2 | 37 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 28.48 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 22.58 | 11.00 | |||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 22.80 | 9.00 | |||
3 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 22.93 | 7.50 | |||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.93 | 7.50 | |||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 23.00 | 6.00 | |||
6 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 23.18 | 5.00 | |||
7 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 23.32 | 4.00 | |||
8 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 23.49 | 3.00 | |||
9 | Marek ŠvábMarek Šváb | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 23.55 | 2.00 | |||
10 | Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 23.56 | 1.00 | |||
11 | David SuchánekDavid Suchánek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 23.81 | ||||
12 | Samuel DurčákSamuel Durčák | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 25.12 | ||||
13 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 25.56 | ||||
14 | 37 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 28.48 | |||
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | |||||
Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||
32 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | DNS | ||||
Tomáš LangTomáš Lang | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:30) official | Vítr: +3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 3 | 25.35 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 25.51 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 26.77 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.87 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 27.03 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:30) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 27.19 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 27.30 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 27.31 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 27.33 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 13:30) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 26.61 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 28.14 | ||||||||||||||
3 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 28.35 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 28.67 | ||||||||||||||
5 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 29.16 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 30.6.2018 - 13:30) official | Vítr: +3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 27.13 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 29.93 | ||||||||||||||
3 | Anna GajováAnna Gajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 30.18 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 30.6.2018 - 13:30) official | Vítr: +4.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michaela BláhováMichaela Bláhová | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Agáta SeberováAgáta Seberová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 28.38 | ||||||||||||||
2 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 28.68 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 3 | 25.35 | 11.00 | |||
2 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 25.51 | 9.00 | |||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 26.61 | 8.00 | |||
4 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 26.77 | 7.00 | |||
5 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.87 | 6.00 | |||
6 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 27.03 | 5.00 | |||
7 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 27.13 | 4.00 | |||
8 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 27.19 | 3.00 | |||
9 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 27.30 | 2.00 | |||
10 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 27.31 | 1.00 | |||
11 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 27.33 | ||||
12 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 28.14 | ||||
13 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 28.35 | ||||
14 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 28.38 | ||||
15 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 28.67 | ||||
16 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 28.68 | ||||
17 | Nikol MusialováNikol Musialová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 29.16 | ||||
18 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 29.93 | ||||
19 | Anna GajováAnna Gajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 30.18 | ||||
27 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | DNS | ||||
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | DNS | |||||
Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||
Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | DNS | |||||
Michaela BláhováMichaela Bláhová | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS | |||||
Agáta SeberováAgáta Seberová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 51.18 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 51.46 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Marek ŠvábMarek Šváb | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 51.66 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 52.04 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 53.37 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 54.05 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 53.53 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 38 | Michal HradilMichal Hradil | 91 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 53.95 | 2.00 | ||||||||||||
3 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 54.24 | ||||||||||||||
4 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 56.89 | ||||||||||||||
MS | 17 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 58.38 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 53.42 | 5.00 | ||||||||||||
2 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 53.89 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 16 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 4 | 59.10 | |||||||||||||
4 | 35 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 60.09 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 51.18 | 11.00 | |||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 51.46 | 9.00 | |||
3 | Marek ŠvábMarek Šváb | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 51.66 | 8.00 | |||
4 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 52.04 | 7.00 | |||
5 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 53.37 | 6.00 | |||
6 | 16 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 53.42 | 5.00 | ||
7 | 15 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 53.53 | 4.00 | ||
8 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 53.89 | 3.00 | |||
9 | 38 | Michal HradilMichal Hradil | 91 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 53.95 | 2.00 | ||
10 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 54.05 | 1.00 | |||
11 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 54.24 | ||||
12 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 56.89 | ||||
13 | 17 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 58.38 | |||
14 | 16 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 4 | 59.10 | |||
15 | 35 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 60.09 |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 3 | 58.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 61.38 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 61.80 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 27 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 62.32 | 7.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 65.91 | 6.00 | ||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 67.02 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 69.42 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 70.40 | 3.00 | |||||||||||||
5 | 12 | Dominika ŠindelkováDominika Šindelková | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 71.33 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 3 | 58.36 | 11.00 | |||
2 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 61.38 | 9.00 | |||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 61.80 | 8.00 | |||
4 | 27 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 62.32 | 7.00 | ||
5 | 19 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 65.91 | 6.00 | ||
6 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 3 | 67.02 | 5.00 | |||
7 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 69.42 | 4.00 | |||
8 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 70.40 | 3.00 | |||
9 | 12 | Dominika ŠindelkováDominika Šindelková | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 71.33 | 2.00 | ||
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | DNS |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | DNF | ||||||||||||||
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:00.43 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 51 | Bronislav KhýrBronislav Khýr | 75 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 2:01.39 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 38 | Michal HradilMichal Hradil | 91 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:01.73 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 16 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:03.01 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 15 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:04.40 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 49 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 8 | 2:08.07 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 12 | Martin TomicaMartin Tomica | 90 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 2:08.33 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 11 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:08.42 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 17 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:09.80 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 16 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 15 | 2:12.17 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 41 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 2:13.17 | |||||||||||||
12 | 35 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 2:17.22 | |||||||||||||
13 | 37 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 13 | 2:22.20 | |||||||||||||
14 | 10 | Martin BoxanMartin Boxan | 02 | Atletika Zábřeh, z. s. | 14 | 2:23.50 | |||||||||||||
15 | 20 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16 | 2:39.30 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Lucie KalafutováLucie Kalafutová | 83 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 8 | DNS | ||||||||||||||
1 | 25 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:27.71 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 27 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:27.73 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 19 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:32.72 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 33 | Radka UvizlováRadka Uvizlová | 84 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:34.35 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 20 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:36.26 | |||||||||||||
6 | 3 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 2:41.41 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 43 | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:46.03 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 39 | Nelly MichopuluNelly Michopulu | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 2:54.71 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
43 | Jiří KoniecznyJiří Konieczny | 63 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 18 | DNS | ||||||||||||||
16 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 9 | DNS | ||||||||||||||
45 | David PěničkaDavid Pěnička | 01 | Atletika Zábřeh, z. s. | 22 | DNS | ||||||||||||||
48 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 90 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 21 | DNS | ||||||||||||||
1 | 15 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 4:11.39 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 20 | 4:12.39 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 20 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 4:15.89 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 38 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 4:16.83 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 37 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 4:19.71 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 17 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 4:29.07 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 49 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 4:35.62 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 39 | Adam SzymanikAdam Szymanik | 96 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 4:36.35 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 47 | Aleš KociánAleš Kocián | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 11 | 4:36.88 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 25 | Marek TreteraMarek Tretera | 80 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 14 | 4:41.81 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 24 | Krystian ZahrajKrystian Zahraj | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 13 | 4:42.48 | |||||||||||||
12 | 30 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 8 | 4:49.95 | |||||||||||||
13 | 29 | Martin KadalaMartin Kadala | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16 | 5:01.22 | |||||||||||||
14 | 27 | Filip SzymanikFilip Szymanik | 94 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 15 | 5:04.90 | |||||||||||||
15 | 3 | Petr ŠkrobákPetr Škrobák | 72 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 19 | 5:42.11 | |||||||||||||
16 | 19 | Jozef HrubčoJozef Hrubčo | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 17 | 5:50.88 | |||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 5:00.02 | 11.00 | ||||||||||||
MS | 35 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 5:09.03 | |||||||||||||
3 | 33 | Radka UvizlováRadka Uvizlová | 84 | AK Šternberk z.s. | 2 | 5:21.72 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 41 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 5:24.68 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 32 | Julie ŠuškováJulie Šušková | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 5:27.14 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 11 | Lucie KalafutováLucie Kalafutová | 83 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 4 | 5:37.90 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 18 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice, z.s. | 6 | 5:40.42 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 12 | Dominika ŠindelkováDominika Šindelková | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 5:50.72 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
47 | Nikola Salamon JosefiNikola Salamon Josefi | 87 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 10 | DNS | ||||||||||||||
24 | Vendula PavlíkováVendula Pavlíková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 29 | Zuzana KročováZuzana Kročová | 77 | SK Hranice, z.s. | 8 | 11:30.81 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 40 | Aneta JedličkováAneta Jedličková | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11:39.00 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 22 | Veronika BednarskáVeronika Bednarská | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 11:40.97 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 33 | Ivana KlímováIvana Klímová | 87 | ATLETIKA Polička, spolek | 2 | 11:47.98 | |||||||||||||
5 | 11 | Lucie KalafutováLucie Kalafutová | 83 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 6 | 12:20.27 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 18 | Iva PodjuklováIva Podjuklová | 74 | SK Hranice, z.s. | 9 | 12:21.77 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 25 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 12:47.70 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 27 | Hana TovaryšováHana Tovaryšová | 61 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 15:45.65 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
10000 m - Muži
(so, 30.6.2018 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 19 | 34:45.96 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 51 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Šternberk z.s. | 3 | 34:46.60 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 12 | Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek | 95 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 34:58.16 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 10 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 35:02.29 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 39 | Adam SzymanikAdam Szymanik | 96 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 11 | 35:06.49 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 49 | Marek ProcházkaMarek Procházka | 74 | TJ Šumperk, z.s. | 18 | 35:28.47 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 30 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 16 | 35:47.97 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 25 | Marek TreteraMarek Tretera | 80 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 14 | 36:27.15 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 47 | Aleš KociánAleš Kocián | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 5 | 36:30.63 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 37 | Marek BeňaMarek Beňa | 76 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 36:40.35 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 38 | Václav BednarskýVáclav Bednarský | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 36:52.06 | |||||||||||||
12 | 11 | Daniel RaškaDaniel Raška | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 36:57.39 | |||||||||||||
13 | 24 | Krystian ZahrajKrystian Zahraj | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 15 | 37:00.29 | |||||||||||||
14 | 35 | Jan JakubíčekJan Jakubíček | 96 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 20 | 38:58.57 | |||||||||||||
15 | 30 | Petr ŠkrobákPetr Škrobák | 01 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 13 | 39:22.77 | |||||||||||||
16 | 20 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 40:03.44 | |||||||||||||
17 | 27 | Filip SzymanikFilip Szymanik | 94 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 40:21.08 | |||||||||||||
18 | 43 | Jiří KoniecznyJiří Konieczny | 63 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 42:14.40 | |||||||||||||
19 | 19 | Jozef HrubčoJozef Hrubčo | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 4 | 43:40.71 | |||||||||||||
20 | 3 | Petr ŠkrobákPetr Škrobák | 72 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 17 | 44:46.50 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 10:45) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena TomkováHelena Tomková | 92 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 14.29 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 14.97 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michaela HynčicováMichaela Hynčicová | 86 | SK Hranice, z.s. | 6 | 15.73 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 15.92 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 16.53 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 10:45) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 15.79 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 16.48 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 16.49 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Veronika ČejnováVeronika Čejnová | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 16.77 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 17.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 10:45) official | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 16.30 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 17.04 | ||||||||||||||
3 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 18.52 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena TomkováHelena Tomková | 92 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 14.29 | 11.00 | |||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 14.97 | 9.00 | |||
3 | Michaela HynčicováMichaela Hynčicová | 86 | SK Hranice, z.s. | 6 | 15.73 | 8.00 | |||
4 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 15.79 | 7.00 | |||
5 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 15.92 | 6.00 | |||
6 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 16.30 | 5.00 | |||
7 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 16.48 | 4.00 | |||
8 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 16.49 | 3.00 | |||
9 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 16.53 | 2.00 | |||
10 | Veronika ČejnováVeronika Čejnová | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 16.77 | 1.00 | |||
11 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 17.04 | ||||
12 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 17.96 | ||||
13 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 18.52 | ||||
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 10:55) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 15.51 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vít HromekVít Hromek | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 16.31 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 2 | 16.76 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Adam OravaAdam Orava | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 16.78 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 17.24 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 10:55) official | Vítr: +5.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 16.63 | 8.00 | |||||||||||||
2 | 49 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 17.96 | 4.00 | ||||||||||||
3 | Petr HavránekPetr Havránek | 84 | SK Hranice, z.s. | 2 | 20.00 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Martin CeltaMartin Celta | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 20.95 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 30.6.2018 - 10:55) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan MacuraJan Macura | 89 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
1 | Zbyněk ČechZbyněk Čech | 83 | SK Hranice, z.s. | 2 | 18.88 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Theo BébarTheo Bébar | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.21 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 15.51 | 11.00 | |||
2 | Vít HromekVít Hromek | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 16.31 | 9.00 | |||
3 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 16.63 | 8.00 | |||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 2 | 16.76 | 7.00 | |||
5 | Adam OravaAdam Orava | 98 | SK Hranice, z.s. | 5 | 16.78 | 6.00 | |||
6 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 17.24 | 5.00 | |||
7 | 49 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 17.96 | 4.00 | ||
8 | Zbyněk ČechZbyněk Čech | 83 | SK Hranice, z.s. | 2 | 18.88 | 3.00 | |||
9 | Petr HavránekPetr Havránek | 84 | SK Hranice, z.s. | 2 | 20.00 | 2.00 | |||
10 | Martin CeltaMartin Celta | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 20.95 | 1.00 | |||
11 | Theo BébarTheo Bébar | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 23.21 | ||||
Jan MacuraJan Macura | 89 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | DNS | |||||
Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNF |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNF | |||||||||||||||
1 | 51 | Bronislav KhýrBronislav Khýr | 75 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 58.65 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 49 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 59.70 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 59.78 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 61.78 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 62.31 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít HromekVít Hromek | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 63.63 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 15 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 63.98 | 4.00 | ||||||||||||
3 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 64.30 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 64.54 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Petr HavránekPetr Havránek | 84 | SK Hranice, z.s. | 2 | 71.87 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Bronislav KhýrBronislav Khýr | 75 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 58.65 | 11.00 | ||
2 | 49 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 59.70 | 9.00 | ||
3 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 59.78 | 8.00 | |||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 61.78 | 7.00 | |||
5 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 62.31 | 6.00 | |||
6 | Vít HromekVít Hromek | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 63.63 | 5.00 | |||
7 | 15 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 63.98 | 4.00 | ||
8 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 64.30 | 3.00 | |||
9 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 64.54 | 2.00 | |||
10 | Petr HavránekPetr Havránek | 84 | SK Hranice, z.s. | 2 | 71.87 | 1.00 | |||
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNF |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 69.13 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 72.46 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 73.67 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 73.69 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | 43 | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 74.10 | 6.00 | ||||||||||||
2 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 77.32 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 78.23 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 69.13 | 11.00 | |||
2 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 72.46 | 9.00 | |||
3 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 73.67 | 8.00 | |||
4 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 73.69 | 7.00 | |||
5 | 43 | Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 74.10 | 6.00 | ||
6 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | 77.32 | 5.00 | |||
7 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 78.23 | 4.00 | |||
Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 30.6.2018 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava | SK Hranice, z.s. | 5 | 3:35.56 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 3:36.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 3:41.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr | AK Šternberk z.s. | 6 | 3:45.83 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 32 | Zecha, Velička, Přeček, Suchánek Zecha, Velička, Přeček, Suchánek | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 3:50.55 | 4.00 | |||||||||||||
6 | 30 | Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 1 | 4:21.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Hurta, Khýr, Tomica, Ředina Hurta, Khýr, Tomica, Ředina | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 3:47.30 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 3:48.03 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Valach, Jarošek, Celta, Šubík Valach, Jarošek, Celta, Šubík | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 3:57.60 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Belfín, Hradil, Gogela, Winkler Belfín, Hradil, Gogela, Winkler | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 4:01.67 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | 15 | Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 4:01.82 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Hromek, Hromek, Bartoň, Soják Hromek, Hromek, Bartoň, Soják | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 4:04.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava Skřivánek, Vávra, Koutný, Orava | SK Hranice, z.s. | 5 | 3:35.56 | 11.00 | |||
2 | Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 3:36.24 | 9.00 | ||||
3 | Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec Drštička, Plško, Váverka, Vandrovec | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 3:41.65 | 8.00 | ||||
4 | Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr Lenhart, Haltmar, Janošík, Grégr | AK Šternberk z.s. | 6 | 3:45.83 | 7.00 | ||||
5 | 49 | Hurta, Khýr, Tomica, Ředina Hurta, Khýr, Tomica, Ředina | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 3:47.30 | 6.00 | |||
6 | Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek Slouka, Měřínský, Dluhoš, Říhošek | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 3:48.03 | 5.00 | ||||
7 | 32 | Zecha, Velička, Přeček, Suchánek Zecha, Velička, Přeček, Suchánek | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2 | 3:50.55 | 4.00 | |||
8 | Valach, Jarošek, Celta, Šubík Valach, Jarošek, Celta, Šubík | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 3:57.60 | 3.00 | ||||
9 | Belfín, Hradil, Gogela, Winkler Belfín, Hradil, Gogela, Winkler | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 4:01.67 | 2.00 | ||||
10 | 15 | Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj Broda, Szymanik, Szymanik, Zahraj | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 4:01.82 | 1.00 | |||
11 | Hromek, Hromek, Bartoň, Soják Hromek, Hromek, Bartoň, Soják | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 4:04.15 | |||||
12 | 30 | Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera Škrobák, Kocián, Hrubčo, Tretera | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 1 | 4:21.85 |
4 x 400 m - Ženy
(so, 30.6.2018 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Dostálová, Svobodová, Podjuklová, Úlehlová Dostálová, Svobodová, Podjuklová, Úlehlová | SK Hranice, z.s. | 4 | 4:23.55 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 27 | Trundová, Trundová, Drimajová, Drásalová Trundová, Trundová, Drimajová, Drásalová | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 4:23.83 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 51 | Gieselová, Maksová, Hájková, Schubertová Gieselová, Maksová, Hájková, Schubertová | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 4:30.43 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Červená, Uvizlová, Grégrová, Kučerová Červená, Uvizlová, Grégrová, Kučerová | AK Šternberk z.s. | 3 | 4:38.75 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 39 | Michopulu, Bierská, Sobčíková, Zotyková Michopulu, Bierská, Sobčíková, Zotyková | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 4:39.98 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Wagnerová, Jarošková, Glučová, Picmausová Wagnerová, Jarošková, Glučová, Picmausová | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 4:47.75 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.99 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 3 | DNS | ------xooxoxo | |||||||||||||||
Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
85 | 7 | NM | --oooxooooxxx | |||||||||||||||
1 |
Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | 19 | 1.87 | ------xooxoxo | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 17 | 1.84 | --oooxooooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s. |
82 | 11 | 1.81 | ----oo-xxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. |
81 | 1 | 1.78 | --oxooxxoxxo- | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 14 | 1.75 | ---oxooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 18 | 1.75 | ----oxxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 15 | 1.70 | --oxoxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8= |
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
84 | 16 | 1.65 | --ooxxx | 2.50 | |||||||||||||
8= |
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 13 | 1.65 | --ooxxx | 2.50 | |||||||||||||
10 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 5 | 1.65 | --oxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 1.65 | -xxooxxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 12 | 1.60 | -ooxxx | ||||||||||||||
12= |
Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 8 | 1.60 | -ooxxx | ||||||||||||||
14 | 45 |
David PěničkaDavid Pěnička
Atletika Zábřeh, z. s. |
01 | 4 | 1.60 | xoooxxx | |||||||||||||
15 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 2 | 1.60 | oxoxoxxx | ||||||||||||||
16 |
Pavel GrejtákPavel Grejták
SKM Valašské Meziříčí |
02 | 6 | 1.60 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 9 | 1.55 | -oxxx | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.351.401.451.501.541.571.601.631.661.681.70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 18 | 1.68 | --xooxoooxxoxxoxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 17 | 1.63 | ---oxxooxxooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. |
99 | 15 | 1.60 | --ooooxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 13 | 1.57 | --ooxooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 7 | 1.57 | ooooxoxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 14 | 1.57 | oxooxoxoxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 12 | 1.54 | oxoxoxxoxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 10 | 1.50 | ooooxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 9 | 1.50 | oooxoxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 16 | 1.50 | --xoxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 8 | 1.50 | --xoxxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 11 | 1.45 | -ooxxx | ||||||||||||||
13 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
00 | 6 | 1.40 | oo-x | ||||||||||||||
MS |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 3 | 1.40 | xooxxx | ||||||||||||||
15= |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 2 | 1.40 | oxoxxx | ||||||||||||||
15= |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 5 | 1.40 | oxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 4 | 1.40 | oxxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Markéta SikorováMarkéta Sikorová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 1 | 1.35 | xoxxx | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.602.803.003.203.403.503.603.704.30 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 10 | NM | -----xxo-xxoxxx | |||||||||||||||
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5 | DNS | ---xoxooxxx | |||||||||||||||
Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk, z.s. |
97 | 2 | NM | ---xxooo | |||||||||||||||
1 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 11 | 3.70 | -----xxo-xxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2= |
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. |
81 | 8 | 3.50 | ---xoxooxxx | 8.50 | |||||||||||||
2= |
Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s. |
93 | 9 | 3.50 | ---xxooo | 8.50 | |||||||||||||
4 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
Atletický klub Bohumín, z.s. |
01 | 7 | 3.40 | -ooooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 6 | 3.40 | ooxoxooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 4 | 3.00 | ooxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s. |
59 | 3 | 2.80 | oxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1 | 2.80 | xxoxoxxx | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.20 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 7 | 3.00 | ----o-o-oxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 6 | 2.80 | --ooxxooxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice, z.s. |
73 | 5 | 2.60 | ---oxxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 4 | 2.40 | -oxooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 1 | 2.20 | oxoxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s. |
03 | 3 | 2.00 | oxxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 1.80 | oxxx | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan MacuraJan Macura
Atletický klub Bohumín, z.s. |
89 | 7 | DNS | 6,76 +3.5 | 6,60 +2.9 | 6,60 +3.5 | 6,76 | - | 6,53 +3.7 | 6,62 +4.0 | |||||||||
Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 9 | NM | 5,97 +2.2 | 6,26 +5.5 | 5,77 +4.5 | 6,26 | 5,67 +3.5 | 5,90 +3.2 | - | |||||||||
1 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 25 | 6.76 +3.5 m/s | 6,76 +3.5 | 6,60 +2.9 | 6,60 +3.5 | 6,76 | - | 6,53 +3.7 | 6,62 +4.0 | 11.00 | |||||||
2 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 24 | 6.26 +5.5 m/s | 5,97 +2.2 | 6,26 +5.5 | 5,77 +4.5 | 6,26 | 5,67 +3.5 | 5,90 +3.2 | - | 9.00 | |||||||
3 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 14 | 6.20 +2.3 m/s | 5,95 +3.8 | 5,66 +5.2 | 5,60 +5.3 | 5,95 | 5,79 +3.0 | 6,20 +2.3 | - | 8.00 | |||||||
4 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
84 | 17 | 5.99 +3.5 m/s | x | 5,98 +4.7 | x | 5,98 | x | 5,99 +3.5 | 5,93 +3.5 | 7.00 | |||||||
5 |
Vít VrbkaVít Vrbka
SK Hranice, z.s. |
91 | 21 | 5.94 +3.8 m/s | 5,60 +2.2 | 5,84 +4.4 | 5,78 +3.2 | 5,84 | 5,89 +3.6 | 5,84 +5.5 | 5,94 +3.8 | 6.00 | |||||||
6 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 15 | 5.83 +3.0 m/s | 5.51 +1.6 m/s | 5,51 +1.6 | 5,81 +2.6 | - | 5,81 | 5,83 +3.0 | - | - | 5.00 | ||||||
7 |
Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | 20 | 5.80 +4.0 m/s | 5.72 +1.7 m/s | 5,41 +1.7 | 5,80 +4.0 | x | 5,80 | 5,72 +1.7 | x | x | 4.00 | ||||||
8 |
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ Šumperk, z.s. |
01 | 12 | 5.76 +1.7 m/s | 5,76 +1.7 | 5,57 +3.4 | x | 5,76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
00 | 5 | 5.75 +3.8 m/s | 5,73 +3.7 | 5,75 +3.8 | 5,53 +3.0 | 5,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 22 | 5.74 +4.1 m/s | 5.69 +1.4 m/s | 5,69 +1.4 | 5,45 +3.6 | 5,74 +4.1 | 5,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
MS |
Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s. |
93 | 11 | 5.67 +3.8 m/s | 5,11 +3.7 | 5,25 +5.4 | 5,67 +3.8 | 5,67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 16 | 5.60 +4.7 m/s | 5,16 +2.6 | 5,57 +4.0 | 5,60 +4.7 | 5,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Daniel SojákDaniel Soják
TJ Šumperk, z.s. |
97 | 4 | 5.60 +2.2 m/s | 5,60 +2.2 | 4,40 +5.4 | 5,05 +4.7 | 5,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 19 | 5.52 +4.9 m/s | 5,39 +3.9 | 5,52 +4.9 | - | 5,52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk, z.s. |
97 | 2 | 5.47 +2.3 m/s | 5,47 +2.3 | 5,44 +2.5 | - | 5,47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 10 | 5.44 +4.9 m/s | 5,21 +4.6 | 5,44 +4.9 | x | 5,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3 | 5.35 +4.0 m/s | 5,35 +4.0 | 4,96 +3.2 | 5,33 +3.4 | 5,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 18 | 5.28 +3.1 m/s | 5,28 +3.1 | x | - | 5,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 6 | 5.18 +4.7 m/s | x | 5,12 +4.0 | 5,18 +4.7 | 5,18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 | 20 |
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 13 | 5.16 +1.7 m/s | 5,16 +1.7 | 5,09 +4.4 | 5,13 +2.1 | 5,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
21 |
David SuchánekDavid Suchánek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
98 | 8 | 5.11 +4.3 m/s | 4.88 +1.6 m/s | 4,88 +1.6 | 5,11 +4.3 | - | 5,11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
22 |
René GolasowskiRené Golasowski
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
03 | 1 | 5.05 +3.7 m/s | x | 5,05 +3.7 | x | 5,05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 23 | 4.35 +4.1 m/s | 2,89 +3.1 | x | 4,35 +4.1 | 4,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 5 | DNS | 5,13 +2.0 | 5,56 +5.2 | 5,19 +3.8 | 5,56 | 5,24 +3.9 | - | - | |||||||||
Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 2 | DNS | 5,19 +4.2 | 5,05 +3.8 | x | 5,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 |
Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
92 | 16 | 5.56 +5.2 m/s | 5.13 +2.0 m/s | 5,13 +2.0 | 5,56 +5.2 | 5,19 +3.8 | 5,56 | 5,24 +3.9 | - | - | 11.00 | ||||||
2 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 9 | 5.19 +4.2 m/s | 5,19 +4.2 | 5,05 +3.8 | x | 5,19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 14 | 5.16 +3.9 m/s | 5.05 +1.9 m/s | 5,03 +4.3 | 4,95 +4.6 | 5,16 +3.9 | 5,16 | 5,14 +2.1 | 5,05 +1.9 | 4,07 +3.0 | 8.00 | ||||||
4 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 8 | 5.13 +5.0 m/s | 5,07 +3.4 | x | 5,07 +3.7 | 5,07 | 5,13 +5.0 | x | 4,82 +2.3 | 7.00 | |||||||
5 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 11 | 5.13 +3.8 m/s | 4,77 +3.6 | 4,94 +2.3 | 4,86 +3.5 | 4,94 | - | x | 5,13 +3.8 | 6.00 | |||||||
6 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 15 | 5.05 +1.8 m/s | 4,66 +2.7 | 4,84 +3.2 | 5,05 +1.8 | 5,05 | - | - | - | 5.00 | |||||||
7 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 3 | 5.04 +1.0 m/s | x | 5,04 +1.0 | x | 5,04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 13 | 4.90 +4.8 m/s | x | x | 4,90 +4.8 | 4,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 4 | 4.87 +3.2 m/s | 4,10 +3.7 | 4,87 +3.2 | 4,50 +3.6 | 4,87 | 4,50 +3.0 | 4,37 +2.4 | 3,91 +4.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 12 | 4.81 +3.4 m/s | 4.74 +1.8 m/s | 4,81 +3.4 | 4,63 +1.3 | 4,74 +1.8 | 4,81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. |
99 | 6 | 4.79 +3.2 m/s | 4.48 +1.5 m/s | 4,79 +3.2 | 4,48 +1.5 | 4,50 +2.4 | 4,79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 |
Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 10 | 4.72 +3.4 m/s | 4.60 +1.2 m/s | x | 4,60 +1.2 | 4,72 +3.4 | 4,72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 7 | 4.71 +3.6 m/s | 4,71 +3.6 | 4,57 +2.4 | 4,20 +3.6 | 4,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1 | 4.53 +4.1 m/s | 4,41 +4.0 | 4,53 +4.1 | 4,42 +3.2 | 4,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s. |
82 | NM | 13,92 +3.0 | 14,23 +6.7 | 14,03 +2.7 | 14,23 | 14,28 +6.3 | 14,00 +3.8 | 14,04 +3.5 | ||||||||||
1 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 14.28 +6.3 m/s | 13,92 +3.0 | 14,23 +6.7 | 14,03 +2.7 | 14,23 | 14,28 +6.3 | 14,00 +3.8 | 14,04 +3.5 | 11.00 | ||||||||
2 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 12.42 +5.3 m/s | 11,91 +2.2 | 11,93 +2.6 | x | 11,93 | 12,38 +6.5 | 12,42 +5.3 | x | 9.00 | ||||||||
3 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 12.18 +2.7 m/s | 11,76 +3.3 | 11,76 +6.7 | 12,18 +2.7 | 12,18 | 12,15 +4.0 | x | x | 8.00 | ||||||||
4 |
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. |
81 | 12.13 +5.6 m/s | - | 11,45 +4.3 | - | 11,45 | 11,76 +5.1 | 12,13 +5.6 | - | 7.00 | ||||||||
5 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
84 | 12.02 +2.5 m/s | 11,83 +3.9 | 11,91 +3.1 | 12,02 +2.5 | 12,02 | 12,01 +4.0 | x | x | 6.00 | ||||||||
6 |
Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 11.93 +3.7 m/s | 11,70 +3.3 | 11,93 +3.7 | 11,38 +3.2 | 11,93 | 11,69 +4.7 | 11,60 +5.7 | x | 5.00 | ||||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 11 | 11.31 +4.6 m/s | x | 10,71 +4.6 | 11,16 +4.7 | 11,16 | 11,00 +3.5 | 10,87 +2.9 | 11,31 +4.6 | 11.00 | |||||||
2 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 10 | 10.93 +5.1 m/s | 10,83 +5.9 | 10,62 +4.8 | 10,78 +3.7 | 10,83 | 10,67 +3.3 | 10,90 +3.0 | 10,93 +5.1 | 9.00 | |||||||
3 |
Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
92 | 6 | 10.89 +6.0 m/s | 10,89 +6.0 | 10,57 +6.4 | - | 10,89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 8 | 10.60 +4.6 m/s | 10,25 +3.0 | 10,60 +4.6 | x | 10,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 9 | 10.60 +5.7 m/s | 10,60 +5.7 | 10,04 +5.2 | - | 10,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 12 | 10.58 +6.0 m/s | 10,58 +6.0 | x | x | 10,58 | x | 10,55 +4.3 | x | 5.00 | |||||||
7 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 4 | 10.46 +4.0 m/s | 10,21 +3.4 | 10,18 +2.4 | 10,03 +3.6 | 10,21 | 10,38 +4.9 | 10,46 +4.0 | x | 4.00 | |||||||
MS |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 7 | 10.43 +1.9 m/s | 10,15 +3.3 | 10,23 +4.3 | 10,43 +1.9 | 10,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. |
99 | 1 | 10.18 +4.8 m/s | 09.90 +1.7 m/s | 10,14 +5.5 | 10,11 +5.3 | x | 10,14 | 10,18 +4.8 | 09,93 +2.5 | 09,90 +1.7 | 3.00 | ||||||
10 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
00 | 5 | 10.11 +2.6 m/s | x | 10,11 +2.6 | x | 10,11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
MS |
Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 2 | 09.87 +5.3 m/s | 09.85 +1.9 m/s | 09,87 +5.3 | 09,59 +2.9 | 09,85 +1.9 | 09,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS |
Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 3 | 09.38 +2.1 m/s | x | x | 09,38 +2.1 | 09,38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 1 | 10.57 | 09,74 | 10,57 | 09,73 | 10,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
97 | 10 | 12.23 | 12,23 | 11,91 | x | 12,23 | 11,88 | 12,05 | 11,90 | 11.00 | |||||||
2 |
Lucie KrálováLucie Králová
SK Hranice, z.s. |
02 | 9 | 10.87 | 10,57 | 10,61 | 10,42 | 10,61 | 10,79 | 10,52 | 10,87 | 9.00 | |||||||
3 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
SK Hranice, z.s. |
84 | 8 | 10.59 | x | 10,06 | 10,50 | 10,50 | 10,59 | 10,27 | 10,18 | 8.00 | |||||||
4 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 5 | 10.48 | 10,48 | 09,92 | x | 10,48 | 10,27 | x | 10,45 | 7.00 | |||||||
5 |
Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 6 | 10.08 | 08,56 | 09,01 | x | 09,01 | 09,43 | 09,76 | 10,08 | 6.00 | |||||||
6 |
Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
98 | 7 | 09.93 | 08,24 | 09,93 | 09,83 | 09,93 | 08,17 | 09,13 | 09,38 | 5.00 | |||||||
7 |
Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
71 | 3 | 09.53 | 09,30 | 09,53 | x | 09,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 2 | 09.07 | 07,68 | 09,07 | x | 09,07 | x | x | 08,76 | 3.00 | |||||||
9 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 4 | 08.91 | 08,79 | x | x | 08,79 | 08,62 | x | 08,91 | 2.00 | |||||||
MS |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SK Hranice, z.s. |
03 | 1 | 11.87 | 11,87 | x | x | 11,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 13 | DNS | 12,91 | 12,96 | 12,87 | 12,96 | 13,23 | 13,09 | x | |||||||||
1 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 12 | 13.23 | 12,91 | 12,96 | 12,87 | 12,96 | 13,23 | 13,09 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 11 | 12.14 | x | 11,81 | 11,93 | 11,93 | 11,92 | 12,02 | 12,14 | 9.00 | |||||||
3 |
Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 10 | 11.77 | 11,43 | x | 10,63 | 11,43 | x | 11,77 | x | 8.00 | |||||||
4 |
Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s. |
71 | 9 | 11.47 | 09,26 | x | x | 09,26 | 11,34 | 11,47 | 11,27 | 7.00 | |||||||
5 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 8 | 10.90 | 10,04 | x | 10,90 | 10,90 | x | x | 10,81 | 6.00 | |||||||
6 |
Jiří SalamonJiří Salamon
Atletický klub Bohumín, z.s. |
83 | 7 | 10.84 | x | 10,57 | 10,54 | 10,57 | 10,67 | x | 10,84 | 5.00 | |||||||
7 |
Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s. |
01 | 6 | 10.39 | 09,34 | 10,20 | 10,39 | 10,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | 4 | 10.12 | 09,83 | 09,79 | 10,12 | 10,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Haví... |
89 | 5 | 09.88 | 09,46 | 09,88 | 09,36 | 09,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
65 | 2 | 09.73 | 09,19 | 09,73 | 09,43 | 09,73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s. |
02 | 3 | 09.46 | 09,46 | 08,91 | 09,23 | 09,46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
61 | 1 | 08.02 | 08,02 | 07,90 | x | 08,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
97 | 15 | 36.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
SK Hranice, z.s. |
84 | 13 | 33.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 11 | 30.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
71 | 12 | 27.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 9 | 25.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SK Hranice, z.s. |
03 | 14 | 24.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
75 | 7 | 24.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
98 | 10 | 23.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
MS |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 6 | 20.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s. |
97 | 1 | 20.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
11 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 8 | 19.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
12 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
03 | 4 | 18.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Pavlína KvasničkováPavlína Kvasničková
Atletický klub Emila Zátopk... |
74 | 2 | 15.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 12 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 13 | 38.63 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s. |
71 | 11 | 37.57 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s. |
01 | 9 | 34.36 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jiří SalamonJiří Salamon
Atletický klub Bohumín, z.s. |
83 | 10 | 34.28 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s. |
93 | 8 | 32.92 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 7 | 32.07 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
65 | 4 | 27.49 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 2 | 27.46 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s. |
02 | 5 | 26.70 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Haví... |
89 | 3 | 25.26 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
61 | 1 | 23.65 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
SK Hranice, z.s. |
84 | 10 | 53.14 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 8 | 31.48 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 9 | 29.67 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s. |
97 | 7 | 26.18 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 2 | 25.44 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
71 | 4 | 24.98 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
97 | 6 | 24.89 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Lucie KrálováLucie Králová
SK Hranice, z.s. |
02 | 5 | 24.19 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
98 | 3 | 21.69 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s. |
82 | 1 | 20.40 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 11 | 44.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s. |
02 | 10 | 39.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s. |
71 | 9 | 39.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s. |
62 | 8 | 38.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s. |
01 | 7 | 36.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | 6 | 33.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 5 | 32.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 3 | 31.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 4 | 30.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
61 | 1 | 28.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
65 | 2 | 21.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie KrálováLucie Králová
SK Hranice, z.s. |
02 | 12 | 36.83 | 31,75 | 31,60 | 31,43 | 31,75 | 35,03 | 36,83 | 34,65 | 9.00 | ||||||||
1 |
Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba z.s. |
93 | 4 | 36.83 | 36,00 | 36,83 | 34,81 | 36,83 | 34,81 | x | x | 11.00 | |||||||
2 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 14 | 35.06 | 30,96 | 33,08 | 32,15 | 33,08 | 35,06 | 33,32 | 33,16 | 8.00 | |||||||
3 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
75 | 15 | 34.98 | 34,98 | 30,16 | 33,11 | 34,98 | 30,95 | x | x | 7.00 | |||||||
4 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 13 | 34.35 | 33,63 | 34,35 | 30,06 | 34,35 | 32,93 | - | - | 6.00 | |||||||
5 |
Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s. |
97 | 11 | 33.60 | 33,60 | x | 31,77 | 33,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
6 |
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 2 | 28.83 | x | 27,75 | x | 27,75 | 26,74 | 25,17 | 28,83 | 4.00 | |||||||
MS |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 27.23 | 25,74 | 27,23 | 24,49 | 27,23 | 24,48 | 21,45 | 22,07 | |||||||||
8 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 6 | 27.20 | x | 26,50 | 27,20 | 27,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Pavlína KvasničkováPavlína Kvasničková
Atletický klub Emila Zátopk... |
74 | 7 | 26.76 | 24,65 | 26,76 | x | 26,76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 9 | 26.01 | 26,01 | 24,02 | 20,36 | 26,01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 23.39 | 19,36 | 22,94 | 23,39 | 23,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Eliška HegrováEliška Hegrová
TJ Šumperk, z.s. |
98 | 10 | 22.64 | 22,64 | 20,84 | 21,61 | 22,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Lenka JaroškováLenka Jarošková
Atletický klub Bohumín, z.s. |
00 | 8 | 22.42 | 22,42 | 21,67 | - | 22,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Vanda ŠtůskováVanda Štůsková
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
00 | 5 | 21.63 | 20,96 | 21,63 | 21,35 | 21,63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr HavránekPetr Havránek
SK Hranice, z.s. |
84 | 2 | DNS | 53,33 | 55,90 | 59,15 | 59,15 | 57,15 | 57,59 | 58,45 | |||||||||
Lukáš SvozilLukáš Svozil
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 12 | DNS | 48,15 | 50,20 | 50,24 | 50,24 | 49,53 | 51,08 | 47,59 | |||||||||
1 |
Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 13 | 59.15 | 53,33 | 55,90 | 59,15 | 59,15 | 57,15 | 57,59 | 58,45 | 11.00 | |||||||
2 |
Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s. |
82 | 11 | 51.08 | 48,15 | 50,20 | 50,24 | 50,24 | 49,53 | 51,08 | 47,59 | 9.00 | |||||||
3 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | 9 | 51.02 | 50,31 | 47,87 | 45,33 | 50,31 | 46,92 | 48,22 | 51,02 | 8.00 | |||||||
4 |
Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s. |
93 | 10 | 49.79 | 45,92 | 45,61 | x | 45,92 | 49,79 | 49,30 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 6 | 46.75 | 36,79 | 36,70 | 46,75 | 46,75 | 42,54 | 42,65 | x | 6.00 | |||||||
6 |
Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
01 | 8 | 46.48 | 43,53 | 42,83 | 45,38 | 45,38 | 42,78 | 46,00 | 46,48 | 5.00 | |||||||
7 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 7 | 42.39 | x | 39,36 | 40,87 | 40,87 | 42,39 | x | 39,33 | 4.00 | |||||||
8 |
Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
89 | 5 | 39.65 | 27,12 | 36,94 | 39,22 | 39,22 | 38,47 | 39,65 | 38,38 | 3.00 | |||||||
9 |
Daniel SojákDaniel Soják
TJ Šumperk, z.s. |
97 | 1 | 28.12 | 25,63 | 28,12 | - | 28,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 19 |
Jozef HrubčoJozef Hrubčo
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
82 | 3 | 26.62 | 26,62 | 24,01 | 26,61 | 26,62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 47 |
Aleš KociánAleš Kocián
Atletický oddíl SVČ Rožnov ... |
82 | 4 | 24.03 | x | 24,03 | x | 24,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 13 závodníků |
10 km chůze - Muži
(so, 30.6.2018 - 09:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav KolářRostislav Kolář | 87 | SK Hranice, z.s. | 00:00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan PolášekJan Polášek | 80 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 00:00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 00:00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 17 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 00:00 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba | 57 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 00:00 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |