3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D
Hranice (30. 6. 2018)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.99 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 3 | DNS | ------xooxoxo | |||||||||||||||
Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
85 | 7 | NM | --oooxooooxxx | |||||||||||||||
1 |
Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | 19 | 1.87 | ------xooxoxo | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 17 | 1.84 | --oooxooooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s. |
82 | 11 | 1.81 | ----oo-xxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. |
81 | 1 | 1.78 | --oxooxxoxxo- | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 14 | 1.75 | ---oxooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 18 | 1.75 | ----oxxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 15 | 1.70 | --oxoxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8= |
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
84 | 16 | 1.65 | --ooxxx | 2.50 | |||||||||||||
8= |
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 13 | 1.65 | --ooxxx | 2.50 | |||||||||||||
10 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 5 | 1.65 | --oxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 1.65 | -xxooxxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 12 | 1.60 | -ooxxx | ||||||||||||||
12= |
Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 8 | 1.60 | -ooxxx | ||||||||||||||
14 | 45 |
David PěničkaDavid Pěnička
Atletika Zábřeh, z. s. |
01 | 4 | 1.60 | xoooxxx | |||||||||||||
15 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 2 | 1.60 | oxoxoxxx | ||||||||||||||
16 |
Pavel GrejtákPavel Grejták
SKM Valašské Meziříčí |
02 | 6 | 1.60 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 9 | 1.55 | -oxxx | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.6.2018 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.351.401.451.501.541.571.601.631.661.681.70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 18 | 1.68 | --xooxoooxxoxxoxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 17 | 1.63 | ---oxxooxxooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. |
99 | 15 | 1.60 | --ooooxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 13 | 1.57 | --ooxooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 7 | 1.57 | ooooxoxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 14 | 1.57 | oxooxoxoxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 12 | 1.54 | oxoxoxxoxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 10 | 1.50 | ooooxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 9 | 1.50 | oooxoxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 16 | 1.50 | --xoxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 8 | 1.50 | --xoxxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 11 | 1.45 | -ooxxx | ||||||||||||||
13 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
00 | 6 | 1.40 | oo-x | ||||||||||||||
MS |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
01 | 3 | 1.40 | xooxxx | ||||||||||||||
15= |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 2 | 1.40 | oxoxxx | ||||||||||||||
15= |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 5 | 1.40 | oxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 4 | 1.40 | oxxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Markéta SikorováMarkéta Sikorová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 1 | 1.35 | xoxxx | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |