výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Chebu

Cheb (4. 9. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 17:45) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kim CollinsKim Collins 76 SKNSKN 4 06.80
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.18
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.26
4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.30
5 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.49
Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CANCAN 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 17:45) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 07.33
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.39
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.48
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.81
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 4.9.2018 - 17:55) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.85
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.86
3 13 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.17
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.34
5 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.44
6 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.61
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 4.9.2018 - 17:15) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.29
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.05
3 Sebastián SrnkaSebastián Srnka 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.93
4 Lukáš KubinčanLukáš Kubinčan 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 10.94
5 David BlahoutDavid Blahout 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.21
6 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 11.29
7 Lukáš BenediktLukáš Benedikt 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.47
8 Jiří ZýkaJiří Zýka 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 4.9.2018 - 17:20) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.17
2 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.22
3 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.31
4 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.42
5 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.69
6 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.03
7 Nikola MusilováNikola Musilová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.38
8 Adéla SkalováAdéla Skalová 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.17
Celkem 8 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 19:40) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CANCAN 5 15.73
2 Kim CollinsKim Collins 76 SKNSKN 6 16.43
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.63
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 17.09
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17.49
6 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 19:40) unofficial Vítr: -1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 17.22
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 17.39
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 17.53
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 18.11
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.17
Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DNS
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 19:55) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 18.30
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.69
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.86
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 19.42
5 8 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.49
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 19.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 19:55) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 19.40
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.41
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.94
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 20.94
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CANCAN 6 33.23
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 33.61
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 33.76
Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 34.63
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.75
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 36.64
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 36.65
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 37.68
6 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 38.30
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 18:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 39.05
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.15
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.72
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 42.55
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 18:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 41.27
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 41.41
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 41.42
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.93
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 44.98
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.04
Celkem 6 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 4.9.2018 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Ajee WilsonAjee Wilson 94 USAUSA 1:26.14
2 13 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 1:32.60
3 14 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33.13
4 17 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 1:36.73
5 18 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:37.54
6 29 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:40.21
7 19 Zoe FlamanZoe Flaman 02 CANCAN 1:45.80
8 12 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:46.03
8 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 9 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (út, 4.9.2018 - 19:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.06
2 7 Drew HunterDrew Hunter 97 USAUSA 2:22.33
3 15 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:31.64
4 14 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:39.10
5 17 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 2:39.16
6 20 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 2:39.35
7 9 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:40.39
8 19 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:41.04
9 10 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.74
10 16 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:44.43
11 18 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:49.99
12 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 12 závodníků

300 m překážek - Muži (Finále)

Finále (út, 4.9.2018 - 18:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annsert WhyteAnnsert Whyte 87 JAMJAM 4 34.76
2 Tibor KoroknaiTibor Koroknai 90 HUNHUN 6 35.94
3 Martin KučeraMartin Kučera 90 SVKSVK 5 36.05
Celkem 3 závodníků