výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Stará Boleslav (29. 8. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 16:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.67
2 32 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.74
3 333 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.82
4 27 Jiří FormanJiří Forman 50 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.60
5 26 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.04
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.97
2 10 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.72
3 13 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.26
4 35 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.43
5 24 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.97
6 17 Petr MusilPetr Musil 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 14.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.97
2 10 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.72
3 13 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.26
4 35 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.43
5 24 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.97
6 17 Petr MusilPetr Musil 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2 14.07
7 36 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.67
8 32 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.74
9 333 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.82
10 27 Jiří FormanJiří Forman 50 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.60
11 26 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.04

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 17:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.69
2 40 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.13
3 53 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.46
4 149 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.59
5 58 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.18
6 74 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 14.21
7 42 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 6 14.47
8 75 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 17:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.10
2 71 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.49
3 72 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.59
4 70 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 14.80
5 47 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 8 14.89
6 64 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.44
7 41 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 15.51
69 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 29.8.2018 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.12
2 81 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.90
3 78 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.04
4 46 Kateřina SkálováKateřina Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 15.59
5 31 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 15.60
6 48 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 15.80
7 150 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.85
8 68 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.19
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.69
2 40 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.13
3 53 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.46
4 149 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.59
5 76 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.10
6 62 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.12
7 58 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.18
8 74 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 14.21
9 42 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 6 14.47
10 71 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.49
11 72 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.59
12 70 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 14.80
13 47 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 8 14.89
14 81 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.90
15 78 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.04
16 64 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.44
17 75 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 15.50
18 41 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 15.51
19 46 Kateřina SkálováKateřina Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 15.59
20 31 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 15.60
21 48 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 15.80
22 150 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.85
23 68 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.19
69 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Petr PekařPetr Pekař 63 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 44.90
2 29 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 52.78
3 34 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 56.49
4 27 Jiří FormanJiří Forman 50 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 70.40
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 36.26
2 16 David LuxDavid Lux 00 ASK LovosiceASK Lovosice 3 37.10
3 19 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 37.13
4 20 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 37.52
5 22 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 37.81
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.8.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 44.04
2 23 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.69
3 35 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 44.70
4 14 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 50.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 36.26
2 16 David LuxDavid Lux 00 ASK LovosiceASK Lovosice 3 37.10
3 19 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 37.13
4 20 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 37.52
5 22 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 37.81
6 18 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 44.04
7 23 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.69
8 35 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 44.70
9 30 Petr PekařPetr Pekař 63 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 44.90
10 14 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 2 50.97
11 29 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 52.78
12 34 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 56.49
13 27 Jiří FormanJiří Forman 50 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 70.40

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 40 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.82
2 54 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 43.65
3 52 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 43.69
4 51 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 43.99
5 73 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.04
2 67 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 48.62
3 55 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 48.77
4 79 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.82
5 56 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 57.04
6 68 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 62.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 40 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.82
2 54 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 43.65
3 52 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 43.69
4 51 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 43.99
5 73 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.14
6 69 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 48.04
7 67 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 48.62
8 55 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 48.77
9 79 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.82
10 56 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 57.04
11 68 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 62.49

800 m - Muži

(st, 29.8.2018 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 339 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:00.49
2 342 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 2 2:01.17
3 340 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:01.59
4 343 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 2:01.62
5 350 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:05.72
6 332 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:07.39
7 341 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:07.94
8 349 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:09.40
9 332 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:37.17
10 333 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:03.34
338 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(st, 29.8.2018 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 170 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 2:43.83
2 136 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:44.81
3 149 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:46.81
4 48 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:50.33
5 59 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:56.86
6 31 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:00.38
7 150 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:09.50
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 29.8.2018 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.59
2 32 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.39
3 28 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.46
4 29 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.65
5 25 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.62
6 34 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.97
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.79
2 80 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.49
3 59 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 13.61
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 16:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.54
2 79 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.31
3 56 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.65
4 63 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.54
2 79 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.31
3 56 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.65
4 63 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.97
5 64 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.79
6 80 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.49
7 59 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 13.61

100 m překážek - Žáci

(st, 29.8.2018 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 15.85
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(st, 29.8.2018 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 170 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 18.77
2 71 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 18.82
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žákyně

(st, 29.8.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
73 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 29.8.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 13 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 1.50
2 24 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.45
3 28 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.35
4 23 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.20
5 25 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.15
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 29.8.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 43 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 1.60
2 60 Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 1.55
3 45 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1.45
4 77 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.40
5 58 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.40
6 63 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.30
7 80 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.20
8 78 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.10
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 29.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 47 Nikola SkálováNikola Skálová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 07.83 0.0
2 48 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 05.54 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 29.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 12.58 0.0
2 50 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 10.41 0.0
3 44 Eliška MačajováEliška Mačajová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 08.29 0.0
4 42 Tereza FidlerováTereza Fidlerová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 08.15 0.0
5 49 Andrea SlabáAndrea Slabá
ASK LovosiceASK Lovosice
04 07.29 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 29.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Petr MusilPetr Musil
ASK LovosiceASK Lovosice
03 11.68 0.0
2 18 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 08.94 0.0
3 14 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 05.96 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(st, 29.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 15 Jan BenešJan Beneš
ASK LovosiceASK Lovosice
57 07.49 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 29.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 15.37 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 29.8.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 66 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 33.28 0.0
2 70 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 24.42 0.0
3 50 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 18.72 0.0
4 49 Andrea SlabáAndrea Slabá
ASK LovosiceASK Lovosice
04 18.48 0.0
5 44 Eliška MačajováEliška Mačajová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 17.48 0.0
6 136 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 16.58 0.0
7 47 Nikola SkálováNikola Skálová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 14.23 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 38.06 0.0
2 17 Petr MusilPetr Musil
ASK LovosiceASK Lovosice
03 34.68 0.0
3 33 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 33.57 0.0
4 18 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 26.35 0.0
5 14 Vratislav BaudlerVratislav Baudler
ASK LovosiceASK Lovosice
04 15.02 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 15 Jan BenešJan Beneš
ASK LovosiceASK Lovosice
57 24.19 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 29.8.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 61 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 44.15 0.0
2 38 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 41.26 0.0
3 39 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 34.21 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 29.8.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 53.88 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 29.8.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 82 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 43.86 0.0
2 65 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 38.51 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 29.8.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 60.15 0.0
2 11 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 56.85 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 29.8.2018 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 47.82 0.0
2 37 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 45.35 0.0
Celkem 2 závodníků