3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek
České Budějovice - Čtyři Dvory (2. 9. 2018)600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 2.9.2018 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 1:50.97 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2 | 1:57.66 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 16 | Matěj ŠímaMatěj Šíma | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 1:57.73 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 1:58.15 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 5 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5 | 1:58.15 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 50 | Jan LemberkaJan Lemberka | 08 | TJ VS Tábor, z. s. A | 6 | 2:00.40 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 21 | Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 7 | 2:00.96 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 12 | Radim ČančuraRadim Čančura | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 2:02.31 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 37 | Filip KrejčíFilip Krejčí | 08 | Atletika Prachatice A | 9 | 2:04.42 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 100 | Boris BrckoBoris Brcko | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 17 | 2:05.20 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 8 | Tobiáš MandysTobiáš Mandys | 08 | TJ Sokol Milevsko | 10 | 2:05.83 | |||||||||||||
12 | 30 | Matouš KubešMatouš Kubeš | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 12 | 2:11.83 | |||||||||||||
13 | 43 | Tomáš ZelingerTomáš Zelinger | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 13 | 2:13.80 | |||||||||||||
14 | 15 | Marek MíkaMarek Míka | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 18 | 2:14.00 | |||||||||||||
15 | 52 | Matěj FučíkMatěj Fučík | 07 | Atletika Prachatice A | 14 | 2:15.40 | |||||||||||||
16 | Pavel SedlákPavel Sedlák | 09 | Atletika Prachatice | 2:18.91 | |||||||||||||||
17 | 24 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 15 | 2:22.45 | |||||||||||||
18 | 75 | Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 16 | 2:22.71 | |||||||||||||
MS | 25 | Tomáš SedlákTomáš Sedlák | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 11 | 2:08.94 | |||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 2.9.2018 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 11 | DNS | ||||||||||||||
10 | Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel | 08 | TJ VS Tábor, z. s. A | 8 | DNF | ||||||||||||||
1 | 76 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 1:50.22 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 14 | Sofie JanowiakováSofie Janowiaková | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4 | 1:59.19 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 23 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 1:59.77 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 07 | Atletika Prachatice A | 2 | 2:01.44 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 79 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3 | 2:01.92 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 2 | Veronika KutováVeronika Kutová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. A | 6 | 2:03.04 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 40 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 9 | 2:06.67 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 33 | Barbora MatouškováBarbora Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 10 | 2:11.31 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 54 | Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková | 07 | Atletika Prachatice A | 13 | 2:12.22 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 34 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 7 | 2:18.37 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 19 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. B | 12 | 2:20.81 | |||||||||||||
12 | 29 | Alice MikšátkováAlice Mikšátková | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 15 | 2:21.81 | |||||||||||||
13 | 31 | Klára PlucarováKlára Plucarová | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 16 | 2:38.27 | |||||||||||||
14 | 95 | Kateřina KosinkováKateřina Kosinková | 08 | TJ Sokol Milevsko | 14 | 2:42.23 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |