výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň

Plzeň (6. 9. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 6.9.2018 - 16:55) unofficial Vítr: -1.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.60
2 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.76
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.02
4 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.47
5 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.63
6 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.91
7 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.91
331 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 6.9.2018 - 16:55) unofficial Vítr: -1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.79
2 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.86
MS Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.93
4 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.24
5 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.29
6 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.68
7 386 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 08.86
Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 6.9.2018 - 18:00) unofficial Vítr: -1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.55 11.00
2 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.63 9.00
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.72 8.00
4 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 07.78 7.00
5 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.84 6.00
6 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.31 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 6.9.2018 - 18:00) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.93 4.00
2 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.26 3.00
3 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.50 2.00
4= Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.69 0.50
4= Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.69 0.50
6 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.85
7 386 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 08.89
8 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.05
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 6.9.2018 - 18:10) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.22 11.00
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 08.33 9.00
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.40 8.00
4 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 08.75 7.00
5 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.76 6.00
6 Tereza PartynglováTereza Partynglová 03 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 08.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 6.9.2018 - 18:10) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.81 4.00
2 3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.84 3.00
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.90 2.00
4 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 5 08.91 1.00
5 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.13
6 Zuzana PetrlákováZuzana Petrláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.15
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 6.9.2018 - 17:10) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.13
2 Tereza PartynglováTereza Partynglová 03 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.75
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 5 08.86
4 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.88
5 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 03 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.17
6 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.20
7 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 6.9.2018 - 17:10) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.42
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.69
3 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 08.85
4 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.03
5 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.08
6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.11
7 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 6.9.2018 - 17:10) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.32
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.75
3 3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 08.92
4 Zuzana PetrlákováZuzana Petrláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.01
5 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.22
Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 6.9.2018 - 17:10) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.47
MS Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 09.35
MS Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 09.43
MS Andrea HubkováAndrea Hubková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.65
MS Eliška EgerováEliška Egerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.66
MS Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 09.74
MS Kristýna BrávkováKristýna Brávková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 10.21
Eliška VeseláEliška Veselá 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 18:45) unofficial Vítr: -1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.70 11.00
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 17.79 9.00
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 18.40 8.00
4 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 18.49 7.00
5 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 18.58 6.00
6 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.80 5.00
7 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.90 4.00
Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 18:45) unofficial Vítr: -1.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.60 3.00
2 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 20.26 2.00
3= Tomáš BažantTomáš Bažant 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.93 0.50
3= Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 20.93 0.50
5 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 21.51
6 David KolářDavid Kolář 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 22.20
7 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 22.84
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 19:00) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 19.52 11.00
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 20.37 9.00
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 20.45 8.00
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 20.56 7.00
5 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 20.87 6.00
6 3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 21.84 2.00
Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 19:00) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 21.14 5.00
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 21.41 4.00
3 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 21.73 3.00
4 Tereza PartynglováTereza Partynglová 03 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 22.13 1.00
5 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 22.15
6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.20
7 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 22.21
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.9.2018 - 19:00) unofficial Vítr: -1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 44 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 22.18
MS Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 22.77
3 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 4 22.81
MS Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 22.87
MS Emma TetzeliováEmma Tetzeliová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 24.05
MS Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 24.08
7 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 03 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 24.30
8 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.69
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.9.2018 - 19:00) unofficial Vítr: -1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 19.71
MS Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 22.17
MS Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 23.38
MS Andrea HubkováAndrea Hubková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.75
19 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 DNS
Kristýna BrávkováKristýna Brávková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 DNS
Eliška VeseláEliška Veselá 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 37.34 11.00
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 38.39 9.00
3 446 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 38.94 8.00
4 450 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 40.45 5.00
5 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 40.47 4.00
Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 17:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 39.36 7.00
2 445 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 39.82 6.00
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 40.89 3.00
4 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 45.36 2.00
5 David KolářDavid Kolář 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 46.66 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 43.67 11.00
2 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 5 45.55 9.00
3 66 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 46.36 8.00
4 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 48.02 7.00
5 17 Karolína BlažkováKarolína Blažková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 48.11 6.00
6 39 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 48.37 5.00
7 60 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 51.27 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 44.46
2 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 4 48.75 4.00
3 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 49.06 3.00
4 Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 49.92 2.00
MS Eliška EgerováEliška Egerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 50.26
MS Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 51.05
MS Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 51.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.9.2018 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 450 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:09.82 11.00
2 446 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:09.97 9.00
3 445 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.66 8.00
4 444 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:22.71 7.00
5 451 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:30.70 6.00
6 448 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:37.56 5.00
441 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.9.2018 - 16:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:33.05 11.00
2 60 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:37.30 9.00
3 66 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:41.50 8.00
4 17 Karolína BlažkováKarolína Blažková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:42.30 7.00
5 39 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:42.34 6.00
MS 19 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:52.83
MS 44 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:55.78
62 Patricie PivoňkováPatricie Pivoňková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
30 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.9.2018 - 18:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 193 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:24.19 11.00
2 171 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:28.13 9.00
3 154 Denisa BrunátováDenisa Brunátová 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:29.39 8.00
4 168 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:33.29 7.00
MS 173 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5:44.02
6 172 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:54.32 6.00
7 175 Marie FornousováMarie Fornousová 03 TJ SušiceTJ Sušice 6:11.16 5.00
8 152 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:15.38 4.00
194 Karolína NyklesováKarolína Nyklesová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.9.2018 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 397 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09:54.75 11.00
2 336 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:39.21 9.00
3 331 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:05.12 8.00
4 326 Štěpán ZunaŠtěpán Zuna 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:16.81 7.00
5 335 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:17.05 6.00
6 386 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11:27.68 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.9.2018 - 16:00) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.78 11.00
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.30 9.00
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.57 8.00
4 451 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 16.13 7.00
5 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 16.20 6.00
6 Jan TürkJan Türk 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 16.26 5.00
Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 16:10) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.61 11.00
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 16.87 9.00
3 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 18.88 8.00
4 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 18.99 7.00
5 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 19.38 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 16:10) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 15.49
MS Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 16.36
MS Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 16.87
MS Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 17.80
MS Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 18.12
MS Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 19.47
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.9.2018 - 19:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašek, Paruch, Bednář, Voller Mašek, Paruch, Bednář, Voller AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 31.75 11.00
2 326 Zuna, Kolář, Pajdar, Novák Zuna, Kolář, Pajdar, Novák TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 34.07 9.00
Roll, Bažant, Hrubý, Krejcar Roll, Bažant, Hrubý, Krejcar TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.9.2018 - 19:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burianová, Konečná, Petrušová, Brabcová Burianová, Konečná, Petrušová, Brabcová AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 31.52 11.00
2 Šleisová, Rašková, Mildnerová, Doušová Šleisová, Rašková, Mildnerová, Doušová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 33.87 8.00
3 Petrláková, Poláková, Pospíšilová, Suchánková Petrláková, Poláková, Pospíšilová, Suchánková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 34.05 7.00
4 Šobrová, Štěrbová, Tyrová, Lafatová Šobrová, Štěrbová, Tyrová, Lafatová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 34.32 5.00
Párecká, Šantrůčková, Kornová, Fornousová Párecká, Šantrůčková, Kornová, Fornousová TJ SušiceTJ Sušice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 6.9.2018 - 19:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptáčníková, Sýkorová, Slouková, Davídková Ptáčníková, Sýkorová, Slouková, Davídková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 33.35 9.00
2 Pučelíková, Sedláčková, Bouzková, Bárková Pučelíková, Sedláčková, Bouzková, Bárková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 34.18 6.00
3 Kosťová, Havlová, Koutská, Schwarczová Kosťová, Havlová, Koutská, Schwarczová AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 36.56 4.00
4 Bubnová, Brunátová, Kočandrlová, Podracká Bubnová, Brunátová, Kočandrlová, Podracká TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 37.24 3.00
5 Pisarčíková, Miljanecová, Marxová, Řežábková Pisarčíková, Miljanecová, Marxová, Řežábková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 37.49 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 1.68 --oooxooxooxxx 11.00
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 5 1.68 o--xooo-xxoxoxxx 9.00
3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.68 ---oxxooxoxxoxoxxx 8.00
4 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 1.56 --oxoxoxxx 7.00
5 450 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 2 1.51 -oxxooxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94 Body
1 Ester GutwirthováEster Gutwirthová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 11 1.52 o-oooo--xxx 11.00
MS Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 1 1.41 oxxooxxx
3 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 7 1.41 ooxoxxx 9.00
4= Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
03 8 1.36 ooxxx 7.50
4= Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 1.36 ooxxx 7.50
6 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 10 1.36 xoxxoxxx 6.00
7= Veronika PodrackáVeronika Podracká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 5 1.31 oxxx 4.00
7= Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 3 1.31 oxxx 4.00
7= Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 1.31 oxxx 4.00
10 Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 2 1.31 xxoxxx 2.00
Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 6 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20 Body
1= Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 2.90 ----o-xo-xxx 10.00
1= Jan TürkJan Türk
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 3 2.90 --ooo-xo-xxx 10.00
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 2.40 ooxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 6 2.50 oxooxoxxoxxx 11.00
2= Veronika SimetováVeronika Simetová
TJ SušiceTJ Sušice
03 5 2.20 -oox-xxx 9.00
2= Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 4 2.20 oooxxx
4 Anna PučelíkováAnna Pučelíková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 3 2.00 oxoxxx 8.00
MS 173 Aneta HavlováAneta Havlová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 1 1.80 oxxx
6 152 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 1.80 xxoxxx 7.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 5.94 5.94--5.945.79-- 11.00
2 Šimon LevýŠimon Levý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 8 5.76 x5.76x5.763.98x5.48 9.00
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 5.57 5.44xx5.445.315.555.57 8.00
4 Kryštof NedělaKryštof Neděla
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 6 5.55 5.325.555.065.55--- 7.00
5 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 5.17 5.175.05x5.17--- 6.00
6 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 4.66 4.634.454.564.634.414.66x 5.00
7 Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 4 4.57 4.254.414.574.574.49-- 4.00
8 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 4.33 4.18x4.204.204.324.33x 3.00
9 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 5 3.98 3.98x3.533.980.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 19 5.14 4.734.914.814.915.144.95x 11.00
2 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 17 4.98 4.984.774.884.98x4.59x 9.00
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 16 4.77 4.30x4.774.77--- 8.00
4 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 15 4.69 4.204.684.504.684.504.694.67 7.00
5 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 4.56 4.254.314.424.424.564.514.23 6.00
6 Veronika VeseláVeronika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 11 4.48 x4.48x4.48--- 5.00
7 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 14 4.38 3.89x4.324.324.38-- 4.00
8 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 12 4.27 4.173.934.274.27x4.184.25 3.00
9 Kristýna NovákováKristýna Nováková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 13 4.23 4.154.104.234.230.00.00.0 2.00
10 Aneta ŠleisováAneta Šleisová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 7 4.03 3.654.033.744.030.00.00.0 1.00
11 Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 3.92 3.883.923.713.920.00.00.0
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 1 5.17 4.935.175.145.170.00.00.0
MS Eliška EgerováEliška Egerová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 2 3.85 3.773.763.853.850.00.00.0
MS Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 4 3.90 3.903.65x3.900.00.00.0
MS Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 18 4.75 4.75x4.444.750.00.00.0
MS Andrea HubkováAndrea Hubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 3.52 3.383.383.523.520.00.00.0
Emma TetzeliováEmma Tetzeliová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška VeseláEliška Veselá
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 13 12.57 11.5511.5111.2111.5512.4012.5710.83 11.00
2 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 15 12.15 11.7010.3111.2611.7011.4712.1511.45 9.00
3 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 14 10.96 09.5109.9109.7409.9109.5910.4410.96 8.00
4 Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 10 10.11 09.0808.8708.2209.0808.9710.1109.50 7.00
5 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 12 09.84 08.8809.2909.4809.4809.4009.8408.56 6.00
6 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
03 11 08.61 07.4108.6107.6908.6107.6308.3308.58 5.00
MS Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 9 07.88 07.5207.1307.8807.880.00.00.0
8 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 6 07.79 07.1107.2507.7907.7907.2207.0207.18 4.00
9 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 07.63 -06.5807.6307.6307.4007.1306.73 3.00
10 Denisa TyrováDenisa Tyrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5 07.57 07.5707.2706.7407.570.00.00.0 2.00
11 Veronika PodrackáVeronika Podracká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 7 07.47 07.2707.2307.4707.470.00.00.0 1.00
12 Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 8 07.23 06.93x07.2307.230.00.00.0
MS Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 07.08 06.3507.0806.8207.080.00.00.0
MS Veronika HaškováVeronika Hašková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 3 07.02 06.9007.0206.8307.020.00.00.0
Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 9 12.33 11.5012.1812.3312.3311.1712.0112.10 11.00
2 Jan TürkJan Türk
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 8 11.58 10.3511.0311.5811.5809.7611.1610.39 9.00
MS Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 11.39 10.4010.9311.3911.390.00.00.0
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 7 11.27 10.3210.6811.2711.2710.8310.40- 8.00
5 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 6 09.88 08.5909.6109.8809.8809.5509.3509.80 7.00
6 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 5 09.60 08.7209.2709.0509.2709.4508.6209.60 6.00
7 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 3 08.76 08.7608.76x08.7608.1607.8008.25 5.00
8 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 08.64 07.7808.2308.6408.6407.6608.2708.53 4.00
Marek CíslerMarek Císler
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš GrossTomáš Gross
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 13 35.11 0.0 11.00
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 11 32.03 0.0 9.00
3 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 12 30.35 0.0 8.00
MS Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 7 21.64 0.0
5 175 Marie FornousováMarie Fornousová
TJ SušiceTJ Sušice
03 1 21.33 0.0 7.00
6 Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 21.25 0.0 6.00
7 Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 5 21.10 0.0 5.00
8 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 9 21.06 0.0 4.00
9 Barbora BubnováBarbora Bubnová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 10 20.98 0.0 3.00
10 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 6 18.95 0.0 2.00
11 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 8 18.34 0.0 1.00
12 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 17.30 0.0
MS Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 2 17.28 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 19:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 11 35.69 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 10 30.94 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 30.55 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Ondřej MíkaOndřej Míka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 9 27.72 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Vladimír MašekVladimír Mašek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 8 26.22 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 6 23.97 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Pavel KarasPavel Karas
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 23.54 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 335 Josef MinaříkJosef Minařík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 22.36 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 20.97 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 397 Jan PerglerJan Pergler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5 19.43 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 15.85 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10 42.70 0.0 11.00
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 9 41.96 0.0 9.00
3 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 8 35.11 0.0 8.00
4 Barbora BubnováBarbora Bubnová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 7 21.17 0.0 7.00
5 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 6 20.07 0.0 6.00
MS Veronika HaškováVeronika Hašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 19.05 0.0
7 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5 18.96 0.0 5.00
8 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 15.25 0.0 4.00
9 Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 14.85 0.0 3.00
10 Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 4 09.20 0.0 2.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 1 37.86 0.0 11.00
2 Vladimír MašekVladimír Mašek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 4 26.58 0.0 9.00
3 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 3 21.91 0.0 8.00
4 448 Michal NovákMichal Novák
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 2 16.28 0.0 7.00
Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 6 41.86 0.0 11.00
2 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 1 33.17 0.0 9.00
3 152 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 7 24.52 0.0 8.00
MS Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 10 22.01 0.0
5 60 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 21.45 0.0 7.00
6 172 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 21.18 0.0 6.00
7 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 19.65 0.0 5.00
8 Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 5 17.77 0.0 4.00
MS Pavlína FormanováPavlína Formanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 13.59 0.0
Viola BárkováViola Bárková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 8 DNS 0.0
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 9 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 43.14 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Ivan HolečekIvan Holeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 11 32.20 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 397 Jan PerglerJan Pergler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 9 31.74 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 31.60 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 30.82 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 29.55 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Pavel KarasPavel Karas
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 28.40 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 6 26.50 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Šimon PajdarŠimon Pajdar
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 8 24.15 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 444 Daniel HrabákDaniel Hrabák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 20.25 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
441 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků