výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň

Plzeň (16. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.36
2 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.84
3 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.97
4 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.99
5 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.44
6 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.56
7 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 09.60
8 Filip KašíkFilip Kašík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: -1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.56
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.75
3 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.89
4 449 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.05
5 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.45
6 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.61
7 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.75
8 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.27
2 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.71
3 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.98
4 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.09
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.30
6 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.46
7 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 09.47
Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.54
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.89
3 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.07
4 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 09.09
5 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.32
6 David BlackýDavid Blacký 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.86
Jakub TrhlíkJakub Trhlík 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 12:20) unofficial Vítr: -2.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.33 11.00
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.46 9.00
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.68 8.00
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.76 7.00
5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 08.87 6.00
6 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 12:20) unofficial Vítr: -2.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.74 4.00
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.95 3.00
3 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 09.06 2.00
4 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.14 1.00
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.21
6 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.50
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.73
3 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.00
4 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.09
5 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.21
6 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.27
7 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.37
8 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.87
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.91
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.00
4 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.02
5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.06
6 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.08
7 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.26
8 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: -1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.76
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.01
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.12
4 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.28
5 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.33
6 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 09.47
7 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.58
8 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 09.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:45) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.63
2 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.98
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.02
4 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 09.04
5 Natálie SeberováNatálie Seberová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.28
6 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 09.37
7 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 09.45
8 Karolína ČernáKarolína Černá 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 09.90
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.46 11.00
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.60 9.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.74 8.00
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 08.79 7.00
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.79 6.00
6 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 12:30) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.88 4.00
2 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.93 3.00
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.05 2.00
4 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.06 1.00
5 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.10
6 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.17
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:15) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 20.14 11.00
2 451 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 20.70 9.00
3 Ondřej VolfOndřej Volf 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 20.82 8.00
4 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 21.13 7.00
5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 21.53 4.00
6 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 22.91
489 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
419 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:15) unofficial Vítr: -2.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 21.20 6.00
2 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 21.66 3.00
3 449 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 21.89 1.00
4 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 21.98
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.49
6 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 23.08
7 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.11
8 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.71
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:15) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 21.37 5.00
2 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 23.67
3 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.75
4 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 23.98
5 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 24.06
6 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 24.56
7 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.87
8 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 26.23
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:15) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 401 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 21.75 2.00
2 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.61
3 Petr VondrašPetr Vondraš 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 24.87
4 410 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 25.47
5 Miroslav VeselýMiroslav Veselý 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 25.72
6 Daniel ŽáčekDaniel Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 26.73
7 Dominik FuchsDominik Fuchs 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 32.15
Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Vítr: -1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 20.24 11.00
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 20.79 9.00
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 20.91 8.00
4 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.39 7.00
5 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 21.55 6.00
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 21.68 4.00
7 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 22.46
Lea Maria BegerlLea Maria Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Vítr: -1.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 21.57 5.00
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.78 3.00
3 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 21.93 2.00
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 22.48
5 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 22.71
6 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 22.95
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.54
8 100 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.55
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 22.09 1.00
2 35 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 22.23
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.55
4 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 22.84
5 17 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.31
6 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.50
7 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 23.99
8 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.77
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 22.83
2 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 22.88
3 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 23.45
4 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.59
5 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 23.62
6 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 23.64
Martina CvachováMartina Cvachová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 DNS
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 43.53 11.00
2 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 45.28 9.00
3 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 45.45 8.00
4 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 45.65 7.00
5 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 46.50 6.00
6 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 46.83 5.00
7 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 47.99 2.00
8 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 48.69 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.85 4.00
2 484 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 48.96
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 50.94
4 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 51.37
5 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 53.30
6 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 53.59
7 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 54.88
Martin HladMartin Hlad 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 47.81 3.00
2 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 51.05
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 55.17
4 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 55.88
5 Filip KašíkFilip Kašík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 56.65
6 Šimon SchneiderŠimon Schneider 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 58.28
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 42.84 11.00
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 45.30 9.00
3 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 45.91 8.00
4 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 46.15 7.00
5 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 46.88 6.00
6 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 47.79 5.00
7 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 48.76 3.50
35 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 48.76 3.50
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 50.74 2.00
3 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 51.48 1.00
4 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 53.25
5 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 53.62
Kristýna KaššaiováKristýna Kaššaiová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 54.45
2 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 54.67
3 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 55.69
4 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 56.45
5 Nikola JuřinováNikola Juřinová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 58.29
6 Nela JuřinováNela Juřinová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 58.88
Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 53.57
2 Nikol StrejčkováNikol Strejčková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 54.40
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 54.57
4 Anna KrebsováAnna Krebsová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 57.17
5 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 62.80
6 Andrea ZouharováAndrea Zouharová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 63.55
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 451 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:14.64 11.00
2 489 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:16.53 9.00
3 401 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:27.42 8.00
4 407 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:31.64 7.00
5 445 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:32.67 6.00
6 449 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 2:39.35 4.00
7 450 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:42.85 3.00
419 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 484 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:38.59 5.00
2 447 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 2:46.06 2.00
3 410 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:49.72 1.00
4 446 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:52.10
5 448 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:57.79
6 444 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:02.06
7 497 Bartoloměj LindaBartoloměj Linda 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 3:20.40
8 441 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 3:21.80
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:25.44 11.00
2 70 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:32.94 9.00
3 35 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:34.70 8.00
4 99 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:40.89 7.00
5 40 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:42.59 6.00
6 16 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 2:45.00 5.00
7 19 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11 2:45.52 4.00
8 44 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 2:45.77 3.00
9 54 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 2:45.89 2.00
10 43 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:47.26 1.00
11 39 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 2:54.51
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 2:48.03
2 100 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:51.96
3 17 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:53.20
4 31 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:53.85
5 30 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 3:02.10
6 62 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 3:03.25
7 114 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11 3:04.75
8 60 Klaudie KajanováKlaudie Kajanová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 3:05.37
9 118 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 3:11.88
10 164 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 3:12.23
87 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.15 11.00
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 10.16 9.00
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.42 8.00
4 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 10.43 7.00
5 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.49 6.00
6 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 11.58 3.00
7 447 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 8 11.69 2.00
8 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 12.24
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:00) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 11.23 5.00
2 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.39 4.00
3 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 11.87 1.00
4 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12.83
5 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 13.34
Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 8 DNS
Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:15) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.26 11.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 10.33 9.00
3 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.40 7.50
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.40 7.50
5 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.44 6.00
6 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.03 3.50
7 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 11.03 3.50
8 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 11.59
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:15) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.86 5.00
2 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.32 2.00
3 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.36 1.00
4 53 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.37
5 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.41
6 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 12.02
7 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.05
8 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.26
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:15) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.16
2 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.29
3 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.34
4 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.39
5 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 12.47
6 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 12.83
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:15) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.83
2 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.89
3 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.98
4 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.00
5 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 13.84
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 447 Honl, Fric, Škarban, Szabo Honl, Fric, Škarban, Szabo AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 33.93 11.00
2 Varga, Neumayer, Štrunc, Houdek Varga, Neumayer, Štrunc, Houdek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 34.26 9.00
3 Aust, Denk, Halla, Šveňha Aust, Denk, Halla, Šveňha SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 35.47 7.00
4 Ben Abdellatif, Sochůrek, Klíček, Hamata Ben Abdellatif, Sochůrek, Klíček, Hamata TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 35.55 6.00
5 Zitterbart, Zitterbart, Hafner, Švígler Zitterbart, Zitterbart, Hafner, Švígler AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 35.56 5.00
6 Pikali, Pikali, Skala, Blacký Pikali, Pikali, Skala, Blacký MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 37.55 4.00
7 Beneš, Kašík, Petrovič, Tesárek Beneš, Kašík, Petrovič, Tesárek TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 39.60 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nácovský, Steiner, Bárta, Albrecht Nácovský, Steiner, Bárta, Albrecht AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 34.88 8.00
2 Kraus, Ruttner, Schneider, Novák Kraus, Ruttner, Schneider, Novák TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 37.89 3.00
3 448 Křížek, Švajner, Žáček, Žáček Křížek, Švajner, Žáček, Žáček MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 38.99 2.00
4 Cook, Vondraš, Vondraš, Veselý Cook, Vondraš, Vondraš, Veselý AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 39.65
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ubryová, Skalová, Finková, Hejdová Ubryová, Skalová, Finková, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 33.57 11.00
2 Moravcová, Beránková, Beránková, Jindrová Moravcová, Beránková, Beránková, Jindrová AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 33.93 9.00
3 53 Kučerová, Šalátová, Fričová, Fischbachová Kučerová, Šalátová, Fričová, Fischbachová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 34.44 8.00
4 Raušová, Tomášková, Nosková, Procházková Raušová, Tomášková, Nosková, Procházková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 35.25 7.00
5 Andrlová, Krajčíková, Mužíková, Záhořová Andrlová, Krajčíková, Mužíková, Záhořová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 35.93 5.00
6 Bělová, Seberová, Jansová, Dvořáková Bělová, Seberová, Jansová, Dvořáková AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 36.18 3.50
7 Chmelíková, Kadlecová, Pacholíčková, Štíbrová Chmelíková, Kadlecová, Pacholíčková, Štíbrová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 37.11 2.00
8 Vozárová, Schmidtová, Begerl, Vláčilová Vozárová, Schmidtová, Begerl, Vláčilová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 37.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrůzová, Kompitová, Šalátová, Hynková Hrůzová, Kompitová, Šalátová, Hynková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 35.26 6.00
2 Lichnovská, Kosová, Zrůstová, Seifertová Lichnovská, Kosová, Zrůstová, Seifertová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 36.18 3.50
3 Danielová, Křížová, Matúšková, Würknerová Danielová, Křížová, Matúšková, Würknerová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 37.55 1.00
4 Batíková, Šimáčková, Koubková, Cvachová Batíková, Šimáčková, Koubková, Cvachová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 37.62
5 Košařová, Kolínková, Hengstermann, Janečková Košařová, Kolínková, Hengstermann, Janečková AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 37.90
Bartáková, Matoušková, Ivasienková, Vlčková Bartáková, Matoušková, Ivasienková, Vlčková AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 DQ
Matějková, Chalupová, Nushartová, Bubeníková Matějková, Chalupová, Nushartová, Bubeníková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kůsová, Elgrová, Hrůzová, Tlamsová Kůsová, Elgrová, Hrůzová, Tlamsová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 39.04
2 Hawlová, Šperlová, Zouharová, Nováková Hawlová, Šperlová, Zouharová, Nováková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 40.80
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.551.62 Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 9 1.55 ----xxoxxoxo-xxoxxx 11.00
2 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 8 1.44 --ooooxxx 9.00
3 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 6 1.44 oooooxoxxx 8.00
4 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 7 1.36 ooooxxx 7.00
5 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 4 1.36 oxxooxxoxxx 6.00
6 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 3 1.26 ooxxx 5.00
7 448 Jakub KřížekJakub Křížek
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 5 1.26 oxoxxx 4.00
8 Alex SteinerAlex Steiner
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 1 1.26 oxxoxxx 3.00
9 Jan KarlíkJan Karlík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 2 1.21 xoxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.211.261.311.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 24 1.51 ----ooooooxxx 11.00
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 23 1.51 ---ooooox-xoxxx 9.00
3 Sára SzegecsováSára Szegecsová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 21 1.39 ooxooxoxoxxx 8.00
4 87 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 22 1.39 oooooxxoxxx 7.00
5 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 9 1.31 ooooxxx 6.00
6 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 17 1.31 ooxooxx- 5.00
7= Laura HengstermannLaura Hengstermann
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 15 1.31 oooxoxxx 3.50
7= Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 16 1.31 oooxoxxx 3.50
9 Adriana FinkováAdriana Finková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 11 1.31 oooxxoxx- 2.00
10 Hana KozlováHana Kozlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 20 1.31 oxoxxoxxoxx 1.00
11 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 13 1.26 oxxooxxx
12 Ellen BartákováEllen Bartáková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 18 1.26 ooxoxxx
13 3 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 6 1.26 oxoxoxxx
14 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 10 1.26 ooxxoxxx
15 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 1.26 -xoxxoxxx
16= Karolína ČernáKarolína Černá
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 14 1.21 ooxxx
16= 54 Eva PorubčanováEva Porubčanová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 19 1.21 ooxxx
18 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 1.21 oxoxxx
19 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 1.21 xxoxxx
20 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 8 1.16 oxxx
Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 7 NM xxx
Anna KrebsováAnna Krebsová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 1 NM xx-
Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4 NM xxx
Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 NM xx
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 24 4.71 -1.4 m/s 4.71  -1.44.59  -1.94.51  +0.44.714.37  +0.13.50  -1.23.00  -2.0 11.00
2 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 22 4.67 -0.6 m/s 4.43  -1.94.51  -1.34.55  -0.24.554.67  -0.6x4.60  -1.5 9.00
3 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 19 4.66 +0.4 m/s x4.41  -0.64.37  -0.34.414.66  +0.4-4.40  -2.3 8.00
4 451 Michal PerglerMichal Pergler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 23 4.52 -1.2 m/s 4.52  -1.2x3.90  -0.14.524.29  -0.34.28  -0.14.10  -0.9 7.00
5 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 17 4.47 -1.2 m/s 4.09  -2.24.02  -1.34.47  -1.24.47x4.45  +0.24.39  -0.8 6.00
6 Martin ČernýMartin Černý
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 10 4.45 -0.3 m/s x4.07  -0.14.45  -0.34.45--- 5.00
7 407 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 16 4.35 +0.3 m/s 4.31  -0.74.18  -1.52.73  -0.74.314.07  -0.64.35  +0.34.13  -1.8 4.00
8 Boris PikaliBoris Pikali
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 6 4.20 -0.5 m/s 4.00  +0.13.96  +0.44.20  -0.54.203.88  -0.53.98  +0.13.89  -2.3 3.00
9 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 20 4.19 -0.7 m/s 4.16  -0.74.19  -0.74.09  -1.54.190.00.00.0 2.00
10 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 12 4.15 -1.1 m/s 3.99  +0.34.15  -1.13.94  -1.14.150.00.00.0 1.00
11 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 21 4.10 +0.0 m/s x3.83  +0.04.10  +0.04.100.00.00.0
12 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 9 4.04 -1.7 m/s 4.00  +0.24.04  -1.73.04  -1.24.040.00.00.0
13 David BlackýDavid Blacký
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 15 3.96 -1.3 m/s 3.79  -1.93.72  -1.63.96  -1.33.960.00.00.0
14 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 11 3.95 -0.9 m/s x3.95  -0.9x3.950.00.00.0
15 Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 13 3.92 -0.6 m/s 3.74  -0.73.83  -1.03.92  -0.63.920.00.00.0
16 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 14 3.91 -2.1 m/s 3.91  -2.1x3.82  -1.03.910.00.00.0
17 Jan HafnerJan Hafner
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 8 3.79 -0.2 m/s 3.79  -0.23.70  +0.13.70  -0.63.790.00.00.0
18 Tomáš EichackerTomáš Eichacker
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 2 3.38 -0.7 m/s 3.36  -0.33.29  -1.33.38  -0.73.380.00.00.0
19 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 4 3.27 +0.0 m/s 3.27  +0.0x2.59  -0.33.270.00.00.0
20 Jan BenešJan Beneš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 3.05 -3.2 m/s x3.05  -3.2x3.050.00.00.0
Petr DankaničPetr Dankanič
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš LojínTomáš Lojín
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktor MatoušekViktor Matoušek
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 18 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 23 5.08 -0.3 m/s x4.72  -1.3x4.725.02  -0.2x5.08  -0.3 11.00
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 24 5.01 -0.3 m/s 4.74  +0.13.41  -0.34.97  +0.44.97x5.01  -0.3x 9.00
3 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 21 5.01 +0.3 m/s xx4.35  -0.14.354.49  -1.65.01  +0.34.95  -1.0 8.00
4 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 22 4.77 +0.2 m/s 4.18  +0.44.60  +0.14.48  +0.44.604.48  -2.04.76  +0.54.77  +0.2 7.00
5 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 16 4.64 +0.8 m/s 4.53  +0.14.00  -0.44.43  +0.04.534.12  +0.94.64  +0.84.60  -1.0 6.00
6 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 17 4.61 +0.5 m/s 4.34  +0.24.24  -1.14.43  -0.34.434.61  +0.54.52  +0.24.30  -1.1 5.00
7 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 13 4.47 +0.3 m/s x4.47  +0.34.28  -1.44.47xx4.20  -0.1 4.00
8 Sára SzegecsováSára Szegecsová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 5 4.43 -0.7 m/s 3.97  -0.14.27  -1.04.22  -0.54.274.06  +0.94.43  -0.74.07  -0.3 3.00
9 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 20 4.23 +0.0 m/s 3.94  +0.44.18  -1.04.23  +0.04.230.00.00.0 2.00
10 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 9 4.21 +0.3 m/s 3.99  -0.84.03  -0.14.21  +0.34.210.00.00.0 1.00
11 Aneta MertlováAneta Mertlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 14 4.19 +0.3 m/s 4.10  +0.54.18  -1.04.19  +0.34.190.00.00.0
12 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 6 4.18 -0.1 m/s 3.62  -0.54.18  -0.13.76  -0.14.180.00.00.0
13 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 18 4.17 +0.3 m/s 4.17  +0.34.11  -1.14.12  +0.34.170.00.00.0
14 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 19 4.07 -0.9 m/s 2.83  +0.64.07  -0.93.62  -0.24.070.00.00.0
15 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 8 4.03 +0.0 m/s 3.49  -0.4-4.03  +0.04.030.00.00.0
16 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 4.02 +0.3 m/s x3.92  +0.04.02  +0.34.020.00.00.0
17 Žaneta KepkováŽaneta Kepková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 11 3.99 -0.2 m/s 3.99  -0.2x3.35  +0.43.990.00.00.0
18 Eliška JansováEliška Jansová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 1 3.98 -0.2 m/s 3.98  -0.23.87  +0.0x3.980.00.00.0
19 Aneta BělováAneta Bělová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 12 3.97 -0.6 m/s 3.97  -0.63.61  -0.23.70  -1.23.970.00.00.0
20 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 10 3.95 -1.0 m/s 3.95  -1.03.87  +0.2x3.950.00.00.0
21 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 4 3.94 +0.1 m/s x3.94  +0.13.32  -0.33.940.00.00.0
22 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 2 3.79 -0.8 m/s 3.62  +0.0x3.79  -0.83.790.00.00.0
23 Adéla HezinováAdéla Hezinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 3.70 +0.1 m/s 3.70  +0.13.603.48  -0.53.700.00.00.0
24 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 15 3.66 +0.7 m/s 3.47  +0.23.20  +0.43.66  +0.73.660.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 24 11.09 11.0910.5210.9711.0910.8309.9910.04 11.00
2 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 23 10.99 10.1510.4310.5610.5609.8910.9910.71 9.00
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 21 10.54 10.1510.5409.1510.5409.2009.8409.97 8.00
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 22 10.01 10.0109.90x10.01xxx 7.00
5 Tereza NovákováTereza Nováková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 17 10.01 x09.5009.4809.50x09.5110.01 6.00
6 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 20 10.00 x08.8910.0010.0009.6909.4109.50 5.00
7 Eliška PočáteckáEliška Počátecká
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 16 09.45 08.7609.0108.8509.0109.3409.4508.75 4.00
8 Tereza ZáhořováTereza Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 18 09.02 09.0208.5108.7009.0208.2108.77x 3.00
9 Diana HrůzováDiana Hrůzová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 13 08.96 08.9608.7807.2608.960.00.00.0 2.00
10 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 19 08.77 08.7708.2408.3508.770.00.00.0 1.00
11 100 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 15 08.69 08.2308.69x08.690.00.00.0
12 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 11 08.17 07.3907.7308.1708.170.00.00.0
13 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 14 08.04 08.04x07.8608.040.00.00.0
14 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 9 07.91 07.3407.9107.8707.910.00.00.0
15 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 12 07.89 07.8907.8507.8307.890.00.00.0
16 Viola SchmidtováViola Schmidtová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 10 07.78 07.7207.7807.6207.780.00.00.0
17 Simona LöblováSimona Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 8 07.74 07.5407.4907.7407.740.00.00.0
18 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 07.53 06.6807.2307.5307.530.00.00.0
19 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 07.44 07.3307.4407.3907.440.00.00.0
20 Klára PacholíčkováKlára Pacholíčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 6 07.08 06.7607.0807.0707.080.00.00.0
21 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 2 06.73 06.3706.6506.7306.730.00.00.0
22 43 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 06.59 06.3506.59x06.590.00.00.0
23 Pavla KřížováPavla Křížová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 7 06.53 05.8406.4806.5306.530.00.00.0
24 Adéla HawlováAdéla Hawlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 05.81 05.8105.3605.2505.810.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 450 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 19 08.90 07.3108.9008.4208.90x08.2807.43 11.00
2 Martin ČernýMartin Černý
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 18 08.79 08.6508.7408.7908.7908.0708.5508.47 9.00
3 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 17 08.41 08.14x08.4108.4108.36x07.14 8.00
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 15 08.41 07.1508.4107.8708.4107.5908.0606.37 7.00
5 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 16 07.94 06.9006.5007.2107.2105.5007.5107.94 6.00
6 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 13 07.80 07.5907.6507.8007.8007.3307.4806.61 5.00
7 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 07.76 07.76x07.5307.7607.3907.3707.30 4.00
8 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 14 07.73 06.8906.8707.7307.7307.6107.2407.16 3.00
9 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 10 07.03 06.6806.6307.0307.030.00.00.0 2.00
10 Daniel VondrašDaniel Vondraš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 7 06.61 x06.0306.6106.610.00.00.0 1.00
11 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 12 06.53 06.53x06.4006.530.00.00.0
12 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 8 06.46 05.9304.9706.4606.460.00.00.0
13 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 06.26 05.7306.0506.2606.260.00.00.0
14 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 06.14 06.1405.2805.0606.140.00.00.0
15 497 Bartoloměj LindaBartoloměj Linda
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 1 05.46 05.34x05.4605.460.00.00.0
16 Jan BenešJan Beneš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 9 05.29 05.29x05.1005.290.00.00.0
17 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 2 04.39 04.1304.3904.1804.390.00.00.0
18 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 3 04.28 04.1404.0704.2804.280.00.00.0
Jakub TrhlíkJakub Trhlík
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 16.9.2018 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 22 57.19 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Antonín VrbaAntonín Vrba
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 23 55.09 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 21 54.27 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 407 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 20 52.14 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 450 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 19 50.63 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 16 46.04 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 45.24 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 15 43.34 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 18 40.32 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Miroslav VeselýMiroslav Veselý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 10 39.89 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 9 39.32 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 8 38.64 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 13 36.81 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 11 36.21 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 14 35.50 0.00.00.00.00.00.00.0
16 445 Lukáš HamataLukáš Hamata
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 7 32.97 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 6 32.11 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Martin ŽáčekMartin Žáček
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 3 31.64 0.00.00.00.00.00.00.0
19 497 Bartoloměj LindaBartoloměj Linda
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 12 31.02 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 28.77 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Daniel ŽáčekDaniel Žáček
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 2 27.60 0.00.00.00.00.00.00.0
419 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 24 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub TrhlíkJakub Trhlík
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj KynclMatěj Kyncl
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 16.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 24 56.04 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 18 47.01 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Tereza NovákováTereza Nováková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 23 46.59 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Adriana MatouškováAdriana Matoušková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 14 45.23 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 87 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 21 45.06 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 19 44.76 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 12 43.38 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 20 42.06 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 22 41.23 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Viola SchmidtováViola Schmidtová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 10 39.55 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Aneta MertlováAneta Mertlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 16 37.98 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Eliška PočáteckáEliška Počátecká
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 15 37.96 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 13 37.86 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 8 36.31 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Natálie SeberováNatálie Seberová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 11 35.79 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 3 35.61 0.00.00.00.00.00.00.0
17 44 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 9 35.09 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 5 33.32 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 32.87 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 31.49 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Kamila BekováKamila Beková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 6 29.53 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 4 29.49 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 27.45 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika BrázdováVeronika Brázdová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků