výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kladenské kontrolní házení

Kladno (21. 8. 2018)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 09.95
2 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.78
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 12.84
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10.17
2 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.56
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.68
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11.45
3 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11.07
4 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.48
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.76
2 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 07.98
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.40
2 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 07.60
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13.24
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.38
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 15.09
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Ml. žáci

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 22.59
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 28.90
2 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 21.41
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 34.15
2 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 32.62
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 32.30
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Ml. žáci

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 27.91
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 44.45
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 31.96
3 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 29.15
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 34.44
2 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 22.90
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.52
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 34.09
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 32.77
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(út, 21.8.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 47.45
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 45.92
Celkem 2 závodníků