výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen

Praha - Podvinný mlýn (12. 9. 2018)

3000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 16 09:39.21 11.00
2 Jan Ferdinand PolášekJan Ferdinand Polášek 88 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 09:48.68 9.00
3 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 09:56.89 8.00
4 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09:59.47 7.00
5 Tomáš MachTomáš Mach 92 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 09:59.76 6.00
6 Vuk VukovičVuk Vukovič 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10:00.90 5.00
7 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 14 10:02.34 4.00
8 Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 10:17.08 3.00
9 Petr LinduškaPetr Linduška 81 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 10:18.07 2.00
10 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 10:18.45 1.00
11 Jan PreibischJan Preibisch 83 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 15 10:29.94
12 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 11:00.77
13 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11 11:26.41
14 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 13:13.73
Dan FialaDan Fiala 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana VrlováJana Vrlová 73 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 12:01.20 11.00
2 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 78 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13:02.40 9.00
3 Lenka KřížováLenka Křížová 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13:16.10 8.00
4 Kristýna KakešováKristýna Kakešová 98 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 5 13:44.60 7.00
5 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14:30.10 6.00
6 Dáša JámborováDáša Jámborová 78 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 17:32.10 5.00
Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 DNS
Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 81 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků