výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště

Uherské Hradiště (13. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.9.2018 - 09:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 07.24 799.00
2 Jakub NovákJakub Novák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 8 07.68 656.00
3 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 4 07.73 640.00
4 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2 07.93 580.00
5 David PařenicaDavid Pařenica 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 6 08.04 548.00
6 Daniel BruštíkDaniel Bruštík 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 7 08.08 537.00
7 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 3 08.39 452.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 13.9.2018 - 09:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 07.31 775.00
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 07.38 752.00
3 Jakub KuntJakub Kunt 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 8 07.40 745.00
4 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 07.70 650.00
5 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 5 07.83 610.00
6 František PchálekFrantišek Pchálek 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 07.87 598.00
7 Radek SkýpalaRadek Skýpala 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 4 08.25 489.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 07.24 799.00
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 07.31 775.00
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 07.38 752.00
4 Jakub KuntJakub Kunt 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 8 07.40 745.00
5 Jakub NovákJakub Novák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 8 07.68 656.00
6 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 07.70 650.00
7 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 4 07.73 640.00
8 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 5 07.83 610.00
9 František PchálekFrantišek Pchálek 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 07.87 598.00
10 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2 07.93 580.00
11 David PařenicaDavid Pařenica 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 6 08.04 548.00
12 Daniel BruštíkDaniel Bruštík 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 7 08.08 537.00
13 Radek SkýpalaRadek Skýpala 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 4 08.25 489.00
14 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 3 08.39 452.00

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 08.38 735.00
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1 08.49 704.00
3 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 3 08.60 673.00
4 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5 08.66 656.00
5 Petra JakešováPetra Jakešová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 08.92 587.00
6 Valentýna MatuškováValentýna Matušková 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 8 09.62 417.00
7 Kristýna DvouletáKristýna Dvouletá 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 6 09.82 374.00
8 Veronika AmbrozkováVeronika Ambrozková 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 7 12.00 46.00
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2 27.78 648.00
2 Jana ŽufánkováJana Žufánková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 29.10 547.00
3 Lucie MarkusováLucie Markusová 18 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 29.55 514.00
4 Iveta ValkováIveta Valková 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 29.88 491.00
5 Tereza KaláčováTereza Kaláčová 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 6 38.05 74.00
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 3 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 49.68 829.00
2 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 54.19 632.00
3 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 4 56.70 532.00
4 Samuel SamekSamuel Samek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 60.49 397.00
5 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.03 286.00
6 Jonáš KunčarJonáš Kunčar 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 70.88 120.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 13.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 51.29 756.00
2 Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 56.24 550.00
3 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 59.05 446.00
4 Robert VašekRobert Vašek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 59.74 422.00
5 Závorka HynekZávorka Hynek 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.81 264.00
6 Pavel BuchlovskýPavel Buchlovský 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 4 70.59 126.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 49.68 829.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 51.29 756.00
3 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 54.19 632.00
4 Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 56.24 550.00
5 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 4 56.70 532.00
6 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 6 59.05 446.00
7 Robert VašekRobert Vašek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 59.74 422.00
8 Samuel SamekSamuel Samek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 60.49 397.00
9 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.03 286.00
10 Závorka HynekZávorka Hynek 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 7 64.81 264.00
11 Pavel BuchlovskýPavel Buchlovský 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 4 70.59 126.00
12 Jonáš KunčarJonáš Kunčar 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2 70.88 120.00

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 2:44.96 517.00
2 Jana ŽufánkováJana Žufánková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2 2:47.63 488.00
3 Terezie OhlídalováTerezie Ohlídalová 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 2:48.26 482.00
4 Lucie MarkusováLucie Markusová 18 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 2:48.64 478.00
5 Štěpánka PavlicováŠtěpánka Pavlicová 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 6 2:49.81 466.00
6 Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 3:14.59 241.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4:47.98 631.00
2 Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4:54.35 593.00
3 Jan PojeznýJan Pojezný 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4:58.26 570.00
4 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 4:59.25 564.00
5 Ladislav MenšíkLadislav Menšík 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 4:59.85 561.00
6 Ivan ČervenkaIvan Červenka 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 5:05.27 530.00
7 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 5:06.45 523.00
8 Marek JanásMarek Janás 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5:09.52 506.00
9 Vojtěch ErtlVojtěch Ertl 99 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5:12.69 489.00
10 Radim ŠtoudekRadim Štoudek 03 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 5:15.20 475.00
11 Kristián GřesKristián Gřes 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5:19.60 452.00
12 Šimon JelínekŠimon Jelínek 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5:42.07 342.00
13 Jakub StrykJakub Stryk 02 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 6:12.32 216.00
14 Zdeněk BuřilZdeněk Buřil 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 6:21.76 182.00
Závorka HynekZávorka Hynek 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. DNS
Celkem 15 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Běhávka, Majerčák, Vencel, Zajíc Běhávka, Majerčák, Vencel, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 1:33.22 1269.0
2 Vácha, Bachan, Novák, Jančík Vácha, Bachan, Novák, Jančík SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 1:36.82 1210.0
3 Byrtus, Reňák, Romanchenkov, Suchánek Byrtus, Reňák, Romanchenkov, Suchánek Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 3 1:37.51 1199.0
4 Pchálek, Kunt, Bruštík, Samek Pchálek, Kunt, Bruštík, Samek Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 1:46.60 1056.0
5 Buchlovský, Matěj, Navláčil, Skýpala Buchlovský, Matěj, Navláčil, Skýpala Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 6 1:50.05 1004.0
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Juráková, Jakešová, Žufánková, Zálešáková Juráková, Jakešová, Žufánková, Zálešáková SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 1:54.94 1197.0
2 Jelínková, Minaříková, Chrástová, Klišíková Jelínková, Minaříková, Chrástová, Klišíková Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 1:55.37 1190.0
3 Dvouletá, Valková, Mašková, Bachanová Dvouletá, Valková, Mašková, Bachanová Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 5 2:10.41 959.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.92 Body
1 Jakub KoberJakub Kober
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
01 1.76 oo--oo-oxoooxxx 593.00
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 1.72 ooooooooooxxx 560.00
3 Jan HoráčekJan Horáček
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
99 1.72 oooooooooxxoxxx 560.00
4 Zbyněk SmetkaZbyněk Smetka
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
02 1.68 oooooxoooxxoxxx 528.00
5 Josef HřibJosef Hřib
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 1.64 oxooooxoxxoxxoxxx 496.00
6 Sehnal MatějSehnal Matěj
Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o.
00 1.60 xoooooooxxx 464.00
7 Dominik VavrekDominik Vavrek
Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o.
00 1.60 ooooooxoxxx 464.00
8 Vojtěch SuchánekVojtěch Suchánek
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
01 1.60 oooxoooxoxxx 464.00
9 Marián AndrýsekMarián Andrýsek
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 1.52 xoooooxxx 404.00
10 Daniel BruštíkDaniel Bruštík
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
03 1.40 xoxxoxxx 317.00
11 Filip HornáčekFilip Hornáček
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 1.36 oxxx 290.00
12 Šimon JelínekŠimon Jelínek
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 0.00 xxx 0.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Petra JakešováPetra Jakešová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
02 1.48 ooooooxoxxoxxx 599.00
2 Veronika GregárkováVeronika Gregárková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 1.44 oooooooxxx 555.00
3 Veronika ChrástováVeronika Chrástová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 1.44 oooooxooxxx 555.00
4 Lucie BachanováLucie Bachanová
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
00 1.40 oooooxoxxx 512.00
5 Petra JankůPetra Janků
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 1.28 ooxoxxx 389.00
6 Sára MaškováSára Mašková
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
02 1.24 ooxxx 350.00
7 Karolína MatuškováKarolína Matušková
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
03 1.20 oxxx 312.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
01 7.10 +0.4 m/s 6.80  +0.27.10  +0.4x7.106.90  +0.40.00.0 838.00
2 Jan VáchaJan Vácha
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 6.40 +0.2 m/s 5.62  +0.26.22  +0.46.26  +0.16.266.40  +0.20.00.0 675.00
3 Nikolaj RomanchenkovNikolaj Romanchenkov
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
00 6.19 +0.1 m/s 6.04  +0.16.04  +0.46.09  +0.26.096.19  +0.10.00.0 628.00
4 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 6.07 +0.3 m/s 5.91  +0.35.89  +0.25.84  +0.15.916.07  +0.30.00.0 602.00
5 Vojtěch SuchánekVojtěch Suchánek
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
01 5.78 +0.0 m/s 5.42  +0.15.73  +0.35.78  +0.05.785.56  +0.40.00.0 540.00
6 Jan SmělíkJan Smělík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 5.62 +0.3 m/s 5.62  +0.35.53  +0.25.49  +0.25.625.19  +0.40.00.0 506.00
7 Matěj VencelMatěj Vencel
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 5.46 +0.2 m/s 5.46  +0.2xx5.46x0.00.0 473.00
8 František PchálekFrantišek Pchálek
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
00 5.43 +0.3 m/s 5.43  +0.34.84  +0.15.25  +0.25.435.20  +0.00.00.0 467.00
9 Sehnal MatějSehnal Matěj
Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o.
00 5.28 +0.2 m/s 5.28  +0.2x5.24  +0.15.28x0.00.0 437.00
10 Patrik PechaPatrik Pecha
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
00 5.18 +0.1 m/s 4.92  +0.34.82  +0.35.11  +0.25.115.18  +0.10.00.0 417.00
11 Martin GabrielMartin Gabriel
Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o.
01 5.16 4.98  +0.1xx4.985.160.00.0 413.00
12 Heinrich DanielHeinrich Daniel
Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o.
01 5.15 +0.1 m/s 4.90  +0.44.38  +0.14.51  +0.34.905.15  +0.10.00.0 411.00
13 Dominik ŠromDominik Šrom
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 5.13 +0.2 m/s 4.29  +0.15.13  +0.24.89  +0.15.134.58  +0.00.00.0 407.00
14 Robert VašekRobert Vašek
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
03 4.62 +0.0 m/s 4.51  +0.14.33  +0.14.62  +0.04.624.57  +0.30.00.0 312.00
Miroslav JunákMiroslav Junák
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
02 5.43 +0.2 m/s 5.29  +0.15.43  +0.25.39  +0.35.435.30  +0.20.00.0 680.00
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 5.19 +0.2 m/s 5.03  +0.45.19  +0.2x5.194.01  +0.40.00.0 612.00
3 Iveta ValkováIveta Valková
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
02 4.80 +0.5 m/s x4.80  +0.54.63  +0.54.80x0.00.0 506.00
4 Petra JankůPetra Janků
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 4.23 +0.1 m/s xx4.23  +0.14.23x0.00.0 362.00
5 Terezie OhlídalováTerezie Ohlídalová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 4.20 +0.5 m/s 4.15  +0.54.07  +0.54.20  +0.54.204.10  +0.00.00.0 355.00
6 Valentýna MatuškováValentýna Matušková
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
03 4.01 +0.0 m/s 3.84  +0.3xx3.844.01  +0.00.00.0 310.00
7 Sára MaškováSára Mašková
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
02 3.95 +0.3 m/s 3.64  +0.53.95  +0.33.78  +0.43.953.81  +0.40.00.0 296.00
8 Viktória VolasováViktória Volasová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 3.71 +0.5 m/s x3.71  +0.52.20  +0.53.713.43  +0.20.00.0 244.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 09.72 0.0 511.00
2 Viktória VolasováViktória Volasová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 09.11 0.0 471.00
3 Vanda BerkováVanda Berková
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
02 08.72 0.0 446.00
4 Tereza KnotováTereza Knotová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
02 08.04 0.0 402.00
5 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 08.02 0.0 401.00
6 Aneta BakošováAneta Bakošová
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
00 07.57 0.0 372.00
7 Tereza PavlováTereza Pavlová
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
18 06.37 0.0 295.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolaj RomanchenkovNikolaj Romanchenkov
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
00 12.42 0.0 632.00
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 11.80 0.0 594.00
3 Patrik PechaPatrik Pecha
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
00 10.68 0.0 527.00
4 Jan HoráčekJan Horáček
Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ...
99 10.43 0.0 512.00
5 Matěj VencelMatěj Vencel
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
01 10.17 0.0 496.00
6 Jakub NovákJakub Novák
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 09.89 0.0 479.00
7 Vojtěch TomečekVojtěch Tomeček
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
02 09.87 0.0 478.00
8 Jan NěmecJan Němec
Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad
00 09.55 0.0 459.00
9 Zdeněk BuřilZdeněk Buřil
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 09.22 0.0 439.00
Miroslav JunákMiroslav Junák
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
99 DNS 0.0 0.00
Celkem 10 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2662
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2660
3 Šimon ByrtusŠimon Byrtus 02 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 2371
4 František PchálekFrantišek Pchálek 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 2121
5 Jakub KuntJakub Kunt 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 1583
6 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1581
7 Nikolaj RomanchenkovNikolaj Romanchenkov 00 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 1260
8 Adam SpringerAdam Springer 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 1214
9 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1162
10 Jakub NovákJakub Novák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1135
11 Pavel BuchlovskýPavel Buchlovský 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 1004
12 Sehnal MatějSehnal Matěj 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0901
13 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0756
14 Petr BachanPetr Bachan 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0632
15 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0631
16= Jakub KoberJakub Kober 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 0593
16= Aleš KočíAleš Kočí 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0593
18 Ladislav MenšíkLadislav Menšík 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0561
19 Jan HoráčekJan Horáček 99 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 0560
20 Filip JančíkFilip Jančík 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0550
21 David PařenicaDavid Pařenica 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0548
22 Vojtěch SuchánekVojtěch Suchánek 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 0540
23 Ivan ČervenkaIvan Červenka 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0530
24 Zbyněk SmetkaZbyněk Smetka 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0528
25 Patrik PechaPatrik Pecha 00 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 0527
26 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 0523
27= Marek JanásMarek Janás 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0506
27= Jan SmělíkJan Smělík 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0506
29= Matěj VencelMatěj Vencel 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0496
29= Josef HřibJosef Hřib 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0496
31= Vojtěch ErtlVojtěch Ertl 99 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0489
31= Radek SkýpalaRadek Skýpala 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0489
33 Vojtěch TomečekVojtěch Tomeček 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0478
34 Radim ŠtoudekRadim Štoudek 03 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0475
35 Dominik VavrekDominik Vavrek 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0464
36 Jan NěmecJan Němec 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0459
37 Matěj ReňákMatěj Reňák 01 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZObchodní akademie, VOŠ a JŠ... 0446
38 Zdeněk BuřilZdeněk Buřil 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0439
39 Robert VašekRobert Vašek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0422
40 Martin GabrielMartin Gabriel 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0413
41 Dominik ŠromDominik Šrom 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0407
42 Marián AndrýsekMarián Andrýsek 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0404
43 Samuel SamekSamuel Samek 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0397
44 Šimon JelínekŠimon Jelínek 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0342
45 Daniel BruštíkDaniel Bruštík 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0317
46 Filip HornáčekFilip Hornáček 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0290
47 Michael NavláčilMichael Navláčil 00 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0286
48 Závorka HynekZávorka Hynek 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0264
Miroslav JunákMiroslav Junák 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
Kristián GřesKristián Gřes 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Heinrich DanielHeinrich Daniel 01 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0000
Jakub StrykJakub Stryk 02 Střední škola letecká s. r. o.Střední škola letecká s. r. o. 0000
Jonáš KunčarJonáš Kunčar 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Jan PojeznýJan Pojezný 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Celkem 54 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2549
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1415
3 Kristýna DvouletáKristýna Dvouletá 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 1333
4 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1285
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1190
6 Jana ŽufánkováJana Žufánková 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1035
7 Iveta ValkováIveta Valková 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0997
8 Lucie MarkusováLucie Markusová 18 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0992
9 Terezie OhlídalováTerezie Ohlídalová 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0837
10 Petra JankůPetra Janků 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0751
11 Valentýna MatuškováValentýna Matušková 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0727
12 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0656
13 Petra JakešováPetra Jakešová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0599
14 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0555
15 Veronika ChrástováVeronika Chrástová 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0555
16 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0517
17 Lucie BachanováLucie Bachanová 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0512
18 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0511
19 Viktória VolasováViktória Volasová 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0471
20 Štěpánka PavlicováŠtěpánka Pavlicová 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0466
21 Vanda BerkováVanda Berková 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0446
22 Tereza KnotováTereza Knotová 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0402
23 Aneta BakošováAneta Bakošová 00 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0372
24 Sára MaškováSára Mašková 02 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0350
25 Tereza PavlováTereza Pavlová 18 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0295
26 Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0241
27 Tereza KaláčováTereza Kaláčová 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0074
Anežka HubníkováAnežka Hubníková 02 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 0000
Veronika AmbrozkováVeronika Ambrozková 01 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Karolína MatuškováKarolína Matušková 03 Stojanovo gymnázium, VelehradStojanovo gymnázium, Velehrad 0000
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 2662
2 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 2660
3 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 2371
4 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 2121
5 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 1583
6 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1581
7 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 1260
8 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 1214
9 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1162
10 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 1135
11 Střední škola letecká s. r. o.{8} 1004
12 Střední škola letecká s. r. o.{8} 901
13 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 756
14 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 632
15 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 631
16 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 593
16 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 593
18 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 561
19 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 560
20 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 550
21 Střední škola letecká s. r. o.{8} 548
22 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 540
23 Střední škola letecká s. r. o.{8} 530
24 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 528
25 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 527
26 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 523
27 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 506
27 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 506
29 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 496
29 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 496
31 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 489
31 Střední škola letecká s. r. o.{8} 489
33 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 478
34 Střední škola letecká s. r. o.{8} 475
35 Střední škola letecká s. r. o.{8} 464
36 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 459
37 Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ{8} 446
38 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 439
39 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 422
40 Střední škola letecká s. r. o.{8} 413
41 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 407
42 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 404
43 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 397
44 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 342
45 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 317
46 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 290
47 Střední škola letecká s. r. o.{8} 286
48 Střední škola letecká s. r. o.{8} 264
49 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 0
49 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0
49 Střední škola letecká s. r. o.{8} 0
49 Střední škola letecká s. r. o.{8} 0
49 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 0
49 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 0
Celkem 54 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 2549
2 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1415
3 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 1333
4 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1285
5 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 1190
6 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 1035
7 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 997
8 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 992
9 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 837
10 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 751
11 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 727
12 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 656
13 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 599
14 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 555
14 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 555
16 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 517
17 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 512
18 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 511
19 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 471
20 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 466
21 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 446
22 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 402
23 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 372
24 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 350
25 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 295
26 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 241
27 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 74
28 Gymnázium Uherské Hradiště{8} 0
28 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 0
28 Stojanovo gymnázium, Velehrad{8} 0
Celkem 30 závodníků