výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Ústecký kraj

Ústí nad Labem (4. 10. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.47 723.00
2 87 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 07.52 706.00
3 144 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 6 07.63 671.00
4 137 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2 07.70 650.00
5 73 David PhamDavid Pham 00 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 3 08.32 470.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 4.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Jan MusilJan Musil 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.34 765.00
2 85 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 07.44 732.00
3 99 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 6 07.71 646.00
4 133 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 3 07.79 622.00
5 109 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 07.79 622.00
6 145 Jiří BauerJiří Bauer 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 08.11 528.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.52 706.00
2 86 David VodákDavid Vodák 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 07.55 697.00
MS 160 Richard HeřtRichard Heřt 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 3 07.67
4 148 Noé ElisNoé Elis 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 07.77 628.00
5 75 Jan RokošJan Rokoš 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 07.80 619.00
6 118 Anh Duc NguyenAnh Duc Nguyen 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 07.87 598.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 4.10.2018 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 3 07.46 726.00
2 98 Matěj ŘíhaMatěj Říha 01 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 6 07.81 616.00
3 114 Tomáš DytrtTomáš Dytrt 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 07.85 604.00
4 147 David ČadaDavid Čada 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 08.08 537.00
5 74 Adam ŠuchaAdam Šucha 01 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 08.22 498.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
122 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.47 723.00
87 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 07.52 706.00
144 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 6 07.63 671.00
137 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2 07.70 650.00
73 David PhamDavid Pham 00 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 3 08.32 470.00
123 Jan MusilJan Musil 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.34 765.00
85 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 07.44 732.00
99 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 6 07.71 646.00
133 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 3 07.79 622.00
109 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 07.79 622.00
145 Jiří BauerJiří Bauer 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 08.11 528.00
121 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.52 706.00
86 David VodákDavid Vodák 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 07.55 697.00
160 Richard HeřtRichard Heřt 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 3 07.67
148 Noé ElisNoé Elis 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 07.77 628.00
75 Jan RokošJan Rokoš 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 07.80 619.00
118 Anh Duc NguyenAnh Duc Nguyen 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 07.87 598.00
97 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 3 07.46 726.00
98 Matěj ŘíhaMatěj Říha 01 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 6 07.81 616.00
114 Tomáš DytrtTomáš Dytrt 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 07.85 604.00
147 David ČadaDavid Čada 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 08.08 537.00
74 Adam ŠuchaAdam Šucha 01 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 08.22 498.00

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.10.2018 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 08.54 690.00
2 19 Eva PojslováEva Pojslová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 2 08.58 678.00
3 35 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 08.76 629.00
4 71 Vendula MenclováVendula Menclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 08.78 624.00
5 43 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 08.83 610.00
6 1 Barbora PoláškováBarbora Polášková 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1 09.28 496.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.10.2018 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2 08.56 684.00
2 59 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 08.64 662.00
3 27 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 08.83 610.00
4 70 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 09.34 482.00
5 15 Gabriela TůmováGabriela Tůmová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 1 09.59 424.00
6 10 Claudie PrandiClaudie Prandi 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.63 415.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.10.2018 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 08.10 818.00
2 48 Tereza DivišováTereza Divišová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 08.74 635.00
3 46 Karolína TauškováKarolína Taušková 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 2 08.82 613.00
4 61 Anna BrožováAnna Brožová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 09.10 541.00
5 9 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 09.42 463.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
58 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 08.54 690.00
19 Eva PojslováEva Pojslová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 2 08.58 678.00
35 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 08.76 629.00
71 Vendula MenclováVendula Menclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 08.78 624.00
43 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 08.83 610.00
1 Barbora PoláškováBarbora Polášková 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1 09.28 496.00
33 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2 08.56 684.00
59 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 08.64 662.00
27 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 08.83 610.00
70 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 09.34 482.00
15 Gabriela TůmováGabriela Tůmová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 1 09.59 424.00
10 Claudie PrandiClaudie Prandi 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.63 415.00
57 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 08.10 818.00
48 Tereza DivišováTereza Divišová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 08.74 635.00
46 Karolína TauškováKarolína Taušková 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 2 08.82 613.00
61 Anna BrožováAnna Brožová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 09.10 541.00
9 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 09.42 463.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 28.42 598.00
2 35 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 28.84 566.00
3 68 Vendula MeclováVendula Meclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 28.98 556.00
4 37 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 5 29.63 508.00
5 18 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 1 32.53 320.00
6 5 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2 32.98 294.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 27.07 706.00
2 47 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 28.13 621.00
3 67 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 30.58 442.00
4 69 Julie JägerováJulie Jägerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 30.81 427.00
5 8 Kateřina HrbkováKateřina Hrbková 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 31.36 391.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 4.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 27.42 677.00
2 34 Viktorie BabíkováViktorie Babíková 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 28.57 587.00
3 46 Karolína TauškováKarolína Taušková 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1 29.54 515.00
4 16 Vendula SlabochováVendula Slabochová 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 2 33.28 278.00
5 6 Adéla DušánkováAdéla Dušánková 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 35.09 187.00
6 17 Eva KubíkováEva Kubíková 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 6 35.59 165.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
59 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 28.42 598.00
35 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 28.84 566.00
68 Vendula MeclováVendula Meclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 28.98 556.00
37 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 5 29.63 508.00
18 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 1 32.53 320.00
5 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 2 32.98 294.00
57 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 27.07 706.00
47 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 28.13 621.00
67 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 30.58 442.00
69 Julie JägerováJulie Jägerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 30.81 427.00
8 Kateřina HrbkováKateřina Hrbková 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 31.36 391.00
58 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 27.42 677.00
34 Viktorie BabíkováViktorie Babíková 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 28.57 587.00
46 Karolína TauškováKarolína Taušková 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1 29.54 515.00
16 Vendula SlabochováVendula Slabochová 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 2 33.28 278.00
6 Adéla DušánkováAdéla Dušánková 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 35.09 187.00
17 Eva KubíkováEva Kubíková 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 6 35.59 165.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.10.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 53.57 657.00
2 146 Petr BorňasPetr Borňas 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 3 56.69 533.00
3 79 Adam ŠáchaAdam Šácha 00 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 59.62 426.00
4 143 Jakub ŠtemberkJakub Štemberk 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1 59.82 419.00
5 87 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 60.94 382.00
6 148 Noé ElisNoé Elis 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 61.30 370.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.10.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1 53.56 658.00
2 110 František LáchaFrantišek Lácha 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 56.65 534.00
3 100 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 2 57.55 500.00
4 90 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 59.39 434.00
5 147 David ČadaDavid Čada 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 61.06 378.00
127 Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 4.10.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 53.21 673.00
2 88 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 57.61 498.00
3 98 Matěj ŘíhaMatěj Říha 01 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 5 58.31 472.00
4 137 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1 58.45 467.00
5 109 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 58.46 467.00
6 80 Jan VaněkJan Vaněk 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 59.05 446.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
121 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 53.57 657.00
146 Petr BorňasPetr Borňas 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 3 56.69 533.00
79 Adam ŠáchaAdam Šácha 00 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 59.62 426.00
143 Jakub ŠtemberkJakub Štemberk 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1 59.82 419.00
87 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 60.94 382.00
148 Noé ElisNoé Elis 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 61.30 370.00
144 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1 53.56 658.00
110 František LáchaFrantišek Lácha 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 56.65 534.00
100 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 2 57.55 500.00
90 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 59.39 434.00
147 David ČadaDavid Čada 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 5 61.06 378.00
127 Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 DNS
122 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 53.21 673.00
88 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 57.61 498.00
98 Matěj ŘíhaMatěj Říha 01 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 5 58.31 472.00
137 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1 58.45 467.00
109 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 58.46 467.00
80 Jan VaněkJan Vaněk 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 2 59.05 446.00

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 4.10.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 5 2:15.82 881.00
2 44 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 12 2:17.00 865.00
3 5 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 11 2:35.81 622.00
4 32 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 13 2:36.59 613.00
5 18 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 16 2:38.59 589.00
6 30 Kateřina PakandlováKateřina Pakandlová 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 10 2:39.35 580.00
7 55 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1 2:40.34 569.00
8 67 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 15 2:43.75 531.00
9 56 Adéla NovotnáAdéla Novotná 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 2:44.87 518.00
10 17 Eva KubíkováEva Kubíková 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 8 2:52.45 438.00
11 45 Barbora JandováBarbora Jandová 00 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 7 2:53.61 427.00
12 54 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 2:55.18 411.00
13 64 Tereza MacholdováTereza Macholdová 18 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 9 2:57.14 392.00
14 7 Radana ChýlováRadana Chýlová 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 2:59.38 371.00
15 16 Vendula SlabochováVendula Slabochová 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 14 3:08.32 292.00
16 6 Adéla DušánkováAdéla Dušánková 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 3:09.28 284.00
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 4.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 9 4:25.79 772.00
2 89 Jáchym BechyněJáchym Bechyně 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 4 4:38.72 688.00
3 100 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 14 4:38.86 687.00
4 113 Hugo PecharHugo Pechar 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 11 4:44.90 650.00
5 126 Jan PetrekJan Petrek 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1 4:45.57 646.00
6 77 Jan KouteckýJan Koutecký 01 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 10 4:47.02 637.00
7 139 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 7 4:47.86 632.00
8 76 Jakub RosenbaumJakub Rosenbaum 01 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 15 4:48.19 630.00
9 154 Petr VlčekPetr Vlček 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 16 4:49.33 623.00
10 153 Jan PokornyJan Pokorny 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 12 4:51.33 611.00
11 101 Jan GabrielJan Gabriel 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 5 4:54.28 593.00
12 125 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 4:56.10 582.00
13 112 Martin JeřábekMartin Jeřábek 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 8 5:04.61 533.00
14 138 John Francis HorabinJohn Francis Horabin 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 6 5:06.52 523.00
15 124 Jakub PavukJakub Pavuk 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 5:12.90 488.00
161 Maxim PominčukMaxim Pominčuk 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 13 5:07.80
Celkem 16 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 4.10.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Tonar, Kučava, Camara, Vodák Tonar, Kučava, Camara, Vodák Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 1:36.73 1212.0
2 100 Reichl, Mašek, Gabriel, Kubica Reichl, Mašek, Gabriel, Kubica SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 2 1:39.12 1173.0
3 110 Lácha, Dytrt, Nguyen, Jeřábek Lácha, Dytrt, Nguyen, Jeřábek Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 1:39.62 1165.0
4 73 Pham, Jelenič, Šucha, Rosenbaum Pham, Jelenič, Šucha, Rosenbaum Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 6 1:42.83 1114.0
5 147 Čada, Borňas, Bauer, Laube Čada, Borňas, Bauer, Laube Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 1:43.01 1112.0
6 116 Franěk, Kopřiva, Pechar, Zedínek Franěk, Kopřiva, Pechar, Zedínek Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 1:52.10 974.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.10.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Spišjak, Herles, Chloupek, Musil Spišjak, Herles, Chloupek, Musil Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:34.69 1245.0
2 137 Zahrádka, Šulc, Kořínek, Cífka Zahrádka, Šulc, Kořínek, Cífka SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2 1:39.84 1162.0
3 79 Šácha, Procházka, Rokoš, Koutecký Šácha, Procházka, Rokoš, Koutecký Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 6 1:41.15 1141.0
4 92 Moc, Bechyně, Studihrad, Janoušek Moc, Bechyně, Studihrad, Janoušek Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 1:44.08 1095.0
5 127 Jungvirt, Lukavec, Pěkný, Petrek Jungvirt, Lukavec, Pěkný, Petrek Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:46.55 1057.0
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
85 Tonar, Kučava, Camara, Vodák Tonar, Kučava, Camara, Vodák Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1 1:36.73 1212.0
100 Reichl, Mašek, Gabriel, Kubica Reichl, Mašek, Gabriel, Kubica SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 2 1:39.12 1173.0
110 Lácha, Dytrt, Nguyen, Jeřábek Lácha, Dytrt, Nguyen, Jeřábek Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 1:39.62 1165.0
73 Pham, Jelenič, Šucha, Rosenbaum Pham, Jelenič, Šucha, Rosenbaum Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 6 1:42.83 1114.0
147 Čada, Borňas, Bauer, Laube Čada, Borňas, Bauer, Laube Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 1:43.01 1112.0
116 Franěk, Kopřiva, Pechar, Zedínek Franěk, Kopřiva, Pechar, Zedínek Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 1:52.10 974.00
130 Spišjak, Herles, Chloupek, Musil Spišjak, Herles, Chloupek, Musil Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 1:34.69 1245.0
137 Zahrádka, Šulc, Kořínek, Cífka Zahrádka, Šulc, Kořínek, Cífka SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2 1:39.84 1162.0
79 Šácha, Procházka, Rokoš, Koutecký Šácha, Procházka, Rokoš, Koutecký Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 6 1:41.15 1141.0
92 Moc, Bechyně, Studihrad, Janoušek Moc, Bechyně, Studihrad, Janoušek Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 1:44.08 1095.0
127 Jungvirt, Lukavec, Pěkný, Petrek Jungvirt, Lukavec, Pěkný, Petrek Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:46.55 1057.0

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 4.10.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Taušková, Porubčanová, Beckertová, Helebrantová Taušková, Porubčanová, Beckertová, Helebrantová Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1 1:52.53 1236.0
2 61 Brožová, Nádvorníková, Brunclíková, Macholdová Brožová, Nádvorníková, Brunclíková, Macholdová Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 4 1:59.07 1131.0
3 49 Štejnarová, Hamerlová, Kordulíková, Vondráčková Štejnarová, Hamerlová, Kordulíková, Vondráčková Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 2:01.11 1099.0
4 35 Domalípová, Landová, Pakandlová, Balogová Domalípová, Landová, Pakandlová, Balogová Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 2:03.00 1070.0
5 68 Meclová, Jägerová, Ševčíková, Šilerová Meclová, Jägerová, Ševčíková, Šilerová Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 2:05.41 1033.0
6 6 Dušánková, Chýlová, Hammerschmidtová, Polášková Dušánková, Chýlová, Hammerschmidtová, Polášková Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 2:12.06 935.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 4.10.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Ferenczeiová, Hýsková, Moskvitinová, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Moskvitinová, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:50.08 1277.0
2 32 Řeháková, Růžičková, Řeháková, Babíková Řeháková, Růžičková, Řeháková, Babíková Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2 1:51.87 1247.0
3 39 Ajksnerová, Divišová, Hvězdová, Dörflerová Ajksnerová, Divišová, Hvězdová, Dörflerová Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 1:59.49 1124.0
4 8 Hrbková, Pavelková, Malá, Štýsová Hrbková, Pavelková, Malá, Štýsová Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 2:04.67 1044.0
5 19 Pojslová, Pangrácová, Vyvialová, Tůmová Pojslová, Pangrácová, Vyvialová, Tůmová Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 6 2:05.40 1033.0
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
46 Taušková, Porubčanová, Beckertová, Helebrantová Taušková, Porubčanová, Beckertová, Helebrantová Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1 1:52.53 1236.0
61 Brožová, Nádvorníková, Brunclíková, Macholdová Brožová, Nádvorníková, Brunclíková, Macholdová Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 4 1:59.07 1131.0
49 Štejnarová, Hamerlová, Kordulíková, Vondráčková Štejnarová, Hamerlová, Kordulíková, Vondráčková Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 2:01.11 1099.0
35 Domalípová, Landová, Pakandlová, Balogová Domalípová, Landová, Pakandlová, Balogová Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 3 2:03.00 1070.0
68 Meclová, Jägerová, Ševčíková, Šilerová Meclová, Jägerová, Ševčíková, Šilerová Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 2:05.41 1033.0
6 Dušánková, Chýlová, Hammerschmidtová, Polášková Dušánková, Chýlová, Hammerschmidtová, Polášková Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 2:12.06 935.00
59 Ferenczeiová, Hýsková, Moskvitinová, Čihařová Ferenczeiová, Hýsková, Moskvitinová, Čihařová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 1:50.08 1277.0
32 Řeháková, Růžičková, Řeháková, Babíková Řeháková, Růžičková, Řeháková, Babíková Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2 1:51.87 1247.0
39 Ajksnerová, Divišová, Hvězdová, Dörflerová Ajksnerová, Divišová, Hvězdová, Dörflerová Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 3 1:59.49 1124.0
8 Hrbková, Pavelková, Malá, Štýsová Hrbková, Pavelková, Malá, Štýsová Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 2:04.67 1044.0
19 Pojslová, Pangrácová, Vyvialová, Tůmová Pojslová, Pangrácová, Vyvialová, Tůmová Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 6 2:05.40 1033.0

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 4.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 111 Jakub KopřivaJakub Kopřiva
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
99 7 1.84 661.00
2 150 Tomáš LaubeTomáš Laube
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
01 11 1.80 627.00
3= 136 Filip HartmanFilip Hartman
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
01 3 1.72 560.00
3= 141 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
02 8 1.72 560.00
3= 131 Vítek LukavecVítek Lukavec
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 18 1.72 560.00
3= 92 Michal MocMichal Moc
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 13 1.72 560.00
7 107 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
SPŠ ResslovaSPŠ Resslova
99 6 1.68 528.00
8= 135 Adam HájekAdam Hájek
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
00 2 1.64 496.00
8= 132 František PěknýFrantišek Pěkný
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
01 16 1.64 496.00
8= 82 Marek JeleničMarek Jelenič
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
99 5 1.64 496.00
8= 126 Jan PetrekJan Petrek
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 17 1.64 496.00
8= 84 Walter LaufWalter Lauf
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
99 12 1.64 496.00
13= 145 Jiří BauerJiří Bauer
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
02 1 1.60 464.00
13= 110 František LáchaFrantišek Lácha
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 9 1.60 464.00
15= 83 Jan PodezswaJan Podezswa
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
00 14 1.56 434.00
15= 93 Adam JanoušekAdam Janoušek
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 4 1.56 434.00
17 106 Matouš LankMatouš Lank
SPŠ ResslovaSPŠ Resslova
02 10 1.52 404.00
18 94 Michal VaňuraMichal Vaňura
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 15 1.40 317.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 4.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 50 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 15 1.52 644.00
2 37 Anna HvězdováAnna Hvězdová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
03 5 1.48 599.00
3= 62 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 12 1.44 555.00
3= 2 Sára MaláSára Malá
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
99 9 1.44 555.00
3= 25 Anita LandováAnita Landová
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 8 1.44 555.00
6 63 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 3 1.36 470.00
7= 49 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 14 1.32 429.00
7= 61 Anna BrožováAnna Brožová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 2 1.32 429.00
9= 51 Sára KordulíkováSára Kordulíková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 13 1.28 389.00
9= 38 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
01 4 1.28 389.00
9= 39 Aneta AjksnerováAneta Ajksnerová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
03 1 1.28 389.00
9= 13 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,...
01 10 1.28 389.00
13 26 Karolína KadlečkováKarolína Kadlečková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 6 1.24 350.00
14 14 Hana KubatkováHana Kubatková
Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,...
01 7 1.20 312.00
1 Barbora PoláškováBarbora Polášková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
02 11 NM 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 4.10.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
99 12 6.03 0.0 593.00
2 141 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
02 6 6.00 0.0 587.00
3 134 Jan DobravaJan Dobrava
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
99 2 5.82 0.0 548.00
4 85 Vojtěch TonarVojtěch Tonar
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 14 5.74 0.0 531.00
5 130 Jakub SpišjakJakub Spišjak
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 19 5.59 0.0 500.00
6 133 Daniel CífkaDaniel Cífka
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
99 1 5.55 0.0 492.00
7 127 Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 17 5.47 0.0 475.00
8 118 Anh Duc NguyenAnh Duc Nguyen
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 9 5.32 0.0 445.00
9 99 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
SPŠ ResslovaSPŠ Resslova
00 8 5.25 0.0 431.00
10 93 Adam JanoušekAdam Janoušek
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 4 5.21 0.0 423.00
11 149 Marek KašparMarek Kašpar
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
00 5 5.15 0.0 411.00
12 117 Tomáš ZedínekTomáš Zedínek
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
00 16 5.11 0.0 404.00
13 116 Lukáš FraněkLukáš Franěk
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 3 5.06 0.0 394.00
14= 105 Matěj PoláčekMatěj Poláček
SPŠ ResslovaSPŠ Resslova
01 11 4.86 0.0 356.00
14= 94 Michal VaňuraMichal Vaňura
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 15 4.86 0.0 356.00
16 151 Filip MarkvartFilip Markvart
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
02 7 4.84 0.0 352.00
17 79 Adam ŠáchaAdam Šácha
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
00 13 4.83 0.0 350.00
18 73 David PhamDavid Pham
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
00 10 4.61 0.0 310.00
123 Jan MusilJan Musil
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 18 DNS 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 4.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
03 11 5.14 0.0 598.00
2 62 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 12 4.64 0.0 464.00
3 60 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 16 4.57 0.0 446.00
4 2 Sára MaláSára Malá
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
99 7 4.52 0.0 433.00
5= 19 Eva PojslováEva Pojslová
Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,...
03 8 4.49 0.0 426.00
5= 44 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
02 9 4.49 0.0 426.00
7 48 Tereza DivišováTereza Divišová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
01 2 4.42 0.0 408.00
8 33 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 10 4.34 0.0 388.00
9 49 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 14 4.30 0.0 379.00
10 9 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
02 13 4.24 0.0 364.00
11 69 Julie JägerováJulie Jägerová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 5 4.19 0.0 352.00
12 38 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
01 3 4.05 0.0 319.00
13 8 Kateřina HrbkováKateřina Hrbková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
01 4 3.88 0.0 281.00
14 51 Sára KordulíkováSára Kordulíková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 15 3.85 0.0 274.00
15 63 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
02 1 3.64 0.0 229.00
16 14 Hana KubatkováHana Kubatková
Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,...
01 6 3.16 0.0 135.00
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 4.10.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
01 15 10.85 0.0 585.00
2 53 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 14 10.35 0.0 552.00
3 66 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
00 6 10.08 0.0 535.00
4 29 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
02 11 09.97 0.0 527.00
5 13 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,...
01 7 09.00 0.0 464.00
6 65 Pavlína PostičováPavlína Postičová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
99 9 08.77 0.0 449.00
7 27 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
01 10 08.52 0.0 433.00
8 28 Barbora BalogováBarbora Balogová
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 1 08.48 0.0 430.00
9 41 Anna PlaničkováAnna Planičková
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
02 8 08.29 0.0 418.00
10 3 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
00 2 08.24 0.0 415.00
11 40 Michaela KošováMichaela Košová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
00 3 08.18 0.0 411.00
12 4 Karina LahučkáKarina Lahučká
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
02 4 08.18 0.0 411.00
13 64 Tereza MacholdováTereza Macholdová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
18 5 08.15 0.0 409.00
14 42 Eliška VrbováEliška Vrbová
Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny
00 13 07.57 0.0 372.00
15 15 Gabriela TůmováGabriela Tůmová
Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,...
01 12 07.19 0.0 347.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 4.10.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
99 13 19.05 0.0 1040.0
2 90 Samuel CamaraSamuel Camara
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
00 1 13.13 0.0 675.00
3 82 Marek JeleničMarek Jelenič
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
99 5 12.40 0.0 631.00
4 142 Michael MackůMichael Macků
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
00 10 12.21 0.0 619.00
5 129 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 20 11.74 0.0 591.00
6 152 Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
99 12 11.59 0.0 582.00
7 140 Pavel JarýPavel Jarý
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
00 4 11.41 0.0 571.00
8 114 Tomáš DytrtTomáš Dytrt
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 2 11.20 0.0 558.00
9 91 Šimon StudihradŠimon Studihrad
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ...
02 15 11.11 0.0 553.00
10 128 Josef ValentaJosef Valenta
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 19 11.11 0.0 553.00
11 115 Jan ŠidloJan Šidlo
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
00 17 10.88 0.0 539.00
12 75 Jan RokošJan Rokoš
Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most
99 14 10.84 0.0 536.00
13 103 Vítězslav SvobodaVítězslav Svoboda
SPŠ ResslovaSPŠ Resslova
02 16 10.38 0.0 508.00
14 149 Marek KašparMarek Kašpar
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
00 7 10.36 0.0 507.00
15 151 Filip MarkvartFilip Markvart
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
02 11 10.05 0.0 489.00
16 104 Jan KrtekJan Krtek
SPŠ ResslovaSPŠ Resslova
99 8 10.04 0.0 488.00
17 136 Filip HartmanFilip Hartman
SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov
01 3 09.58 0.0 460.00
18 124 Jakub PavukJakub Pavuk
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 18 09.56 0.0 459.00
19 102 Vilém KukačkaVilém Kukačka
SPŠ ResslovaSPŠ Resslova
00 9 09.31 0.0 444.00
20 112 Martin JeřábekMartin Jeřábek
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
01 6 08.36 0.0 388.00
Celkem 20 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2475
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 2360
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 2279
4 František LáchaFrantišek Lácha 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2163
5 David ČadaDavid Čada 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 2027
6 Adam ŠáchaAdam Šácha 00 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 1917
7 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1745
8 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 1633
9 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1396
10 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1329
11 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1270
12 Tomáš DytrtTomáš Dytrt 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1162
13 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 1147
14 Marek JeleničMarek Jelenič 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 1127
15 David PhamDavid Pham 00 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 1114
16 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1109
17 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1089
18 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 1077
19 Marek KašparMarek Kašpar 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0918
20 Adam JanoušekAdam Janoušek 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0857
21 Jan MusilJan Musil 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0765
22 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0726
23 Ondřej KučavaOndřej Kučava 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0706
24 Jáchym BechyněJáchym Bechyně 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0688
25 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 99 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0661
26 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0657
27 Hugo PecharHugo Pechar 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0650
28 Jan PetrekJan Petrek 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0646
29 Jan KouteckýJan Koutecký 01 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 0637
30 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0632
31 Jakub RosenbaumJakub Rosenbaum 01 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 0630
32 Noé ElisNoé Elis 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0628
33 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0627
34 Petr VlčekPetr Vlček 01 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0623
35 Jan RokošJan Rokoš 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 0619
36 Michael MackůMichael Macků 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0619
37 Jan PokornyJan Pokorny 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0611
38 Jan GabrielJan Gabriel 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0593
39 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0591
40= Adam NovotnýAdam Novotný 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0582
40= Jaroslav MoravecJaroslav Moravec 99 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0582
42 Pavel JarýPavel Jarý 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0571
43= Filip HartmanFilip Hartman 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0560
43= Michal MocMichal Moc 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0560
43= Vítek LukavecVítek Lukavec 99 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0560
46= Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0553
46= Josef ValentaJosef Valenta 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0553
48 Jan DobravaJan Dobrava 99 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0548
49 Jan ŠidloJan Šidlo 00 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0539
50= Martin JeřábekMartin Jeřábek 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0533
50= Petr BorňasPetr Borňas 00 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0533
52 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 99 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0528
53 John Francis HorabinJohn Francis Horabin 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0523
54 Vítězslav SvobodaVítězslav Svoboda 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0508
55 Adam ŠuchaAdam Šucha 01 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 0498
56= František PěknýFrantišek Pěkný 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0496
56= Walter LaufWalter Lauf 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 0496
58 Jan KrtekJan Krtek 99 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0488
59 Tomáš JungvirtTomáš Jungvirt 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0475
60 Matěj ŘíhaMatěj Říha 01 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0472
61 Jiří BauerJiří Bauer 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0464
62 Jan VaněkJan Vaněk 99 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 0446
63 Anh Duc NguyenAnh Duc Nguyen 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0445
64= Tomáš ZedínekTomáš Zedínek 00 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0404
64= Matouš LankMatouš Lank 02 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0404
66 Matěj PoláčekMatěj Poláček 01 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0356
67 Filip MarkvartFilip Markvart 02 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0352
68= Richard HeřtRichard Heřt 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0000
68= Daniel CífkaDaniel Cífka 99 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0000
68= David VodákDavid Vodák 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
68= Jakub PavukJakub Pavuk 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
68= Jakub ŠtemberkJakub Štemberk 01 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0000
68= Vilém KukačkaVilém Kukačka 00 SPŠ ResslovaSPŠ Resslova 0000
68= Lukáš FraněkLukáš Franěk 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
68= Michal VaňuraMichal Vaňura 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
68= Jan PodezswaJan Podezswa 00 Střední průmyslová škola MostStřední průmyslová škola Most 0000
68= Adam HájekAdam Hájek 00 SPŠ a VOŠ ChomutovSPŠ a VOŠ Chomutov 0000
68= Maxim PominčukMaxim Pominčuk 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
Celkem 78 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 2458
2 Karolína TauškováKarolína Taušková 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 2364
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 2137
4 Anna BrožováAnna Brožová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1672
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1524
6 Kateřina HrbkováKateřina Hrbková 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1435
7 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1367
8 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1291
9 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1277
10 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1195
11 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 1072
12 Tereza DivišováTereza Divišová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1043
13 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1019
14 Sára MaláSára Malá 99 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0988
15 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0973
16 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0916
17 Klára VyvialováKlára Vyvialová 02 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 0909
18 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0881
19 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 0853
20 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0827
21 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0808
22 Gabriela TůmováGabriela Tůmová 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 0771
23 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0644
24 Vendula MenclováVendula Menclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0624
25 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0621
26 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0599
27 Viktorie BabíkováViktorie Babíková 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0587
28 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0585
29 Kateřina PakandlováKateřina Pakandlová 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0580
30 Anna DrábováAnna Drábová 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0569
31 Vendula MeclováVendula Meclová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0556
32 Anita LandováAnita Landová 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0555
33 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0552
34 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0535
35 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0527
36 Adéla NovotnáAdéla Novotná 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0518
37 Barbora PoláškováBarbora Polášková 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0496
38 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0470
39 Pavlína PostičováPavlína Postičová 99 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0449
40 Hana KubatkováHana Kubatková 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 0447
41 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0446
42 Eva KubíkováEva Kubíková 01 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 0438
43 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0433
44 Anna PlaničkováAnna Planičková 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0418
45 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0415
46= Michaela KošováMichaela Košová 00 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0411
46= Karina LahučkáKarina Lahučká 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0411
48 Tereza MacholdováTereza Macholdová 18 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0392
49 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0389
50 Radana ChýlováRadana Chýlová 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0371
51 Julie JägerováJulie Jägerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0352
52 Karolína KadlečkováKarolína Kadlečková 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0350
53 Vendula SlabochováVendula Slabochová 99 Gymnázium Josefa Jungmanna, LitoměřiceGymnázium Josefa Jungmanna,... 0278
54 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
55= Aneta AjksnerováAneta Ajksnerová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
55= Sára KordulíkováSára Kordulíková 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
55= Eliška VrbováEliška Vrbová 00 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
55= Barbora BalogováBarbora Balogová 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
55= Barbora JandováBarbora Jandová 00 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 0000
55= Adéla DušánkováAdéla Dušánková 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0000
55= Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
55= Martina OpavováMartina Opavová 02 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 0000
55= Claudie PrandiClaudie Prandi 01 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0000
55= Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
Celkem 64 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 2475
2 SPŠ Resslova{8} 2360
3 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 2279
4 Gymnázium Teplice{8} 2163
5 Gymnazium Roudnice n/L{8} 2027
6 Střední průmyslová škola Most{8} 1917
7 Gymnázium Chomutov{8} 1745
8 Střední průmyslová škola Most{8} 1633
9 Gymnázium Chomutov{8} 1396
10 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 1329
11 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1270
12 Gymnázium Teplice{8} 1162
13 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 1147
14 Střední průmyslová škola Most{8} 1127
15 Střední průmyslová škola Most{8} 1114
16 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1109
17 Gymnázium Teplice{8} 1089
18 SPŠ Resslova{8} 1077
19 Gymnazium Roudnice n/L{8} 918
20 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 857
21 Gymnázium Chomutov{8} 765
22 SPŠ Resslova{8} 726
23 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 706
24 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 688
25 Gymnázium Teplice{8} 661
26 Gymnázium Chomutov{8} 657
27 Gymnázium Teplice{8} 650
28 Gymnázium Chomutov{8} 646
29 Střední průmyslová škola Most{8} 637
30 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 632
31 Střední průmyslová škola Most{8} 630
32 Gymnazium Roudnice n/L{8} 628
33 Gymnazium Roudnice n/L{8} 627
34 Gymnazium Roudnice n/L{8} 623
35 Střední průmyslová škola Most{8} 619
35 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 619
37 Gymnazium Roudnice n/L{8} 611
38 SPŠ Resslova{8} 593
39 Gymnázium Chomutov{8} 591
40 Gymnázium Chomutov{8} 582
40 Gymnazium Roudnice n/L{8} 582
42 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 571
43 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 560
43 Gymnázium Chomutov{8} 560
43 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 560
46 Gymnázium Chomutov{8} 553
46 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 553
48 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 548
49 Gymnázium Teplice{8} 539
50 Gymnázium Teplice{8} 533
50 Gymnazium Roudnice n/L{8} 533
52 SPŠ Resslova{8} 528
53 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 523
54 SPŠ Resslova{8} 508
55 Střední průmyslová škola Most{8} 498
56 Gymnázium Chomutov{8} 496
56 Střední průmyslová škola Most{8} 496
58 SPŠ Resslova{8} 488
59 Gymnázium Chomutov{8} 475
60 SPŠ Resslova{8} 472
61 Gymnazium Roudnice n/L{8} 464
62 Střední průmyslová škola Most{8} 446
63 Gymnázium Teplice{8} 445
64 Gymnázium Teplice{8} 404
64 SPŠ Resslova{8} 404
66 SPŠ Resslova{8} 356
67 Gymnazium Roudnice n/L{8} 352
68 SPŠ Resslova{8} 0
68 Střední průmyslová škola Most{8} 0
68 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 0
68 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
68 Gymnázium Teplice{8} 0
68 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
68 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 0
68 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 0
68 SPŠ a VOŠ Chomutov{8} 0
68 Gymnázium Chomutov{8} 0
68 Gymnázium Teplice{8} 0
Celkem 78 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 2458
2 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 2364
3 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice{8} 2137
4 Gymnázium Teplice{8} 1672
5 Gymnázium Chomutov{8} 1524
6 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 1435
7 Gymnázium Chomutov{8} 1367
8 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 1291
9 Gymnázium Chomutov{8} 1277
10 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1195
11 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 1072
12 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 1043
13 Gymnázium Teplice{8} 1019
14 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 988
15 Gymnázium Teplice{8} 973
16 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 916
17 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice{8} 909
18 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 881
19 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice{8} 853
20 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 827
21 Gymnázium Chomutov{8} 808
22 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice{8} 771
23 Gymnázium Chomutov{8} 644
24 Gymnázium Teplice{8} 624
25 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 621
26 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 599
27 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 587
28 Gymnázium Chomutov{8} 585
29 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 580
30 Gymnázium Chomutov{8} 569
31 Gymnázium Teplice{8} 556
32 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 555
33 Gymnázium Chomutov{8} 552
34 Gymnázium Teplice{8} 535
35 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 527
36 Gymnázium Chomutov{8} 518
37 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 496
38 Gymnázium Teplice{8} 470
39 Gymnázium Teplice{8} 449
40 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice{8} 447
41 Gymnázium Chomutov{8} 446
42 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice{8} 438
43 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 433
44 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 418
45 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 415
46 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 411
46 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 411
48 Gymnázium Teplice{8} 392
49 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 389
50 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 371
51 Gymnázium Teplice{8} 352
52 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 350
53 Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice{8} 278
54 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
54 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
54 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
54 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
54 Gymnázium Chomutov{8} 0
54 Gymnázium Chomutov{8} 0
54 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
54 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
54 Gymnázium Teplice{8} 0
54 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22{8} 0
54 Gymnázium V. Hlavatého Louny{8} 0
Celkem 64 závodníků