výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo Atletického čtyřboje

Třebíč (25. 9. 2018)
Skok vysoký - Žáci (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš NovákTomáš Novák 030101 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 1.65 504.00
2= Petr PekárekPetr Pekárek 030904 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1.61 472.00
2= Michal KrátkýMichal Krátký 030101 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 1.61 472.00
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester DvořákováEster Dvořáková 040101 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1.46 577.00
2 Barbora PechováBarbora Pechová 040101 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 1.46 577.00
3 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 030101 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 1.42 534.00
Skok daleký - Žáci (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandr FilipiAlexandr Filipi 040101 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 5.45 471.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář 030101 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 5.25 431.00
3 Stanislav NečasStanislav Nečas 040101 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 5.22 425.00
Skok daleký - Žákyně (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 030207 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4.97 551.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 030101 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4.43 411.00
3 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 040101 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4.21 357.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 030101 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.63 505.00
2 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 040101 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 08.70 445.00
3 Markéta PellováMarkéta Pellová 040101 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.38 424.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub NovákJakub Novák 030101 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 12.71 650.00
2 Jakub MartínekJakub Martínek 040101 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 12.32 626.00
3 Samuel EliášSamuel Eliáš 040101 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 12.27 623.00
Hod kriketovým míčkem - Žáci (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040101 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 75.56 530.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář 030101 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 69.62 478.00
3 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 030101 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 67.67 461.00
Hod kriketovým míčkem - Žákyně (úterý, 25.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea KlementováAndrea Klementová 030101 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 43.84 403.00
2 Barbora PechováBarbora Pechová 040101 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 42.78 389.00
3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 040101 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 42.25 383.00