výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo Atletického čtyřboje

Třebíč (25. 9. 2018)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandr FilipiAlexandr Filipi
ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na...
04 9 5.45 0.0 471.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 35 5.25 0.0 431.00
3 Stanislav NečasStanislav Nečas
ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S...
04 28 5.22 0.0 425.00
4 Jakub DřímalJakub Dřímal
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 5 5.19 0.0 419.00
5 Tomáš TůmaTomáš Tůma
Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve...
04 44 5.09 0.0 400.00
6 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 26 5.07 0.0 396.00
7 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
04 23 5.06 0.0 394.00
8 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 17 5.06 0.0 394.00
9 Michal PekárekMichal Pekárek
ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na...
03 31 5.05 0.0 392.00
10 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník
ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S...
03 48 5.03 0.0 388.00
11 Denis DobrovolnýDenis Dobrovolný
ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice
03 4 4.98 0.0 378.00
12 Samuel EliášSamuel Eliáš
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 7 4.97 0.0 377.00
13 Vít WinterlingVít Winterling
Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve...
04 47 4.96 0.0 375.00
14 Martin PtáčekMartin Ptáček
ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S...
03 34 4.96 0.0 375.00
15 Adam TrojanAdam Trojan
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 42 4.91 0.0 365.00
16 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 45 4.84 0.0 352.00
17 Tomáš JašaTomáš Jaša
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
04 15 4.79 0.0 343.00
18 Miroslav KakurMiroslav Kakur
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 16 4.67 0.0 321.00
19 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
04 21 4.66 0.0 319.00
20 Matyáš JarýMatyáš Jarý
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
04 14 4.64 0.0 315.00
21 Jakub MartínekJakub Martínek
ŠSK JemniceŠSK Jemnice
04 25 4.53 0.0 295.00
22 Josef KuthanJosef Kuthan
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 22 4.51 0.0 292.00
23 Daniel KřížDaniel Kříž
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 20 4.47 0.0 285.00
24 Radim SyrovýRadim Syrový
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 38 4.41 0.0 274.00
25 Michal NiederhafnerMichal Niederhafner
ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice
03 29 4.39 0.0 271.00
26 Antonín ŠtolfaAntonín Štolfa
ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou
04 40 4.36 0.0 266.00
27 Denis KřemenákDenis Křemenák
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
05 19 4.29 0.0 254.00
28 Martin NoháčekMartin Noháček
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 30 4.28 0.0 252.00
29 Martin BendaMartin Benda
ZŠ PředínZŠ Předín
04 1 4.26 0.0 249.00
30 Tomáš StaněkTomáš Staněk
ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou
04 37 4.26 0.0 249.00
31 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
04 46 4.25 0.0 247.00
32 Petr PhamPetr Pham
ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice
03 33 4.21 0.0 240.00
33 Daniel FejtaDaniel Fejta
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 8 4.16 0.0 232.00
34 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 12 4.14 0.0 229.00
35 Adam HronovskýAdam Hronovský
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
05 11 4.10 0.0 222.00
36 Jan TrojanJan Trojan
ZŠ PředínZŠ Předín
04 43 4.05 0.0 214.00
37 Marek ŘepaMarek Řepa
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 36 4.04 0.0 212.00
38 Štěpán HospůdkaŠtěpán Hospůdka
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 10 4.04 0.0 212.00
39 Vojtěch PelantVojtěch Pelant
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 32 3.93 0.0 195.00
40 Maik CejnarMaik Cejnar
ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou
03 3 3.92 0.0 193.00
41 Igor BukovýIgor Bukový
ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na...
04 2 3.91 0.0 191.00
42 Filip DvořákFilip Dvořák
ZŠ PředínZŠ Předín
05 6 3.81 0.0 176.00
43 Jan KřehlíkJan Křehlík
Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve...
05 18 3.73 0.0 164.00
44 Adam ŠpinkaAdam Špinka
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
05 39 3.72 0.0 162.00
45 Jakub JaníčekJakub Janíček
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
04 13 3.62 0.0 147.00
46 Adam ŠvehlaAdam Švehla
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
04 41 3.59 0.0 143.00
47 David MenčíkDavid Menčík
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
05 27 3.56 0.0 139.00
48 Lukáš MarešLukáš Mareš
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 24 3.31 0.0 104.00
Celkem 48 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 32 4.97 0.0 551.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 30 4.43 0.0 411.00
3 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 27 4.21 0.0 357.00
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 31 4.20 0.0 355.00
5 Veronika NečadováVeronika Nečadová
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
04 15 4.09 0.0 329.00
6 Lucie NetrdováLucie Netrdová
ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou
05 17 4.07 0.0 324.00
7 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 14 4.02 0.0 312.00
8 Klára ChalupováKlára Chalupová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 7 3.99 0.0 306.00
9 Lucie KrištofováLucie Krištofová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
05 10 3.92 0.0 290.00
10 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
04 28 3.91 0.0 287.00
11 Sabina KourkováSabina Kourková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 29 3.89 0.0 283.00
12 Radka FerdanováRadka Ferdanová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 6 3.87 0.0 279.00
13 Tereza ŠtorkováTereza Štorková
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
04 23 3.64 0.0 229.00
14 Aneta TvrdáAneta Tvrdá
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
04 26 3.53 0.0 206.00
15 Barbora KarasováBarbora Karasová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
05 8 3.52 0.0 204.00
16 Nela BajerováNela Bajerová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 1 3.52 0.0 204.00
17 Kateřina CahováKateřina Cahová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
05 4 3.50 0.0 200.00
18 Eliška PipalováEliška Pipalová
ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice
03 19 3.50 0.0 200.00
19 Barbora BartošováBarbora Bartošová
ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice
05 3 3.47 0.0 194.00
20 Pavlína RyglováPavlína Ryglová
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 21 3.43 0.0 186.00
21 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou
04 11 3.37 0.0 174.00
22 Šárka LesslováŠárka Lesslová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
04 13 3.34 0.0 168.00
23 Nela RůžičkováNela Růžičková
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
05 20 3.33 0.0 167.00
24 Barbora ŠvecováBarbora Švecová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
05 24 3.32 0.0 165.00
25 Markéta PellováMarkéta Pellová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
04 18 3.27 0.0 155.00
26 Leontýna ToufarováLeontýna Toufarová
ZŠ PředínZŠ Předín
05 25 3.16 0.0 135.00
27 Michaela ŠilhaváMichaela Šilhavá
ZŠ PředínZŠ Předín
04 22 3.13 0.0 130.00
28 Michaela LavickáMichaela Lavická
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 12 3.11 0.0 126.00
29 Adéla BáňováAdéla Báňová
ZŠ PředínZŠ Předín
05 2 2.87 0.0 86.00
30 Linda DrozdováLinda Drozdová
ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou
05 5 2.77 0.0 70.00
Natálie KlikováNatálie Kliková
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
05 9 NM 0.0 0.00
Celkem 31 závodníků