výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo Atletického čtyřboje

Třebíč (25. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 5 07.65 665.00
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 4 07.81 616.00
3 Filip IranFilip Iran 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 08.09 534.00
4 Jan TrojanJan Trojan 04 ZŠ PředínZŠ Předín 1 08.82 345.00
5 Martin BendaMartin Benda 04 ZŠ PředínZŠ Předín 3 08.94 318.00
6 Tomáš PaulasTomáš Paulas 04 ZŠ PředínZŠ Předín 8 09.03 298.00
7 Filip DvořákFilip Dvořák 05 ZŠ PředínZŠ Předín 7 09.47 208.00
8 Ondřej ObůrkaOndřej Obůrka 05 ZŠ PředínZŠ Předín 2 10.62 46.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠtolfaMarek Štolfa 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 2 08.49 426.00
2 Maik CejnarMaik Cejnar 03 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 4 08.52 418.00
3 Antonín ŠtolfaAntonín Štolfa 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 8 08.56 408.00
4 Vít HorčičkaVít Horčička 03 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 6 08.75 362.00
5 Michal BartejsMichal Bartejs 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 08.87 333.00
6 Jakub JurdaJakub Jurda 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 09.03 298.00
7 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1 09.12 278.00
Tomáš StaněkTomáš Staněk 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 7 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 5 08.28 481.00
2 Daniel KřížDaniel Kříž 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1 08.37 457.00
3 Tomáš JašaTomáš Jaša 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 2 08.69 376.00
4 Denis KřemenákDenis Křemenák 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 08.88 331.00
5 Jakub HolečekJakub Holeček 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 4 08.96 313.00
6 Adam HronovskýAdam Hronovský 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 6 09.10 282.00
7 Kryštof JankůKryštof Janků 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 7 09.14 274.00
8 Jakub JaníčekJakub Janíček 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3 09.19 264.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 08.07 540.00
2 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.39 452.00
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 08.50 423.00
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 08.53 416.00
5 Filip BradaFilip Brada 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.60 398.00
6 Radim SyrovýRadim Syrový 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2 08.74 364.00
7 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 6 08.74 364.00
8 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 7 08.89 329.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PhamPetr Pham 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 2 08.28 481.00
2 Lukáš MacháčekLukáš Macháček 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 7 08.29 478.00
3 Matyáš JarýMatyáš Jarý 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 6 08.34 465.00
4 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 4 08.36 460.00
5 Zbyněk SvobodaZbyněk Svoboda 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 8 08.77 357.00
6 Jakub KodajekJakub Kodajek 04 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 3 09.04 295.00
7 Denis DobrovolnýDenis Dobrovolný 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 5 09.48 207.00
8 Adam ŠvehlaAdam Švehla 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 1 10.25 86.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav NečasStanislav Nečas 04 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 6 07.83 610.00
2 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 1 08.13 523.00
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 3 08.20 503.00
4 Martin PtáčekMartin Ptáček 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 8 08.29 478.00
5 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 2 08.36 460.00
6 Athanasios BantianidisAthanasios Bantianidis 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 5 08.55 411.00
7 Michal NiederhafnerMichal Niederhafner 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 7 08.63 391.00
8 Ondřej KuncOndřej Kunc 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 4 08.65 386.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TůmaTomáš Tůma 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 8 08.01 557.00
2 Jakub DřímalJakub Dřímal 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 4 08.07 540.00
3 Vít WinterlingVít Winterling 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 1 08.15 517.00
4 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 2 08.28 481.00
5 Miroslav KakurMiroslav Kakur 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 6 08.32 470.00
6 Šimon ČechŠimon Čech 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 5 08.35 462.00
7 Jakub NovákJakub Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 7 08.54 413.00
8 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 3 08.76 359.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 2 08.07 540.00
2 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.14 520.00
3 Jakub MartínekJakub Martínek 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 7 08.29 478.00
4 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3 08.29 478.00
5 Kyryl FrechkaKyryl Frechka 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 6 08.63 391.00
6 Petr PekárekPetr Pekárek 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8 08.79 352.00
7 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 08.83 343.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr FilipiAlexandr Filipi 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 3 07.97 568.00
2 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4 08.18 509.00
3 Pavel KremláčekPavel Kremláček 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2 08.21 500.00
4 Daniel FejtaDaniel Fejta 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 6 08.42 444.00
5 Štěpán HospůdkaŠtěpán Hospůdka 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 7 08.65 386.00
6 Jakub DlapkaJakub Dlapka 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5 08.70 374.00
7 Josef KuthanJosef Kuthan 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8 09.19 264.00
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PekárekMichal Pekárek 03 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 7 08.16 514.00
2 Miroslav KašíkMiroslav Kašík 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 6 08.62 393.00
3 Jan CiencialaJan Cienciala 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 4 09.13 276.00
4 Igor BukovýIgor Bukový 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 5 09.20 261.00
5 Martin ŠustekMartin Šustek 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 8 09.37 227.00
6 David MenčíkDavid Menčík 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 09.72 164.00
7 Marek ŘepaMarek Řepa 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 2 09.82 148.00
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (út, 25.9.2018 - 08:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 8 08.25 489.00
2 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 4 08.35 462.00
3 Tomáš SüssenbekTomáš Süssenbek 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3 08.37 457.00
4 Jakub KorešJakub Koreš 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 7 08.56 408.00
5 Jakub MrňaJakub Mrňa 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 08.76 359.00
6 Adam ŠpinkaAdam Špinka 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 5 08.83 343.00
7 Martin NoháčekMartin Noháček 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 08.97 311.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 5 07.65 665.00
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 4 07.81 616.00
3 Stanislav NečasStanislav Nečas 04 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 6 07.83 610.00
4 Alexandr FilipiAlexandr Filipi 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 3 07.97 568.00
5 Tomáš TůmaTomáš Tůma 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 8 08.01 557.00
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 08.07 540.00
6 Jakub DřímalJakub Dřímal 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 4 08.07 540.00
6 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 2 08.07 540.00
9 Filip IranFilip Iran 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 08.09 534.00
10 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 1 08.13 523.00
11 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.14 520.00
12 Vít WinterlingVít Winterling 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 1 08.15 517.00
13 Michal PekárekMichal Pekárek 03 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 7 08.16 514.00
14 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4 08.18 509.00
15 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 3 08.20 503.00
16 Pavel KremláčekPavel Kremláček 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2 08.21 500.00
17 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 8 08.25 489.00
18 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 5 08.28 481.00
18 Petr PhamPetr Pham 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 2 08.28 481.00
18 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 2 08.28 481.00
21 Lukáš MacháčekLukáš Macháček 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 7 08.29 478.00
21 Martin PtáčekMartin Ptáček 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 8 08.29 478.00
21 Jakub MartínekJakub Martínek 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 7 08.29 478.00
21 Karel KühtreiberKarel Kühtreiber 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3 08.29 478.00
25 Miroslav KakurMiroslav Kakur 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 6 08.32 470.00
26 Matyáš JarýMatyáš Jarý 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 6 08.34 465.00
27 Šimon ČechŠimon Čech 04 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 5 08.35 462.00
27 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 4 08.35 462.00
29 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 4 08.36 460.00
29 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 2 08.36 460.00
31 Daniel KřížDaniel Kříž 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1 08.37 457.00
31 Tomáš SüssenbekTomáš Süssenbek 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 3 08.37 457.00
33 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.39 452.00
34 Daniel FejtaDaniel Fejta 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 6 08.42 444.00
35 Marek ŠtolfaMarek Štolfa 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 2 08.49 426.00
36 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 08.50 423.00
37 Maik CejnarMaik Cejnar 03 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 4 08.52 418.00
38 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 08.53 416.00
39 Jakub NovákJakub Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 7 08.54 413.00
40 Athanasios BantianidisAthanasios Bantianidis 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 5 08.55 411.00
41 Antonín ŠtolfaAntonín Štolfa 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 8 08.56 408.00
41 Jakub KorešJakub Koreš 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 7 08.56 408.00
43 Filip BradaFilip Brada 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.60 398.00
44 Miroslav KašíkMiroslav Kašík 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 6 08.62 393.00
45 Michal NiederhafnerMichal Niederhafner 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 7 08.63 391.00
45 Kyryl FrechkaKyryl Frechka 04 ŠSK JemniceŠSK Jemnice 6 08.63 391.00
47 Ondřej KuncOndřej Kunc 03 ZŠ Komenského 2, Žďár nad SázavouZŠ Komenského 2, Žďár nad S... 4 08.65 386.00
47 Štěpán HospůdkaŠtěpán Hospůdka 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 7 08.65 386.00
49 Tomáš JašaTomáš Jaša 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 2 08.69 376.00
50 Jakub DlapkaJakub Dlapka 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5 08.70 374.00
51 Radim SyrovýRadim Syrový 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2 08.74 364.00
51 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 6 08.74 364.00
53 Vít HorčičkaVít Horčička 03 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 6 08.75 362.00
54 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 Základní škola Oslavická Velké MeziříčíZákladní škola Oslavická Ve... 3 08.76 359.00
54 Jakub MrňaJakub Mrňa 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 08.76 359.00
56 Zbyněk SvobodaZbyněk Svoboda 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 8 08.77 357.00
57 Petr PekárekPetr Pekárek 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8 08.79 352.00
58 Jan TrojanJan Trojan 04 ZŠ PředínZŠ Předín 1 08.82 345.00
59 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 08.83 343.00
59 Adam ŠpinkaAdam Špinka 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 5 08.83 343.00
61 Michal BartejsMichal Bartejs 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 08.87 333.00
62 Denis KřemenákDenis Křemenák 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 08.88 331.00
63 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 7 08.89 329.00
64 Martin BendaMartin Benda 04 ZŠ PředínZŠ Předín 3 08.94 318.00
65 Jakub HolečekJakub Holeček 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 4 08.96 313.00
66 Martin NoháčekMartin Noháček 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 08.97 311.00
67 Tomáš PaulasTomáš Paulas 04 ZŠ PředínZŠ Předín 8 09.03 298.00
67 Jakub JurdaJakub Jurda 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 09.03 298.00
69 Jakub KodajekJakub Kodajek 04 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 3 09.04 295.00
70 Adam HronovskýAdam Hronovský 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 6 09.10 282.00
71 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1 09.12 278.00
72 Jan CiencialaJan Cienciala 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 4 09.13 276.00
73 Kryštof JankůKryštof Janků 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 7 09.14 274.00
74 Jakub JaníčekJakub Janíček 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3 09.19 264.00
74 Josef KuthanJosef Kuthan 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8 09.19 264.00
76 Igor BukovýIgor Bukový 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 5 09.20 261.00
77 Martin ŠustekMartin Šustek 04 ZŠ O. Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O. Březiny Jaroměřice na... 8 09.37 227.00
78 Filip DvořákFilip Dvořák 05 ZŠ PředínZŠ Předín 7 09.47 208.00
79 Denis DobrovolnýDenis Dobrovolný 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 5 09.48 207.00
80 David MenčíkDavid Menčík 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 09.72 164.00
81 Marek ŘepaMarek Řepa 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 2 09.82 148.00
82 Adam ŠvehlaAdam Švehla 04 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 1 10.25 86.00
83 Ondřej ObůrkaOndřej Obůrka 05 ZŠ PředínZŠ Předín 2 10.62 46.00
Tomáš StaněkTomáš Staněk 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 7 DQ

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.45 715.00
2 Anna MaláAnna Malá 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 4 08.51 698.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 08.65 659.00
4 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 08.89 595.00
5 Sabina KourkováSabina Kourková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 09.00 566.00
6 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 09.26 501.00
7 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 09.29 494.00
8 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1 09.49 447.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tina NesibováTina Nesibová 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 7 09.20 516.00
2 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 09.58 426.00
3 Eliška PipalováEliška Pipalová 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 2 09.60 422.00
4 Eliška SoučkováEliška Součková 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 8 09.69 402.00
5 Aneta DobešováAneta Dobešová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 09.80 378.00
6 Michaela TůmováMichaela Tůmová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1 09.86 365.00
7 Michaela LavickáMichaela Lavická 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 3 10.05 326.00
8 Barbora BartošováBarbora Bartošová 05 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 5 10.17 302.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 5 09.01 564.00
2 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 7 09.04 556.00
3 Adéla VedralováAdéla Vedralová 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 1 09.21 513.00
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 4 09.35 480.00
5 Šárka LesslováŠárka Lesslová 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3 09.53 438.00
6 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 6 09.67 406.00
7 Pavlína RyglováPavlína Ryglová 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 8 09.97 342.00
8 Nela RůžičkováNela Růžičková 05 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2 10.19 299.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 7 09.05 553.00
2 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 09.44 458.00
3 Kateřina CahováKateřina Cahová 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 09.46 454.00
4 Tereza SázavskáTereza Sázavská 03 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 2 09.54 435.00
5 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 3 09.72 395.00
6 Natálie KlikováNatálie Kliková 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 10.01 334.00
7 Andrea KlementováAndrea Klementová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 10.42 256.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SamkováBarbora Samková 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3 09.08 546.00
2 Lucie NetrdováLucie Netrdová 05 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 6 09.34 482.00
3 Leontýna ToufarováLeontýna Toufarová 05 ZŠ PředínZŠ Předín 8 09.64 413.00
4 Adéla BáňováAdéla Báňová 05 ZŠ PředínZŠ Předín 5 09.85 367.00
5 Michaela ŠilhaváMichaela Šilhavá 04 ZŠ PředínZŠ Předín 2 10.33 272.00
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 03 ZŠ PředínZŠ Předín 7 10.63 219.00
7 Linda DrozdováLinda Drozdová 05 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 4 10.68 211.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5 08.91 589.00
2 Lucie StupkováLucie Stupková 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 2 09.32 487.00
3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 6 09.35 480.00
4 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 7 09.47 451.00
5 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 8 09.49 447.00
6 Aneta KrajčováAneta Krajčová 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3 09.52 440.00
7 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4 09.54 435.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KočíTereza Kočí 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 09.20 516.00
2 Hana SvobodováHana Svobodová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 7 09.56 431.00
3 Markéta PellováMarkéta Pellová 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3 09.65 411.00
4 Nela BajerováNela Bajerová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 5 09.76 386.00
5 Radka FerdanováRadka Ferdanová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 4 09.92 353.00
6 Barbora ŠvecováBarbora Švecová 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 2 10.57 229.00
7 Josefa ŠvecováJosefa Švecová 03 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 8 10.59 226.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (út, 25.9.2018 - 08:45) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 8 08.71 643.00
2 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2 08.95 579.00
3 Julie KošákováJulie Košáková 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 7 09.17 523.00
4 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5 09.20 516.00
5 Nikita MeindlNikita Meindl 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 09.49 447.00
6 Sára VeškrnováSára Veškrnová 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 10.04 328.00
7 Tereza VídenskáTereza Vídenská 04 ZŠ PředínZŠ Předín 4 10.50 242.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.45 715.00
2 Anna MaláAnna Malá 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 4 08.51 698.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 08.65 659.00
4 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 8 08.71 643.00
5 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 08.89 595.00
6 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5 08.91 589.00
7 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2 08.95 579.00
8 Sabina KourkováSabina Kourková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 09.00 566.00
9 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 5 09.01 564.00
10 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 7 09.04 556.00
11 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 7 09.05 553.00
12 Barbora SamkováBarbora Samková 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3 09.08 546.00
13 Julie KošákováJulie Košáková 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 7 09.17 523.00
14 Tina NesibováTina Nesibová 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 7 09.20 516.00
14 Tereza KočíTereza Kočí 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 09.20 516.00
14 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5 09.20 516.00
17 Adéla VedralováAdéla Vedralová 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 1 09.21 513.00
18 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 09.26 501.00
19 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 09.29 494.00
20 Lucie StupkováLucie Stupková 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 2 09.32 487.00
21 Lucie NetrdováLucie Netrdová 05 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 6 09.34 482.00
22 Barbora KarasováBarbora Karasová 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 4 09.35 480.00
22 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 6 09.35 480.00
24 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 09.44 458.00
25 Kateřina CahováKateřina Cahová 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 09.46 454.00
26 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 7 09.47 451.00
27 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1 09.49 447.00
27 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 8 09.49 447.00
27 Nikita MeindlNikita Meindl 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 6 09.49 447.00
30 Aneta KrajčováAneta Krajčová 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3 09.52 440.00
31 Šárka LesslováŠárka Lesslová 04 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3 09.53 438.00
32 Tereza SázavskáTereza Sázavská 03 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 2 09.54 435.00
32 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4 09.54 435.00
34 Hana SvobodováHana Svobodová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 7 09.56 431.00
35 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 09.58 426.00
36 Eliška PipalováEliška Pipalová 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 2 09.60 422.00
37 Leontýna ToufarováLeontýna Toufarová 05 ZŠ PředínZŠ Předín 8 09.64 413.00
38 Markéta PellováMarkéta Pellová 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3 09.65 411.00
39 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 6 09.67 406.00
40 Eliška SoučkováEliška Součková 03 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 8 09.69 402.00
41 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 3 09.72 395.00
42 Nela BajerováNela Bajerová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 5 09.76 386.00
43 Aneta DobešováAneta Dobešová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 09.80 378.00
44 Adéla BáňováAdéla Báňová 05 ZŠ PředínZŠ Předín 5 09.85 367.00
45 Michaela TůmováMichaela Tůmová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1 09.86 365.00
46 Radka FerdanováRadka Ferdanová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 4 09.92 353.00
47 Pavlína RyglováPavlína Ryglová 04 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 8 09.97 342.00
48 Natálie KlikováNatálie Kliková 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 10.01 334.00
49 Sára VeškrnováSára Veškrnová 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 10.04 328.00
50 Michaela LavickáMichaela Lavická 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 3 10.05 326.00
51 Barbora BartošováBarbora Bartošová 05 ZŠ TGM Moravské BudějoviceZŠ TGM Moravské Budějovice 5 10.17 302.00
52 Nela RůžičkováNela Růžičková 05 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2 10.19 299.00
53 Michaela ŠilhaváMichaela Šilhavá 04 ZŠ PředínZŠ Předín 2 10.33 272.00
54 Andrea KlementováAndrea Klementová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 10.42 256.00
55 Tereza VídenskáTereza Vídenská 04 ZŠ PředínZŠ Předín 4 10.50 242.00
56 Barbora ŠvecováBarbora Švecová 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 2 10.57 229.00
57 Josefa ŠvecováJosefa Švecová 03 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 8 10.59 226.00
58 Lenka SvobodováLenka Svobodová 03 ZŠ PředínZŠ Předín 7 10.63 219.00
59 Linda DrozdováLinda Drozdová 05 ZS Náměšť nad OslavouZS Náměšť nad Oslavou 4 10.68 211.00