výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek

Veselí nad Lužnicí (22. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:55.81 252.00
2 19 Václav TurekVáclav Turek 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:55.99 250.00
3 15 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:56.46 247.00
4 13 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:56.70 245.00
5 17 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:00.57 216.00
6 16 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.57 174.00
7 22 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:12.60 136.00
8 14 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:21.02 90.00
9 20 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:35.49 32.00
10 21 Jiří VojtaJiří Vojta 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:41.43 16.00
24 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
23 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DQ
Poznámky:
163.3B
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:32.13 470.00
2 4 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:32.69 464.00
3 3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:46.78 328.00
4 2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:48.74 310.00
5 11 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:59.74 222.00
6 10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:04.06 191.00
7 5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:06.46 174.00
8 6 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:15.12 121.00
9 7 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3:18.55 102.00
10 8 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3:18.61 102.00
11 9 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:22.89 81.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:12.30 259.00
2 31 Klára PíchováKlára Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:13.53 250.00
3 32 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:14.00 246.00
4 27 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:17.29 221.00
5 39 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:18.27 214.00
6 38 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:20.88 196.00
7 36 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:21.81 189.00
8 37 Hana VolfováHana Volfová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:25.81 163.00
9 34 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:27.82 150.00
10 33 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:27.91 150.00
11 28 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:37.01 99.00
12 30 Dana PanfilováDana Panfilová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3:40.53 82.00
26 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:38.74 587.00
2 13 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:47.54 489.00
3 20 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:57.99 384.00
4 24 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:58.27 381.00
5 15 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:03.41 334.00
6 21 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:07.45 299.00
7 17 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:07.87 296.00
8 22 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:10.40 275.00
9 18 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:36.29 102.00
10 25 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:40.83 80.00
11 14 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:44.08 66.00
12 19 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:51.41 39.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 22.9.2018 - 14:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:33.51 650.00
2 2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:35.56 625.00
3 1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.63 543.00
4 4 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:48.55 479.00
5 7 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:50.39 460.00
6 5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:55.36 409.00
7 3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:56.66 397.00
8 8 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:01.17 354.00
9 6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:01.22 354.00
10 12 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:17.90 217.00
10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
9 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Celkem 12 závodníků