výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody žactva

Pardubice (4. 10. 2018)

Skok daleký - Žáci

(čt, 4.10.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrimTomáš Grim
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 5.03 0.0
2 Jakub DytrychJakub Dytrych
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.96 0.0
3 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.89 0.0
4 Tomáš MachTomáš Mach
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.75 0.0
5 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.69 0.0
6 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.68 0.0
7 Jakub ŘehounekJakub Řehounek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.63 0.0
8 Aleš MichalecAleš Michalec
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.39 0.0
9 Jonáš NeumannJonáš Neumann
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.99 0.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 4.10.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.44 0.0
2 Adam KřenekAdam Křenek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 4.33 0.0
3 Tomáš NývltTomáš Nývlt
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.95 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 4.10.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.32 0.0
2 Lucie VokolkováLucie Vokolková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.30 0.0
3 Barbora KofferováBarbora Kofferová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.22 0.0
4 Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.15 0.0
5 Eliška KafkováEliška Kafková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.14 0.0
6 Aneta FuksováAneta Fuksová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.99 0.0
7 Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.98 0.0
8 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3.89 0.0
9 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.80 0.0
Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 4.10.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina NovákováDarina Nováková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.22 0.0
2 Kateřina PráškováKateřina Prášková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.12 0.0
3 Zora KostyšynováZora Kostyšynová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.04 0.0
4 Jitka KovářováJitka Kovářová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.89 0.0
5 Nela HalámkováNela Halámková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3.77 0.0
6 Lada JasanskáLada Jasanská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3.69 0.0
Celkem 6 závodníků