výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kladenský oddílový víceboj

Kladno (8. 10. 2018)

60 m - Ml. žáci

(po, 8.10.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.42 444.00
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.50 423.00
3 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.10 282.00
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.61 183.00
5 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.00 120.00
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.09 108.00
7 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.13 102.00
8 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.22 5.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 8.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.65 659.00
2 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.20 516.00
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.22 511.00
4 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.45 456.00
5 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.47 451.00
6 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.64 218.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 8.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.06 551.00
2 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.72 395.00
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.78 382.00
4 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.52 238.00
5 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.87 181.00
6 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.94 170.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 8.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.66 408.00
2 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.70 400.00
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.76 386.00
4 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.90 357.00
5 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.19 299.00
6 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.09 148.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.65 659.00
Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.20 516.00
Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.22 511.00
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.45 456.00
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.47 451.00
Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.64 218.00
Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.06 551.00
Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.72 395.00
Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.78 382.00
Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.52 238.00
Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.87 181.00
Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.94 170.00
Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.66 408.00
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.70 400.00
Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.76 386.00
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.90 357.00
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.19 299.00
Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.09 148.00

800 m - Ml. žáci

(po, 8.10.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:55.10 257.00
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:55.44 255.00
3 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:58.72 229.00
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:06.72 173.00
5 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:08.40 162.00
6 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:21.63 87.00
7 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:26.60 64.00
8 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:40.76 18.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 8.10.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 2:51.26 451.00
2 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18 2:54.06 422.00
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:58.80 376.00
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 3:07.76 296.00
5 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:08.06 294.00
6 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17 3:11.20 268.00
7 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:12.41 258.00
8 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:13.13 253.00
9 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:13.57 249.00
10 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:13.93 247.00
11 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 3:18.62 212.00
12 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 3:21.97 188.00
13 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:22.18 187.00
14 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:24.83 169.00
15 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:25.26 166.00
16 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 3:26.42 159.00
17 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:26.56 158.00
18 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 3:36.28 103.00
Celkem 18 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(po, 8.10.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.00 368.00
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.14 346.00
3 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.60 158.00
4 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.10 110.00
5 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.60 70.00
6 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.70 63.00
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.10 39.00
8 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.30 0.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 8.10.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.19 506.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.60 303.00
3 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.70 291.00
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.54 195.00
5 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16 136.00
6 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.64 96.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 8.10.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.20 356.00
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.80 279.00
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.67 182.00
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16 136.00
5 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.20 58.00
6 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.31 52.00
7 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.01 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 8.10.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.20 356.00
2 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.16 236.00
3 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.50 199.00
4 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.67 182.00
5 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.63 0.00
6 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.78 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.19 506.00
Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.60 303.00
Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.70 291.00
Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.54 195.00
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16 136.00
Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.64 96.00
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.20 356.00
Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.80 279.00
Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.67 182.00
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16 136.00
Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.20 58.00
Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.31 52.00
Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.01 0.00
Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.20 356.00
Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.16 236.00
Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.50 199.00
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.67 182.00
Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.63 0.00
Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.78 0.00

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 8.10.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 4.55 0.0 299.00
2 Radek MíkaRadek Míka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 4.35 0.0 264.00
3 Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 3.76 0.0 168.00
4 Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 3.69 0.0 158.00
5 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 3.68 0.0 156.00
6 Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 3.52 0.0 133.00
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 3.31 0.0 104.00
8 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 3.15 0.0 84.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 8.10.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 4.38 0.00.00.00.00.00.00.0 398.00
2 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 18 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0 369.00
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 4.23 0.00.00.00.00.00.00.0 362.00
4 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0 312.00
5 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
6 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0 303.00
7 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0 296.00
8= Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0 287.00
8= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0 287.00
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0 267.00
11 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0 225.00
12 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 15 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0 212.00
13 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 13 3.45 0.00.00.00.00.00.00.0 190.00
14 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 3.33 0.00.00.00.00.00.00.0 167.00
15 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 3.26 0.00.00.00.00.00.00.0 153.00
16 Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 14 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0 151.00
17 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 3.21 0.00.00.00.00.00.00.0 144.00
18 Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 3.18 0.00.00.00.00.00.00.0 139.00
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 8.10.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 40.30 0.0 227.00
2 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 39.20 0.0 218.00
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 37.30 0.0 202.00
4 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 32.70 0.0 165.00
5 Radek MíkaRadek Míka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 32.10 0.0 160.00
6 Lukas CardosoLukas Cardoso
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 29.10 0.0 136.00
7 Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 24.20 0.0 98.00
8 Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 20.00 0.0 67.00
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 8.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 38.50 0.0 337.00
2= Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 29.00 0.0 223.00
2= Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 15 29.00 0.0 223.00
4 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 28.10 0.0 213.00
5 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 18 27.90 0.0 210.00
6= Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 27.00 0.0 200.00
6= Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 27.00 0.0 200.00
8= Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 25.00 0.0 177.00
8= Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 25.00 0.0 177.00
8= Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 25.00 0.0 177.00
11 Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 14 22.40 0.0 147.00
12 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 21.70 0.0 139.00
13 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 21.60 0.0 138.00
14 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 13 20.40 0.0 125.00
15 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 20.00 0.0 120.00
16 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 19.00 0.0 109.00
17 Anna DubskáAnna Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 17.00 0.0 88.00
18 Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 13.00 0.0 46.00
Celkem 18 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1398
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1350
3 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1034
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0812
5 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0705
6 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0643
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0491
8 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0272
Celkem 8 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1827
2 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1805
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1715
4 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1691
5 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1645
6 Anna LangováAnna Langová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1529
7 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1482
8 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1379
9 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1326
10 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1253
11 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1249
12 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1022
13 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0954
14 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0749
15 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0728
16 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0715
17 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0620
18 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0549
Celkem 18 závodníků