výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody AC TRACK & FIELD Brno

Brno (2. 10. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 2.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ChlupTomáš Chlup 04 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.1
2 Martin BeránekMartin Beránek 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.1
3 David BřezinaDavid Březina 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.2
4 Issa DialoIssa Dialo 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.6
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 2.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠpalekJan Špalek 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.4
2 Martin HanuliczMartin Hanulicz 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.2
3 Karel KlepárníkKarel Klepárník 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.4
4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.8
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 2.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel HřebíčekSamuel Hřebíček 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.6
2 Krištof KlepárníkKrištof Klepárník 13 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.9
3 Viktor GrunaViktor Gruna 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 14.4
4 Gabriel ŠebelaGabriel Šebela 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 15.8
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 2.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠpalkováBarbora Špalková 05 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.8
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.9
3 Tereza WeignerováTereza Weignerová 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.2
4 Václav VičarVáclav Vičar 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.2
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 2.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie CarvánováMarie Carvánová 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.2
2 Anna MuchováAnna Muchová 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.2
3 Anežka BuchtováAnežka Buchtová 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.2
4 Zuzana BuchtováZuzana Buchtová 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.8
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 2.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.7
2 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.2
3 Barbora SkýbováBarbora Skýbová 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 13.8
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 2.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.8
2 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.7
Celkem 2 závodníků