výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody ve skoku dalekém

Čáslav (10. 10. 2018)

Skok daleký - Dorostenci

(st, 10.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.53
2 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.53
3 Martin PechaMartin Pecha
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.37
4 Jakub PodanýJakub Podaný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.30
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.14
6 Roman StehnoRoman Stehno
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4.91
7 Michal PernerMichal Perner
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4.36
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 10.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.95
2 Ondřej NěmečekOndřej Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.87
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.59
2 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.34
3 František MalinaFrantišek Malina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.12
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 4.06
5 Adam HavelkaAdam Havelka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.76
6 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.69
7 David BenešDavid Beneš
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.67
8 Petr HrubýPetr Hrubý
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.61
9 Miroslav MalinaMiroslav Malina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 2.85
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(st, 10.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BeranováTereza Beranová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 4.17
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 10.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.98
2 Anna KozlováAnna Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.77
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4.04
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3.83
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 3.39
6 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3.18
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 10.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.10
2 Sára BeranováSára Beranová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 3.62
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.10.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.37
2 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.23
3 Tereza StehnováTereza Stehnová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.10
4 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 4.01
5 Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.93
6 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 2.87
7 Markéta RajdlováMarkéta Rajdlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 2.83
Celkem 7 závodníků