Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi
Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | PSK Olymp Praha, z.s. | 07.06 | 861 | ||||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 07.08 | 854 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.28 | 785 | ||||||||||||||
4 | Ivan RomaniakIvan Romaniak | 98 | Ukraine | 07.30 | 779 | ||||||||||||||
5 | Jan LechnerJan Lechner | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.32 | 772 | ||||||||||||||
6 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 07.33 | 769 | ||||||||||||||
7 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.41 | 742 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 07.23 | 802 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 07.38 | 752 | ||||||||||||||
3 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 07.42 | 739 | ||||||||||||||
4 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 07.44 | 732 | ||||||||||||||
5 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.44 | 732 | ||||||||||||||
6 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 07.50 | 713 | ||||||||||||||
7 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 07.52 | 706 | ||||||||||||||
8 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK PROVOD Ústí n/L. | 07.67 | 659 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 07.30 | 779 | ||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 07.67 | 659 | ||||||||||||||
3 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | Sportovní klub Týniště nad ... | 07.89 | 592 | ||||||||||||||
4 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
5 | Matěj ŽítekMatěj Žítek | 98 | AC Rumburk, z.s. | 08.12 | 525 | ||||||||||||||
6 | Josef ŠmídJosef Šmíd | 92 | TJ Dukla Praha | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
7 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 09.99 | 122 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 07.12 | 840 | ||||||||||||||
2 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 07.19 | 816 | ||||||||||||||
3 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 07.22 | 806 | ||||||||||||||
4 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 07.51 | 710 | ||||||||||||||
5 | Pavel PadělekPavel Padělek | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 07.57 | 690 | ||||||||||||||
6 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.64 | 668 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 07.22 | 806 | ||||||||||||||
2 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 07.43 | 736 | ||||||||||||||
3 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 07.65 | 665 | ||||||||||||||
4 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.65 | 665 | ||||||||||||||
5 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.68 | 656 | ||||||||||||||
6 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 07.35 | 762 | ||||||||||||||
2 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.56 | 694 | ||||||||||||||
3 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 07.69 | 653 | ||||||||||||||
4 | Timotej HaszicsTimotej Haszics | 00 | AC Stavbár Nitra | 07.77 | 628 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.33 | 769 | ||||||||||||||
2 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 07.37 | 755 | ||||||||||||||
3 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 07.40 | 745 | ||||||||||||||
4 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 07.45 | 729 | ||||||||||||||
5 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
6 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 07.72 | 643 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.82 | 613 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
2 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 07.71 | 646 | ||||||||||||||
3 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 07.74 | 637 | ||||||||||||||
4 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.78 | 625 | ||||||||||||||
5 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 07.79 | 622 | ||||||||||||||
6 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 08.25 | 489 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 07.59 | 684 | ||||||||||||||
2 | Daniel ČervášekDaniel Červášek | 03 | ŠSK Slaný | 07.78 | 625 | ||||||||||||||
3 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 07.90 | 589 | ||||||||||||||
4 | Jan BürgerJan Bürger | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 07.90 | 589 | ||||||||||||||
5 | David HašekDavid Hašek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.00 | 560 | ||||||||||||||
6 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 08.10 | 531 | ||||||||||||||
7 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.16 | 514 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PrchalMartin Prchal | 02 | AC Rumburk, z.s. | 07.50 | 713 | ||||||||||||||
2 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 07.53 | 703 | ||||||||||||||
3 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 07.63 | 671 | ||||||||||||||
4 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.64 | 668 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 07.75 | 634 | ||||||||||||||
6 | Filip ŠmidaFilip Šmida | 02 | SK Jeseniova | 07.82 | 613 | ||||||||||||||
7 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 07.89 | 592 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 07.53 | 703 | ||||||||||||||
2 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 07.56 | 694 | ||||||||||||||
3 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 07.57 | 690 | ||||||||||||||
4 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 07.78 | 625 | ||||||||||||||
5 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.94 | 577 | ||||||||||||||
6 | Karel VeličkaKarel Velička | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.22 | 498 | ||||||||||||||
MS | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 07.29 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 07.47 | 723 | ||||||||||||||
2 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 07.62 | 675 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.94 | 577 | ||||||||||||||
4 | Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
5 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.98 | 565 | ||||||||||||||
6 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.03 | 551 | ||||||||||||||
7 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.62 | 393 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 07.56 | 694 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 07.87 | 598 | ||||||||||||||
3 | Thai Bao TranThai Bao Tran | 04 | SK Jeseniova | 07.89 | 592 | ||||||||||||||
4 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 07.95 | 574 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
6 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 08.10 | 531 | ||||||||||||||
7 | Jakub DusilJakub Dusil | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 07.63 | 671 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.21 | 500 | ||||||||||||||
3 | Jakub VorlíčekJakub Vorlíček | 05 | AC Rumburk, z.s. | 08.33 | 468 | ||||||||||||||
4 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 08.37 | 457 | ||||||||||||||
5 | Radek FišerRadek Fišer | 04 | AC Rumburk, z.s. | 08.39 | 452 | ||||||||||||||
6 | Pavel VáclavůPavel Václavů | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.53 | 416 | ||||||||||||||
7 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 09.56 | 192 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 12.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 07.58 | 687 | ||||||||||||||
2 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 07.58 | 687 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 07.90 | 589 | ||||||||||||||
4 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.05 | 545 | ||||||||||||||
5 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
6 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.15 | 517 | ||||||||||||||
7 | Marek MoudrýMarek Moudrý | 04 | AC Rumburk, z.s. | 08.77 | 357 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |