Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 3.2.2019 - 12:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice BoučkováAlice Boučková
SC Radotín Praha |
97 | 6 | 11.55 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 7 | 11.36 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 5 | 10.96 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 11 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 09.35 | 0.0 | |||||||||||||
MS |
Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda Pardubice z.s. |
81 | 10 | 14.68 | 0.0 | ||||||||||||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta Praha |
87 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 9 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrice |
88 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 3.2.2019 - 12:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 13 | 12.08 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 12 | 11.76 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11 | 11.00 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 10.78 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 6 | 09.50 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla Praha |
01 | 4 | 08.16 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 5 | 07.98 | 0.0 | ||||||||||||||
8 | 5 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | 07.76 | 0.0 | |||||||||||||
9 |
Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta Praha |
01 | 1 | 07.08 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 8 | 10.03 | 0.0 | ||||||||||||||
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 10 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová
A. C. Sparta Praha |
00 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 9 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |