Velikonoční hala žactva
Jablonec nad Nisou (16. 3. 2019)300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 16.3.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KvapilMartin Kvapil | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 40.57 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 42.59 | ||||||||||||||
3 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 43.26 | ||||||||||||||
4 | Petr MalýPetr Malý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 45.44 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 44.52 | ||||||||||||||
2 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 45.72 | ||||||||||||||
3 | Dominik RozkovecDominik Rozkovec | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 49.75 | ||||||||||||||
4 | Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček | 04 | AC TJ Jičín | 4 | 54.09 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PůtaAdam Půta | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 46.21 | ||||||||||||||
2 | Daniel HavlíkDaniel Havlík | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 48.41 | ||||||||||||||
3 | Ondřej UmlaufOndřej Umlauf | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 51.88 | ||||||||||||||
4 | Matěj BočekMatěj Boček | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 52.89 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan StejskalJan Stejskal | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 44.75 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 45.77 | ||||||||||||||
3 | Adam ChybaAdam Chyba | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 48.75 | ||||||||||||||
4 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 53.28 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KvapilMartin Kvapil | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 40.57 | ||||
2 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 42.59 | ||||
3 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 43.26 | ||||
4 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 44.52 | ||||
5 | Jan StejskalJan Stejskal | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 44.75 | ||||
6 | Petr MalýPetr Malý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 45.44 | ||||
7 | Michael ŠteflMichael Štefl | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 45.72 | ||||
8 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 45.77 | ||||
9 | Adam PůtaAdam Půta | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 46.21 | ||||
10 | Daniel HavlíkDaniel Havlík | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 48.41 | ||||
11 | Adam ChybaAdam Chyba | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 48.75 | ||||
12 | Dominik RozkovecDominik Rozkovec | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 49.75 | ||||
13 | Ondřej UmlaufOndřej Umlauf | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 51.88 | ||||
14 | Matěj BočekMatěj Boček | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 52.89 | ||||
15 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 53.28 | ||||
16 | Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček | 04 | AC TJ Jičín | 4 | 54.09 |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 44.12 | ||||||||||||||
2 | Šimon BalhárekŠimon Balhárek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 45.76 | ||||||||||||||
3 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 47.21 | ||||||||||||||
4 | Ondřej VeličkaOndřej Velička | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 49.04 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RýdlJan Rýdl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 47.55 | ||||||||||||||
2 | Vratislav OndráčekVratislav Ondráček | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 49.05 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PernetOndřej Pernet | 07 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 2 | 49.19 | ||||||||||||||
4 | Martin KryspínMartin Kryspín | 06 | AC TJ Jičín | 4 | 51.31 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ČmelíkJosef Čmelík | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 50.28 | ||||||||||||||
2 | Jakub VlkJakub Vlk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 52.05 | ||||||||||||||
3 | David LankDavid Lank | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 53.05 | ||||||||||||||
4 | Jakub SedláčekJakub Sedláček | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 61.10 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlazarFilip Klazar | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 49.97 | ||||||||||||||
2 | Jaromír JakubíkJaromír Jakubík | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 51.62 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SůvaVojtěch Sůva | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 55.24 | ||||||||||||||
4 | Gabriel HusárGabriel Husár | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 1 | 55.75 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VitvarJan Vitvar | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 54.59 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KřížekLukáš Křížek | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 55.21 | ||||||||||||||
3 | Radek HladilRadek Hladil | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 58.76 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 47.98 | ||||||||||||||
2 | Ondřej SkalickýOndřej Skalický | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 57.19 | ||||||||||||||
3 | Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský | 08 | AC TJ Jičín | 3 | 67.64 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 07 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 49.53 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 56.04 | ||||||||||||||
3 | Matouš VeselýMatouš Veselý | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 57.58 | ||||||||||||||
Štěpán RoubíčekŠtěpán Roubíček | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 50.33 | ||||||||||||||
2 | David DědečekDavid Dědeček | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 55.50 | ||||||||||||||
3 | Radim KunclRadim Kuncl | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 55.58 | ||||||||||||||
Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 16.3.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠenkFilip Šenk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 50.28 | ||||||||||||||
2 | Roman HobryyRoman Hobryy | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 54.73 | ||||||||||||||
3 | Martin SkálaMartin Skála | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 59.04 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠtichMartin Štich | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 62.76 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 44.12 | ||||
2 | Šimon BalhárekŠimon Balhárek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 45.76 | ||||
3 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 47.21 | ||||
4 | Jan RýdlJan Rýdl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 47.55 | ||||
5 | Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 47.98 | ||||
6 | Ondřej VeličkaOndřej Velička | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 49.04 | ||||
7 | Vratislav OndráčekVratislav Ondráček | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 49.05 | ||||
8 | Ondřej PernetOndřej Pernet | 07 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 2 | 49.19 | ||||
9 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 49.53 | ||||
10 | Filip KlazarFilip Klazar | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 49.97 | ||||
11 | Josef ČmelíkJosef Čmelík | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 50.28 | ||||
11 | Filip ŠenkFilip Šenk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 50.28 | ||||
13 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 50.33 | ||||
14 | Martin KryspínMartin Kryspín | 06 | AC TJ Jičín | 4 | 51.31 | ||||
15 | Jaromír JakubíkJaromír Jakubík | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 51.62 | ||||
16 | Jakub VlkJakub Vlk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 52.05 | ||||
17 | David LankDavid Lank | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 53.05 | ||||
18 | Jan VitvarJan Vitvar | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 54.59 | ||||
19 | Roman HobryyRoman Hobryy | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 54.73 | ||||
20 | Lukáš KřížekLukáš Křížek | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 3 | 55.21 | ||||
21 | Vojtěch SůvaVojtěch Sůva | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 55.24 | ||||
22 | David DědečekDavid Dědeček | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 55.50 | ||||
23 | Radim KunclRadim Kuncl | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 55.58 | ||||
24 | Gabriel HusárGabriel Husár | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 1 | 55.75 | ||||
25 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 08 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2 | 56.04 | ||||
26 | Ondřej SkalickýOndřej Skalický | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 57.19 | ||||
27 | Matouš VeselýMatouš Veselý | 09 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 57.58 | ||||
28 | Radek HladilRadek Hladil | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 58.76 | ||||
29 | Martin SkálaMartin Skála | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 59.04 | ||||
30 | Jakub SedláčekJakub Sedláček | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 61.10 | ||||
31 | Martin ŠtichMartin Štich | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 62.76 | ||||
32 | Václav DrahoňovskýVáclav Drahoňovský | 08 | AC TJ Jičín | 3 | 67.64 | ||||
Štěpán RoubíčekŠtěpán Roubíček | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | DNS | |||||
Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠáfrováAnna Šáfrová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 43.72 | ||||||||||||||
2 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 43.99 | ||||||||||||||
3 | Veronika SuchardováVeronika Suchardová | 04 | AC TJ Jičín | 4 | 45.78 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KubrováZuzana Kubrová | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 47.49 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ZyklováMonika Zyklová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 44.81 | ||||||||||||||
2 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 46.59 | ||||||||||||||
3 | Anna DuboveckáAnna Dubovecká | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 47.13 | ||||||||||||||
4 | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 47.92 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠulcováMarie Šulcová | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 1 | 46.37 | ||||||||||||||
2 | Julie PeřinováJulie Peřinová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 48.19 | ||||||||||||||
3 | Markéta PetráskováMarkéta Petrásková | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 49.95 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 52.18 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 1 | 43.91 | ||||||||||||||
2 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 3 | 46.10 | ||||||||||||||
3 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 46.85 | ||||||||||||||
4 | Tereza FlaxováTereza Flaxová | 04 | AC TJ Jičín | 4 | 48.16 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 49.67 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná | 04 | TJ Desná, z.s. | 1 | 51.30 | ||||||||||||||
3 | Šárka HavlováŠárka Havlová | 05 | AC TJ Jičín | 2 | 52.63 | ||||||||||||||
4 | Leona FišerováLeona Fišerová | 04 | TJ Desná, z.s. | 3 | 55.43 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 46.07 | ||||||||||||||
2 | Sára CharvátováSára Charvátová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 49.13 | ||||||||||||||
3 | Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková | 04 | TJ Desná, z.s. | 3 | 51.10 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 07 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KoťátkováBarbora Koťátková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 45.81 | ||||||||||||||
2 | Hristiana AtanasováHristiana Atanasová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 48.41 | ||||||||||||||
Barbora DuždováBarbora Duždová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 08 (so, 16.3.2019 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 44.95 | ||||||||||||||
2 | Simona ŠilhánováSimona Šilhánová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 51.11 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ProkšováKateřina Prokšová | 05 | AC TJ Jičín | 2 | 51.50 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠáfrováAnna Šáfrová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 43.72 | ||||
2 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 1 | 43.91 | ||||
3 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 43.99 | ||||
4 | Monika ZyklováMonika Zyklová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 44.81 | ||||
5 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 44.95 | ||||
6 | Veronika SuchardováVeronika Suchardová | 04 | AC TJ Jičín | 4 | 45.78 | ||||
7 | Barbora KoťátkováBarbora Koťátková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 45.81 | ||||
8 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 46.07 | ||||
9 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 3 | 46.10 | ||||
10 | Marie ŠulcováMarie Šulcová | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 1 | 46.37 | ||||
11 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 46.59 | ||||
12 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 46.85 | ||||
13 | Anna DuboveckáAnna Dubovecká | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 47.13 | ||||
14 | Zuzana KubrováZuzana Kubrová | 04 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 47.49 | ||||
15 | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 47.92 | ||||
16 | Tereza FlaxováTereza Flaxová | 04 | AC TJ Jičín | 4 | 48.16 | ||||
17 | Julie PeřinováJulie Peřinová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 48.19 | ||||
18 | Hristiana AtanasováHristiana Atanasová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 48.41 | ||||
19 | Sára CharvátováSára Charvátová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 49.13 | ||||
20 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 49.67 | ||||
21 | Markéta PetráskováMarkéta Petrásková | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 49.95 | ||||
22 | Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková | 04 | TJ Desná, z.s. | 3 | 51.10 | ||||
23 | Simona ŠilhánováSimona Šilhánová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 51.11 | ||||
24 | Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná | 04 | TJ Desná, z.s. | 1 | 51.30 | ||||
25 | Kateřina ProkšováKateřina Prokšová | 05 | AC TJ Jičín | 2 | 51.50 | ||||
26 | Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 52.18 | ||||
27 | Šárka HavlováŠárka Havlová | 05 | AC TJ Jičín | 2 | 52.63 | ||||
28 | Leona FišerováLeona Fišerová | 04 | TJ Desná, z.s. | 3 | 55.43 | ||||
Barbora DuždováBarbora Duždová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | DNS |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová | 06 | ASK Lovosice | 3 | 47.76 | ||||||||||||||
2 | Sára RejlkováSára Rejlková | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 48.74 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HavelkováKateřina Havelková | 06 | AC TJ Jičín | 4 | 50.23 | ||||||||||||||
4 | Viktorie BártováViktorie Bártová | 06 | AC TJ Jičín | 1 | 52.14 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 49.13 | ||||||||||||||
2 | Mariana LangerováMariana Langerová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 49.58 | ||||||||||||||
3 | Michaela LokvencováMichaela Lokvencová | 06 | AC TJ Jičín | 2 | 50.61 | ||||||||||||||
4 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 51.65 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZoubkováBarbora Zoubková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 50.31 | ||||||||||||||
2 | Lucie JarošováLucie Jarošová | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 54.36 | ||||||||||||||
3 | Rozálie FukalováRozálie Fukalová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 55.65 | ||||||||||||||
4 | Petra SvětničkováPetra Světničková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 56.04 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 52.40 | ||||||||||||||
2 | Lucie PokornáLucie Pokorná | 06 | AC TJ Jičín | 2 | 55.66 | ||||||||||||||
3 | Hana TaušováHana Taušová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 56.19 | ||||||||||||||
4 | Kateřina DolečkováKateřina Dolečková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 57.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JežkováTereza Ježková | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 54.18 | ||||||||||||||
2 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | 57.40 | ||||||||||||||
3 | Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 60.76 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 49.83 | ||||||||||||||
2 | Nikol ŠpinkováNikol Špinková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 52.24 | ||||||||||||||
3 | Kamila CvrčkováKamila Cvrčková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 53.99 | ||||||||||||||
4 | Jolana JanišováJolana Janišová | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 56.13 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 48.26 | ||||||||||||||
2 | Adéla DitrichováAdéla Ditrichová | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 54.71 | ||||||||||||||
3 | Barbora KočíbováBarbora Kočíbová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 62.08 | ||||||||||||||
Nicol JindrováNicol Jindrová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla PittnerováAdéla Pittnerová | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 50.80 | ||||||||||||||
2 | Kristýna RočkováKristýna Ročková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 51.10 | ||||||||||||||
3 | Tereza PapouškováTereza Papoušková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 52.58 | ||||||||||||||
4 | Natali PsotiakováNatali Psotiaková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 61.18 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 16.3.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta MarkalousováAneta Markalousová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 49.29 | ||||||||||||||
2 | Veronika ChlumováVeronika Chlumová | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 54.12 | ||||||||||||||
3 | Tereza ŠírováTereza Šírová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 54.17 | ||||||||||||||
4 | Rozálie ProcházkováRozálie Procházková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 56.14 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová | 06 | ASK Lovosice | 3 | 47.76 | ||||
2 | Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 48.26 | ||||
3 | Sára RejlkováSára Rejlková | 07 | AC TJ Jičín | 2 | 48.74 | ||||
4 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 49.13 | ||||
5 | Aneta MarkalousováAneta Markalousová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 49.29 | ||||
6 | Mariana LangerováMariana Langerová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 49.58 | ||||
7 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 1 | 49.83 | ||||
8 | Kateřina HavelkováKateřina Havelková | 06 | AC TJ Jičín | 4 | 50.23 | ||||
9 | Barbora ZoubkováBarbora Zoubková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 50.31 | ||||
10 | Michaela LokvencováMichaela Lokvencová | 06 | AC TJ Jičín | 2 | 50.61 | ||||
11 | Adéla PittnerováAdéla Pittnerová | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 50.80 | ||||
12 | Kristýna RočkováKristýna Ročková | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 51.10 | ||||
13 | Marie KundrátováMarie Kundrátová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 51.65 | ||||
14 | Viktorie BártováViktorie Bártová | 06 | AC TJ Jičín | 1 | 52.14 | ||||
15 | Nikol ŠpinkováNikol Špinková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 52.24 | ||||
16 | Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 52.40 | ||||
17 | Tereza PapouškováTereza Papoušková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 52.58 | ||||
18 | Kamila CvrčkováKamila Cvrčková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 53.99 | ||||
19 | Veronika ChlumováVeronika Chlumová | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 54.12 | ||||
20 | Tereza ŠírováTereza Šírová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 54.17 | ||||
21 | Tereza JežkováTereza Ježková | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONS... | 4 | 54.18 | ||||
22 | Lucie JarošováLucie Jarošová | 07 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 54.36 | ||||
23 | Adéla DitrichováAdéla Ditrichová | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 54.71 | ||||
24 | Rozálie FukalováRozálie Fukalová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 55.65 | ||||
25 | Lucie PokornáLucie Pokorná | 06 | AC TJ Jičín | 2 | 55.66 | ||||
26 | Petra SvětničkováPetra Světničková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 56.04 | ||||
27 | Jolana JanišováJolana Janišová | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2 | 56.13 | ||||
28 | Rozálie ProcházkováRozálie Procházková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 56.14 | ||||
29 | Hana TaušováHana Taušová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 56.19 | ||||
30 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | 57.40 | ||||
31 | Kateřina DolečkováKateřina Dolečková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 57.53 | ||||
32 | Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská | 06 | AC TJ Jičín | 3 | 60.76 | ||||
33 | Natali PsotiakováNatali Psotiaková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 61.18 | ||||
34 | Barbora KočíbováBarbora Kočíbová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 62.08 | ||||
Nicol JindrováNicol Jindrová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | DNS |