Hradecké memoriály
Hradec Králové (3. 9. 2019)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 3.9.2019 - 16:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 07.05 | 865.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.16 | 826.00 | |||||||||||||
3 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.20 | 813.00 | |||||||||||||
4 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 07.28 | 785.00 | |||||||||||||
5 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.29 | 782.00 | |||||||||||||
6 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6 | 07.33 | 769.00 | |||||||||||||
7 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 07.42 | 739.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 16:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 07.16 | 826.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 07.29 | 782.00 | |||||||||||||
3 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 07.36 | 759.00 | |||||||||||||
4 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 07.58 | 687.00 | |||||||||||||
5 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.60 | 681.00 | |||||||||||||
6 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 4 | 07.60 | 681.00 | |||||||||||||
7 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 07.63 | 671.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 3.9.2019 - 16:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 07.67 | 659.00 | |||||||||||||
2 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 8 | 07.68 | 656.00 | |||||||||||||
3 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.71 | 646.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 07.95 | 574.00 | |||||||||||||
5 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.99 | 563.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 3.9.2019 - 16:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 07.95 | 574.00 | |||||||||||||
2 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 08.20 | 503.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.22 | 498.00 | |||||||||||||
4 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.24 | 492.00 | |||||||||||||
5 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.56 | 408.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 07.05 | 865.00 | |||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 3 | 07.16 | 826.00 | |||
2 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 07.16 | 826.00 | |||
4 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.20 | 813.00 | |||
5 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 07.28 | 785.00 | |||
6 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.29 | 782.00 | |||
6 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 07.29 | 782.00 | |||
8 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 6 | 07.33 | 769.00 | |||
9 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 07.36 | 759.00 | |||
10 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 07.42 | 739.00 | |||
11 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 07.58 | 687.00 | |||
12 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.60 | 681.00 | |||
12 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 4 | 07.60 | 681.00 | |||
14 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 07.63 | 671.00 | |||
15 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 07.67 | 659.00 | |||
16 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 8 | 07.68 | 656.00 | |||
17 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.71 | 646.00 | |||
18 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 07.95 | 574.00 | |||
18 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 07.95 | 574.00 | |||
20 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 07.99 | 563.00 | |||
21 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 08.20 | 503.00 | |||
22 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.22 | 498.00 | |||
23 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.24 | 492.00 | |||
24 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.56 | 408.00 |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 3.9.2019 - 16:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.82 | 904.00 | |||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.08 | 824.00 | |||||||||||||
3 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.09 | 821.00 | |||||||||||||
4 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.21 | 785.00 | |||||||||||||
5 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.22 | 782.00 | |||||||||||||
6 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.32 | 752.00 | |||||||||||||
7 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.52 | 695.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 16:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2 | 08.15 | 803.00 | |||||||||||||
2 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.39 | 732.00 | |||||||||||||
3 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.53 | 692.00 | |||||||||||||
4 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 08.54 | 690.00 | |||||||||||||
5 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.63 | 665.00 | |||||||||||||
6 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.97 | 574.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.82 | 904.00 | |||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.08 | 824.00 | |||
3 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.09 | 821.00 | |||
4 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2 | 08.15 | 803.00 | |||
5 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.21 | 785.00 | |||
6 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.22 | 782.00 | |||
7 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.32 | 752.00 | |||
8 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.39 | 732.00 | |||
9 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.52 | 695.00 | |||
10 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.53 | 692.00 | |||
11 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 08.54 | 690.00 | |||
12 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.63 | 665.00 | |||
13 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.97 | 574.00 |
100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 3.9.2019 - 17:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 10.96 | 870.00 | |||||||||||||
2 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.15 | 827.00 | |||||||||||||
3 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.18 | 821.00 | |||||||||||||
4 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 11.21 | 814.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 6 | 11.24 | 808.00 | |||||||||||||
6 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 11.37 | 780.00 | |||||||||||||
7 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.45 | 763.00 | |||||||||||||
8 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 11.49 | 755.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 17:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5 | 11.48 | 757.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 11.59 | 734.00 | |||||||||||||
3 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 11.69 | 713.00 | |||||||||||||
4 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 1 | 11.89 | 673.00 | |||||||||||||
5 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.08 | 635.00 | |||||||||||||
6 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 12.10 | 631.00 | |||||||||||||
7 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 12.12 | 628.00 | |||||||||||||
8 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 7 | 12.25 | 603.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 3.9.2019 - 17:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 6 | 12.10 | 631.00 | |||||||||||||
2 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 12.16 | 620.00 | |||||||||||||
3 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.69 | 522.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.78 | 506.00 | |||||||||||||
5 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 12.79 | 504.00 | |||||||||||||
6 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 12.85 | 494.00 | |||||||||||||
7 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.25 | 426.00 | |||||||||||||
8 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 14.01 | 311.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 10.96 | 870.00 | |||
2 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.15 | 827.00 | |||
3 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.18 | 821.00 | |||
4 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 11.21 | 814.00 | |||
5 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 6 | 11.24 | 808.00 | |||
6 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 11.37 | 780.00 | |||
7 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.45 | 763.00 | |||
8 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 5 | 11.48 | 757.00 | |||
9 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 11.49 | 755.00 | |||
10 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 11.59 | 734.00 | |||
11 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 11.69 | 713.00 | |||
12 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 1 | 11.89 | 673.00 | |||
13 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.08 | 635.00 | |||
14 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 12.10 | 631.00 | |||
14 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 6 | 12.10 | 631.00 | |||
16 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 12.12 | 628.00 | |||
17 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 12.16 | 620.00 | |||
18 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 7 | 12.25 | 603.00 | |||
19 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 12.69 | 522.00 | |||
20 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.78 | 506.00 | |||
21 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 12.79 | 504.00 | |||
22 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 12.85 | 494.00 | |||
23 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.25 | 426.00 | |||
24 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 14.01 | 311.00 |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 3.9.2019 - 17:35) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 12.20 | 914.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2 | 12.88 | 790.00 | |||||||||||||
3 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 12.96 | 776.00 | |||||||||||||
4 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 13.04 | 762.00 | |||||||||||||
5 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.19 | 737.00 | |||||||||||||
6 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 13.25 | 726.00 | |||||||||||||
7 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 13.40 | 701.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 17:35) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 13.37 | 706.00 | |||||||||||||
2 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.44 | 694.00 | |||||||||||||
3 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 13.47 | 689.00 | |||||||||||||
4 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.82 | 632.00 | |||||||||||||
5 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.96 | 610.00 | |||||||||||||
6 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 14.73 | 495.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 12.20 | 914.00 | |||
2 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2 | 12.88 | 790.00 | |||
3 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 12.96 | 776.00 | |||
4 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 13.04 | 762.00 | |||
5 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.19 | 737.00 | |||
6 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 13.25 | 726.00 | |||
7 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 13.37 | 706.00 | |||
8 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 13.40 | 701.00 | |||
9 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.44 | 694.00 | |||
10 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 13.47 | 689.00 | |||
11 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 13.82 | 632.00 | |||
12 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.96 | 610.00 | |||
13 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 14.73 | 495.00 |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 3.9.2019 - 17:50) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 22.35 | 848.00 | |||||||||||||
2 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.67 | 817.00 | |||||||||||||
3 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.73 | 811.00 | |||||||||||||
4 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 22.82 | 802.00 | |||||||||||||
5 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 1 | 23.16 | 770.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 2 | 23.76 | 715.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 17:50) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 22.80 | 804.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 23.41 | 747.00 | |||||||||||||
3 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 23.65 | 725.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 23.75 | 716.00 | |||||||||||||
5 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 24.09 | 685.00 | |||||||||||||
6 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 25.06 | 601.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 3.9.2019 - 17:50) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 24.27 | 669.00 | |||||||||||||
2 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 5 | 24.65 | 636.00 | |||||||||||||
3 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 2 | 24.83 | 620.00 | |||||||||||||
4 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 24.84 | 620.00 | |||||||||||||
5 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 25.28 | 583.00 | |||||||||||||
6 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 25.77 | 543.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 3.9.2019 - 17:50) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 6 | 21.65 | 918.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 25.72 | 547.00 | |||||||||||||
3 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 25.91 | 531.00 | |||||||||||||
4 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 26.16 | 512.00 | |||||||||||||
5 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 27.57 | 407.00 | |||||||||||||
6 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 28.88 | 319.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 6 | 21.65 | 918.00 | |||
2 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 22.35 | 848.00 | |||
3 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.67 | 817.00 | |||
4 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.73 | 811.00 | |||
5 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 3 | 22.80 | 804.00 | |||
6 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 22.82 | 802.00 | |||
7 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 1 | 23.16 | 770.00 | |||
8 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 23.41 | 747.00 | |||
9 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 23.65 | 725.00 | |||
10 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 23.75 | 716.00 | |||
11 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 2 | 23.76 | 715.00 | |||
12 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 24.09 | 685.00 | |||
13 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 24.27 | 669.00 | |||
14 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 5 | 24.65 | 636.00 | |||
15 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 2 | 24.83 | 620.00 | |||
16 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 24.84 | 620.00 | |||
17 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 25.06 | 601.00 | |||
18 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 25.28 | 583.00 | |||
19 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 25.72 | 547.00 | |||
20 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 25.77 | 543.00 | |||
21 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 25.91 | 531.00 | |||
22 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 26.16 | 512.00 | |||
23 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 27.57 | 407.00 | |||
24 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 28.88 | 319.00 |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 3.9.2019 - 18:05) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 24.72 | 913.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 5 | 26.73 | 734.00 | |||||||||||||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 26.80 | 729.00 | |||||||||||||
4 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 27.45 | 675.00 | |||||||||||||
5 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 27.55 | 667.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 18:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 27.12 | 702.00 | |||||||||||||
2 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 27.54 | 668.00 | |||||||||||||
3 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 28.62 | 583.00 | |||||||||||||
4 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 29.62 | 509.00 | |||||||||||||
5 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 30.48 | 449.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 24.72 | 913.00 | |||
2 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 5 | 26.73 | 734.00 | |||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 26.80 | 729.00 | |||
4 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 27.12 | 702.00 | |||
5 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 27.45 | 675.00 | |||
6 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 27.54 | 668.00 | |||
7 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 27.55 | 667.00 | |||
8 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 28.62 | 583.00 | |||
9 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 29.62 | 509.00 | |||
10 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 30.48 | 449.00 |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 3.9.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 3 | 13.51 | 13.07 | x | 13.51 | 13.51 | x | x | 12.82 | ||||||||
2 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 11.53 | 11.53 | x | x | 11.53 | 11.30 | x | x | ||||||||
3 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 09.99 | x | 09.99 | 09.83 | 09.99 | 09.80 | x | 09.40 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 3.9.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3 | 11.04 | 09.43 | 11.04 | 10.36 | 11.04 | x | 10.66 | 10.09 | ||||||||
2 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 2 | 10.13 | 09.46 | x | 10.13 | 10.13 | 09.20 | 09.41 | 09.27 | ||||||||
3 |
Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 09.26 | 09.22 | 09.26 | x | 09.26 | 08.14 | 08.13 | 08.13 | ||||||||
4 |
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 08.75 | 08.75 | 08.55 | x | 08.75 | 08.39 | 08.47 | 08.56 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 3.9.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 1 | 12.15 | 10.98 | 10.78 | 10.84 | 10.98 | x | 12.15 | x | ||||||||
2 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 2 | 11.58 | 10.72 | x | x | 10.72 | 11.42 | 11.58 | 11.53 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 3.9.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 10.98 | x | 08.60 | 09.06 | 09.06 | x | x | 10.98 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 3.9.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 12 | 18.08 | x | x | 18.08 | 18.08 | x | 18.05 | x | ||||||||
2 |
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
90 | 10 | 15.68 | 15.05 | 14.82 | 15.68 | 15.68 | x | 15.24 | 15.26 | ||||||||
3 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 9 | 15.22 | 14.55 | 14.55 | 14.29 | 14.55 | 14.56 | 15.22 | x | ||||||||
4 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 11 | 14.84 | 14.06 | 14.51 | 14.38 | 14.51 | 14.84 | x | x | ||||||||
5 |
Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Sokol Hradec Králové |
73 | 7 | 14.42 | 14.26 | 14.19 | 14.42 | 14.42 | x | 14.21 | x | ||||||||
6 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5 | 14.26 | 14.26 | x | 13.94 | 14.26 | x | x | x | ||||||||
7 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 3 | 14.06 | 13.89 | 14.06 | x | 14.06 | x | x | x | ||||||||
8 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
79 | 1 | 13.44 | x | x | 11.87 | 11.87 | 13.44 | x | 12.67 | ||||||||
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 6 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita Brno |
79 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(út, 3.9.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 29.89 | 22.31 | 25.10 | 29.89 | 29.89 | x | 24.81 | x | ||||||||
2 |
Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L. |
04 | 4 | 23.20 | x | x | 23.20 | 23.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 5 | 22.79 | 22.19 | x | 22.79 | 22.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 20.43 | 20.43 | x | x | 20.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 2 | 20.32 | 20.32 | x | 18.16 | 20.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 6 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(út, 3.9.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L. |
06 | 6 | 36.34 | x | 33.10 | 29.68 | 33.10 | x | 36.34 | 33.14 | ||||||||
2 |
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5 | 31.83 | x | 27.09 | 27.28 | 27.28 | 31.83 | x | 28.64 | ||||||||
3 |
Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4 | 28.82 | 28.82 | 24.95 | x | 28.82 | 20.06 | 26.79 | x | ||||||||
4 |
Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 22.65 | x | 22.65 | x | 22.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 22.45 | 22.45 | 18.49 | 21.31 | 22.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L. |
06 | 2 | 18.55 | x | 16.10 | 18.55 | 18.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteráni
(út, 3.9.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav VašataVáclav Vašata
TJ Sokol Hradec Králové |
43 | 1 | 31.12 | 30.33 | 30.40 | 29.26 | 30.40 | 31.12 | 29.95 | x | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 3.9.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO Kladno |
84 | 11 | 57.54 | 54.80 | 55.11 | 54.28 | 55.11 | 56.28 | 56.85 | 57.54 | ||||||||
2 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 8 | 46.96 | 40.68 | 44.14 | 40.29 | 44.14 | 44.91 | 46.96 | x | ||||||||
3 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 9 | 46.81 | x | 41.14 | 42.74 | 42.74 | 46.81 | 43.26 | 43.41 | ||||||||
4 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolek |
83 | 7 | 45.81 | 45.81 | 43.96 | 40.11 | 45.81 | 43.34 | x | 41.50 | ||||||||
5 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 6 | 43.22 | 43.22 | 41.08 | x | 43.22 | 41.50 | 41.33 | 40.40 | ||||||||
6 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 4 | 32.94 | x | 32.01 | 32.94 | 32.94 | x | 32.28 | x | ||||||||
7 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 32.27 | x | 32.27 | x | 32.27 | x | x | - | ||||||||
8 |
Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 5 | 30.61 | 30.61 | 29.35 | x | 30.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 29.51 | 28.48 | x | 29.51 | 29.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(út, 3.9.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1 | 32.03 | x | 27.54 | x | 27.54 | 29.09 | 32.03 | x | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 3.9.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
02 | 1 | 35.48 | 32.75 | x | 33.80 | 33.80 | 33.64 | 34.29 | 35.48 | ||||||||
2 |
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 30.44 | x | 30.44 | x | 30.44 | x | x | x | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 3.9.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
90 | 11 | 57.55 | 55.82 | x | 56.91 | 56.91 | 56.95 | 57.55 | 54.26 | ||||||||
2 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 10 | 51.52 | 49.80 | x | x | 49.80 | x | x | 51.52 | ||||||||
3 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 6 | 48.29 | 40.69 | x | x | 40.69 | 45.71 | 44.92 | 48.29 | ||||||||
4 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5 | 46.19 | x | x | 45.77 | 45.77 | x | 46.19 | x | ||||||||
5 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 8 | 46.04 | 45.38 | 46.01 | 46.04 | 46.04 | 43.12 | 44.33 | 0.0 | ||||||||
6 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 3 | 40.48 | 40.48 | 39.21 | 39.17 | 40.48 | 39.91 | x | 38.80 | ||||||||
7 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
79 | 2 | 37.73 | 36.01 | 35.04 | 35.25 | 36.01 | x | 37.73 | 37.26 | ||||||||
8 |
Jakub KarlíkJakub Karlík
AC Pardubice |
01 | 1 | 34.05 | 28.69 | 33.84 | x | 33.84 | 34.05 | x | x | ||||||||
Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita Brno |
79 | 9 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(út, 3.9.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 2 | 49.23 | 47.20 | x | 49.23 | 49.23 | 45.71 | x | x | ||||||||
2 |
Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | 32.95 | 30.56 | 32.94 | x | 32.94 | 32.95 | x | x | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(út, 3.9.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4 | 39.11 | 35.01 | x | 36.25 | 36.25 | 36.42 | 38.66 | 39.11 | ||||||||
2 |
Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3 | 27.62 | 27.62 | 23.93 | 25.29 | 27.62 | 24.08 | x | x | ||||||||
3 |
Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 24.83 | 24.83 | x | x | 24.83 | x | x | 21.49 | ||||||||
4 |
Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 2 | 22.28 | 19.56 | 18.88 | 21.36 | 21.36 | 22.28 | 21.41 | 21.32 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(út, 3.9.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolek |
86 | 2 | 55.80 | x | 54.83 | x | 54.83 | 55.64 | x | 55.80 | ||||||||
2 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 1 | 48.20 | 45.18 | 44.96 | 48.20 | 48.20 | x | 47.58 | x | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(út, 3.9.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO Kladno |
85 | 4 | 57.54 | x | x | x | 0.0 | 57.54 | x | x | ||||||||
2 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 3 | 53.96 | 53.35 | 53.96 | 52.49 | 53.96 | 53.23 | 50.17 | 52.87 | ||||||||
3 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1 | 45.90 | 43.21 | x | x | 43.21 | 45.60 | 45.90 | 42.13 | ||||||||
4 |
Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 2 | 45.00 | x | x | x | 0.0 | x | x | 45.00 | ||||||||
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO Kladno |
85 | 5 | NM | x | x | x | 0.0 | x | x | x | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
sprintérský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2501 | |||||||||||||||
2 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 2481 | |||||||||||||||
3 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 2451 | |||||||||||||||
4 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 2376 | |||||||||||||||
5 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 2349 | |||||||||||||||
6 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 2330 | |||||||||||||||
7 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 2315 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2284 | |||||||||||||||
9 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 2197 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2189 | |||||||||||||||
11 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 2045 | |||||||||||||||
12 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 1956 | |||||||||||||||
13 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1926 | |||||||||||||||
14 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 1923 | |||||||||||||||
15 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1913 | |||||||||||||||
16 | David RybaDavid Ryba | 02 | AC Pardubice | 1904 | |||||||||||||||
17 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1849 | |||||||||||||||
18 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 1628 | |||||||||||||||
19 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1627 | |||||||||||||||
20 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1590 | |||||||||||||||
21 | Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski | 81 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1528 | |||||||||||||||
22 | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 1325 | |||||||||||||||
23 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 1038 | |||||||||||||||
Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
sprintérský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 2731 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 2327 | |||||||||||||||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2315 | |||||||||||||||
4 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2264 | |||||||||||||||
5 | Daniela VoženílkováDaniela Voženílková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2183 | |||||||||||||||
6 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2140 | |||||||||||||||
7 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2047 | |||||||||||||||
8 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1972 | |||||||||||||||
9 | Tereza PavlátováTereza Pavlátová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1784 | |||||||||||||||
10 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1518 | |||||||||||||||
Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |