Pardubický atletický mítink
Pardubice (22. 7. 2020)60 m - Žáci
(st, 22.7.2020 - 16:40) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 5 | 07.55 | ||||||||||||||
2 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 08.00 | ||||||||||||||
3 | Marek RudolfMarek Rudolf | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 08.91 | ||||||||||||||
4 | Vladislav KitayevVladislav Kitayev | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 09.44 | ||||||||||||||
5 | Tomáš PtáčekTomáš Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 09.47 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav ČerníkJaroslav Černík | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 09.61 | ||||||||||||||
7 | Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 09.70 | ||||||||||||||
8 | Matěj LukášMatěj Lukáš | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 09.71 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 22.7.2020 - 16:40) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.85 | ||||||||||||||
2 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.05 | ||||||||||||||
3 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.07 | ||||||||||||||
4 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.18 | ||||||||||||||
5 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 08.20 | ||||||||||||||
6 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.34 | ||||||||||||||
7 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.41 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 22.7.2020 - 16:40) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 08.93 | ||||||||||||||
2 | Barbora DohnalováBarbora Dohnalová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.16 | ||||||||||||||
3 | Monika HorákováMonika Horáková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Sofie ErnestováSofie Ernestová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 09.43 | ||||||||||||||
5 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.67 | ||||||||||||||
6 | Nikola AdamcováNikola Adamcová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.85 | |||
2 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.05 | |||
3 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 08.07 | |||
4 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.18 | |||
5 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 08.20 | |||
6 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.34 | |||
7 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.41 | |||
8 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 08.93 | |||
9 | Barbora DohnalováBarbora Dohnalová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.16 | |||
10 | Monika HorákováMonika Horáková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 09.17 | |||
11 | Sofie ErnestováSofie Ernestová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 09.43 | |||
12 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.67 | |||
13 | Nikola AdamcováNikola Adamcová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.87 |
100 m - Ženy
(st, 22.7.2020 - 16:35) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda PrůšováLinda Průšová | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.58 | ||||||||||||||
2 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 12.68 | ||||||||||||||
3 | Klára KopejtkováKlára Kopejtková | 04 | AC Pardubice | 6 | 13.09 | ||||||||||||||
4 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | AC Pardubice | 4 | 13.20 | ||||||||||||||
5 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 2 | 13.46 | ||||||||||||||
6 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 7 | 13.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy
(st, 22.7.2020 - 18:30) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 23.50 | ||||||||||||||
2 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 23.78 | ||||||||||||||
3 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 4 | 25.52 | ||||||||||||||
4 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 3 | 25.94 | ||||||||||||||
5 | Denisa ŠpánikováDenisa Špániková | 01 | AC Čáslav z.s. | 7 | 25.99 | ||||||||||||||
6 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 26.04 | ||||||||||||||
7 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 27.05 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 22.7.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 40.47 | ||||||||||||||
2 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 6 | 41.37 | ||||||||||||||
3 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 43.01 | ||||||||||||||
4 | Marek RudolfMarek Rudolf | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 48.19 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 22.7.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav KitayevVladislav Kitayev | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 47.75 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav ČerníkJaroslav Černík | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 48.80 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PtáčekTomáš Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 54.74 | ||||||||||||||
4 | Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 56.44 | ||||||||||||||
5 | Matěj LukášMatěj Lukáš | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 56.83 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RezekTomáš Rezek | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 40.47 | |||
2 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 6 | 41.37 | |||
3 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 43.01 | |||
4 | Vladislav KitayevVladislav Kitayev | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 47.75 | |||
5 | Marek RudolfMarek Rudolf | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 48.19 | |||
6 | Jaroslav ČerníkJaroslav Černík | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 48.80 | |||
7 | Tomáš PtáčekTomáš Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 54.74 | |||
8 | Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 56.44 | |||
9 | Matěj LukášMatěj Lukáš | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 56.83 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 22.7.2020 - 17:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 42.21 | ||||||||||||||
2 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 43.18 | ||||||||||||||
3 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 43.78 | ||||||||||||||
4 | Marie KozlováMarie Kozlová | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 44.05 | ||||||||||||||
5 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 44.66 | ||||||||||||||
6 | Tereza StehnováTereza Stehnová | 05 | AC Čáslav z.s. | 8 | 45.95 | ||||||||||||||
7 | Barbora DohnalováBarbora Dohnalová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 46.17 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 22.7.2020 - 17:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 5 | 45.79 | ||||||||||||||
2 | Anna SobotováAnna Sobotová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 47.03 | ||||||||||||||
3 | Monika HorákováMonika Horáková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 48.38 | ||||||||||||||
4 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 48.93 | ||||||||||||||
5 | Sofie ErnestováSofie Ernestová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 51.11 | ||||||||||||||
6 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 7 | 51.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 42.21 | |||
2 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 43.18 | |||
3 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 43.78 | |||
4 | Marie KozlováMarie Kozlová | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 44.05 | |||
5 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 44.66 | |||
6 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 5 | 45.79 | |||
7 | Tereza StehnováTereza Stehnová | 05 | AC Čáslav z.s. | 8 | 45.95 | |||
8 | Barbora DohnalováBarbora Dohnalová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 46.17 | |||
9 | Anna SobotováAnna Sobotová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 47.03 | |||
10 | Monika HorákováMonika Horáková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 48.38 | |||
11 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 48.93 | |||
12 | Sofie ErnestováSofie Ernestová | 07 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 51.11 | |||
13 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 7 | 51.16 |
400 m - Muži
(st, 22.7.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 49.10 | ||||||||||||||
2 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 51.60 | ||||||||||||||
3 | Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský | 96 | SC Radotín Praha | 4 | 52.08 | ||||||||||||||
4 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 2 | 52.96 | ||||||||||||||
5 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 53.11 | ||||||||||||||
6 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 55.88 | ||||||||||||||
7 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 1 | 57.41 | ||||||||||||||
Jan KalousJan Kalous | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (st, 22.7.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 52.60 | ||||||||||||||
2 | Iveta PutalováIveta Putalová | 88 | SLOVAKIA | 6 | 53.58 | ||||||||||||||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 54.36 | ||||||||||||||
4 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 3 | 56.87 | ||||||||||||||
5 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 7 | 58.60 | ||||||||||||||
6 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 59.59 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 22.7.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ŠpánikováDenisa Špániková | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 59.02 | ||||||||||||||
2 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 61.05 | ||||||||||||||
3 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 61.27 | ||||||||||||||
4 | Viktoria ErnestováViktoria Ernestová | 98 | Dolar Hajnice | 7 | 63.35 | ||||||||||||||
5 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 65.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 52.60 | |||
2 | Iveta PutalováIveta Putalová | 88 | SLOVAKIA | 6 | 53.58 | |||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 54.36 | |||
4 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 3 | 56.87 | |||
5 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 7 | 58.60 | |||
6 | Denisa ŠpánikováDenisa Špániková | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 59.02 | |||
7 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 59.59 | |||
8 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 61.05 | |||
9 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 61.27 | |||
10 | Viktoria ErnestováViktoria Ernestová | 98 | Dolar Hajnice | 7 | 63.35 | |||
11 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 65.10 |
800 m - Muži
(st, 22.7.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KalousJan Kalous | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 1:54.73 | ||||||||||||||
2 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 1:56.09 | ||||||||||||||
3 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:56.54 | ||||||||||||||
4 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 2:01.07 | ||||||||||||||
5 | Jiří KuldaJiří Kulda | 02 | TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. | 6 | 2:01.20 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 95 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:03.53 | ||||||||||||||
7 | Jakub HorákJakub Horák | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 9 | 2:05.65 | ||||||||||||||
8 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:07.52 | ||||||||||||||
9 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 2:07.80 | ||||||||||||||
10 | Filip StránskýFilip Stránský | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:09.13 | ||||||||||||||
11 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 12 | 2:11.11 | ||||||||||||||
12 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13 | 2:11.76 | ||||||||||||||
13 | Martin ŠulcMartin Šulc | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 2:13.51 | ||||||||||||||
14 | Matěj KotalMatěj Kotal | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 14 | 2:24.25 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Ženy
(st, 22.7.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:07.16 | ||||||||||||||
2 | Simona VrzalováSimona Vrzalová | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:07.79 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MachováKateřina Machová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:23.12 | ||||||||||||||
4 | Jana BezdíčkováJana Bezdíčková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:29.28 | ||||||||||||||
5 | Aneta VavřinováAneta Vavřinová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 2:35.82 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KoberováKateřina Koberová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 2:35.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži
(st, 22.7.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mateusz JopekMateusz Jopek
Poland |
96 | 12 | 7.92 +0.0 m/s | 7.76 +0.8 | 7.72 +1.1 | 7.90 +2.1 | 7.90 | 7.92 +0.0 | x | 7.72 +2.3 | ||||||||
2 |
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 8 | 7.45 +1.7 m/s | 6.60 +1.7 | 7.28 +1.5 | 7.33 +2.5 | 7.33 | 7.14 +0.0 | 7.24 +1.9 | 7.45 +1.7 | ||||||||
3 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 11 | 7.29 +1.7 m/s | 7.19 +0.7 | 7.18 +1.4 | 7.19 +1.1 | 7.19 | 7.29 +1.7 | x | 7.29 +0.7 | ||||||||
4 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 6 | 7.13 +1.4 m/s | x | x | 7.03 +1.3 | 7.03 | x | x | 7.13 +1.4 | ||||||||
5 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla Praha |
98 | 7 | 7.12 +0.9 m/s | 6.82 +1.9 | x | x | 6.82 | 6.81 +1.4 | 7.12 +0.9 | x | ||||||||
6 |
Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia Praha |
99 | 10 | 7.06 +1.6 m/s | x | 7.06 +1.6 | x | 7.06 | 7.06 +2.0 | x | 7.06 +1.8 | ||||||||
7 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla Praha |
00 | 5 | 6.70 +1.3 m/s | x | x | 6.70 +1.3 | 6.70 | x | 6.61 +0.8 | 6.60 +0.9 | ||||||||
8 |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 4 | 6.29 +0.8 m/s | 6.02 +1.7 | 6.13 +1.0 | 6.06 +0.9 | 6.13 | 4.73 +3.5 | 4.35 +1.0 | 6.29 +0.8 | ||||||||
9 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 2 | 6.04 +1.2 m/s | 5.90 +2.1 | 6.04 +1.2 | 5.97 +1.6 | 6.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 1 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 3 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 11 závodníků |
trojskok - Muži
(st, 22.7.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 8 | 15.90 +0.6 m/s | 15.77 +1.5 | 15.86 +0.5 | 15.88 +1.4 | 15.88 | 15.70 +1.9 | 15.85 +1.9 | 15.90 +0.6 | ||||||||
2 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita Brno |
98 | 6 | 15.76 +1.2 m/s | 15.69 +2.9 | x | 15.63 +1.6 | 15.69 | 15.76 +1.2 | 15.06 +1.9 | 15.39 +1.2 | ||||||||
3 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla Praha |
98 | 7 | 15.76 +0.8 m/s | 15.04 +2.1 | 14.84 +1.3 | 15.46 +2.9 | 15.46 | 15.56 +2.3 | x | 15.76 +0.8 | ||||||||
4 |
Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 4 | 14.95 +2.2 m/s | 14.72 +1.0 m/s | 14.46 +2.7 | 14.55 +0.7 | 14.40 +1.5 | 14.55 | 14.72 +1.0 | x | 14.95 +2.2 | |||||||
5 |
Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla Praha |
93 | 5 | 14.87 +2.2 m/s | 14.66 +1.0 m/s | x | x | 14.66 +1.0 | 14.66 | 14.65 +0.7 | 14.87 +2.2 | 14.54 +1.1 | |||||||
6 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla Praha |
00 | 3 | 13.45 +1.4 m/s | 13.45 +1.4 | x | r | 13.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 1 | 13.39 +1.1 m/s | 12.91 +1.4 | 13.04 +0.5 | x | 13.04 | 13.39 +1.1 | 11.74 +1.4 | 13.22 +1.8 | ||||||||
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 2 | NM | x | x | r | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Ženy
(st, 22.7.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla Praha |
99 | 1 | 12.24 +2.5 m/s | 12.11 +0.8 m/s | x | 11.95 +1.4 | 12.24 +2.5 | 12.24 | 12.04 +1.9 | 12.11 +0.8 | 12.00 +2.1 | |||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(st, 22.7.2020 - 16:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub ... |
91 | 2 | 17.67 | 17.38 | 17.67 | x | 17.67 | x | 17.65 | x | ||||||||
Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 1 | NM | x | x | - | 0.0 | - | - | - | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(st, 22.7.2020 - 16:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla Praha |
91 | 10 | 20.60 | x | 20.60 | 20.31 | 20.60 | x | x | x | ||||||||
2 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 9 | 18.20 | 17.06 | x | 17.47 | 17.47 | 18.20 | x | 17.57 | ||||||||
3 |
Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO Kladno |
87 | 6 | 16.64 | 16.31 | x | 16.63 | 16.63 | 16.64 | x | x | ||||||||
4 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 8 | 16.17 | 14.75 | x | 14.55 | 14.75 | 16.17 | x | 16.01 | ||||||||
5 |
David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3 | 16.00 | 16.00 | x | x | 16.00 | x | x | 14.47 | ||||||||
6 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 5 | 15.43 | x | 14.75 | 15.34 | 15.34 | 15.43 | 15.43 | x | ||||||||
7 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 2 | 15.20 | 14.18 | 14.74 | x | 14.74 | 15.20 | 15.12 | x | ||||||||
8 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 1 | 14.84 | x | 14.84 | x | 14.84 | 14.67 | x | x | ||||||||
9 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 4 | 14.35 | 14.21 | x | 14.35 | 14.35 | - | - | - | ||||||||
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO Kladno |
99 | 7 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(st, 22.7.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s. |
92 | 11 | 61.02 | x | 59.16 | 56.77 | 59.16 | 61.02 | 59.23 | 59.47 | ||||||||
2 |
Irfan ShamsuddinIrfan Shamsuddin
Malaysia |
95 | 10 | 56.26 | 54.24 | 56.26 | 55.92 | 56.26 | 54.25 | 55.40 | 54.74 | ||||||||
3 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 9 | 52.90 | 49.67 | x | x | 49.67 | 51.09 | 52.15 | 52.90 | ||||||||
4 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 8 | 50.10 | 47.97 | 49.29 | 49.61 | 49.61 | 49.12 | 50.10 | x | ||||||||
5 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5 | 48.38 | 48.38 | x | x | 48.38 | 47.26 | x | x | ||||||||
6 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 7 | 48.04 | x | x | 47.62 | 47.62 | 48.04 | x | 46.89 | ||||||||
7 |
David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO Kladno |
00 | 6 | 48.03 | 42.37 | 44.61 | 45.27 | 45.27 | x | x | 48.03 | ||||||||
8 |
Oto MosesOto Moses
TJ Spartak Vlašim |
01 | 2 | 43.17 | 43.17 | x | x | 43.17 | x | x | x | ||||||||
9 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 3 | 41.38 | x | 41.38 | x | 41.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 4 | 40.28 | x | 40.28 | x | 40.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(st, 22.7.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Réka GyurátzRéka Gyurátz
HUNGARY |
96 | 10 | 66.52 | 64.02 | 65.82 | 66.52 | 66.52 | 64.91 | 64.03 | 66.46 | ||||||||
2 |
Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub ... |
89 | 8 | 61.78 | x | 59.25 | x | 59.25 | x | 59.81 | 61.78 | ||||||||
3 |
Zsanett NémethZsanett Németh
HUNGARY |
00 | 9 | 60.67 | 58.46 | 55.75 | x | 58.46 | 58.20 | x | 60.67 | ||||||||
4 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s. |
97 | 7 | 59.38 | 56.84 | 55.34 | 57.07 | 57.07 | 57.63 | 58.98 | 59.38 | ||||||||
5 |
Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla Praha |
98 | 5 | 59.01 | x | 56.29 | 57.33 | 57.33 | 55.44 | x | 59.01 | ||||||||
6 |
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolek |
86 | 6 | 57.63 | 56.13 | 57.63 | x | 57.63 | x | x | x | ||||||||
7 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 4 | 54.82 | 54.82 | x | 52.51 | 54.82 | x | x | x | ||||||||
8 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 3 | 47.38 | x | 45.45 | 44.34 | 45.45 | 47.38 | 47.27 | x | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(st, 22.7.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bence HalászBence Halász
HUNGARY |
97 | 11 | 78.43 | x | x | 72.40 | 72.40 | 78.43 | 77.23 | x | ||||||||
2 |
Krisztián ParsKrisztián Pars
HUNGARY |
82 | 9 | 72.19 | 71.85 | 71.15 | 72.02 | 72.02 | 71.87 | 72.19 | 71.61 | ||||||||
3 |
Dániel RábaDániel Rába
HUNGARY |
98 | 10 | 70.09 | 66.41 | 70.09 | 69.89 | 70.09 | 68.05 | 69.53 | x | ||||||||
4 |
Donát VargaDonát Varga
HUNGARY |
00 | 7 | 68.56 | 66.72 | 67.87 | 67.45 | 67.87 | 67.53 | 65.50 | 68.56 | ||||||||
5 |
Balázs VargaBalázs Varga
HUNGARY |
98 | 8 | 66.59 | x | 66.59 | x | 66.59 | 66.52 | 63.00 | 66.25 | ||||||||
6 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 4 | 62.24 | x | 62.24 | 61.82 | 62.24 | x | 56.67 | 58.29 | ||||||||
7 |
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO Kladno |
85 | 5 | 61.53 | x | 61.53 | x | 61.53 | x | 60.66 | 59.85 | ||||||||
8 |
Roman StraškoRoman Straško
VSK Univerzita Brno |
92 | 1 | 50.39 | 50.39 | x | 45.56 | 50.39 | x | x | 43.64 | ||||||||
9 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 2 | 50.11 | 50.11 | x | x | 50.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |