3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
Praha - Děkanka (22. 8. 2020)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 10.62 | QA | ||||||||||||
2 | 111 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 11.43 | qA | ||||||||||||
3 | 208 | Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch | 93 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.78 | qB | ||||||||||||
4 | 119 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 11.79 | qB | ||||||||||||
20 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 231 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 11.01 | QA | ||||||||||||
2 | 37 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 11.46 | qB | ||||||||||||
3 | 77 | Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 11.46 | qB | ||||||||||||
4 | 234 | Jiří PibalJiří Pibal | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.86 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 4 | 11.24 | QA | ||||||||||||
2 | 97 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 11.39 | qA | ||||||||||||
3 | 1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.51 | qB | ||||||||||||
4 | 215 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.96 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 04 (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.31 | QA | ||||||||||||
2 | 213 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.69 | qB | ||||||||||||
3 | 229 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.91 | |||||||||||||
4 | 163 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 13.89 | |||||||||||||
110 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | DNS | ||||||||||||||
46 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 10.62 | QA | ||
2 | 231 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 11.01 | QA | ||
3 | 164 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 4 | 11.24 | QA | ||
4 | 185 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.31 | QA | ||
5 | 97 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 11.39 | qA | ||
6 | 111 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 11.43 | qA | ||
7 | 37 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 11.46 | qB | ||
7 | 77 | Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 11.46 | qB | ||
9 | 1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.51 | qB | ||
10 | 213 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.69 | qB | ||
11 | 208 | Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch | 93 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.78 | qB | ||
12 | 119 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 11.79 | qB | ||
13 | 234 | Jiří PibalJiří Pibal | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.86 | |||
14 | 229 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 11.91 | |||
15 | 215 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.96 | |||
16 | 163 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | A. C. Sparta Praha | 1 | 13.89 | |||
20 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | ||||
110 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | DNS | ||||
46 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | DNS |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 22.8.2020 - 12:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | SB 10.53 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 231 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | SB 10.89 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 185 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | SB 10.96 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 164 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 5 | SB 11.20 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 97 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | SB 11.31 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 111 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | SB 11.32 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:30) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | AC Domažlice, z. s. | 4 | SB 11.27 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 5 | SB 11.30 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 37 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | SB 11.44 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 213 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | SB 11.50 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 119 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | SB 11.66 | |||||||||||||
6 | 208 | Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch | 93 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | SB 11.68 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 22.8.2020 - 12:20) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 242 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 12.25 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 156 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | SB 12.46 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 254 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | SB 12.58 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 116 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | SB 12.60 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 329 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | SB 12.66 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 151 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.78 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:20) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 12.69 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 272 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | SB 12.76 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 158 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | SB 12.78 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 12.86 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 246 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | SB 12.89 | |||||||||||||
6 | 127 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.94 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 12.53 | QA | ||||||||||||
2 | 272 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 12.80 | qB | ||||||||||||
3 | 147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.87 | qB | ||||||||||||
4 | 279 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 13.03 | |||||||||||||
5 | 278 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 13.10 | |||||||||||||
6 | 12 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 13.53 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 242 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 12.42 | QA | ||||||||||||
2 | 329 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 12.68 | qA | ||||||||||||
3 | 127 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.82 | qB | ||||||||||||
4 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.84 | qB | ||||||||||||
5 | 277 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 13.18 | |||||||||||||
6 | 354 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 13.30 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 254 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.67 | QA | ||||||||||||
2 | 158 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 12.82 | qB | ||||||||||||
3 | 144 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.03 | |||||||||||||
4 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 13.11 | |||||||||||||
5 | 119 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.17 | |||||||||||||
6 | 262 | Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 13.29 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 116 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.61 | QA | ||||||||||||
2 | 151 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 12.73 | qA | ||||||||||||
3 | 246 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 13.01 | qB | ||||||||||||
4 | 67 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 13.04 | |||||||||||||
5 | 58 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.83 | |||||||||||||
371 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | A. C. Sparta Praha | 1 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 129 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.80 | |||||||||||||
MS | 141 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 13.02 | |||||||||||||
MS | 247 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 13.53 | |||||||||||||
MS | 55 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 13.73 | |||||||||||||
MS | 334 | Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 13.84 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 06 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 267 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.46 | |||||||||||||
MS | 370 | Marcela ŠeblováMarcela Šeblová | 00 | A. C. Sparta Praha | 3 | 13.64 | |||||||||||||
MS | 331 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 13.71 | |||||||||||||
MS | 211 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 14.00 | |||||||||||||
MS | 51 | Hana BlaschkeováHana Blaschkeová | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 14.19 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 242 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 12.42 | QA | ||
2 | 156 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 12.53 | QA | ||
3 | 116 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.61 | QA | ||
4 | 254 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.67 | QA | ||
5 | 329 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 12.68 | qA | ||
6 | 151 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 12.73 | qA | ||
7 | 272 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 12.80 | qB | ||
7 | 129 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.80 | |||
9 | 127 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.82 | qB | ||
9 | 158 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 12.82 | qB | ||
11 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.84 | qB | ||
12 | 147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.87 | qB | ||
13 | 246 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 13.01 | qB | ||
14 | 141 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 13.02 | |||
15 | 279 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 13.03 | |||
15 | 144 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.03 | |||
17 | 67 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 13.04 | |||
18 | 278 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 13.10 | |||
19 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 13.11 | |||
20 | 119 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.17 | |||
21 | 277 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 13.18 | |||
22 | 262 | Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 13.29 | |||
23 | 354 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 13.30 | |||
24 | 267 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.46 | |||
25 | 12 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 13.53 | |||
25 | 247 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 13.53 | |||
27 | 370 | Marcela ŠeblováMarcela Šeblová | 00 | A. C. Sparta Praha | 3 | 13.64 | |||
28 | 331 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 13.71 | |||
29 | 55 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 13.73 | |||
30 | 58 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.83 | |||
31 | 334 | Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 13.84 | |||
32 | 211 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 14.00 | |||
33 | 51 | Hana BlaschkeováHana Blaschkeová | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 14.19 | |||
371 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | A. C. Sparta Praha | 1 | DNF |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:55) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 231 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.98 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 185 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | SB 22.01 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 35 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 22.78 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 97 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 22.96 | 7.00 | ||||||||||||
163 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.46 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 151 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 2 | 23.46 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 26 | Svyatoslav KuzovlevSvyatoslav Kuzovlev | 93 | Spartak Praha 4 | 6 | 23.80 | |||||||||||||
4 | 117 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.17 | |||||||||||||
77 | Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | AC Domažlice, z. s. | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.54 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 229 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.68 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 96 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 23.79 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 39 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 23.97 | |||||||||||||
5 | 45 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 24.21 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:55) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 118 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 23.00 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 34 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 23.98 | |||||||||||||
3 | 219 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 24.18 | |||||||||||||
4 | 113 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 24.25 | |||||||||||||
5 | 94 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 24.27 | |||||||||||||
6 | 111 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 24.28 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 231 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.98 | 11.00 | ||
2 | 185 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | SB 22.01 | 9.00 | ||
3 | 35 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 22.78 | 8.00 | ||
4 | 97 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 22.96 | 7.00 | ||
5 | 118 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 23.00 | 6.00 | ||
6 | 17 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.46 | 5.00 | ||
6 | 151 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 2 | 23.46 | 4.00 | ||
8 | 213 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.54 | 3.00 | ||
9 | 229 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 23.68 | 2.00 | ||
10 | 96 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 23.79 | 1.00 | ||
11 | 26 | Svyatoslav KuzovlevSvyatoslav Kuzovlev | 93 | Spartak Praha 4 | 6 | 23.80 | |||
12 | 39 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 23.97 | |||
13 | 34 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 23.98 | |||
14 | 219 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 24.18 | |||
15 | 45 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 24.21 | |||
16 | 113 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 24.25 | |||
17 | 94 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 24.27 | |||
18 | 111 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 24.28 | |||
19 | 117 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.17 | |||
163 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNS | ||||
77 | Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | AC Domažlice, z. s. | 3 | DNF |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:40) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 242 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 25.45 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 259 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 25.73 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 272 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.97 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 116 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 26.04 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 156 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 26.07 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 26.03 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.24 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 249 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 26.29 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 127 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.46 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 62 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 26.79 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:40) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 151 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 26.47 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 135 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.59 | |||||||||||||
3 | 246 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 26.75 | |||||||||||||
4 | 60 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 27.12 | |||||||||||||
5 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 27.17 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:40) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.85 | |||||||||||||
2 | 65 | Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 27.29 | |||||||||||||
3 | 144 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.53 | |||||||||||||
4 | 374 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 27.71 | |||||||||||||
5 | 331 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 28.29 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 22.8.2020 - 14:40) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 129 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.09 | |||||||||||||
MS | 141 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 27.26 | |||||||||||||
3 | 19 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 28.06 | |||||||||||||
4 | 105 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 28.19 | |||||||||||||
5 | 334 | Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 28.63 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (so, 22.8.2020 - 14:40) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 160 | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 28.00 | |||||||||||||
MS | 322 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 28.05 | |||||||||||||
MS | 370 | Marcela ŠeblováMarcela Šeblová | 00 | A. C. Sparta Praha | 5 | 28.84 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 242 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 25.45 | 11.00 | ||
2 | 259 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 25.73 | 9.00 | ||
3 | 272 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.97 | 8.00 | ||
4 | 78 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 26.03 | 7.00 | ||
5 | 116 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 26.04 | 6.00 | ||
6 | 156 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 26.07 | 5.00 | ||
7 | 108 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.24 | 4.00 | ||
8 | 249 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 26.29 | 3.00 | ||
9 | 127 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.46 | 2.00 | ||
10 | 151 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 26.47 | 1.00 | ||
11 | 135 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.59 | |||
12 | 246 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 26.75 | |||
13 | 62 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 26.79 | |||
14 | 147 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.85 | |||
15 | 129 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.09 | |||
16 | 60 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 27.12 | |||
17 | 52 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 27.17 | |||
18 | 141 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 27.26 | |||
19 | 65 | Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 27.29 | |||
20 | 144 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.53 | |||
21 | 374 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 27.71 | |||
22 | 160 | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 28.00 | |||
23 | 322 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 28.05 | |||
24 | 19 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 28.06 | |||
25 | 105 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 28.19 | |||
26 | 331 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 28.29 | |||
27 | 334 | Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 28.63 | |||
28 | 370 | Marcela ŠeblováMarcela Šeblová | 00 | A. C. Sparta Praha | 5 | 28.84 |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 47.88 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 35 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 49.79 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 99 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 49.99 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 192 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 50.61 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 19 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 51.34 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 4 | PB 49.95 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 66 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 50.74 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 15 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 51.23 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 39 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 51.61 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 64 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 52.48 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 53.95 | |||||||||||||
2 | 209 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 55.39 | |||||||||||||
78 | Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 236 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 47.88 | 11.00 | ||
2 | 35 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 49.79 | 9.00 | ||
3 | 69 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 4 | PB 49.95 | 8.00 | ||
4 | 99 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 49.99 | 7.00 | ||
5 | 192 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 50.61 | 6.00 | ||
6 | 66 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 50.74 | 5.00 | ||
7 | 15 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 51.23 | 4.00 | ||
8 | 19 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 51.34 | 3.00 | ||
9 | 39 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 51.61 | 2.00 | ||
10 | 64 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 52.48 | 1.00 | ||
11 | 38 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 53.95 | |||
12 | 209 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 55.39 | |||
78 | Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 5 | DNF |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 249 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | PB 57.42 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 135 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | 58.38 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 60 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 59.45 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 248 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 59.70 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 275 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 61.01 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 73 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 58.93 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 253 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 60.24 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 276 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 60.72 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 281 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 60.97 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 214 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 61.49 | 1.00 | ||||||||||||
6 | 374 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 62.94 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 62.82 | |||||||||||||
2 | 362 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 63.42 | |||||||||||||
3 | 211 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 64.09 | |||||||||||||
4 | 5 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 2 | 65.64 | |||||||||||||
MS | 308 | Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 78.10 | |||||||||||||
354 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 249 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | PB 57.42 | 11.00 | ||
2 | 135 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | 58.38 | 9.00 | ||
3 | 73 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 58.93 | 8.00 | ||
4 | 60 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 59.45 | 7.00 | ||
5 | 248 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 59.70 | 6.00 | ||
6 | 253 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 60.24 | 5.00 | ||
7 | 276 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 60.72 | 4.00 | ||
8 | 281 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 60.97 | 3.00 | ||
9 | 275 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 61.01 | 2.00 | ||
10 | 214 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 61.49 | 1.00 | ||
11 | 80 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 62.82 | |||
12 | 374 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 62.94 | |||
13 | 362 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 63.42 | |||
14 | 211 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 64.09 | |||
15 | 5 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 2 | 65.64 | |||
16 | 308 | Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 78.10 | |||
354 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | DNS |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | DNF | ||||||||||||||||
1 | 69 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 41 | PB 1:52.66 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 27 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 31 | 1:54.58 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 19 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 21 | 1:54.90 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 73 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Domažlice, z. s. | 42 | 1:55.01 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 66 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 51 | SB 1:55.28 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 15 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 61 | 1:55.65 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 16 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 61 | 1:57.84 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21 | 2:00.12 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 216 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 61 | PB 2:00.35 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 34 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 41 | 2:01.74 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 38 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 31 | 2:02.13 | |||||||||||||
5 | 212 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 62 | 2:06.16 | |||||||||||||
64 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 11 | DNS | ||||||||||||||
68 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | AC Domažlice, z. s. | 51 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 41 | PB 1:52.66 | 11.00 | ||
2 | 27 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 31 | 1:54.58 | 9.00 | ||
3 | 19 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 21 | 1:54.90 | 8.00 | ||
4 | 73 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Domažlice, z. s. | 42 | 1:55.01 | 7.00 | ||
5 | 66 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 51 | SB 1:55.28 | 6.00 | ||
6 | 15 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 61 | 1:55.65 | 5.00 | ||
7 | 16 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 61 | 1:57.84 | 4.00 | ||
8 | 96 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21 | 2:00.12 | 3.00 | ||
9 | 216 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 61 | PB 2:00.35 | 2.00 | ||
10 | 34 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 41 | 2:01.74 | 1.00 | ||
11 | 38 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 31 | 2:02.13 | |||
12 | 212 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 62 | 2:06.16 | |||
Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | DNF | ||||||
64 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 11 | DNS | ||||
68 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | AC Domažlice, z. s. | 51 | DNS |
800 m - Ženy
(so, 22.8.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 73 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 61 | PB 2:12.48 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 248 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 52 | PB 2:16.47 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Katarína BeľováKatarína Beľová | 84 | Spartak Praha 4 | 31 | SB 2:17.92 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 80 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 41 | 2:18.91 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 77 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 42 | 2:19.59 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 65 | Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 62 | PB 2:21.60 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 362 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | A. C. Sparta Praha | 32 | 2:23.55 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 239 | Nela ProcházkováNela Procházková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 51 | PB 2:24.04 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 314 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21 | 2:33.31 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 317 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 22 | 2:33.70 | 1.00 | ||||||||||||
320 | Andrea NikodemováAndrea Nikodemová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | DNF | ||||||||||||||
318 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 11 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 22.8.2020 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | A. C. Sparta Praha | 6 | PB 4:04.39 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 107 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:04.99 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 16 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 4:05.70 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 81 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 4:07.68 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 68 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 4:08.20 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 105 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 4:08.57 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 191 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 4:08.63 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 30 | Jan HockJan Hock | 98 | Spartak Praha 4 | 9 | SB 4:08.69 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 230 | Petr LukšPetr Lukš | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 11 | PB 4:09.89 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 168 | Marek VoborskýMarek Voborský | 01 | A. C. Sparta Praha | 10 | PB 4:10.22 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 182 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 12 | 4:17.71 | |||||||||||||
12 | 207 | Radek SedněvRadek Sedněv | 92 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13 | 4:20.71 | |||||||||||||
13 | 63 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 8 | 4:28.54 | |||||||||||||
14 | 223 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 15 | 5:02.74 | |||||||||||||
194 | Jan KoutnýJan Koutný | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 14 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 22.8.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Tereza PlacatkováTereza Placatková | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:48.39 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Katarína BeľováKatarína Beľová | 84 | Spartak Praha 4 | 2 | 4:48.94 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Regina ProcházkováRegina Procházková | 86 | Spartak Praha 4 | 8 | 4:48.98 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 68 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 4:50.11 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 70 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 4:51.49 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 157 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 4:54.22 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 363 | Linda LukešováLinda Lukešová | 03 | A. C. Sparta Praha | 6 | 4:57.32 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 57 | Barbora JedličkováBarbora Jedličková | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | PB 5:04.56 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 309 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 9 | 5:43.40 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 284 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | 5:48.32 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Muži
(so, 22.8.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 91 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 9 | 09:03.99 | |||||||||||||
2 | 207 | Radek SedněvRadek Sedněv | 92 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09:08.39 | 11.00 | ||||||||||||
3 | 63 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 09:20.04 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 156 | Janis MachJanis Mach | 02 | A. C. Sparta Praha | 3 | 09:21.33 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 194 | Jan KoutnýJan Koutný | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 10 | 09:32.60 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 214 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 09:38.13 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 106 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | SB 09:38.72 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 167 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 09:41.48 | 4.00 | ||||||||||||
9 | 233 | Benedikt PánekBenedikt Pánek | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | SB 10:09.42 | 3.00 | ||||||||||||
10 | 189 | Albert SlabaAlbert Slaba | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 10:40.27 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Ženy
(so, 22.8.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12 | 10:07.85 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 3 | Regina ProcházkováRegina Procházková | 86 | Spartak Praha 4 | 1 | 10:12.14 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 66 | Veronika NovotnáVeronika Novotná | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 13 | 10:15.36 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 134 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 11 | PB 10:21.80 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 120 | Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 10:24.66 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 13 | Hana KoděrováHana Koděrová | 02 | Spartak Praha 4 | 10 | PB 10:43.09 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 313 | Lenka PardamcováLenka Pardamcová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 14 | 10:45.03 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 77 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 15 | 10:55.94 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 128 | Daniela TreglerováDaniela Treglerová | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | SB 11:01.76 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 311 | Barbara KostkováBarbara Kostková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 11:28.53 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 321 | Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | PB 11:29.03 | |||||||||||||
12 | 79 | Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová | 82 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 16 | 11:49.31 | |||||||||||||
13 | 318 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 9 | 11:51.16 | |||||||||||||
14 | 310 | Tereza BuštováTereza Buštová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 12:00.02 | |||||||||||||
367 | Šárka ValáškováŠárka Valášková | 02 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.67 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 156 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.79 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 122 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.02 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 107 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.42 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 279 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 15.47 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 15.28 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 124 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.47 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 125 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.68 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 315 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 15.74 | 2.00 | ||||||||||||
103 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 322 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 16.48 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 58 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 16.76 | |||||||||||||
3 | 11 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 16.90 | |||||||||||||
4 | 15 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 18.10 | |||||||||||||
208 | Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.67 | 11.00 | ||
2 | 156 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.79 | 9.00 | ||
3 | 122 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.02 | 8.00 | ||
4 | 62 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 15.28 | 7.00 | ||
5 | 107 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.42 | 6.00 | ||
6 | 279 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 15.47 | 5.00 | ||
6 | 124 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.47 | 4.00 | ||
8 | 125 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.68 | 3.00 | ||
9 | 315 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 15.74 | 2.00 | ||
10 | 322 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 16.48 | 1.00 | ||
11 | 58 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 16.76 | |||
12 | 11 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 16.90 | |||
13 | 15 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 18.10 | |||
103 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||
208 | Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DNF |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:00) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 15.43 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 153 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 5 | 15.59 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 158 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 4 | 15.74 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 2 | 16.34 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 41 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 16.65 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | PB 16.44 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 31 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 17.25 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 61 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 18.91 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 15.43 | 11.00 | ||
2 | 153 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 5 | 15.59 | 9.00 | ||
3 | 158 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 4 | 15.74 | 8.00 | ||
4 | 8 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 2 | 16.34 | 7.00 | ||
5 | 37 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | PB 16.44 | 6.00 | ||
6 | 41 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 16.65 | 5.00 | ||
7 | 31 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 17.25 | 4.00 | ||
8 | 61 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 18.91 | 3.00 |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 55.59 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 153 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 4 | 56.60 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 45 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 56.88 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 3 | 60.20 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 219 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 61.12 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 186 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 59.49 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 216 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 60.04 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 60.50 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 12 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 5 | 62.39 | 2.00 | ||||||||||||
212 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 55.59 | 11.00 | ||
2 | 153 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | A. C. Sparta Praha | 4 | 56.60 | 9.00 | ||
3 | 45 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 56.88 | 8.00 | ||
4 | 186 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 59.49 | 7.00 | ||
5 | 216 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 60.04 | 6.00 | ||
6 | 8 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 3 | 60.20 | 5.00 | ||
7 | 6 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 60.50 | 4.00 | ||
8 | 219 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 61.12 | 3.00 | ||
9 | 12 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 5 | 62.39 | 2.00 | ||
212 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DNS |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 63.92 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 109 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 66.49 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 140 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 67.71 | 7.00 | ||||||||||||
122 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 3 | 66.8 | 8.00 | |||||||||||||
2 | 75 | Eliška SudkováEliška Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 68.6 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 247 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 69.1 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 11 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 69.3 | 3.00 | ||||||||||||
5 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 71.1 | 1.00 | |||||||||||||
Poznámky:Časy měřeny ručně, z důvodu nesepnutí kamery |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 241 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | PB 67.99 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 160 | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 70.31 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 15 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 73.11 | |||||||||||||
4 | 55 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 74.13 | |||||||||||||
5 | 320 | Andrea NikodemováAndrea Nikodemová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 76.48 | |||||||||||||
359 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 107 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 63.92 | 11.00 | ||
2 | 109 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 66.49 | 9.00 | ||
3 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 3 | 66.8 | 8.00 | |||
4 | 140 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 67.71 | 7.00 | ||
5 | 241 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | PB 67.99 | 6.00 | ||
6 | 75 | Eliška SudkováEliška Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 68.6 | 5.00 | ||
7 | 247 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 69.1 | 4.00 | ||
8 | 11 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 69.3 | 3.00 | ||
9 | 160 | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 70.31 | 2.00 | ||
10 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 71.1 | 1.00 | |||
11 | 15 | Pavlína PážíkováPavlína Pážíková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 73.11 | |||
12 | 55 | Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 74.13 | |||
13 | 320 | Andrea NikodemováAndrea Nikodemová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 76.48 | |||
122 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | DNF | ||||
359 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNF |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Koutník, Žák, Jára, Benda Koutník, Žák, Jára, Benda | Spartak Praha 4 | 3 | 44.24 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 186 | Petrikovič, Buršík, Vojtěch, Marček Petrikovič, Buršík, Vojtěch, Marček | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 44.50 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 70 | Tauer, Peták, Blacký, Sodoma Tauer, Peták, Blacký, Sodoma | AC Domažlice, z. s. | 2 | 44.53 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 234 | Pibal, Krňanský, Svědínek, Bosák Pibal, Krňanský, Svědínek, Bosák | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 45.47 | 6.00 | |||||||||||||
111 | Ornst, Konvalina, Holoubek, Novotný Ornst, Konvalina, Holoubek, Novotný | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Svoboda, Kincl, Havlík, Machotka Svoboda, Kincl, Havlík, Machotka | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 44.82 | 7.00 | |||||||||||||
2 | 27 | Češka, Pavlišen, Stewart, Starý Češka, Pavlišen, Stewart, Starý | Spartak Praha 4 | 5 | 47.91 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 117 | Lenghart, Matoušek, Hlubinka, Sulejmani Lenghart, Matoušek, Hlubinka, Sulejmani | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 49.71 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 12 | Kostohryz, Řežábek, Hock, Houska Kostohryz, Řežábek, Hock, Houska | Spartak Praha 4 | 3 | 50.03 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Koutník, Žák, Jára, Benda Koutník, Žák, Jára, Benda | Spartak Praha 4 | 3 | 44.24 | 11.00 | |||
2 | 186 | Petrikovič, Buršík, Vojtěch, Marček Petrikovič, Buršík, Vojtěch, Marček | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 44.50 | 9.00 | |||
3 | 70 | Tauer, Peták, Blacký, Sodoma Tauer, Peták, Blacký, Sodoma | AC Domažlice, z. s. | 2 | 44.53 | 8.00 | |||
4 | 31 | Svoboda, Kincl, Havlík, Machotka Svoboda, Kincl, Havlík, Machotka | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 44.82 | 7.00 | |||
5 | 234 | Pibal, Krňanský, Svědínek, Bosák Pibal, Krňanský, Svědínek, Bosák | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 45.47 | 6.00 | |||
6 | 27 | Češka, Pavlišen, Stewart, Starý Češka, Pavlišen, Stewart, Starý | Spartak Praha 4 | 5 | 47.91 | 5.00 | |||
7 | 117 | Lenghart, Matoušek, Hlubinka, Sulejmani Lenghart, Matoušek, Hlubinka, Sulejmani | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 49.71 | 4.00 | |||
8 | 12 | Kostohryz, Řežábek, Hock, Houska Kostohryz, Řežábek, Hock, Houska | Spartak Praha 4 | 3 | 50.03 | 3.00 | |||
111 | Ornst, Konvalina, Holoubek, Novotný Ornst, Konvalina, Holoubek, Novotný | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DNF |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 262 | Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 49.53 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 116 | Marková, Staňková, Pašková, Šimková Marková, Staňková, Pašková, Šimková | ASK Slavia Praha | 3 | 49.91 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 62 | Kupková, Dondová, Pacltová, Mlejnková Kupková, Dondová, Pacltová, Mlejnková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 50.10 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 246 | Vébrová, Zavadilová, Viktorová, Sobotková Vébrová, Zavadilová, Viktorová, Sobotková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 50.37 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 156 | Ježková, Musilová, Novotná, Burda Ježková, Musilová, Novotná, Burda | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 50.42 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 328 | Jedličková, Babická, Nikodemová, Chrastinová Jedličková, Babická, Nikodemová, Chrastinová | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 50.53 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 106 | Hanuliaková, Vilhelmová, Navrátilová, Skalická Hanuliaková, Vilhelmová, Navrátilová, Skalická | ASK Slavia Praha | 2 | 50.89 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 105 | Dyrynková, Kavanová, Šťastná, Šámalová Dyrynková, Kavanová, Šťastná, Šámalová | ASK Slavia Praha | 5 | 51.09 | 3.00 | |||||||||||||
4 | 12 | Hymplová, Macháčková, Gucfová, Kaletová Hymplová, Macháčková, Gucfová, Kaletová | Spartak Praha 4 | 4 | 52.80 | ||||||||||||||
5 | Kovandová, Kovandová, Šeblová, Melounová Kovandová, Kovandová, Šeblová, Melounová | A. C. Sparta Praha | 6 | 53.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 319 | Václavíková, Šteierová, Maršálková, Chalupová Václavíková, Šteierová, Maršálková, Chalupová | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 52.45 | 2.00 | |||||||||||||
2 | 213 | Husáková, Bouzková, Steinerová, Chrpová Husáková, Bouzková, Steinerová, Chrpová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 52.72 | 1.00 | |||||||||||||
3 | 104 | Dorňáková, Šedá, Treglerová, Bělohlavová Dorňáková, Šedá, Treglerová, Bělohlavová | ASK Slavia Praha | 5 | 54.93 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 262 | Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 49.53 | 11.00 | |||
2 | 116 | Marková, Staňková, Pašková, Šimková Marková, Staňková, Pašková, Šimková | ASK Slavia Praha | 3 | 49.91 | 9.00 | |||
3 | 62 | Kupková, Dondová, Pacltová, Mlejnková Kupková, Dondová, Pacltová, Mlejnková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 50.10 | 8.00 | |||
4 | 246 | Vébrová, Zavadilová, Viktorová, Sobotková Vébrová, Zavadilová, Viktorová, Sobotková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 50.37 | 7.00 | |||
5 | 156 | Ježková, Musilová, Novotná, Burda Ježková, Musilová, Novotná, Burda | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 50.42 | 6.00 | |||
6 | 328 | Jedličková, Babická, Nikodemová, Chrastinová Jedličková, Babická, Nikodemová, Chrastinová | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 50.53 | 5.00 | |||
7 | 106 | Hanuliaková, Vilhelmová, Navrátilová, Skalická Hanuliaková, Vilhelmová, Navrátilová, Skalická | ASK Slavia Praha | 2 | 50.89 | 4.00 | |||
8 | 105 | Dyrynková, Kavanová, Šťastná, Šámalová Dyrynková, Kavanová, Šťastná, Šámalová | ASK Slavia Praha | 5 | 51.09 | 3.00 | |||
9 | 319 | Václavíková, Šteierová, Maršálková, Chalupová Václavíková, Šteierová, Maršálková, Chalupová | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 52.45 | 2.00 | |||
10 | 213 | Husáková, Bouzková, Steinerová, Chrpová Husáková, Bouzková, Steinerová, Chrpová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 52.72 | 1.00 | |||
11 | 12 | Hymplová, Macháčková, Gucfová, Kaletová Hymplová, Macháčková, Gucfová, Kaletová | Spartak Praha 4 | 4 | 52.80 | ||||
12 | Kovandová, Kovandová, Šeblová, Melounová Kovandová, Kovandová, Šeblová, Melounová | A. C. Sparta Praha | 6 | 53.21 | |||||
13 | 104 | Dorňáková, Šedá, Treglerová, Bělohlavová Dorňáková, Šedá, Treglerová, Bělohlavová | ASK Slavia Praha | 5 | 54.93 |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Ekl, Karlach, Špindler, Gregor Ekl, Karlach, Špindler, Gregor | AC Domažlice, z. s. | 4 | 3:23.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 25 | Žák, Pavlišen, Pasler, Češka Žák, Pavlišen, Pasler, Češka | Spartak Praha 4 | 3 | 3:26.65 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 38 | Trojan, Krátký, Vích, Havlík Trojan, Krátký, Vích, Havlík | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 3:35.86 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 216 | Gloza, Holoubek, Pibal, Svědínek Gloza, Holoubek, Pibal, Svědínek | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 3:37.32 | 5.00 | |||||||||||||
5 | 191 | Šebo, Kotraba, Sedněv, Vaidiš Šebo, Kotraba, Sedněv, Vaidiš | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 3:45.85 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Starý, Končický, Jára, Stewart Starý, Končický, Jára, Stewart | Spartak Praha 4 | 3 | 3:32.81 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Nývlt, Vladyka, Mach, Matolín Nývlt, Vladyka, Mach, Matolín | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:36.05 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | 70 | Tauer, Carpentier, Peták, Krýsl Tauer, Carpentier, Peták, Krýsl | AC Domažlice, z. s. | 5 | 3:40.83 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 12 | Kostohryz, Řežábek, Hock, Benda Kostohryz, Řežábek, Hock, Benda | Spartak Praha 4 | 6 | 3:43.47 | 3.00 | |||||||||||||
5 | 214 | Brejška, Krejčí, Lukš, Pánek Brejška, Krejčí, Lukš, Pánek | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 3:43.90 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Ekl, Karlach, Špindler, Gregor Ekl, Karlach, Špindler, Gregor | AC Domažlice, z. s. | 4 | 3:23.64 | 11.00 | |||
2 | 25 | Žák, Pavlišen, Pasler, Češka Žák, Pavlišen, Pasler, Češka | Spartak Praha 4 | 3 | 3:26.65 | 9.00 | |||
3 | 24 | Starý, Končický, Jára, Stewart Starý, Končický, Jára, Stewart | Spartak Praha 4 | 3 | 3:32.81 | 8.00 | |||
4 | 38 | Trojan, Krátký, Vích, Havlík Trojan, Krátký, Vích, Havlík | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 3:35.86 | 7.00 | |||
5 | Nývlt, Vladyka, Mach, Matolín Nývlt, Vladyka, Mach, Matolín | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:36.05 | 6.00 | ||||
6 | 216 | Gloza, Holoubek, Pibal, Svědínek Gloza, Holoubek, Pibal, Svědínek | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 3:37.32 | 5.00 | |||
7 | 70 | Tauer, Carpentier, Peták, Krýsl Tauer, Carpentier, Peták, Krýsl | AC Domažlice, z. s. | 5 | 3:40.83 | 4.00 | |||
8 | 12 | Kostohryz, Řežábek, Hock, Benda Kostohryz, Řežábek, Hock, Benda | Spartak Praha 4 | 6 | 3:43.47 | 3.00 | |||
9 | 214 | Brejška, Krejčí, Lukš, Pánek Brejška, Krejčí, Lukš, Pánek | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 3:43.90 | 2.00 | |||
10 | 191 | Šebo, Kotraba, Sedněv, Vaidiš Šebo, Kotraba, Sedněv, Vaidiš | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 3:45.85 | 1.00 |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Kordová, Perglerová, Voříšková, Šafránková Kordová, Perglerová, Voříšková, Šafránková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 4:02.13 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 19 | Gucfová, Macháčková, Procházková, Beľová Gucfová, Macháčková, Procházková, Beľová | Spartak Praha 4 | 5 | 4:12.79 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Lafatová, Dolejšová, Procházková, Chrpová Lafatová, Dolejšová, Procházková, Chrpová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 4:13.25 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | 108 | Staňková, Šimková, Kopecká, Veverková Staňková, Šimková, Kopecká, Veverková | ASK Slavia Praha | 3 | 4:15.14 | 5.00 | |||||||||||||
5 | 319 | Václavíková, Nikodemová, Tvrzová, Jedličková Václavíková, Nikodemová, Tvrzová, Jedličková | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 4:35.48 | 2.00 | |||||||||||||
151 | Burda, Skřivanová, Kotlíková, Říhová Burda, Skřivanová, Kotlíková, Říhová | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Placatková, Placatková, Steinsová, Novotná Placatková, Placatková, Steinsová, Novotná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 4:08.74 | 9.00 | |||||||||||||
2 | 281 | Millerová, Měšťanová, Foottit, Kočárková Millerová, Měšťanová, Foottit, Kočárková | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 4:13.09 | 7.00 | |||||||||||||
3 | 75 | Sudková, Hněvkovská, Dondová, Jedličková Sudková, Hněvkovská, Dondová, Jedličková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 4:28.10 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 314 | Veldová, Pardamcová, Štráchalová, Kostková Veldová, Pardamcová, Štráchalová, Kostková | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 4:28.86 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Kordová, Perglerová, Voříšková, Šafránková Kordová, Perglerová, Voříšková, Šafránková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 4:02.13 | 11.00 | |||
2 | 69 | Placatková, Placatková, Steinsová, Novotná Placatková, Placatková, Steinsová, Novotná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 4:08.74 | 9.00 | |||
3 | 19 | Gucfová, Macháčková, Procházková, Beľová Gucfová, Macháčková, Procházková, Beľová | Spartak Praha 4 | 5 | 4:12.79 | 8.00 | |||
4 | 281 | Millerová, Měšťanová, Foottit, Kočárková Millerová, Měšťanová, Foottit, Kočárková | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 4:13.09 | 7.00 | |||
5 | Lafatová, Dolejšová, Procházková, Chrpová Lafatová, Dolejšová, Procházková, Chrpová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 4:13.25 | 6.00 | ||||
6 | 108 | Staňková, Šimková, Kopecká, Veverková Staňková, Šimková, Kopecká, Veverková | ASK Slavia Praha | 3 | 4:15.14 | 5.00 | |||
7 | 75 | Sudková, Hněvkovská, Dondová, Jedličková Sudková, Hněvkovská, Dondová, Jedličková | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 4:28.10 | 4.00 | |||
8 | 314 | Veldová, Pardamcová, Štráchalová, Kostková Veldová, Pardamcová, Štráchalová, Kostková | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 4:28.86 | 3.00 | |||
9 | 319 | Václavíková, Nikodemová, Tvrzová, Jedličková Václavíková, Nikodemová, Tvrzová, Jedličková | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 4:35.48 | 2.00 | |||
151 | Burda, Skřivanová, Kotlíková, Říhová Burda, Skřivanová, Kotlíková, Říhová | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | DNS |
skok vysoký - Muži
(so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,68 1,74 1,80 1,85 1,90 1,94 1,98 2,02 2,05 2,08 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 10 | 1.98 | --ooxooxxo-xxx- | 11.00 | ||||||||||||
2 | 18 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 11 | 1.90 | --xoooxxx---- | 9.00 | ||||||||||||
3 | 158 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 7 | 1.90 | -o-oxox-xx--- | 8.00 | ||||||||||||
4 | 235 |
Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České Budějovice |
96 | 9 | 1.85 | ooooxxx----- | 7.00 | ||||||||||||
5 | 70 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 4 | 1.85 | ooxooxxx----- | 6.00 | ||||||||||||
6= | 93 |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 5 | 1.85 | -xxoxooxxx----- | 4.50 | ||||||||||||
6= | 80 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AC Domažlice, z. s. |
00 | 6 | 1.85 | -xxoxooxxx----- | 4.50 | ||||||||||||
8 | 151 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 8 | 1.85 | -ooxoxxx----- | 3.00 | ||||||||||||
9 | 28 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 2 | 1.80 | ooxoxxx------ | 2.00 | ||||||||||||
10 | 76 |
Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s. |
05 | 3 | 1.74 | xoxoxxx------- | 1.00 | ||||||||||||
215 |
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1 | DNS | ---------- | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 22.8.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,44 1,49 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,71 1,73 1,75 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 14 | 1.66 | ----oooxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 244 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 11 | 1.60 | -ooxooxxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 67 |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 9 | 1.57 | -oxoo-xxx | 8.00 | ||||||||||||
4= | 208 |
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 10 | 1.54 | ooxoxxx | 6.50 | ||||||||||||
4= | 329 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4 | 1.54 | -oxoxxx | 6.50 | ||||||||||||
6= | 324 |
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 8 | 1.54 | ooxxoxxx | 4.50 | ||||||||||||
6= | 125 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 13 | 1.54 | --xxoxxx | 4.50 | ||||||||||||
8= | 325 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 7 | 1.49 | -oxxx | 2.00 | ||||||||||||
8= | 63 |
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 1 | SB 1.49 | ooxxx | 2.00 | ||||||||||||
8= | 154 |
Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 2 | 1.49 | ooxxx | 2.00 | ||||||||||||
11 | 368 |
Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta Praha |
93 | 3 | 1.49 | xoxoxxx | |||||||||||||
264 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 6 | NM | xx-x | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,30 3,50 3,65 3,80 3,92 4,02 4,12 4,22 4,32 4,42 4,52 4,62 4,72 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 42 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 2 | PB 4.32 | ---xo-ooooxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 29 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 1 | PB 4.22 | ---o-oooxxx- | 9.00 | ||||||||||||
3 | 24 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 3 | 3.80 | ---o-xxx | 8.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 22.8.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,20 2,50 2,75 2,90 3,05 3,20 3,30 3,40 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 5 | 3.30 | ----xooxoxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 61 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 6 | 3.20 | ----ooxxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 6 |
Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4 |
85 | 4 | 3.05 | --oooxxx | 8.00 | ||||||||||||
4 | 357 |
Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta Praha |
04 | 3 | 2.90 | -oooxxx | 7.00 | ||||||||||||
5 | 152 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 2 | 2.75 | -ooxxx | 6.00 | ||||||||||||
6 | 18 |
Amálie KučerováAmálie Kučerová
Spartak Praha 4 |
03 | 1 | SB 2.50 | oxoxxx | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 22.8.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 10 | 6.50 -0.9 m/s | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 151 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 9 | 6.40 -1.2 m/s | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 46 |
Michael HöfnerMichael Höfner
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 11 | 6.37 -1.7 m/s | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 70 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 8 | 6.30 -0.5 m/s | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 42 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 7 | 6.18 +0.0 m/s | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 237 |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 5 | 6.12 +0.0 m/s | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 33 |
Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 6 | 6.03 -1.6 m/s | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 220 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 2 | SB 5.92 +0.0 m/s | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 30 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 1 | SB 5.62 -1.1 m/s | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 119 |
Marek ChvátalMarek Chvátal
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 4 | 5.30 -1.9 m/s | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 61 |
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s. |
96 | 3 | 5.23 -0.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 161 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 21 | 5.76 -0.3 m/s | x | 5.47 -2.5 | 5.71 -0.5 | 5.71 | 5.43 -0.5 | 5.76 -0.3 | 5.50 -0.4 | 11.00 | ||||||
2 | 330 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
T. J. Sokol České Budějovice |
99 | 22 | 5.73 -0.1 m/s | x | x | 5.62 +0.0 | 5.62 | x | 5.73 -0.1 | x | 9.00 | ||||||
3 | 143 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 19 | 5.55 -1.2 m/s | x | 5.55 -1.2 | - | 5.55 | - | - | - | 8.00 | ||||||
4 | 151 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 18 | 5.43 +0.0 m/s | 5.08 -0.6 | 5.20 -1.3 | x | 5.20 | 5.10 -0.6 | 5.43 +0.0 | x | 7.00 | ||||||
5 | 140 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 17 | 5.30 -0.9 m/s | 5.27 -1.3 | x | 5.30 -0.9 | 5.30 | x | 5.29 -0.8 | 5.28 -0.9 | 6.00 | ||||||
6 | 9 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 20 | 5.26 +0.3 m/s | x | x | 5.16 +0.0 | 5.16 | 5.03 -2.8 | 5.26 +0.3 | 5.06 -1.7 | 5.00 | ||||||
7 | 274 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 13 | 5.16 -0.4 m/s | 4.98 +0.7 | 5.10 -2.1 | 5.16 -0.4 | 5.16 | 4.93 -1.1 | x | 4.92 -1.7 | 4.00 | ||||||
8 | 112 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 16 | 5.12 -0.6 m/s | 5.12 -0.6 | 4.58 -1.8 | 4.98 +0.4 | 5.12 | x | 4.79 -1.0 | x | 3.00 | ||||||
9 | 315 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 14 | 5.11 -0.9 m/s | x | 5.04 -1.8 | 5.11 -0.9 | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 328 |
Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 11 | 5.11 -0.6 m/s | 5.11 -0.6 | 4.84 -1.4 | x | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 241 |
Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 10 | 5.09 -0.1 m/s | x | 5.09 -0.1 | 4.93 -1.7 | 5.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 243 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 8 | 5.08 -1.6 m/s | x | 5.08 -1.6 | 5.05 -0.8 | 5.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 119 |
Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia Praha |
01 | 15 | 4.89 -1.2 m/s | 4.73 +0.2 | 4.89 -1.2 | x | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 20 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
Spartak Praha 4 |
02 | 12 | 4.89 -1.2 m/s | 4.68 -0.4 | x | 4.89 -1.2 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 359 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 6 | 4.88 -0.5 m/s | 4.88 -0.5 | x | x | 4.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 335 |
Nela ŠteierováNela Šteierová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 3 | 4.87 -2.1 m/s | x | x | 4.87 -2.1 | 4.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
17 | 213 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1 | SB 4.85 +0.0 m/s | 4.66 -1.0 | 4.85 +0.0 | 4.73 -1.9 | 4.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
18 | 324 |
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 7 | 4.82 +0.7 m/s | 4.66 -1.3 | 4.48 -2.3 | 4.82 +0.7 | 4.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
19 | 104 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | 4.72 -1.0 m/s | 4.46 -1.7 | 4.72 -1.0 | 3.22 -1.2 | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
20 | 322 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4 | 4.56 -1.2 m/s | 4.48 -1.9 | x | 4.56 -1.2 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS | 75 |
Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 2 | 3.73 -0.9 m/s | 3.73 -0.9 | x | 3.67 -1.8 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
332 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 9 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 22.8.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 10 | 13.94 -0.6 m/s | 13.76 +0.0 | 13.94 -0.6 | 13.62 +0.4 | 13.94 | - | - | - | 11.00 | ||||||
2 | 158 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 8 | 13.17 -0.3 m/s | 12.90 +0.9 | 13.01 +0.3 | 13.17 -0.3 | 13.17 | - | x | - | 9.00 | ||||||
3 | 31 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 9 | 13.07 -0.7 m/s | 12.78 +2.2 | 12.97 +0.5 | 13.07 -0.7 | 13.07 | - | - | - | 8.00 | ||||||
4 | 18 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 5 | SB 12.92 +0.7 m/s | 12.47 +0.5 | 12.15 +1.0 | 12.49 -0.1 | 12.49 | 12.09 -0.9 | 11.49 +0.8 | 12.92 +0.7 | 7.00 | ||||||
5 | 80 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AC Domažlice, z. s. |
00 | 7 | SB 12.77 -0.5 m/s | 12.21 +1.6 | 12.60 -0.4 | 12.52 +0.8 | 12.60 | 12.77 -0.5 | 12.56 +0.0 | 12.52 -0.6 | 6.00 | ||||||
6 | 93 |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4 | SB 12.54 +0.1 m/s | 12.31 +0.3 | 12.54 +0.1 | x | 12.54 | 12.30 -0.7 | - | - | 5.00 | ||||||
7 | 28 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 3 | PB 12.16 +0.0 m/s | 12.03 +1.5 | 11.57 +0.0 | 12.16 +0.0 | 12.16 | 11.87 | x | - | 4.00 | ||||||
8 | 61 |
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s. |
96 | 6 | 12.13 +0.1 m/s | 11.69 +2.1 | 11.80 +0.5 | 12.13 +0.1 | 12.13 | x | x | 11.74 +0.2 | 3.00 | ||||||
9 | 13 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 1 | SB 11.99 +1.3 m/s | 11.57 +1.2 | 11.50 +0.4 | 11.99 +1.3 | 11.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 30 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 2 | SB 11.94 +0.7 m/s | 11.56 +0.7 | x | 11.94 +0.7 | 11.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 22.8.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 15 | 12.07 +0.0 m/s | 11.41 +0.6 | x | 12.07 +0.0 | 12.07 | 11.67 +0.8 | 11.25 +1.2 | 11.63 +1.3 | 11.00 | ||||||
2 | 143 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 14 | 11.79 +0.1 m/s | 11.35 +0.4 | x | 11.79 +0.1 | 11.79 | - | - | - | 9.00 | ||||||
3 | 243 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 12 | PB 11.44 +1.2 m/s | 11.09 +2.0 | 11.44 +1.2 | x | 11.44 | 10.86 +0.5 | - | - | 8.00 | ||||||
4 | 319 |
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 13 | 11.00 +0.7 m/s | 11.00 +0.7 | x | 10.99 +1.3 | 11.00 | 10.96 +0.7 | 10.71 +1.6 | 10.98 +1.7 | 7.00 | ||||||
5 | 315 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 11 | 10.89 +0.0 m/s | 10.50 +0.0 | 10.89 +0.0 | 10.40 +0.2 | 10.89 | 10.48 +0.1 | x | - | 6.00 | ||||||
6 | 323 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 8 | 10.81 +1.4 m/s | 10.39 +0.6 | 10.81 +1.4 | 10.58 +1.7 | 10.81 | x | 10.71 +0.9 | x | 5.00 | ||||||
7 | 112 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 10 | 10.74 +0.6 m/s | 10.52 +0.0 | 10.72 +0.7 | 09.46 +0.0 | 10.72 | 10.74 +0.6 | 10.45 +0.7 | 10.44 +0.6 | 4.00 | ||||||
8 | 241 |
Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 5 | 10.47 +0.0 m/s | 10.04 +0.9 | 10.34 +0.1 | 10.47 +0.0 | 10.47 | 10.14 +0.6 | 10.19 +1.1 | x | 3.00 | ||||||
9 | 325 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1 | PB 10.43 +0.0 m/s | 10.43 +0.0 | 10.06 -0.3 | 10.13 -0.1 | 10.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 244 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 6 | 10.28 +0.3 m/s | 09.95 +0.4 | 10.12 +0.0 | 10.28 +0.3 | 10.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 55 |
Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 2 | 10.10 -0.1 m/s | 09.98 +0.3 | 10.10 -0.1 | 09.94 +0.3 | 10.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 9 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 7 | 10.05 +0.7 m/s | 10.05 +0.7 | 09.95 +0.4 | - | 10.05 | - | - | - | |||||||
13 | 18 |
Amálie KučerováAmálie Kučerová
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | 09.81 +0.0 m/s | 09.54 -0.2 | 09.81 +0.0 | 09.62 +0.0 | 09.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 22.8.2020 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 161 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 19 | 12.44 | 11.63 | 12.20 | x | 12.20 | x | 11.65 | 12.44 | 11.00 | ||||||
2 | 4 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 17 | 11.69 | 11.02 | 11.32 | 11.29 | 11.32 | 11.69 | x | 11.40 | 9.00 | ||||||
3 | 1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 18 | 11.52 | 10.78 | 10.88 | x | 10.88 | 11.30 | 11.12 | 11.52 | 8.00 | ||||||
4 | 267 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 15 | 11.28 | 11.28 | 10.89 | 10.96 | 11.28 | 10.95 | 11.09 | 10.96 | 7.00 | ||||||
5 | 352 |
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta Praha |
91 | 14 | 10.90 | 10.56 | 10.62 | 10.78 | 10.78 | x | 10.90 | 10.90 | 6.00 | ||||||
6 | 143 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 9 | SB 10.56 | 10.56 | - | - | 10.56 | - | - | - | 5.00 | ||||||
7 | 263 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 13 | 10.43 | 10.27 | 10.43 | 10.27 | 10.43 | x | 10.27 | 10.25 | 4.00 | ||||||
8 | 115 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 12 | 10.30 | x | 10.30 | x | 10.30 | x | 09.97 | 10.15 | 3.00 | ||||||
9 | 264 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 2 | PB 10.23 | 09.56 | 10.23 | 10.10 | 10.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 104 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 16 | 10.17 | 10.17 | x | 09.98 | 10.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 251 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 7 | 09.92 | 09.59 | 09.92 | 09.49 | 09.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 332 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 5 | PB 09.92 | 09.92 | x | 08.31 | 09.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 106 |
Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | SB 09.83 | 09.55 | 09.72 | 09.83 | 09.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 355 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta Praha |
02 | 8 | 09.78 | x | x | 09.78 | 09.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 364 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | 3 | PB 09.37 | 09.37 | x | x | 09.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 327 |
Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4 | 09.36 | x | 09.36 | 09.00 | 09.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
17 | 165 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 10 | 09.19 | 09.19 | x | x | 09.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 22.8.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 181 |
Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
99 | 10 | PB 16.13 | 15.65 | x | 15.98 | 15.98 | 16.13 | x | x | 9.00 | ||||||
2 | 74 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. |
92 | 9 | PB 15.59 | 14.89 | 15.38 | 15.59 | 15.59 | 15.25 | 15.51 | 15.54 | 8.00 | ||||||
3 | 165 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 8 | PB 15.16 | 14.64 | 15.12 | x | 15.12 | 15.16 | 14.72 | x | 7.00 | ||||||
4 | 169 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 7 | PB 15.14 | 15.14 | 14.85 | 14.89 | 15.14 | 14.81 | 14.85 | 15.02 | 6.00 | ||||||
5 | 31 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 6 | PB 13.29 | 13.29 | 12.03 | - | 13.29 | - | - | - | 5.00 | ||||||
6 | 162 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 4 | PB 13.04 | 11.88 | x | x | 11.88 | 12.20 | 13.04 | 12.76 | 4.00 | ||||||
7 | 43 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolek |
84 | 5 | PB 12.77 | 12.28 | 12.77 | x | 12.77 | - | - | - | 3.00 | ||||||
8 | 44 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 3 | PB 10.45 | 10.37 | 10.45 | 10.35 | 10.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
9 | 23 |
Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 |
00 | 2 | PB 10.27 | x | 10.27 | x | 10.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
10 | 190 |
Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
70 | 1 | PB 08.83 | x | 08.83 | 08.77 | 08.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
32 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 11 | DQ | 15.96 | 17.49 | 17.07 | 17.49 | 17.54 | 17.70 | 17.14 | ||||||||
Poznámky / pokusy:" Výkon Vilímka 17.90 - DQ Pravidlo 9.1 Antidopingových pravidel World Athletics |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 22.8.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 15 | 45.87 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 4 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 13 | SB 40.04 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 165 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 14 | 38.42 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 379 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 11 | SB 36.92 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 364 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | 10 | PB 34.64 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 359 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 12 | 34.32 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 104 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | PB 31.76 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 159 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 8 | 30.06 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 167 |
Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 5 | PB 27.26 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 355 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta Praha |
02 | 7 | 27.20 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 327 |
Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3 | PB 26.69 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 251 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 9 | 25.40 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 153 |
Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
66 | 2 | SB 25.06 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 115 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 24.32 | 0.0 | |||||||||||||
59 |
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 1 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 22.8.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 181 |
Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
99 | 12 | PB 48.99 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 74 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s. |
92 | 13 | PB 48.68 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 169 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 11 | PB 46.03 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 162 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 9 | PB 43.53 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 165 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 10 | PB 43.16 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 24 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 1 | PB 35.57 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
7 | 44 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 5 | PB 34.05 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
8 | 43 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolek |
84 | 7 | PB 33.13 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
9 | 170 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 3 | PB 31.38 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
10 | 7 |
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4 |
96 | 6 | PB 31.00 | 0.0 | |||||||||||||
11 | 23 |
Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 |
00 | 4 | PB 29.19 | 0.0 | |||||||||||||
32 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 8 | DQ | 0.0 | ||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Výkon Vilímka 42.21 - DQ Pravidlo 9.1 Antidopingových pravidel World Athletics |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 22.8.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 9 | 48.49 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 352 |
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta Praha |
91 | 7 | SB 44.31 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 209 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 8 | 41.96 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 1 | PB 38.71 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 165 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 3 | 37.11 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 379 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 2 | SB 36.91 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 364 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | 5 | 35.93 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 14 |
Eliška HrabětováEliška Hrabětová
Spartak Praha 4 |
02 | 4 | 35.92 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
267 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 6 | NM | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 22.8.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 |
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4 |
96 | 11 | 50.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 44 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 9 | 43.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||
3 | 181 |
Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
99 | 10 | PB 42.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||
4 | 23 |
Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4 |
00 | 8 | 41.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||
5 | 169 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 7 | 37.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||
6 | 37 |
Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 5 | 35.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||
7 | 72 |
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s. |
81 | 4 | 34.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||
8 | 190 |
Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
70 | 3 | 31.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
30 |
Jan VacekJan Vacek
Spartak Praha 4 |
72 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
156 |
Janis MachJanis Mach
A. C. Sparta Praha |
02 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 6 | DQ | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Poznámky / pokusy:" Výkon Vilímka 36.89 - DQ Pravidlo 9.1 Antidopingových pravidel World Athletics |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 22.8.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 15 | 42.27 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 238 |
Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 14 | 42.25 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 106 |
Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia Praha |
00 | 13 | 41.02 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 355 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta Praha |
02 | 12 | 39.30 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 316 |
Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 9 | 37.03 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 154 |
Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 6 | PB 36.60 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 213 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 2 | PB 33.82 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 148 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | 33.33 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 161 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 10 | 32.10 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 323 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 7 | 31.80 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 59 |
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3 | SB 30.87 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 263 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 5 | 30.44 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 159 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 1 | PB 29.24 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 115 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 28.90 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 160 |
Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta Praha |
98 | 10 | 63.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 72 |
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s. |
81 | 8 | SB 57.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||
3 | 65 |
Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s. |
01 | 9 | 54.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||
4 | 33 |
Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 7 | 51.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||
5 | 170 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 6 | PB 49.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||
6 | 42 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 1 | PB 48.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||
7 | 43 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolek |
84 | 4 | SB 42.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||
8 | 70 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 5 | 36.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||
9 | 9 |
Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4 |
96 | 2 | PB 34.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
Celkem 9 závodníků |
10 km chůze - Muži
(so, 22.8.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav FlieglMiroslav Fliegl | 54 | AC Domažlice, z. s. | NM | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 6 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | NM | 9.00 | |||||||||||||
3 | 12 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | NM | 8.00 | |||||||||||||
4 | Václav MrázVáclav Mráz | 83 | A. C. Sparta Praha | NM | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Milan ZeibertMilan Zeibert | 63 | TJ Spartak Třebíč, spolek | NM | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Stanislav MarekStanislav Marek | 42 | TJ Spartak Třebíč, spolek | NM | 5.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Závod se uskutečnil 1.8.2020 v Olomouci |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
10 km chůze - Ženy
(so, 22.8.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | NM | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 367 | Šárka ValáškováŠárka Valášková | 02 | A. C. Sparta Praha | NM | 9.00 | |||||||||||||
Poznámky:Závod se uskutečnil 1.8.2020 v Olomouci |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |