M MaS ve vícebojích všech kategorií
Třinec (27. - 28. 6. 2020)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.64 | 668.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.77 | 628.00 | |||||||||||||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 07.85 | 604.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.15 | 517.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.25 | 489.00 | |||||||||||||
6 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.76 | 359.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.92 | 583.00 | |||||||||||||
2 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.05 | 545.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.11 | 528.00 | |||||||||||||
4 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.21 | 500.00 | |||||||||||||
5 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.22 | 498.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.86 | 336.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.21 | 500.00 | |||||||||||||
2 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.51 | 421.00 | |||||||||||||
3 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.80 | 350.00 | |||||||||||||
4 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | 306.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | 300.00 | |||||||||||||
MS | Tomáš BrukTomáš Bruk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.70 | ||||||||||||||
MS | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 08.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.64 | 668.00 | |||
2 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.77 | 628.00 | |||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 07.85 | 604.00 | |||
4 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.92 | 583.00 | |||
5 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.05 | 545.00 | |||
6 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.11 | 528.00 | |||
7 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.15 | 517.00 | |||
8 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.21 | 500.00 | |||
8 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.21 | 500.00 | |||
10 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.22 | 498.00 | |||
11 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.25 | 489.00 | |||
12 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 08.44 | |||||
13 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.51 | 421.00 | |||
14 | Tomáš BrukTomáš Bruk | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 08.70 | ||||
15 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 08.76 | 359.00 | ||||
16 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.80 | 350.00 | |||
17 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.86 | 336.00 | |||
18 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | 306.00 | |||
19 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.02 | 300.00 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.10 | 531.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.16 | 514.00 | |||||||||||||
3 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.25 | 489.00 | |||||||||||||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.34 | 465.00 | |||||||||||||
5 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.46 | 434.00 | |||||||||||||
6 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.56 | 408.00 | |||||||||||||
7 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 08.62 | 393.00 | |||||||||||||
8 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.63 | 391.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.64 | 388.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.83 | 343.00 | |||||||||||||
3 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 08.84 | 340.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 08.90 | 327.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.96 | 313.00 | |||||||||||||
6 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.98 | 309.00 | |||||||||||||
7 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.99 | 306.00 | |||||||||||||
8 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.00 | 304.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:30) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.79 | 352.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.98 | 309.00 | |||||||||||||
3 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.03 | 298.00 | |||||||||||||
4 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.08 | 287.00 | |||||||||||||
5 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 09.16 | 270.00 | |||||||||||||
6 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.35 | 231.00 | |||||||||||||
7 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.49 | 205.00 | |||||||||||||
8 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 7 | 10.15 | 99.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.10 | 531.00 | |||
2 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 08.16 | 514.00 | |||
3 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.25 | 489.00 | |||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.34 | 465.00 | |||
5 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.46 | 434.00 | |||
6 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.56 | 408.00 | |||
7 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 08.62 | 393.00 | |||
8 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.63 | 391.00 | |||
9 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.64 | 388.00 | |||
10 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.79 | 352.00 | |||
11 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.83 | 343.00 | |||
12 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 08.84 | 340.00 | |||
13 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 08.90 | 327.00 | |||
14 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.96 | 313.00 | |||
15 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.98 | 309.00 | |||
15 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.98 | 309.00 | |||
17 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.99 | 306.00 | |||
18 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.00 | 304.00 | |||
19 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.03 | 298.00 | |||
20 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.08 | 287.00 | |||
21 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 09.16 | 270.00 | |||
22 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.35 | 231.00 | |||
23 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.49 | 205.00 | |||
24 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 7 | 10.15 | 99.00 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.20 | 788.00 | |||||||||||||
2 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.26 | 770.00 | |||||||||||||
3 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.31 | 755.00 | |||||||||||||
4 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.39 | 732.00 | |||||||||||||
5 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.62 | 667.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.65 | 659.00 | |||||||||||||
7 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.74 | 635.00 | |||||||||||||
8 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.93 | 584.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.55 | 687.00 | |||||||||||||
2 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.60 | 673.00 | |||||||||||||
3 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.68 | 651.00 | |||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 08.69 | 648.00 | |||||||||||||
5 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.77 | 626.00 | |||||||||||||
6 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.79 | 621.00 | |||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.77 | 626.00 | |||||||||||||
2 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.80 | 618.00 | |||||||||||||
3 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.83 | 610.00 | |||||||||||||
4 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.05 | 553.00 | |||||||||||||
5 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.15 | 528.00 | |||||||||||||
6 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.98 | 571.00 | |||||||||||||
2 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.12 | 536.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
4 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.26 | 501.00 | |||||||||||||
5 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.27 | 499.00 | |||||||||||||
6 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
7 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.13 | 533.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.19 | 518.00 | |||||||||||||
4 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.37 | 475.00 | |||||||||||||
5 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.63 | 415.00 | |||||||||||||
6 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 09.71 | 397.00 | |||||||||||||
7 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.36 | 267.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 08.71 | 643.00 | |||||||||||||
2 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.08 | 546.00 | |||||||||||||
3 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.25 | 504.00 | |||||||||||||
4 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.29 | 494.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 7 | 09.41 | 465.00 | |||||||||||||
6 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 09.52 | 440.00 | |||||||||||||
7 | Andrea KonštackáAndrea Konštacká | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.71 | 206.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.20 | 788.00 | |||
2 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.26 | 770.00 | |||
3 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.31 | 755.00 | |||
4 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.39 | 732.00 | |||
5 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.55 | 687.00 | |||
6 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.60 | 673.00 | |||
7 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.62 | 667.00 | |||
8 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.65 | 659.00 | |||
9 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.68 | 651.00 | |||
10 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 08.69 | 648.00 | |||
11 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 08.71 | 643.00 | |||
12 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.74 | 635.00 | |||
13 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.77 | 626.00 | |||
13 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.77 | 626.00 | |||
15 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.79 | 621.00 | |||
16 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.80 | 618.00 | |||
17 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.83 | 610.00 | |||
18 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.93 | 584.00 | |||
19 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.98 | 571.00 | |||
20 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.05 | 553.00 | |||
21 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.08 | 546.00 | |||
22 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.12 | 536.00 | |||
23 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.13 | 533.00 | |||
24 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.15 | 528.00 | |||
25 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.17 | 523.00 | |||
26 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.19 | 518.00 | |||
27 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 09.20 | 516.00 | |||
27 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.20 | 516.00 | |||
29 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.25 | 504.00 | |||
30 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.26 | 501.00 | |||
31 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.27 | 499.00 | |||
32 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.29 | 494.00 | |||
33 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.36 | 477.00 | |||
34 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.37 | 475.00 | |||
35 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.40 | 468.00 | |||
36 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 7 | 09.41 | 465.00 | |||
37 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 09.52 | 440.00 | |||
38 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 09.63 | 415.00 | |||
39 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 09.71 | 397.00 | |||
40 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.36 | 267.00 | |||
41 | Andrea KonštackáAndrea Konštacká | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.71 | 206.00 | |||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | |||||
Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS |
100 m - Muži
(so, 27.6.2020 - 10:15) official | Vítr: -3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 1 | 11.46 | 761.00 | |||||||||||||
2 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 11.54 | 744.00 | |||||||||||||
3 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 11.95 | 661.00 | |||||||||||||
4 | Sebastian KellermannSebastian Kellermann | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 12.12 | 628.00 | |||||||||||||
5 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.16 | 620.00 | |||||||||||||
6 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 12.31 | 591.00 | |||||||||||||
7 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 17.40 | 10.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Junioři
(so, 27.6.2020 - 10:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.81 | 689.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 12.01 | 649.00 | |||||||||||||
3 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 12.05 | 641.00 | |||||||||||||
4 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 12.44 | 567.00 | |||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenci
(so, 27.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.99 | 653.00 | |||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 12.03 | 645.00 | |||||||||||||
3 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 12.37 | 580.00 | |||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 12.39 | 576.00 | |||||||||||||
5 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 12.49 | 558.00 | |||||||||||||
6 | Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 13.58 | 374.00 | |||||||||||||
MS | Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš | 03 | TJ TŽ Třinec | 3 | 12.62 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 27.6.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 18.53 | 957.00 | |||||||||||||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 19.32 | 858.00 | |||||||||||||
3 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 19.62 | 821.00 | |||||||||||||
4 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 19.63 | 820.00 | |||||||||||||
5 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 19.84 | 795.00 | |||||||||||||
6 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 20.00 | 776.00 | |||||||||||||
7 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.17 | 757.00 | |||||||||||||
8 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 20.66 | 701.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 15:30) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 19.88 | 791.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 3 | 20.19 | 754.00 | |||||||||||||
3 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 20.24 | 749.00 | |||||||||||||
4 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 20.25 | 747.00 | |||||||||||||
5 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 1 | 20.44 | 726.00 | |||||||||||||
6 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 20.78 | 687.00 | |||||||||||||
7 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 20.92 | 672.00 | |||||||||||||
8 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 21.56 | 603.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 20.04 | 772.00 | |||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.13 | 761.00 | |||||||||||||
3 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.19 | 754.00 | |||||||||||||
4 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 20.85 | 680.00 | |||||||||||||
5 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 21.18 | 644.00 | |||||||||||||
6 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.19 | 643.00 | |||||||||||||
7 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 21.35 | 625.00 | |||||||||||||
8 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 21.94 | 564.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | 20.38 | 732.00 | |||||||||||||
2 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 21.91 | 567.00 | |||||||||||||
3 | Michaela MazákováMichaela Mazáková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 21.98 | 560.00 | |||||||||||||
4 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 22.16 | 542.00 | |||||||||||||
5 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.22 | 441.00 | |||||||||||||
6 | Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 23.40 | 425.00 | |||||||||||||
7 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 1 | 23.51 | 415.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 18.53 | 957.00 | |||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 19.32 | 858.00 | |||
3 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 19.62 | 821.00 | |||
4 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 19.63 | 820.00 | |||
5 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 19.84 | 795.00 | |||
6 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 19.88 | 791.00 | |||
7 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 20.00 | 776.00 | |||
8 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 20.04 | 772.00 | |||
9 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.13 | 761.00 | |||
10 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.17 | 757.00 | |||
11 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 3 | 20.19 | 754.00 | |||
11 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.19 | 754.00 | |||
13 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 20.24 | 749.00 | |||
14 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 20.25 | 747.00 | |||
15 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | 20.38 | 732.00 | |||
16 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 1 | 20.44 | 726.00 | |||
17 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 20.66 | 701.00 | |||
18 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 20.78 | 687.00 | |||
19 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 20.85 | 680.00 | |||
20 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 20.92 | 672.00 | |||
21 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 21.18 | 644.00 | |||
22 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.19 | 643.00 | |||
23 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 21.35 | 625.00 | |||
24 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 21.56 | 603.00 | |||
25 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 21.91 | 567.00 | |||
26 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 21.94 | 564.00 | |||
27 | Michaela MazákováMichaela Mazáková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 21.98 | 560.00 | |||
28 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 22.16 | 542.00 | |||
29 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.22 | 441.00 | |||
30 | Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 23.40 | 425.00 | |||
31 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 1 | 23.51 | 415.00 |
200 m - Juniorky
(so, 27.6.2020 - 16:00) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 27.53 | 668.00 | |||||||||||||
2 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 27.72 | 653.00 | |||||||||||||
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 28.24 | 612.00 | |||||||||||||
MS | Kateřina PřibylováKateřina Přibylová | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 29.93 | ||||||||||||||
5 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 30.95 | 418.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky
(so, 27.6.2020 - 15:50) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 25.77 | 817.00 | |||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 26.62 | 744.00 | |||||||||||||
3 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 26.62 | 744.00 | |||||||||||||
4 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.80 | 729.00 | |||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.70 | 577.00 | |||||||||||||
6 | Tereza KrečmerováTereza Krečmerová | 04 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | 28.92 | 560.00 | |||||||||||||
7 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 28.99 | 555.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži
(so, 27.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 52.18 | 717.00 | |||||||||||||
2 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 52.92 | 685.00 | |||||||||||||
3 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 53.62 | 655.00 | |||||||||||||
4 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 54.60 | 615.00 | |||||||||||||
5 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 96.84 | 0.00 | |||||||||||||
Sebastian KellermannSebastian Kellermann | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Junioři
(so, 27.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 51.08 | 765.00 | |||||||||||||
2 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 52.52 | 702.00 | |||||||||||||
3 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 53.07 | 679.00 | |||||||||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenci
(so, 27.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 53.46 | 662.00 | |||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 53.58 | 657.00 | |||||||||||||
3 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 55.49 | 579.00 | |||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 56.18 | 552.00 | |||||||||||||
5 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 57.01 | 521.00 | |||||||||||||
6 | Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 65.28 | 251.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(ne, 28.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | 2:29.64 | 496.00 | |||||||||||||
2 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:29.78 | 495.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:33.64 | 454.00 | |||||||||||||
4 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 10 | 2:35.62 | 434.00 | |||||||||||||
5 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 4 | 2:36.36 | 426.00 | |||||||||||||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:39.74 | 393.00 | |||||||||||||
7 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 22 | 2:44.73 | 346.00 | |||||||||||||
8 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 2:45.54 | 339.00 | |||||||||||||
9 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:47.19 | 324.00 | |||||||||||||
10 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 9 | 2:47.58 | 320.00 | |||||||||||||
11 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 2:48.55 | 312.00 | |||||||||||||
12 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 11 | 2:58.95 | 228.00 | |||||||||||||
13 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 12 | 3:02.79 | 199.00 | |||||||||||||
14 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 24 | 3:03.33 | 196.00 | |||||||||||||
15 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 23 | 3:04.13 | 190.00 | |||||||||||||
16 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 17 | 3:04.59 | 187.00 | |||||||||||||
17 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16 | 3:05.97 | 178.00 | |||||||||||||
18 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 14 | 3:06.92 | 171.00 | |||||||||||||
19 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 18 | 3:07.89 | 165.00 | |||||||||||||
20 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 21 | 3:09.80 | 153.00 | |||||||||||||
21 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 19 | 3:20.88 | 91.00 | |||||||||||||
22 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 20 | 3:52.75 | 0.00 | |||||||||||||
Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 15 | DNS | |||||||||||||||
Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
800 m - Juniorky
(ne, 28.6.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:35.60 | 624.00 | |||||||||||||
2 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:47.86 | 486.00 | |||||||||||||
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:48.06 | 484.00 | |||||||||||||
4 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 3:05.30 | 317.00 | |||||||||||||
MS | Kateřina PřibylováKateřina Přibylová | 99 | TJ Sokol Opava | 3:15.82 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenky
(ne, 28.6.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:30.28 | 689.00 | |||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:33.14 | 654.00 | |||||||||||||
3 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 2:36.24 | 617.00 | |||||||||||||
4 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 2:36.32 | 616.00 | |||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:44.00 | 528.00 | |||||||||||||
6 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 2:50.51 | 458.00 | |||||||||||||
MS | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:18.64 | |||||||||||||||
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová | 04 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 13 | 2:22.43 | 791.00 | |||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:26.69 | 735.00 | |||||||||||||
3 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10 | 2:29.12 | 704.00 | |||||||||||||
4 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 14 | 2:30.68 | 684.00 | |||||||||||||
5 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 7 | 2:31.15 | 679.00 | |||||||||||||
6 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:31.25 | 677.00 | |||||||||||||
7 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 2:37.09 | 607.00 | |||||||||||||
8 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 2:37.11 | 606.00 | |||||||||||||
9 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:43.24 | 536.00 | |||||||||||||
10 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 2:46.06 | 505.00 | |||||||||||||
11 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:50.68 | 457.00 | |||||||||||||
12 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 16 | 2:51.00 | 453.00 | |||||||||||||
13 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:51.93 | 444.00 | |||||||||||||
14 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 3:02.97 | 338.00 | |||||||||||||
15 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 3:05.06 | 320.00 | |||||||||||||
16 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 3:07.57 | 298.00 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 9 | 2:33.58 | 649.00 | |||||||||||||
2 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 14 | 2:37.59 | 601.00 | |||||||||||||
3 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:40.40 | 568.00 | |||||||||||||
4 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 10 | 2:45.86 | 508.00 | |||||||||||||
5 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 11 | 2:47.42 | 491.00 | |||||||||||||
6 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 2:50.25 | 461.00 | |||||||||||||
7 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 2:56.71 | 396.00 | |||||||||||||
8 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:57.69 | 387.00 | |||||||||||||
9 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 2:58.19 | 382.00 | |||||||||||||
10 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:58.48 | 379.00 | |||||||||||||
11 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 15 | 2:58.66 | 378.00 | |||||||||||||
12 | Michaela MazákováMichaela Mazáková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 3:10.16 | 277.00 | |||||||||||||
13 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 12 | 3:10.28 | 276.00 | |||||||||||||
14 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 3:33.30 | 118.00 | |||||||||||||
Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 13 | 2:22.43 | 791.00 | |||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:26.69 | 735.00 | |||
3 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10 | 2:29.12 | 704.00 | |||
4 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 14 | 2:30.68 | 684.00 | |||
5 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 7 | 2:31.15 | 679.00 | |||
6 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:31.25 | 677.00 | |||
7 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 9 | 2:33.58 | 649.00 | |||
8 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 2:37.09 | 607.00 | |||
9 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 6 | 2:37.11 | 606.00 | |||
10 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 14 | 2:37.59 | 601.00 | |||
11 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:40.40 | 568.00 | |||
12 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:43.24 | 536.00 | |||
13 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 10 | 2:45.86 | 508.00 | |||
14 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 2:46.06 | 505.00 | |||
15 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 11 | 2:47.42 | 491.00 | |||
16 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 2:50.25 | 461.00 | |||
17 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:50.68 | 457.00 | |||
18 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 16 | 2:51.00 | 453.00 | |||
19 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:51.93 | 444.00 | |||
20 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 2:56.71 | 396.00 | |||
21 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:57.69 | 387.00 | |||
22 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 2:58.19 | 382.00 | |||
23 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:58.48 | 379.00 | |||
24 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 15 | 2:58.66 | 378.00 | |||
25 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 3:02.97 | 338.00 | |||
26 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 3:05.06 | 320.00 | |||
27 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 3:07.57 | 298.00 | |||
28 | Michaela MazákováMichaela Mazáková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 3:10.16 | 277.00 | |||
29 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 12 | 3:10.28 | 276.00 | |||
30 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 3:33.30 | 118.00 | |||
Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | DNS |
800 m - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:35.11 | 630.00 | |||||||||||||
2 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:37.54 | 601.00 | |||||||||||||
3 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 2:38.59 | 589.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:42.05 | 550.00 | |||||||||||||
5 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:42.42 | 545.00 | |||||||||||||
6 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:42.91 | 540.00 | |||||||||||||
7 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:45.85 | 508.00 | |||||||||||||
8 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:46.45 | 501.00 | |||||||||||||
9 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 2:49.27 | 471.00 | |||||||||||||
10 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 15 | 2:53.88 | 424.00 | |||||||||||||
11 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:53.89 | 424.00 | |||||||||||||
12 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:55.05 | 413.00 | |||||||||||||
13 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14 | 2:55.64 | 407.00 | |||||||||||||
14 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17 | 3:04.12 | 328.00 | |||||||||||||
15 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 3:05.08 | 319.00 | |||||||||||||
16 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 13 | 3:10.91 | 270.00 | |||||||||||||
Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 16 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Ml. žákyně 02 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:45.19 | 515.00 | |||||||||||||
2 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 2:47.72 | 488.00 | |||||||||||||
3 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:50.33 | 460.00 | |||||||||||||
4 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:52.28 | 440.00 | |||||||||||||
5 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:58.17 | 382.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:58.32 | 381.00 | |||||||||||||
7 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 3:01.15 | 355.00 | |||||||||||||
8 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 3:03.54 | 333.00 | |||||||||||||
9 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:05.14 | 319.00 | |||||||||||||
10 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 3:07.44 | 299.00 | |||||||||||||
11 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 13 | 3:17.30 | 221.00 | |||||||||||||
12 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:19.22 | 207.00 | |||||||||||||
13 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 3:29.29 | 141.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Ml. žákyně 03 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 6 | 2:58.31 | 381.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 3:01.02 | 356.00 | |||||||||||||
3 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 1 | 3:01.27 | 353.00 | |||||||||||||
4 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 3:04.30 | 326.00 | |||||||||||||
5 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 12 | 3:10.09 | 277.00 | |||||||||||||
6 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 9 | 3:12.15 | 261.00 | |||||||||||||
7 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:13.51 | 250.00 | |||||||||||||
8 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 13 | 3:14.67 | 241.00 | |||||||||||||
9 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 3:18.06 | 216.00 | |||||||||||||
10 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 10 | 3:24.26 | 173.00 | |||||||||||||
11 | Andrea KonštackáAndrea Konštacká | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 11 | 3:52.91 | 34.00 | |||||||||||||
Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS | |||||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Žáci
(ne, 28.6.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 16 | 2:54.13 | 723.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 17 | 3:03.69 | 629.00 | |||||||||||||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 3:04.53 | 621.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 12 | 3:06.07 | 606.00 | |||||||||||||
5 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 3:06.63 | 601.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 3:08.03 | 588.00 | |||||||||||||
7 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 3:19.93 | 482.00 | |||||||||||||
8 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 3:24.59 | 444.00 | |||||||||||||
9 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14 | 3:30.08 | 400.00 | |||||||||||||
10 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 3:31.84 | 386.00 | |||||||||||||
11 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 3:34.61 | 365.00 | |||||||||||||
12 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 3:35.02 | 362.00 | |||||||||||||
13 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 3:35.24 | 361.00 | |||||||||||||
14 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 13 | 3:41.81 | 314.00 | |||||||||||||
15 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3:47.92 | 273.00 | ||||||||||||||
16 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 15 | 3:48.37 | 270.00 | |||||||||||||
MS | František BojkoFrantišek Bojko | 05 | TJ TŽ Třinec | 3:02.04 | |||||||||||||||
MS | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 11 | 3:28.18 | ||||||||||||||
Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
1500 m - Muži
(ne, 28.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:53.26 | 599.00 | |||||||||||||
2 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 4:56.64 | 579.00 | |||||||||||||
3 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 5:08.15 | 514.00 | |||||||||||||
4 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 6:04.17 | 247.00 | |||||||||||||
5 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 9:37.63 | 0.00 | |||||||||||||
Sebastian KellermannSebastian Kellermann | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 28.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 4:19.17 | 817.00 | |||||||||||||
2 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 4:34.84 | 713.00 | |||||||||||||
3 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 4:41.43 | 671.00 | |||||||||||||
4 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 5:50.28 | 305.00 | |||||||||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 28.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 4:53.93 | 595.00 | |||||||||||||
2 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 4:55.50 | 586.00 | |||||||||||||
3 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 4:57.45 | 574.00 | |||||||||||||
4 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 5:20.61 | 447.00 | |||||||||||||
5 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 5:28.87 | 405.00 | |||||||||||||
6 | Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 6:52.16 | 92.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.05 | 532.00 | |||||||||||||
2 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.10 | 522.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.29 | 488.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 10.31 | 484.00 | |||||||||||||
5 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.64 | 427.00 | |||||||||||||
6 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.93 | 379.00 | |||||||||||||
7 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 11.10 | 352.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 10.69 | 418.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11.24 | 331.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.41 | 306.00 | |||||||||||||
4 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 11.45 | 300.00 | |||||||||||||
5 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 7 | 11.53 | 289.00 | |||||||||||||
6 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 11.88 | 242.00 | |||||||||||||
7 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 2 | 12.61 | 157.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 11.13 | 348.00 | |||||||||||||
2 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.66 | 271.00 | |||||||||||||
3 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.21 | 201.00 | |||||||||||||
4 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.53 | 165.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.61 | 157.00 | |||||||||||||
6 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 12.67 | 151.00 | |||||||||||||
7 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12.95 | 123.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.86 | 390.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.59 | 281.00 | |||||||||||||
3 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | 12.07 | 218.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.05 | 532.00 | |||
2 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.10 | 522.00 | |||
3 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.29 | 488.00 | |||
4 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 10.31 | 484.00 | |||
5 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.64 | 427.00 | |||
6 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 10.69 | 418.00 | |||
7 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.86 | 390.00 | |||
8 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.93 | 379.00 | |||
9 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 8 | 11.10 | 352.00 | |||
10 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 11.13 | 348.00 | |||
11 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11.24 | 331.00 | |||
12 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.41 | 306.00 | |||
13 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 11.45 | 300.00 | |||
14 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 7 | 11.53 | 289.00 | |||
15 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.59 | 281.00 | |||
16 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.66 | 271.00 | |||
17 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 11.88 | 242.00 | |||
18 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | 12.07 | 218.00 | |||
19 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.21 | 201.00 | |||
20 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 12.53 | 165.00 | |||
21 | Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | 2 | 12.61 | 157.00 | |||
21 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 12.61 | 157.00 | |||
23 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 12.67 | 151.00 | |||
24 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12.95 | 123.00 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.70 | 769.00 | |||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.77 | 756.00 | |||||||||||||
3= | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.96 | 720.00 | |||||||||||||
3= | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 8 | 09.96 | 720.00 | |||||||||||||
5 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 10.01 | 710.00 | |||||||||||||
6 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.21 | 673.00 | |||||||||||||
7 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.28 | 661.00 | |||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 10.27 | 662.00 | |||||||||||||
2 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.43 | 634.00 | |||||||||||||
3 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.52 | 618.00 | |||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 10.58 | 607.00 | |||||||||||||
5 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 1 | 10.78 | 573.00 | |||||||||||||
6 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.82 | 566.00 | |||||||||||||
7 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 10.97 | 541.00 | |||||||||||||
8 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 16.37 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.43 | 634.00 | |||||||||||||
2 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.56 | 611.00 | |||||||||||||
3 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.93 | 548.00 | |||||||||||||
4 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 11.00 | 537.00 | |||||||||||||
5 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.02 | 533.00 | |||||||||||||
6 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.05 | 528.00 | |||||||||||||
7 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 11.28 | 491.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.16 | 511.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.19 | 506.00 | |||||||||||||
3 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.24 | 351.00 | |||||||||||||
4 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12.38 | 332.00 | |||||||||||||
5 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 12.42 | 327.00 | |||||||||||||
6 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.53 | 312.00 | |||||||||||||
7 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.99 | 256.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.33 | 484.00 | |||||||||||||
2 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.91 | 265.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.04 | 250.00 | |||||||||||||
4 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 13.24 | 227.00 | |||||||||||||
5 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 13.29 | 222.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.53 | 196.00 | |||||||||||||
7 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 8 | 16.52 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 10.64 | 597.00 | |||||||||||||
2 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 12.58 | 306.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 7 | 12.81 | 277.00 | |||||||||||||
4 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 3 | 12.83 | 275.00 | |||||||||||||
5 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 14.24 | 129.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.70 | 769.00 | |||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.77 | 756.00 | |||
3 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.96 | 720.00 | |||
3 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 8 | 09.96 | 720.00 | |||
5 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 10.01 | 710.00 | |||
6 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.21 | 673.00 | |||
7 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 10.27 | 662.00 | |||
8 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.28 | 661.00 | |||
9 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 10.43 | 634.00 | |||
9 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 10.43 | 634.00 | |||
11 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.52 | 618.00 | |||
12 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.56 | 611.00 | |||
13 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 10.58 | 607.00 | |||
14 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 10.64 | 597.00 | |||
15 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 1 | 10.78 | 573.00 | |||
16 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.82 | 566.00 | |||
17 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 10.93 | 548.00 | |||
18 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 10.97 | 541.00 | |||
19 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 11.00 | 537.00 | |||
20 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.02 | 533.00 | |||
21 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.05 | 528.00 | |||
22 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.16 | 511.00 | |||
23 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.19 | 506.00 | |||
24 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 11.28 | 491.00 | |||
25 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11.33 | 484.00 | |||
26 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.24 | 351.00 | |||
27 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 12.38 | 332.00 | |||
28 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 12.42 | 327.00 | |||
29 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.53 | 312.00 | |||
30 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 12.58 | 306.00 | |||
31 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 7 | 12.81 | 277.00 | |||
32 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 3 | 12.83 | 275.00 | |||
33 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 12.91 | 265.00 | |||
34 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.99 | 256.00 | |||
35 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.04 | 250.00 | |||
36 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 13.24 | 227.00 | |||
37 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 13.29 | 222.00 | |||
38 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 13.53 | 196.00 | |||
39 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 14.24 | 129.00 | |||
40 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 16.37 | 8.00 | |||
41 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 8 | 16.52 | 5.00 | |||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 1 | DNF |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 27.6.2020 - 10:40) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 15.70 | 630.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 15.82 | 617.00 | |||||||||||||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 15.85 | 614.00 | |||||||||||||
4 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 15.92 | 606.00 | |||||||||||||
5 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 16.40 | 554.00 | |||||||||||||
6 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 17.15 | 477.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 10:40) official | Vítr: -3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 16.23 | 572.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 16.88 | 504.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 18.01 | 395.00 | |||||||||||||
4 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 18.10 | 387.00 | |||||||||||||
5 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 18.42 | 359.00 | |||||||||||||
6 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 18.76 | 330.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 10:40) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 15.97 | 600.00 | |||||||||||||
2 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 16.79 | 513.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 17.33 | 459.00 | ||||||||||||||
4 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 17.37 | 456.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 19.81 | 247.00 | |||||||||||||
MS | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 20.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 15.70 | 630.00 | |||
2 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 15.82 | 617.00 | |||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 15.85 | 614.00 | |||
4 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 15.92 | 606.00 | |||
5 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 15.97 | 600.00 | |||
6 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 16.23 | 572.00 | |||
7 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 16.40 | 554.00 | |||
8 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 16.79 | 513.00 | |||
9 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 16.88 | 504.00 | |||
10 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 17.15 | 477.00 | |||
11 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 17.33 | 459.00 | ||||
12 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 17.37 | 456.00 | |||
13 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 18.01 | 395.00 | |||
14 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 18.10 | 387.00 | |||
15 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 18.42 | 359.00 | |||
16 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 18.76 | 330.00 | |||
17 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 19.81 | 247.00 | |||
18 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 20.33 |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky
(so, 27.6.2020 - 11:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 15.93 | 723.00 | |||||||||||||
2 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | SB 16.03 | 711.00 | |||||||||||||
3 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 16.18 | 692.00 | |||||||||||||
MS | Kateřina PřibylováKateřina Přibylová | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 16.89 | ||||||||||||||
5 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | SB 17.70 | 520.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 14.78 | 871.00 | |||||||||||||
2 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 15.10 | 828.00 | |||||||||||||
3 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 15.20 | 815.00 | |||||||||||||
4 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 15.36 | 795.00 | |||||||||||||
5 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 15.46 | 782.00 | |||||||||||||
6 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 15.77 | 743.00 | |||||||||||||
7 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 15.79 | 740.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:30) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 15.81 | 738.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 6 | 15.99 | 715.00 | |||||||||||||
3 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 16.04 | 709.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | 16.21 | 689.00 | |||||||||||||
5 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 16.57 | 646.00 | |||||||||||||
6 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 16.64 | 638.00 | |||||||||||||
7 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 17.86 | 503.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 11:30) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 15.92 | 724.00 | |||||||||||||
2 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 16.05 | 708.00 | |||||||||||||
3 | Michaela MazákováMichaela Mazáková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 17.60 | 530.00 | |||||||||||||
4 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 17.67 | 523.00 | |||||||||||||
5 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 17.79 | 510.00 | |||||||||||||
6 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 18.00 | 488.00 | |||||||||||||
7 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 18.88 | 402.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 11:30) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 18.11 | 477.00 | |||||||||||||
2 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 19.17 | 375.00 | |||||||||||||
3 | Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 22.03 | 156.00 | |||||||||||||
Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 27.6.2020 - 11:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 16.03 | 711.00 | |||||||||||||
2 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 18.03 | 485.00 | |||||||||||||
3 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 18.81 | 408.00 | |||||||||||||
4 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 19.10 | 381.00 | |||||||||||||
5 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 20.62 | 253.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 14.78 | 871.00 | |||
2 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 15.10 | 828.00 | |||
3 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 15.20 | 815.00 | |||
4 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 15.36 | 795.00 | |||
5 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 15.46 | 782.00 | |||
6 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 15.77 | 743.00 | |||
7 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 8 | 15.79 | 740.00 | |||
8 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 15.81 | 738.00 | |||
9 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 15.92 | 724.00 | |||
10 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 6 | 15.99 | 715.00 | |||
11 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 5 | 16.03 | 711.00 | |||
12 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 16.04 | 709.00 | |||
13 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 16.05 | 708.00 | |||
14 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | 16.21 | 689.00 | |||
15 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 16.57 | 646.00 | |||
16 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 16.64 | 638.00 | |||
17 | Michaela MazákováMichaela Mazáková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 17.60 | 530.00 | |||
18 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 17.67 | 523.00 | |||
19 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 17.79 | 510.00 | |||
20 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 17.86 | 503.00 | |||
21 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 18.00 | 488.00 | |||
22 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 18.03 | 485.00 | |||
23 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 18.11 | 477.00 | |||
24 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 18.81 | 408.00 | |||
25 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 18.88 | 402.00 | |||
26 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 19.10 | 381.00 | |||
27 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 19.17 | 375.00 | |||
28 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 20.62 | 253.00 | |||
29 | Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 22.03 | 156.00 | |||
Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNF | |||||
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | DNF |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(so, 27.6.2020 - 11:15) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 14.79 | 870.00 | |||||||||||||
2 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 14.99 | 843.00 | |||||||||||||
3 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 15.18 | 818.00 | |||||||||||||
4 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 15.82 | 736.00 | |||||||||||||
5 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 16.76 | 624.00 | |||||||||||||
6 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 17.98 | 491.00 | |||||||||||||
7 | Tereza KrečmerováTereza Krečmerová | 04 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 7 | 19.36 | 357.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
(ne, 28.6.2020 - 10:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 15.25 | 820.00 | |||||||||||||
2 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 15.69 | 768.00 | |||||||||||||
3 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 15.82 | 753.00 | |||||||||||||
4 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 19.70 | 373.00 | |||||||||||||
Sebastian KellermannSebastian Kellermann | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(ne, 28.6.2020 - 10:10) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 15.61 | 777.00 | |||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 15.84 | 751.00 | |||||||||||||
3 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 15.88 | 746.00 | |||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(ne, 28.6.2020 - 10:00) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 15.23 | 822.00 | |||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 16.19 | 711.00 | |||||||||||||
3 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 16.28 | 702.00 | |||||||||||||
4 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 17.16 | 608.00 | |||||||||||||
5 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 18.18 | 507.00 | |||||||||||||
6 | Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 22.48 | 180.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 27.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,16 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | 2.00 | ---------o-oooxooxxx | 803.00 | |||||||||||||
2 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 3 | 1.94 | --------xo-oooxxoxxx | 749.00 | |||||||||||||
3 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 2 | 1.82 | ------xxoxoxoxoxxx | 644.00 | |||||||||||||
4= |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 6 | 1.76 | --o--o-xoxx | 593.00 | |||||||||||||
4= |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 5 | 1.76 | ---ooooxoxxx | 593.00 | |||||||||||||
6 |
Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopk... |
00 | 1 | 1.73 | ---oooxxoxxx | 569.00 | |||||||||||||
7 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 4 | 1.16 | oo | 165.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 27.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 5 | 2.00 | --------o-ooooxoxxx | 803.00 | |||||||||||||
2 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 1.85 | ----o-xo-xxoxoxxx | 670.00 | |||||||||||||
3 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1 | 1.79 | -xoooooooxxx | 619.00 | |||||||||||||
4 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 2 | 1.76 | o-ooooxoxxx | 593.00 | |||||||||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 27.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,25 1,31 1,34 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5 | 1.82 | ------------oo-ooxxoxxx | 644.00 | |||||||||||||
2 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 6 | 1.73 | -----------o-ooxxx | 569.00 | |||||||||||||
3 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 3 | 1.58 | ---o-ooooxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
4 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 4 | 1.52 | ---o-oooxxx | 404.00 | |||||||||||||
5 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 1.46 | --ooooxxx | 360.00 | |||||||||||||
6 |
Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ Třinec |
04 | 2 | 1.25 | oxxx | 218.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(ne, 28.6.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,70 1,73 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 1.61 | ------o--o-ooxoxooxxx | 472.00 | |||||||||||||
2 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 16 | 1.61 | --------ooooooxoxoxxx | 472.00 | |||||||||||||
3 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 13 | 1.61 | ----------oooxoxoxoxxx | 472.00 | |||||||||||||
4 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 14 | 1.58 | --------o-oooxooxxx | 449.00 | |||||||||||||
5 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 1.58 | ------xoooooxooxxoxxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
6 |
Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ Třinec |
05 | 10 | 1.52 | ---------oooxoxx-x | 404.00 | |||||||||||||
7 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 7 | 1.49 | ---ooo-o-xoooxxx | 381.00 | |||||||||||||
8 |
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 11 | 1.49 | ------oxoxxoooxoxxx | 381.00 | |||||||||||||
9 |
David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 15 | 1.46 | ------o-o-oxxx | 360.00 | |||||||||||||
10 |
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 8 | 1.43 | -o-oo-oxoxxooxxx | 338.00 | |||||||||||||
11 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | 1.43 | --------xoxoxxx | 338.00 | |||||||||||||
12 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 5 | 1.40 | o-o-o-ooxoxxx | 317.00 | |||||||||||||
13 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 1.40 | -----oxoxoxxox | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2 | 1.37 | o-oo-o-xoxx | 297.00 | |||||||||||||
14= |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 1.37 | --o-oooxo | 297.00 | |||||||||||||
16 |
Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 3 | 1.34 | o-xxooxooxxoxxx | 276.00 | |||||||||||||
17 |
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 1.31 | -----oxxx | 257.00 | |||||||||||||
MS |
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 1.70 | ---------o--ooooxoxoxxx | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 27.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 5 | PB 1.68 | -------o-oxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4 | PB 1.65 | ----oooooxoxoxxx | 795.00 | |||||||||||||
3 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 2 | PB 1.62 | ---ooooxxoooxxx | 759.00 | |||||||||||||
4 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1 | PB 1.62 | --oo-ooooxoxxx | 759.00 | |||||||||||||
5 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 3 | PB 1.56 | --ooooxoxxoxxx | 689.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 27.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 1 | PB 1.53 | ----o-ooooooooxoxxx | 655.00 | |||||||||||||
2 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 7 | PB 1.53 | ---------oooooxxoxxx | 655.00 | |||||||||||||
3 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4 | PB 1.50 | --------ooooooxxx | 621.00 | |||||||||||||
4 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | PB 1.47 | --------oooooxxx | 588.00 | |||||||||||||
5 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 5 | PB 1.47 | --------oooxoxxoxxx | 588.00 | |||||||||||||
6 |
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
04 | 2 | PB 1.44 | ---oooooooxooxxx | 555.00 | |||||||||||||
7 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 6 | PB 1.38 | ---------xoxxx | 491.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Skupina)
Skupina 01 (so, 27.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 18 | 1.59 | -----oooooooooooxoxxx | 724.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 23 | 1.56 | -------ooooooooxoxx | 689.00 | |||||||||||||
3 |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 17 | 1.53 | ----oooooooxooooxxx | 655.00 | |||||||||||||
5 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 22 | 1.53 | -------oxooxooxxooxxoxxx | 655.00 | |||||||||||||
6 |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 6 | 1.50 | ---o---oooooooxxx | 621.00 | |||||||||||||
7= |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s. |
05 | 15 | 1.44 | -----oooooxooxxx | 555.00 | |||||||||||||
7= |
Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start Havířov |
06 | 14 | 1.44 | -----o-oxooooxxx | 555.00 | |||||||||||||
10 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 20 | 1.44 | ------xoooxoooxxx | 555.00 | |||||||||||||
11 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 16 | 1.44 | ----ooooooxxoxxoxx | 555.00 | |||||||||||||
12 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 2 | 1.41 | -oooooooxooxoxxx | 523.00 | |||||||||||||
13 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 9 | 1.41 | ---o-o-oxoxoxoxxx | 523.00 | |||||||||||||
14 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 1.38 | -o-oooooxooxxx | 491.00 | |||||||||||||
15 |
Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 13 | 1.38 | --oooooooxoxxx | 491.00 | |||||||||||||
16 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 12 | 1.35 | ---ooooxxoo | 460.00 | |||||||||||||
17= |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 24 | 1.35 | ---oooxooxoxx | 460.00 | |||||||||||||
17= |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 25 | 1.35 | --ooooxooxoxx | 460.00 | |||||||||||||
19= |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 1.29 | ---ooooxxx | 399.00 | |||||||||||||
19= |
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 21 | 1.29 | --oooooxxx | 399.00 | |||||||||||||
19= |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 11 | 1.29 | -ooooooxxx | 399.00 | |||||||||||||
22 |
Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 8 | 1.29 | -oooxoxxooxxx | 399.00 | |||||||||||||
23 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 5 | 1.26 | ooxoxooxxoxxx | 369.00 | |||||||||||||
24 |
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 1 | 1.23 | -ooooxxx | 340.00 | |||||||||||||
25 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 3 | 1.23 | oxooxoxxoxx | 340.00 | |||||||||||||
26 |
Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava |
05 | 19 | 1.17 | -oxoxxx | 284.00 | |||||||||||||
27 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 7 | 1.17 | -xoxxoxxx | 284.00 | |||||||||||||
MS |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 1.23 | ooooxoxxx | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Skupina 02 (so, 27.6.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 32 | 1.68 | ---ooooooxooxxoxxx | 830.00 | |||||||||||||
2 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 31 | 1.65 | --o-ooxooxoooxxx | 795.00 | |||||||||||||
3 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 30 | 1.62 | --o-ooooxxoxoxxx | 759.00 | |||||||||||||
4 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 26 | 1.56 | o-oooxoxooxxx | 689.00 | |||||||||||||
5 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 28 | 1.56 | -ooooooxxoxxx | 689.00 | |||||||||||||
6 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 29 | 1.47 | oxxooxxoxoxxx | 588.00 | |||||||||||||
7 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 27 | 1.44 | o-oo | 555.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 28.6.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 4,40 4,50 4,70 4,80 5,00 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 4.80 | oooxoxxx | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Muži
(ne, 28.6.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 4,10 4,20 4,30 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 3 | 4.30 | -----------------o-o | 702.00 | |||||||||||||
2 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 7 | 3.60 | --------------oox- | 509.00 | |||||||||||||
3 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 6 | 3.40 | -----------oxooxxx | 457.00 | |||||||||||||
4 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 4 | 2.90 | ---o-xo-ooooxxx | 333.00 | |||||||||||||
5 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 5 | 2.10 | ooo | 159.00 | |||||||||||||
Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopk... |
00 | 1 | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 2 | NM | xx | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(ne, 28.6.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 4 | 4.50 | ------o--o-oxxx | 760.00 | |||||||||||||
2 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 5 | 4.20 | --------xxo-xxx | 673.00 | |||||||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | 4.10 | ----xoxooo-xxx | 645.00 | |||||||||||||
4 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 1 | 4.00 | o--xooooxxx | 617.00 | |||||||||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(ne, 28.6.2020 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1 | 3.60 | -----------o-ooooxoxxx | 509.00 | |||||||||||||
2 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 3.30 | -----------o-xoxoxxx | 431.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 5 | 2.90 | -----o-ooooxxx | 333.00 | |||||||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 2 | 2.80 | ------ooooxxx | 309.00 | |||||||||||||
5 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 4 | 2.70 | -o-o-ooxooxxx | 286.00 | |||||||||||||
6 |
Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ Třinec |
04 | 3 | 2.20 | oxooxoxxx | 179.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 27.6.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 18 | 3.40 | ------ooooxooooxoxoxxx | 457.00 | |||||||||||||
2 |
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 17 | 3.10 | ------oooooxxooxxx | 381.00 | |||||||||||||
3 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 15 | 2.80 | ---ooooooxxoxxx | 309.00 | |||||||||||||
4 |
Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 16 | 2.70 | ----oooooxxx | 286.00 | |||||||||||||
5 |
David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 14 | 2.70 | -xoxooooxoooxxx | 286.00 | |||||||||||||
6 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 13 | 2.70 | -oooooooxxoxxx | 286.00 | |||||||||||||
7 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 2 | 2.60 | --o-oxoxooxxx | 264.00 | |||||||||||||
8= |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 9 | 2.50 | o--oxxoooxxx | 242.00 | |||||||||||||
8= |
Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 12 | 2.50 | -xooooxooxxx | 242.00 | |||||||||||||
10 |
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 11 | 2.40 | -oooooxxx | 220.00 | |||||||||||||
11 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 6 | 2.30 | o-ooxxoxxx | 199.00 | |||||||||||||
12 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 2.20 | ooxoxxoxxx | 179.00 | ||||||||||||||
13 |
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | 2.00 | oxoxxx | 140.00 | |||||||||||||
14 |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 1.90 | oxx | 121.00 | |||||||||||||
15 |
Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ Třinec |
05 | 5 | 1.90 | xxoxx | 121.00 | |||||||||||||
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 7 | NM | xxx | |||||||||||||||
Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ Třinec |
05 | 4 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.6.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3.00 | ------xoxoxxoxoxxx | |||||||||||||||
MS |
Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2.40 | xooxooxxx | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 27.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 2 | 6.76 +0.2 m/s | 6.76 +0.2 | 6.71 +1.1 | 6.71 -0.8 | 6.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 757.00 | |||||||
2 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 7 | 6.49 +1.2 m/s | 6.49 +1.2 | 6.42 -0.2 | - | 6.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 695.00 | |||||||
3 |
Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopk... |
00 | 6 | 6.46 +0.7 m/s | 6.46 +0.7 | 6.38 -0.3 | x | 6.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 688.00 | |||||||
4 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 3 | 6.35 +0.6 m/s | 6.07 +0.3 | 6.35 +0.6 | - | 6.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 664.00 | |||||||
5 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 1 | 6.28 +0.9 m/s | 5.88 +0.7 | 6.28 +0.9 | 6.18 -0.9 | 6.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 648.00 | |||||||
6 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 4 | 3.26 +0.2 m/s | 3.25 -0.3 | 3.26 +0.2 | 3.19 +0.4 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 98.00 | |||||||
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 5 | NM | x | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 27.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 4 | 6.58 -0.9 m/s | 6.53 +1.4 | 6.52 +0.8 | 6.58 -0.9 | 6.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 716.00 | |||||||
2 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 1 | 6.31 +1.0 m/s | x | 6.31 +1.0 | 6.09 -1.2 | 6.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 655.00 | |||||||
3 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 2 | 6.00 +0.9 m/s | 6.00 +0.9 | 5.72 +0.8 | 5.91 -1.4 | 6.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 587.00 | |||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5 | 3.34 -0.2 m/s | 3.34 -0.2 | - | - | 3.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 108.00 | |||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 27.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5 | 6.47 +1.5 m/s | 6.15 +1.8 | 6.47 +1.5 | 6.16 +2.3 | 6.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 691.00 | |||||||
2 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 6 | 6.38 +0.9 m/s | 6.25 +1.1 | 6.38 +0.9 | 5.93 -1.2 | 6.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 670.00 | |||||||
3 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 4 | 5.71 -0.1 m/s | 5.46 +1.3 | 5.53 +1.3 | 5.71 -0.1 | 5.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 525.00 | |||||||
4 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 3 | 5.61 +3.0 m/s | 5.39 +1.7 m/s | 5.61 +3.0 | 5.39 +1.7 | x | 5.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 504.00 | ||||||
5 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 5.10 +0.2 m/s | 5.10 +0.2 | 5.07 +1.3 | 4.61 -0.1 | 5.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 402.00 | |||||||
6 |
Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ Třinec |
04 | 2 | 4.59 +2.3 m/s | 4.35 +1.7 m/s | 4.59 +2.3 | 4.35 +1.7 | 4.24 -0.1 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 306.00 | ||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Žáci
(ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 19 | 5.90 +0.2 m/s | 5.71 +0.1 | 5.90 +0.2 | x | 5.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 565.00 | |||||||
2 |
David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 11 | 5.36 +0.2 m/s | 5.23 +1.1 | 5.36 +0.2 | 5.32 +1.4 | 5.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 453.00 | |||||||
3 |
Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 5.31 +1.3 m/s | 4.72 +1.0 | 5.13 +0.1 | 5.31 +1.3 | 5.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 443.00 | |||||||
4 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 17 | 5.23 +0.6 m/s | 4.91 +0.6 | 4.90 -1.0 | 5.23 +0.6 | 5.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 427.00 | |||||||
5 |
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 14 | 5.12 -0.2 m/s | 4.80 +0.3 | 5.12 -0.2 | 5.02 +1.3 | 5.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 405.00 | |||||||
6 |
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 13 | 5.09 +1.7 m/s | 5.04 +0.6 | 5.02 -0.3 | 5.09 +1.7 | 5.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 400.00 | |||||||
7 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 5.00 +0.5 m/s | x | x | 5.00 +0.5 | 5.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 382.00 | ||||||||
8 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 16 | 4.95 +0.0 m/s | 4.95 +0.0 | x | x | 4.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 373.00 | |||||||
9 |
Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 15 | 4.91 +0.0 m/s | 4.44 +0.5 | 4.91 +0.0 | 4.74 +1.7 | 4.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 365.00 | |||||||
10 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 4.90 +1.5 m/s | 4.52 +0.8 | x | 4.90 +1.5 | 4.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 363.00 | |||||||
11 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 8 | 4.87 +1.3 m/s | 4.64 +0.8 | 4.61 +0.9 | 4.87 +1.3 | 4.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 358.00 | |||||||
12 |
Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 10 | 4.70 +0.5 m/s | 4.37 +1.1 | 4.70 +0.5 | 4.61 +1.0 | 4.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 326.00 | |||||||
13 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | 4.61 +0.6 m/s | 4.32 +0.9 | 4.61 +0.6 | 4.55 +2.2 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 310.00 | |||||||
14 |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 4.45 +1.3 m/s | 4.45 +1.3 | 4.43 +1.7 | 4.30 +0.8 | 4.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 281.00 | |||||||
15 |
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 4.34 +1.6 m/s | 4.29 +1.9 | 4.34 +1.6 | 4.21 +0.3 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | |||||||
16 |
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 7 | 4.13 +0.5 m/s | x | 4.13 +0.5 | 4.01 +1.9 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 227.00 | |||||||
MS |
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 4.75 +1.1 m/s | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
MS |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 2 | 4.54 +1.5 m/s | 4.75 +1.1 | x | x | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ Třinec |
05 | 3 | 4.50 +1.0 m/s | 4.54 +1.5 | 4.48 +1.7 | 4.48 +0.7 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 18 | NM | 4.35 +1.5 | 4.18 +1.2 | 4.50 +1.0 | 4.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Skupina)
Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 5 | 5.15 +1.9 m/s | 5.15 +1.9 | 4.78 +2.1 | x | 5.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 411.00 | |||||||
2 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 12 | 5.07 +2.3 m/s | 4.97 +1.1 m/s | 4.45 +1.2 | 4.97 +1.1 | 5.07 +2.3 | 5.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 396.00 | ||||||
3 |
Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava |
07 | 8 | 4.97 -0.6 m/s | 4.30 +1.9 | 4.64 +1.8 | 4.97 -0.6 | 4.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 377.00 | |||||||
4 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 6 | 4.68 +2.3 m/s | 3.93 +1.0 m/s | 4.68 +2.3 | 4.35 +3.1 | 3.93 +1.0 | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 323.00 | ||||||
5 |
Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ Třinec |
08 | 10 | 4.59 +1.2 m/s | 4.59 +1.2 | 4.56 +1.8 | 4.41 +1.3 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 306.00 | |||||||
6 |
Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s. |
08 | 4 | 4.34 +0.8 m/s | 4.24 +2.0 | 4.34 +0.8 | 3.90 +1.6 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | |||||||
7 |
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 9 | 4.31 -0.7 m/s | x | 3.74 +2.1 | 4.31 -0.7 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 257.00 | |||||||
8 |
Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 3 | 4.13 +0.9 m/s | 4.12 +1.0 | 4.13 +0.9 | 3.93 +2.3 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 227.00 | |||||||
9 |
Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 2 | 4.12 +0.4 m/s | 4.12 +0.4 | 4.03 +1.6 | 4.03 +2.5 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 225.00 | |||||||
10 |
Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 1 | 4.03 +2.1 m/s | 3.69 +1.2 m/s | 3.68 +1.6 | 3.69 +1.2 | 4.03 +2.1 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 211.00 | ||||||
11 |
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava |
07 | 7 | 3.86 +2.1 m/s | 3.48 +1.1 m/s | 3.48 +1.1 | 3.86 +2.1 | x | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 184.00 | ||||||
Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 11 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 9 | 4.41 +1.9 m/s | 4.41 +1.9 | 4.04 +1.6 | 4.11 +2.1 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 274.00 | |||||||
2 |
Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s. |
07 | 10 | 4.34 +0.6 m/s | 4.34 +0.6 | x | 4.11 +2.5 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | |||||||
3 |
Břetislav ObšilBřetislav Obšil
AK Šternberk z.s. |
07 | 11 | 4.14 +2.3 m/s | x | 3.91 +2.1 | 4.14 +2.3 | 4.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 229.00 | |||||||
4 |
Denis EllingerDenis Ellinger
ASK Blansko |
07 | 3 | 4.11 +1.8 m/s | 3.44 +1.3 | 3.89 +0.9 | 4.11 +1.8 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 224.00 | |||||||
5 |
Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 5 | 4.09 +1.1 m/s | 4.04 +2.3 | 4.09 +1.1 | 4.05 +1.7 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 220.00 | |||||||
6 |
Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s. |
08 | 4 | 4.01 +0.9 m/s | 3.93 +2.0 | 4.01 +0.9 | 3.74 +2.1 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 207.00 | |||||||
7 |
Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 1 | 3.94 +2.1 m/s | 3.83 +1.3 m/s | 3.48 -0.5 | 3.83 +1.3 | 3.94 +2.1 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | ||||||
8 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 6 | 3.92 +0.8 m/s | 3.91 +1.0 | 3.92 +0.8 | 3.87 +2.0 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 193.00 | |||||||
9 |
Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol Opava |
08 | 12 | 3.92 +3.1 m/s | 3.58 +0.8 m/s | 3.58 +0.8 | 3.92 +3.1 | x | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 193.00 | ||||||
10 |
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s. |
08 | 8 | 3.79 +1.2 m/s | 3.75 +1.1 | 3.71 +1.0 | 3.79 +1.2 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 173.00 | |||||||
Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC Brno |
07 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
07 | 7 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | PB 5.42 +1.9 m/s | 5.06 +0.9 | 5.25 +2.4 | 5.42 +1.9 | 5.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 677.00 | |||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 4 | PB 5.40 +1.7 m/s | 5.21 +0.6 | 5.40 +1.7 | 5.28 +1.2 | 5.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 671.00 | |||||||
3 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 3 | PB 5.37 +1.8 m/s | 4.71 -0.8 | 5.37 +1.8 | 5.16 +0.3 | 5.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 663.00 | |||||||
MS |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 1 | PB 4.98 +1.8 m/s | 4.96 +0.2 | 4.97 +1.3 | 4.98 +1.8 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 2 | PB 4.98 +0.8 m/s | 4.76 +0.1 | 4.98 +0.8 | x | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 554.00 | |||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 7 | 5.52 +0.3 m/s | 5.52 +0.3 | 4.36 +1.6 | 5.48 -0.3 | 5.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 706.00 | |||||||
2 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 5 | 5.22 -0.7 m/s | 4.96 +1.1 | 5.10 +1.5 | 5.22 -0.7 | 5.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 620.00 | |||||||
3 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 6 | 5.05 +2.1 m/s | 5.05 +2.1 | x | x | 5.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 573.00 | |||||||
4 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | 4.88 +2.2 m/s | 4.78 +0.8 m/s | 4.78 +0.8 | 4.88 +2.2 | 4.76 +0.3 | 4.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 527.00 | ||||||
5 |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 3 | 4.46 +0.0 m/s | 4.10 +0.7 | 4.45 +1.2 | 4.46 +0.0 | 4.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 418.00 | |||||||
6 |
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
04 | 1 | 4.39 +0.6 m/s | 4.13 +1.5 | 3.37 +1.9 | 4.39 +0.6 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 401.00 | |||||||
7 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 4.29 +0.0 m/s | 4.19 +1.8 | 4.22 +2.3 | 4.29 +0.0 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 376.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Skupina)
Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 14 | 5.51 +0.1 m/s | x | 5.09 -1.0 | 5.51 +0.1 | 5.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 703.00 | |||||||
2 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 10 | 5.33 -0.3 m/s | 4.99 -0.1 | 5.08 -1.1 | 5.33 -0.3 | 5.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 651.00 | |||||||
3 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 12 | 5.31 -0.2 m/s | 5.31 -0.2 | 4.74 +0.0 | 5.01 +0.0 | 5.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 645.00 | |||||||
4 |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 15 | 5.15 -1.2 m/s | 5.02 -0.4 | 5.15 -1.2 | x | 5.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 601.00 | |||||||
5 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 7 | 5.07 -1.1 m/s | 4.82 +0.5 | 5.07 -1.1 | x | 5.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 578.00 | |||||||
6 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 11 | 5.03 -0.1 m/s | 4.98 +0.2 | 3.34 -1.1 | 5.03 -0.1 | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 567.00 | |||||||
7 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 13 | 4.99 +0.4 m/s | 4.99 +0.4 | x | x | 4.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 557.00 | |||||||
8 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 1 | 4.95 -0.8 m/s | 4.71 +1.3 | 4.95 -0.8 | 4.62 +0.0 | 4.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 546.00 | |||||||
9 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 2 | 4.92 -0.8 m/s | x | 4.92 -0.8 | 4.85 +0.0 | 4.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 538.00 | |||||||
10 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 8 | 4.87 -0.8 m/s | 4.60 +0.0 | 4.51 -0.1 | 4.87 -0.8 | 4.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 524.00 | |||||||
11 |
Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava |
05 | 9 | 4.85 -1.0 m/s | 4.62 -0.1 | 4.73 -1.1 | 4.85 -1.0 | 4.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 519.00 | |||||||
12 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 3 | 4.77 +0.2 m/s | 4.77 +0.2 | 4.31 -0.9 | 4.60 -1.4 | 4.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 498.00 | |||||||
13 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 6 | 4.57 -0.2 m/s | 4.45 -0.1 | 4.57 -0.2 | 4.55 -0.7 | 4.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 446.00 | |||||||
14 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 4 | 4.56 +0.6 m/s | 4.56 +0.6 | 4.47 -0.6 | 4.38 -1.1 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 443.00 | |||||||
15 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 5 | 4.28 +0.6 m/s | 4.28 +0.6 | x | x | 4.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 374.00 | |||||||
Celkem 15 závodníků |
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s. |
05 | 13 | 4.62 -0.8 m/s | 4.57 -0.2 | 4.62 -0.8 | 4.58 -1.0 | 4.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 459.00 | |||||||
2 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 16 | 4.56 -0.8 m/s | x | x | 4.56 -0.8 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 443.00 | |||||||
3 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 15 | 4.42 -1.1 m/s | 4.19 +0.2 | 4.42 -1.1 | 4.19 +0.0 | 4.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 408.00 | |||||||
4 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 12 | 4.34 +0.2 m/s | 4.34 +0.2 | 4.16 -0.1 | 4.16 -1.0 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
5 |
Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 7 | 4.33 +0.6 m/s | 4.33 +0.6 | 4.25 -0.6 | 4.22 -0.9 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||||
6 |
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 8 | 4.33 +0.5 m/s | 4.33 +0.5 | 4.17 -0.5 | 3.96 +0.0 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||||
7 |
Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start Havířov |
06 | 3 | 4.28 -0.4 m/s | 4.21 +0.2 | 4.28 -0.4 | 4.28 -0.3 | 4.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 374.00 | |||||||
8 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 14 | 4.27 -1.1 m/s | 4.20 +0.4 | 4.27 -1.1 | 3.37 -0.7 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
9 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 4 | 4.24 +0.3 m/s | 4.24 +0.3 | x | x | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 364.00 | |||||||
10 |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 10 | 4.22 -0.4 m/s | 4.20 -0.1 | 4.22 -0.4 | 4.21 -1.0 | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 359.00 | |||||||
11 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 11 | 4.20 -0.1 m/s | 4.20 -0.1 | 4.07 -1.1 | 4.03 -1.6 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 355.00 | |||||||
12 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | 4.15 +0.0 m/s | 4.15 +0.0 | 4.05 -0.2 | 3.97 -1.4 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 343.00 | |||||||
13 |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 6 | 4.13 -0.9 m/s | 3.37 +0.2 | 4.13 -0.9 | 4.11 -1.0 | 4.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 338.00 | |||||||
14 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 5 | 3.83 +0.2 m/s | 3.83 +0.2 | 3.59 -0.7 | 3.83 -0.8 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 270.00 | |||||||
15 |
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 2 | 3.77 +0.8 m/s | 3.77 +0.8 | 3.38 -0.8 | 3.75 -0.6 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 257.00 | |||||||
16 |
Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 1 | 3.59 -0.4 m/s | 1.77 +1.3 | 3.59 -0.4 | 3.45 +0.0 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 218.00 | |||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)
Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 7 | 4.94 +1.6 m/s | 4.58 +1.1 | 4.94 +1.6 | 4.77 +0.8 | 4.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 543.00 | |||||||
2 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 13 | 4.80 +0.5 m/s | 4.77 +1.3 | 4.80 +0.5 | 3.49 +1.1 | 4.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 506.00 | |||||||
3 |
Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava |
07 | 20 | 4.74 +1.0 m/s | 4.74 +1.0 | 4.67 +1.1 | 4.55 +0.8 | 4.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 490.00 | |||||||
4 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 8 | 4.74 +0.7 m/s | 4.45 +0.9 | 4.74 +0.7 | 4.47 +0.5 | 4.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 490.00 | |||||||
5 |
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 12 | 4.62 +1.0 m/s | 3.71 +1.1 | 4.62 +1.0 | 4.39 +1.4 | 4.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 459.00 | |||||||
6 |
Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 10 | 4.60 +1.5 m/s | 4.51 +0.3 | 4.60 +1.5 | x | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 454.00 | |||||||
7 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 21 | 4.60 +1.3 m/s | x | 4.60 +1.3 | x | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 454.00 | |||||||
8 |
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 18 | 4.56 +0.4 m/s | 4.56 +0.4 | 4.46 +0.1 | 4.55 +0.7 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 443.00 | |||||||
9 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 9 | 4.55 +1.2 m/s | 4.55 +1.2 | 4.45 +0.7 | 4.51 +0.7 | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 441.00 | |||||||
10 |
Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 15 | 4.51 +1.5 m/s | 4.25 +1.9 | 4.39 +0.6 | 4.51 +1.5 | 4.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 431.00 | |||||||
11 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 6 | 4.47 +1.4 m/s | x | 4.42 +1.5 | 4.47 +1.4 | 4.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 421.00 | |||||||
12 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 19 | 4.43 +0.0 m/s | 4.42 +0.2 | 4.40 +0.6 | 4.43 +0.0 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 411.00 | |||||||
13 |
Aneta SeberováAneta Seberová
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
07 | 5 | 4.43 +0.0 m/s | 4.11 +0.7 | 4.43 +0.0 | x | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 411.00 | |||||||
14 |
Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s. |
08 | 1 | 4.38 +1.3 m/s | 4.22 +0.5 | 4.38 +1.3 | x | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 398.00 | |||||||
15 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 11 | 4.31 +0.2 m/s | 4.31 +0.2 | x | 4.09 +1.2 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 381.00 | |||||||
16 |
Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 4 | 4.27 +1.1 m/s | 4.13 +0.3 | 3.78 +0.8 | 4.27 +1.1 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
17 |
Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 2 | 4.16 +0.7 m/s | 4.16 +0.7 | 4.13 +1.4 | 3.92 +1.5 | 4.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 345.00 | |||||||
18 |
Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol Opava |
07 | 3 | 3.78 +1.6 m/s | 3.58 +1.1 | 3.49 +1.5 | 3.78 +1.6 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 259.00 | |||||||
Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
07 | 16 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Opava |
07 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s. |
08 | 17 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 20 | 4.48 +0.0 m/s | 4.38 +1.0 | x | 4.48 +0.0 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 423.00 | |||||||
2 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 4.36 +0.9 m/s | 4.36 +0.9 | 4.22 +0.0 | 4.09 +1.0 | 4.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 393.00 | |||||||
3 |
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | 4.21 +0.8 m/s | 3.99 +0.2 | 4.17 +0.1 | 4.21 +0.8 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 357.00 | |||||||
4 |
Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 22 | 4.19 +0.7 m/s | 4.19 +0.7 | x | x | 4.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 352.00 | |||||||
5 |
Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 16 | 4.06 +1.6 m/s | 4.06 +1.6 | 3.97 +0.3 | 3.67 +1.5 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 322.00 | |||||||
6 |
Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
08 | 4 | 4.06 +0.3 m/s | 4.06 +0.3 | 3.08 +1.0 | 3.86 +1.0 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 322.00 | |||||||
7 |
Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 15 | 4.04 +1.4 m/s | x | 3.71 +0.6 | 4.04 +1.4 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 317.00 | |||||||
8 |
Vendula AmbrožováVendula Ambrožová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 1 | 4.01 +0.5 m/s | 4.01 +0.5 | 2.56 +1.3 | 3.62 +1.7 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 310.00 | |||||||
9 |
Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava |
07 | 17 | 3.97 +1.0 m/s | x | 3.72 +0.2 | 3.97 +1.0 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 301.00 | |||||||
10 |
Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 9 | 3.95 +0.5 m/s | x | 3.71 +0.7 | 3.95 +0.5 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 296.00 | |||||||
11 |
Tereza VrbováTereza Vrbová
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 21 | 3.94 +0.7 m/s | 3.68 +0.6 | 3.81 +1.0 | 3.94 +0.7 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 294.00 | |||||||
12 |
Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 6 | 3.91 +1.3 m/s | 3.88 +0.5 | 3.56 +1.3 | 3.91 +1.3 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 287.00 | |||||||
13 |
Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava |
07 | 8 | 3.87 +0.6 m/s | 3.57 +1.1 | 3.36 +0.7 | 3.87 +0.6 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 279.00 | |||||||
14 |
Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 13 | 3.85 +1.0 m/s | 3.28 +1.3 | 3.62 +0.6 | 3.85 +1.0 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 274.00 | |||||||
15 |
Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 14 | 3.72 +1.1 m/s | x | x | 3.72 +1.1 | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 246.00 | |||||||
16 |
Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 11 | 3.66 +1.3 m/s | 3.60 +0.3 | 3.66 +1.3 | 3.65 +1.1 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 233.00 | |||||||
17 |
Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 10 | 3.64 +0.5 m/s | 3.64 +0.5 | 3.54 +1.5 | x | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 229.00 | |||||||
18 |
Ellen MikulováEllen Mikulová
TJ TŽ Třinec |
08 | 3 | 3.50 +1.3 m/s | x | 3.50 +1.3 | x | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 200.00 | |||||||
19 |
Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s. |
07 | 12 | 3.30 +1.0 m/s | 3.30 +1.0 | 3.08 +0.9 | 3.09 +1.5 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 161.00 | |||||||
20 |
Andrea KonštackáAndrea Konštacká
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
08 | 2 | 3.29 +0.6 m/s | 3.29 +0.6 | 3.16 +1.2 | 3.24 +1.6 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 159.00 | |||||||
21 |
Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 7 | 2.90 +1.0 m/s | x | 2.85 +1.4 | 2.90 +1.0 | 2.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 91.00 | |||||||
22 |
Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ Třinec |
08 | 5 | 2.90 +0.5 m/s | x | 2.90 +0.5 | 2.55 +1.0 | 2.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 91.00 | |||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 27.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 7 | 09.91 | 09.67 | 09.67 | 09.91 | 09.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 524.00 | |||||||
2 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 6 | 09.74 | 09.74 | x | 08.86 | 09.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 512.00 | |||||||
3 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | 09.41 | 09.29 | 09.27 | 09.41 | 09.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 491.00 | |||||||
4 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 5 | 09.28 | 09.28 | 08.56 | 09.21 | 09.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 482.00 | |||||||
5 |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 4 | 08.45 | 08.18 | 07.70 | 08.45 | 08.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 428.00 | |||||||
6 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 07.03 | 07.03 | 06.99 | x | 07.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 337.00 | |||||||
7 |
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
04 | 2 | 06.97 | 06.97 | 05.85 | 06.34 | 06.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 333.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 27.6.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 27 | 10.98 | 10.98 | 10.20 | 09.98 | 10.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 594.00 | |||||||
2 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 28 | 10.17 | 07.42 | 08.33 | 10.17 | 10.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 541.00 | |||||||
3 |
Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start Havířov |
06 | 30 | 09.90 | x | 09.90 | x | 09.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 523.00 | |||||||
4 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 31 | 09.85 | x | 09.85 | x | 09.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 520.00 | |||||||
5 |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 29 | 09.53 | 09.53 | 08.14 | 08.75 | 09.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 499.00 | |||||||
6 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 12 | 09.41 | 09.41 | 08.31 | 09.03 | 09.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 491.00 | |||||||
7 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 14 | 09.27 | 09.27 | 08.88 | 07.67 | 09.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 482.00 | |||||||
8 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 22 | 09.04 | 09.04 | 08.95 | 08.58 | 09.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 467.00 | |||||||
9 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 16 | 08.77 | 07.54 | 07.94 | 08.77 | 08.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 449.00 | |||||||
10 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 21 | 08.68 | 08.68 | 08.64 | 08.13 | 08.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 443.00 | |||||||
11 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 25 | 08.56 | x | 08.56 | 08.53 | 08.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 436.00 | |||||||
12 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 9 | 08.51 | 08.51 | 08.44 | 07.21 | 08.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 432.00 | |||||||
13 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 26 | 08.36 | 07.97 | 08.36 | x | 08.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 423.00 | |||||||
14 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 8 | 08.06 | 06.94 | 07.35 | 08.06 | 08.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 403.00 | |||||||
15 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 24 | 08.04 | 07.29 | 08.04 | x | 08.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 402.00 | |||||||
16 |
Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava |
05 | 23 | 08.04 | x | 08.04 | x | 08.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 402.00 | |||||||
17 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s. |
05 | 6 | 08.01 | 07.88 | 07.40 | 08.01 | 08.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 400.00 | |||||||
18 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 5 | 07.93 | 07.84 | 07.49 | 07.93 | 07.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 395.00 | |||||||
19 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 7 | 07.92 | 07.92 | 07.67 | 07.70 | 07.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 394.00 | |||||||
20 |
Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 15 | 07.79 | 07.79 | 06.77 | 07.22 | 07.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||||
21 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 4 | 07.75 | 07.75 | 07.56 | 07.34 | 07.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 383.00 | |||||||
22 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 19 | 07.75 | 07.75 | 07.44 | 06.93 | 07.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 383.00 | |||||||
23 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 10 | 07.65 | 07.59 | 07.65 | 07.06 | 07.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 377.00 | |||||||
24 |
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 18 | 07.64 | 07.43 | 07.63 | 07.64 | 07.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 376.00 | |||||||
25 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 20 | 07.64 | 07.10 | 07.64 | 06.65 | 07.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 376.00 | |||||||
26 |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 11 | 07.46 | 07.46 | 07.28 | 07.13 | 07.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 365.00 | |||||||
27 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 1 | 07.19 | 07.19 | 06.54 | 05.99 | 07.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | |||||||
28 |
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 3 | 06.81 | 06.10 | 06.71 | 06.81 | 06.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 323.00 | |||||||
29 |
Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 2 | 05.92 | 05.85 | 05.75 | 05.92 | 05.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 266.00 | |||||||
30 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 13 | 05.69 | 04.81 | 05.54 | 05.69 | 05.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 252.00 | |||||||
31 |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 17 | 05.04 | 04.97 | 04.93 | 05.04 | 05.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 211.00 | |||||||
Celkem 31 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 18 | 13.44 | x | 12.87 | 13.44 | 13.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 694.00 | |||||||
2 |
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 17 | 11.20 | 10.93 | 11.20 | 10.96 | 11.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 558.00 | |||||||
3 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 09.72 | 09.40 | 09.69 | 09.72 | 09.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 469.00 | ||||||||
4 |
David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 14 | 09.55 | 09.30 | 09.44 | 09.55 | 09.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 459.00 | |||||||
5 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 16 | 09.30 | x | 09.30 | 08.86 | 09.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 444.00 | |||||||
6 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 11 | 09.13 | 09.02 | 08.73 | 09.13 | 09.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 434.00 | |||||||
7 |
Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ Třinec |
05 | 15 | 08.75 | 08.13 | 08.21 | 08.75 | 08.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 411.00 | |||||||
8 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 7 | 08.44 | 07.03 | 07.99 | 08.44 | 08.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 392.00 | |||||||
9 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 10 | 08.40 | 08.40 | 07.42 | 07.40 | 08.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 390.00 | |||||||
10 |
Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2 | 08.07 | 07.79 | 07.16 | 08.07 | 08.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 370.00 | |||||||
11 |
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | 07.92 | 07.21 | 07.73 | 07.92 | 07.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 362.00 | |||||||
12 |
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 4 | 07.48 | 07.48 | 07.12 | 06.69 | 07.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 336.00 | |||||||
13 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 8 | 07.40 | 07.33 | 07.27 | 07.40 | 07.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 331.00 | |||||||
14 |
Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 3 | 07.27 | 07.27 | 07.17 | 06.33 | 07.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 323.00 | |||||||
15 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 06.82 | 06.82 | x | x | 06.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 297.00 | |||||||
16 |
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 13 | 06.70 | 06.70 | 06.50 | 06.64 | 06.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | |||||||
17 |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 06.22 | 05.74 | 05.87 | 06.22 | 06.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | |||||||
MS |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | 08.72 | 08.39 | x | 08.72 | 08.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 27.6.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 1 | PB 09.11 | 09.11 | 08.76 | 09.00 | 09.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 471.00 | |||||||
2 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 2 | PB 08.81 | 07.49 | 08.81 | 08.70 | 08.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 452.00 | |||||||
3 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 3 | PB 08.39 | 08.16 | 08.04 | 08.39 | 08.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 425.00 | |||||||
4 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | PB 07.56 | 07.56 | 06.92 | 07.40 | 07.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
MS |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 4 | PB 07.19 | 06.96 | 07.08 | 07.19 | 07.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 27.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1 | 12.86 | 12.86 | 12.68 | 12.51 | 12.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 659.00 | |||||||
2 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 11.93 | 11.93 | x | 11.85 | 11.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 602.00 | |||||||
3 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 5 | 10.90 | 10.90 | 10.51 | 10.31 | 10.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 540.00 | |||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | 10.21 | 09.87 | 09.20 | 10.21 | 10.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 498.00 | |||||||
5 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2 | 09.78 | 09.68 | 09.67 | 09.78 | 09.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 472.00 | |||||||
6 |
Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ Třinec |
04 | 4 | 07.21 | 06.34 | 06.75 | 07.21 | 07.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 320.00 | |||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 27.6.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 11.90 | 11.90 | 11.31 | 10.98 | 11.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 600.00 | |||||||
2 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 4 | 10.13 | 09.88 | x | 10.13 | 10.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 493.00 | |||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 09.93 | 09.10 | x | 09.93 | 09.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 481.00 | |||||||
4 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1 | 09.69 | 09.24 | 09.69 | 09.42 | 09.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 467.00 | |||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 27.6.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 3 | 12.93 | 11.83 | 12.33 | 12.93 | 12.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 663.00 | |||||||
2 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 6 | 12.27 | 11.06 | 12.08 | 12.27 | 12.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 623.00 | |||||||
3 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 7 | 11.35 | 11.35 | 11.15 | 10.43 | 11.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 567.00 | |||||||
4 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 2 | 10.77 | 10.72 | 10.77 | 10.75 | 10.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 532.00 | |||||||
5 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 4 | 08.24 | 08.24 | x | x | 08.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 381.00 | |||||||
6 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 5 | 07.26 | 07.15 | 07.26 | x | 07.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 323.00 | |||||||
7 |
Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopk... |
00 | 1 | 07.10 | x | 07.10 | x | 07.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 313.00 | |||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 27.6.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 18 | 39.39 | 0.0 | 652.00 | |||||||||||||
2 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 34.16 | 0.0 | 547.00 | ||||||||||||||
3 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 19 | 32.97 | 0.0 | 523.00 | |||||||||||||
4 |
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 17 | 31.40 | 0.0 | 492.00 | |||||||||||||
5 |
David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 14 | 24.88 | 0.0 | 365.00 | |||||||||||||
6 |
Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2 | 24.34 | 0.0 | 354.00 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 10 | 23.63 | 0.0 | 341.00 | |||||||||||||
8 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 12 | 23.62 | 0.0 | 341.00 | |||||||||||||
9 |
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 4 | 20.95 | 0.0 | 290.00 | |||||||||||||
10 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 7 | 20.19 | 0.0 | 276.00 | |||||||||||||
11 |
Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ Třinec |
05 | 15 | 19.99 | 0.0 | 272.00 | |||||||||||||
12 |
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 16 | 19.46 | 0.0 | 262.00 | |||||||||||||
13 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 17.78 | 0.0 | 231.00 | |||||||||||||
14 |
Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 3 | 17.77 | 0.0 | 231.00 | |||||||||||||
15 |
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 9 | 15.23 | 0.0 | 184.00 | |||||||||||||
16 |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 14.51 | 0.0 | 171.00 | |||||||||||||
17 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 8 | 13.81 | 0.0 | 159.00 | |||||||||||||
MS |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | 28.57 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 2 | 35.76 | 0.0 | 579.00 | |||||||||||||
2 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 29.02 | 0.0 | 445.00 | |||||||||||||
3 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 5 | 27.54 | 0.0 | 416.00 | |||||||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 6 | 23.84 | 0.0 | 345.00 | |||||||||||||
5 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 3 | 20.07 | 0.0 | 273.00 | |||||||||||||
6 |
Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ Třinec |
04 | 4 | 13.86 | 0.0 | 160.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(ne, 28.6.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 5 | 37.40 | 0.0 | 612.00 | |||||||||||||
2 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 4 | 34.24 | 0.0 | 548.00 | |||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 29.83 | 0.0 | 461.00 | |||||||||||||
4 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1 | 24.00 | 0.0 | 348.00 | |||||||||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 7 | 38.03 | 0.0 | 625.00 | |||||||||||||
2 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 2 | 35.35 | 0.0 | 571.00 | |||||||||||||
3 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 6 | 33.70 | 0.0 | 538.00 | |||||||||||||
4 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 5 | 31.34 | 0.0 | 491.00 | |||||||||||||
5 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 3 | 24.40 | 0.0 | 356.00 | |||||||||||||
6 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 4 | 18.96 | 0.0 | 253.00 | |||||||||||||
Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopk... |
00 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(ne, 28.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 6 | 33.00 | 0.0 | 534.00 | |||||||||||||
2 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 7 | 29.74 | 0.0 | 472.00 | |||||||||||||
3 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4 | 27.06 | 0.0 | 421.00 | |||||||||||||
4 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 2 | 25.37 | 0.0 | 389.00 | |||||||||||||
5 |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 5 | 16.14 | 0.0 | 218.00 | |||||||||||||
6 |
Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 14.10 | 0.0 | 180.00 | |||||||||||||
7 |
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
04 | 3 | 13.60 | 0.0 | 171.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Skupina)
Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 15 | 38.88 | 0.0 | 646.00 | |||||||||||||
2 |
Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 9 | 34.61 | 0.0 | 564.00 | |||||||||||||
3 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 12 | 33.60 | 0.0 | 545.00 | |||||||||||||
4 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 32.53 | 0.0 | 525.00 | |||||||||||||
5 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 13 | 31.11 | 0.0 | 498.00 | |||||||||||||
6 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 8 | 30.32 | 0.0 | 483.00 | |||||||||||||
7 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 30.08 | 0.0 | 478.00 | |||||||||||||
8 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 2 | 29.87 | 0.0 | 474.00 | |||||||||||||
9 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 3 | 29.59 | 0.0 | 469.00 | |||||||||||||
10 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 6 | 28.04 | 0.0 | 440.00 | |||||||||||||
11 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 4 | 27.57 | 0.0 | 431.00 | |||||||||||||
12 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 7 | 27.22 | 0.0 | 424.00 | |||||||||||||
13 |
Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava |
05 | 11 | 24.50 | 0.0 | 373.00 | |||||||||||||
14 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 1 | 23.17 | 0.0 | 348.00 | |||||||||||||
15 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 5 | 22.88 | 0.0 | 343.00 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 14 | 29.15 | 0.0 | 461.00 | |||||||||||||
2 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 15 | 25.54 | 0.0 | 392.00 | |||||||||||||
3 |
Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 16 | 24.86 | 0.0 | 380.00 | |||||||||||||
4 |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 13 | 24.59 | 0.0 | 375.00 | |||||||||||||
5= |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s. |
05 | 5 | 23.82 | 0.0 | 360.00 | |||||||||||||
5= |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 6 | 23.82 | 0.0 | 360.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 4 | 23.03 | 0.0 | 345.00 | |||||||||||||
8 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 1 | 18.47 | 0.0 | 261.00 | |||||||||||||
9 |
Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start Havířov |
06 | 10 | 17.50 | 0.0 | 243.00 | |||||||||||||
10 |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 7 | 16.95 | 0.0 | 232.00 | |||||||||||||
11 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 12 | 16.88 | 0.0 | 231.00 | |||||||||||||
12 |
Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 9 | 15.39 | 0.0 | 204.00 | |||||||||||||
13 |
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 3 | 14.70 | 0.0 | 191.00 | |||||||||||||
14 |
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 11 | 14.59 | 0.0 | 189.00 | |||||||||||||
15 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | 13.10 | 0.0 | 162.00 | |||||||||||||
16 |
Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 2 | 08.33 | 0.0 | 76.00 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 27.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 19 | 40.22 | 0.0 | 445.00 | |||||||||||||
2 |
Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 18 | 38.10 | 0.0 | 415.00 | |||||||||||||
3 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 9 | 37.18 | 0.0 | 401.00 | |||||||||||||
4 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 17 | 37.11 | 0.0 | 400.00 | |||||||||||||
5 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 16 | 34.85 | 0.0 | 368.00 | |||||||||||||
6 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 34.74 | 0.0 | 366.00 | ||||||||||||||
7 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 15 | 33.00 | 0.0 | 342.00 | |||||||||||||
8 |
David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 14 | 29.67 | 0.0 | 295.00 | |||||||||||||
9 |
Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 3 | 26.36 | 0.0 | 248.00 | |||||||||||||
10 |
Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 2 | 26.00 | 0.0 | 243.00 | |||||||||||||
11 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 13 | 24.98 | 0.0 | 229.00 | |||||||||||||
12 |
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | 24.76 | 0.0 | 226.00 | |||||||||||||
13= |
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 5 | 22.47 | 0.0 | 195.00 | |||||||||||||
13= |
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 22.47 | 0.0 | 195.00 | |||||||||||||
15 |
Filip MorcinekFilip Morcinek
TJ TŽ Třinec |
05 | 11 | 21.96 | 0.0 | 188.00 | |||||||||||||
16 |
Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 7 | 18.51 | 0.0 | 141.00 | |||||||||||||
17 |
Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 15.33 | 0.0 | 100.00 | |||||||||||||
MS |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 1 | 36.27 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(ne, 28.6.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 3 | PB 32.67 | 0.0 | 527.00 | |||||||||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 1 | PB 32.38 | 0.0 | 522.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5 | PB 26.91 | 0.0 | 418.00 | |||||||||||||
4 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 2 | PB 19.45 | 0.0 | 279.00 | |||||||||||||
MS |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 4 | PB 16.44 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 28.6.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1 | 57.79 | 0.0 | 705.00 | |||||||||||||
2 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 6 | 51.13 | 0.0 | 605.00 | |||||||||||||
3 |
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 5 | 48.77 | 0.0 | 570.00 | |||||||||||||
4 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | 32.39 | 0.0 | 333.00 | |||||||||||||
5 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2 | 29.02 | 0.0 | 285.00 | |||||||||||||
6 |
Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen
TJ TŽ Třinec |
04 | 4 | 20.72 | 0.0 | 171.00 | |||||||||||||
MS |
Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ Třinec |
03 | 4 | 41.57 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 28.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 7 | 53.02 | 0.0 | 633.00 | |||||||||||||
2 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 1 | 47.88 | 0.0 | 557.00 | |||||||||||||
3 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 4 | 39.53 | 0.0 | 435.00 | |||||||||||||
4 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 5 | 37.03 | 0.0 | 399.00 | |||||||||||||
5 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 3 | 33.40 | 0.0 | 347.00 | |||||||||||||
6 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 6 | 26.25 | 0.0 | 247.00 | |||||||||||||
Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Emila Zátopk... |
00 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(ne, 28.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 2 | 41.21 | 0.0 | 460.00 | |||||||||||||
2 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 3 | 38.76 | 0.0 | 424.00 | |||||||||||||
3 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1 | 30.87 | 0.0 | 311.00 | |||||||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 4 | 12.28 | 0.0 | 61.00 | |||||||||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(ne, 28.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 55.62 | 0.0 | 356.00 | |||||||||||||
2 |
Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 22 | 54.67 | 0.0 | 348.00 | |||||||||||||
3 |
Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 24 | 52.27 | 0.0 | 327.00 | |||||||||||||
4 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 19 | 49.25 | 0.0 | 301.00 | |||||||||||||
5 |
Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava |
07 | 20 | 47.90 | 0.0 | 290.00 | |||||||||||||
6 |
Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 46.46 | 0.0 | 278.00 | |||||||||||||
7 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 21 | 46.11 | 0.0 | 275.00 | |||||||||||||
8 |
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava |
07 | 17 | 44.31 | 0.0 | 260.00 | |||||||||||||
9 |
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
07 | 15 | 44.18 | 0.0 | 259.00 | |||||||||||||
10 |
Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ Třinec |
08 | 16 | 41.68 | 0.0 | 238.00 | |||||||||||||
11 |
Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol Opava |
08 | 13 | 39.37 | 0.0 | 219.00 | |||||||||||||
12 |
Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s. |
08 | 10 | 38.97 | 0.0 | 216.00 | |||||||||||||
13 |
Denis EllingerDenis Ellinger
ASK Blansko |
07 | 11 | 37.26 | 0.0 | 202.00 | |||||||||||||
14 |
Břetislav ObšilBřetislav Obšil
AK Šternberk z.s. |
07 | 9 | 35.61 | 0.0 | 188.00 | |||||||||||||
15 |
Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 12 | 35.35 | 0.0 | 186.00 | |||||||||||||
16 |
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 14 | 33.60 | 0.0 | 172.00 | |||||||||||||
17 |
Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 2 | 33.33 | 0.0 | 170.00 | |||||||||||||
18 |
Ondřej ŠímaOndřej Šíma
BYAC Brno |
07 | 8 | 32.47 | 0.0 | 163.00 | |||||||||||||
19 |
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s. |
08 | 6 | 31.48 | 0.0 | 155.00 | |||||||||||||
20 |
Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s. |
08 | 3 | 31.30 | 0.0 | 154.00 | |||||||||||||
21 |
Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s. |
07 | 5 | 26.59 | 0.0 | 117.00 | |||||||||||||
22 |
Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 4 | 25.12 | 0.0 | 105.00 | |||||||||||||
23 |
Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 7 | 24.61 | 0.0 | 101.00 | |||||||||||||
24 |
Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 1 | 24.13 | 0.0 | 98.00 | |||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)
Skupina 01 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
07 | 19 | 52.39 | 0.0 | 509.00 | |||||||||||||
2 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 21 | 49.85 | 0.0 | 477.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 20 | 48.21 | 0.0 | 457.00 | |||||||||||||
4 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 18 | 46.67 | 0.0 | 438.00 | |||||||||||||
5 |
Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s. |
08 | 17 | 43.16 | 0.0 | 394.00 | |||||||||||||
6 |
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 16 | 43.12 | 0.0 | 394.00 | |||||||||||||
7 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 14 | 40.56 | 0.0 | 362.00 | |||||||||||||
8 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 9 | 38.06 | 0.0 | 332.00 | |||||||||||||
9 |
Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava |
07 | 15 | 37.95 | 0.0 | 330.00 | |||||||||||||
10 |
Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 3 | 37.83 | 0.0 | 329.00 | |||||||||||||
11 |
Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 12 | 36.97 | 0.0 | 318.00 | |||||||||||||
12 |
Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s. |
08 | 11 | 36.56 | 0.0 | 313.00 | |||||||||||||
13 |
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s. |
07 | 7 | 35.91 | 0.0 | 306.00 | |||||||||||||
14 |
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 10 | 35.77 | 0.0 | 304.00 | |||||||||||||
15 |
Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 2 | 35.51 | 0.0 | 301.00 | |||||||||||||
16 |
Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s. |
07 | 8 | 35.46 | 0.0 | 300.00 | |||||||||||||
17 |
Tereza VrbováTereza Vrbová
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 13 | 35.41 | 0.0 | 300.00 | |||||||||||||
18 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 6 | 34.02 | 0.0 | 283.00 | |||||||||||||
19 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 1 | 30.64 | 0.0 | 243.00 | |||||||||||||
20 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 5 | 30.40 | 0.0 | 240.00 | |||||||||||||
21 |
Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava |
07 | 4 | 29.50 | 0.0 | 229.00 | |||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skupina 02 (ne, 28.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 3 | 34.97 | 0.0 | 294.00 | |||||||||||||
2 |
Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 5 | 33.28 | 0.0 | 274.00 | |||||||||||||
3 |
Aneta SeberováAneta Seberová
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
07 | 18 | 31.38 | 0.0 | 251.00 | |||||||||||||
4 |
Ellen MikulováEllen Mikulová
TJ TŽ Třinec |
08 | 4 | 31.22 | 0.0 | 249.00 | |||||||||||||
5 |
Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková
Atletický klub Zlín, z.s. |
07 | 21 | 30.73 | 0.0 | 244.00 | |||||||||||||
6 |
Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 2 | 30.36 | 0.0 | 239.00 | |||||||||||||
7 |
Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava |
07 | 20 | 30.09 | 0.0 | 236.00 | |||||||||||||
8 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 9 | 29.20 | 0.0 | 226.00 | |||||||||||||
9 |
Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 16 | 27.82 | 0.0 | 210.00 | |||||||||||||
10 |
Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 7 | 25.62 | 0.0 | 184.00 | |||||||||||||
11 |
Vendula AmbrožováVendula Ambrožová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 1 | 25.05 | 0.0 | 177.00 | |||||||||||||
12 |
Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ Třinec |
08 | 13 | 24.08 | 0.0 | 166.00 | |||||||||||||
13 |
Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
08 | 8 | 24.05 | 0.0 | 166.00 | |||||||||||||
14 |
Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 11 | 24.04 | 0.0 | 166.00 | |||||||||||||
15 |
Tereza StrakováTereza Straková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 12 | 23.23 | 0.0 | 157.00 | |||||||||||||
16 |
Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 15 | 20.53 | 0.0 | 126.00 | |||||||||||||
17 |
Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 17 | 20.07 | 0.0 | 121.00 | |||||||||||||
18 |
Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol Opava |
07 | 10 | 19.98 | 0.0 | 120.00 | |||||||||||||
19 |
Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | 19.89 | 0.0 | 119.00 | |||||||||||||
20 |
Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 6 | 17.44 | 0.0 | 92.00 | |||||||||||||
MS |
Andrea KonštackáAndrea Konštacká
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
08 | 26.83 | 0.0 | |||||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Opava |
07 | 14 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2232 | |||||||||||||||
2 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2122 | |||||||||||||||
3 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 2120 | |||||||||||||||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1825 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KulichVojtěch Kulich | 08 | TJ TŽ Třinec | 1717 | |||||||||||||||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1622 | |||||||||||||||
7 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1495 | |||||||||||||||
8 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1436 | |||||||||||||||
9 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 1411 | |||||||||||||||
10 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 1353 | |||||||||||||||
11 | Lukáš VolnýLukáš Volný | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1333 | |||||||||||||||
12 | Filip HolušaFilip Holuša | 08 | TJ Sokol Opava | 1299 | |||||||||||||||
13 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 1298 | |||||||||||||||
14 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1235 | |||||||||||||||
15 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1199 | |||||||||||||||
16 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1166 | |||||||||||||||
17 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 1164 | |||||||||||||||
18 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1162 | |||||||||||||||
19 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1086 | |||||||||||||||
20 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 0919 | |||||||||||||||
21 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 0817 | |||||||||||||||
22 | Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa | 07 | Atletika Poruba z.s. | 0762 | |||||||||||||||
Ondřej ŠímaOndřej Šíma | 07 | BYAC Brno | DNF | ||||||||||||||||
Nicolas HusNicolas Hus | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3121 | |||||||||||||||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2824 | |||||||||||||||
3 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2763 | |||||||||||||||
4 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 2717 | |||||||||||||||
5 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2641 | |||||||||||||||
6 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2571 | |||||||||||||||
7 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2564 | |||||||||||||||
8 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2521 | |||||||||||||||
9 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 2493 | |||||||||||||||
10 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2481 | |||||||||||||||
11 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2387 | |||||||||||||||
12 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2366 | |||||||||||||||
13 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2364 | |||||||||||||||
14 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2352 | |||||||||||||||
15 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2298 | |||||||||||||||
16 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2207 | |||||||||||||||
17 | Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2079 | |||||||||||||||
18 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2013 | |||||||||||||||
19 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2007 | |||||||||||||||
20 | Tereza VrbováTereza Vrbová | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1989 | |||||||||||||||
21 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 1949 | |||||||||||||||
22 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1930 | |||||||||||||||
23 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1887 | |||||||||||||||
24 | Martina JankůMartina Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 1771 | |||||||||||||||
25 | Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1761 | |||||||||||||||
26 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 1696 | |||||||||||||||
27 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1679 | |||||||||||||||
28 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1645 | |||||||||||||||
29 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1634 | |||||||||||||||
30 | Markéta JankůMarkéta Janků | 07 | TJ Sokol Opava | 1599 | |||||||||||||||
31 | Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová | 07 | AK Rosice z.s. | 1584 | |||||||||||||||
32 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1546 | |||||||||||||||
33 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 1505 | |||||||||||||||
34 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1493 | |||||||||||||||
35 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1488 | |||||||||||||||
36 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1443 | |||||||||||||||
37 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1371 | |||||||||||||||
38 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 1186 | |||||||||||||||
39 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 0790 | |||||||||||||||
Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Andrea KonštackáAndrea Konštacká | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | PB 4368 | |||||||||||||||
2 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | PB 4068 | |||||||||||||||
3 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | PB 3984 | |||||||||||||||
4 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | PB 3520 | |||||||||||||||
MS | Kateřina PřibylováKateřina Přibylová | 99 | TJ Sokol Opava | PB 3282 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | PB 4655 | |||||||||||||||
2 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | PB 4364 | |||||||||||||||
3 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | PB 4273 | |||||||||||||||
4 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | PB 3756 | |||||||||||||||
5 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | PB 3645 | |||||||||||||||
6 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | PB 3223 | |||||||||||||||
7 | Tereza KrečmerováTereza Krečmerová | 04 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | PB 2377 | |||||||||||||||
Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4578 | |||||||||||||||
2 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4528 | |||||||||||||||
3 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4492 | |||||||||||||||
4 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4484 | |||||||||||||||
5 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4432 | |||||||||||||||
6 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4304 | |||||||||||||||
7 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4298 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 4223 | |||||||||||||||
9 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4134 | |||||||||||||||
10 | Adéla HanákováAdéla Hanáková | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 4045 | |||||||||||||||
11 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 3922 | |||||||||||||||
12 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3782 | |||||||||||||||
13 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3712 | |||||||||||||||
14 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3632 | |||||||||||||||
15 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3558 | |||||||||||||||
16 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3447 | |||||||||||||||
17 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 3434 | |||||||||||||||
18 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 3426 | |||||||||||||||
19 | Tereza VondrákováTereza Vondráková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3343 | |||||||||||||||
20 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 3243 | |||||||||||||||
21 | Michaela MazákováMichaela Mazáková | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 3187 | |||||||||||||||
22 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3169 | |||||||||||||||
23 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 3159 | |||||||||||||||
24 | Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3053 | |||||||||||||||
25 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2893 | |||||||||||||||
26 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2884 | |||||||||||||||
27 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2828 | |||||||||||||||
28 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 2742 | |||||||||||||||
29 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2174 | |||||||||||||||
30 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 1644 | |||||||||||||||
Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 4252 | |||||||||||||||
2 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4228 | |||||||||||||||
3 | Adam SukupAdam Sukup | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4079 | |||||||||||||||
4 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3987 | |||||||||||||||
5 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 3762 | |||||||||||||||
6 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3705 | |||||||||||||||
7 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3671 | |||||||||||||||
8 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 3370 | |||||||||||||||
9 | Lukáš ZbořilLukáš Zbořil | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3351 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 3318 | |||||||||||||||
11 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2987 | |||||||||||||||
12 | Filip JordánFilip Jordán | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2880 | |||||||||||||||
13 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 2793 | |||||||||||||||
14 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2648 | |||||||||||||||
15 | Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2248 | |||||||||||||||
16 | Matěj KarasMatěj Karas | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1966 | |||||||||||||||
Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | DNF | ||||||||||||||||
Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš BrukTomáš Bruk | 05 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš | 03 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
František BojkoFrantišek Bojko | 05 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 6774 | |||||||||||||||
2 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 6203 | |||||||||||||||
3 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 5485 | |||||||||||||||
4 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5453 | |||||||||||||||
5 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2652 | |||||||||||||||
6 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1255 | |||||||||||||||
Sebastian KellermannSebastian Kellermann | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | DNF | ||||||||||||||||
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6673 | |||||||||||||||
2 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 6179 | |||||||||||||||
3 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5837 | |||||||||||||||
4 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2846 | |||||||||||||||
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6510 | |||||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5251 | |||||||||||||||
3 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4942 | |||||||||||||||
4 | Roman BrandtnerRoman Brandtner | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 4924 | |||||||||||||||
5 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4726 | |||||||||||||||
6 | Hoc Dung NguyenHoc Dung Nguyen | 04 | TJ TŽ Třinec | 2251 | |||||||||||||||
Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš | 03 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |